Priznam da...20#

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Jul. 2024 8:27

- je grozno zaskrbljujoče stanje s tatom in me skos skrbi

- sem se z malim ukvarjala neprekinjeno o 7ih do 9ih, ga je pa zdaj malo moja mama prijela, da v miru pojem zajtrk in spijem kavo, kar je bolj redkost, ne vsakodnevno, ga že prime za kako minuto čez dan kdaj, ne pa vedno zjutraj, ko bi js kavo pila

- sem si včeraj 1. po 16ih letih kupila nova sončna očala :hearts: :hearts: , malo dražja/ od znamke, prej sem imela skos kakšne za 10 eur, razguncane, imam pa zdaj že toliko ozek obraz zaradi malo kg, da mi redko katera pašejo, sem na zadnje imela toliko, ko sem imela 15 let in malo pred zanositvijo, cela 20a pa več
- jaz sem pa mislila, kako bi si kupila kakšne take, z mačjo obliko okvirja, ma mi niso nobene pasale, od tistih, ki sem jih pomerila

- se spomnim, na faksu, ko sem imela cca15 kg več kot zdaj, mi je ena sošolka rekla, da bi bila lahko model za sončna očala, ker mi vsaka pašejo, ki si jih dam gor, bi rekla, da ne več zdaj, lol

- nismo bili nikjer med tem glavnim dopustom od mojga, vozili tatu po zdr. ustaovah in se selili, mamo morem pogosto po trgovinah peljat , zdaj ko sem pri njih doma, malega s sabo vzet in mi tudi vse skupaj kar dosti časa pobere in utrudi in mi gre posledično hitro mimo čas...
- zdaj se mojemu med vročinskim vslom niti ne da na vikend

- hja, mali ima ogromno energije, midva ne toliko, posebej moj ne toliko.
- poskušam js večino časa imet malega, moj mislim, da ima zdaj ko je čez 40, že kar tako manj energije še od mene in ga otrok zelo hitro zelo utrudi in mi pol ga samo meni prinese.. Tako očitno je, če imaš otroka čez 40, pa tudi zase ne vem, a bi lažje hendlala če bi bila okrog 25 ali 26 in se mi že ta leta zdaj poznajo.... Poleg njegove starosti je pa tudi faktor njegova služba in dežurstva, ter njegovo zdr stanje, da je toliko bolj ali toliko prej utrujen..

- sorodniki od žene očeta od mojega imajo tudi dojenčka, punčko en mesec mlajšo od našega, je pa menda čisto mirna in neproblematilna, da jo kao vozičkajo lahko tud par ur in samo spi v vozičku... naš nikoli ne spi več kot eno uro čez dan, že eno uro redko oz ne vsak dan... Začne oče od mojga to razlagat... mu moj reče, da naj raje neha da jaz tega ne slišim., kako imajo drugi mirnega otroka in manj dela z njim... :D

- je fuuuul pašalo, včeraj, prav magic, da je mali zaspal že 10 min po tem, ko sva šla v posteljo, po navadi kakšne 45 min borbe traja...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2487
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Jul. 2024 16:18

- prej jem hrano in me otrok (ki ni lacen) pride vprasat, kaj jem in ce lahko poskusi. Ker to ponavadi vodi v deljenje hrane na pol in posledicno sem se vedno lacna, mu (v sali) recem, da ne morem nic pred njim jest, ker mi vedno vse poje. Otrok meni nazaj "Ce me ne bi rodila, se to ne bi zgodilo, mami" :eek:
Wtf so ti otroci, pa se nikjer blizu najstniskim letom nismo :wtf: :cry:
- sej bi rekla, da ma po mozu to, ampak nima :D
- da imam dovolj bit doma, ze od petka. Ampak niti ne vem, kdaj je sploh dost vredu, da gre v vrtec. Ce cakam, da neha kasljat, ga tak lahko kar iz vrtca izpisem.
- pa se vroce je, niti ven na zrak se ne splaca.
- zakaj imajo vsi klime v dnevnih sobah namesto v spalnici? Imam raje, da mi je vroce tistih par kratkih ur, ko sem popoldne doma (zjutraj je itak ponavadi se znosno), kot pa da ne morem ponoci spati, ker je tako vroce, da sem cela prepotena. Ce je reeees nevzdrzno cez dan, se lahko v spalnico premaknes, spis pa malo tezje v dnevni.
- mi imamo se spalnico proti zahodu obrnjeno in nam pol dneva greje kot v pecici, tudi ce zaluzije zaprem. Nic ne pomaga, ce zvecer odprem okna.

- da vsak otrok je drugacen, tako da je lahko bit pameten, ce imas zaspanega otroka, ampak mi smo imeli glede spanja ze od zacetka kar kul rutino. Sem gledala bolj koliko casa je buden med spanci, kot uro. Se je vedno nekako izslo, da je do pol osmih, osmih spal (potem so bili pa casi pocitkov odvisni od tega, kdaj se je zbujal. Smo tudi imeli obdobje, ko je bilo super, ce je do sestih zjutraj spal... :tot: ). Ker ce je bil preutrujen, je bilo nemogoce ga spravit spat. Tudi dnevne spanjce je sam ukinil ze veliko pred vrtcem (vrtec je zacel pri dveh letih). Sedaj v vrtcu spet spi in posledicno se mu je ritem spanja cisto sesul.
- ampak ja, ne bi imela teh skrbi, ce ga ne bi rodila :lol:
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3485
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 16. Jul. 2024 16:34

Priznam da:

- OMG kakšna neznosna vročinaaaaa! :tot: Pa bi si upala trditi da spadam med tiste, ki vročino še vredu prenašamo. Tudi brez klime :D

- mi gre na živce, ker vsi samo o teh klimah govorijo, pa kako ne morejo živet brez nje, da se dihat ne da ipd… A to se pa noben ne spomni, da smo se kot otroci vsi vozili v avtomobilih brez klime, doma tudi nič od tega… pa smo preživeli!
Kar sem jaz opazila je, da nam klima prej škodi kot koristi. Lani smo z morja vsi prehlajeni domov prišli :rolleyes:

- je bilo prav lušno v soboto na praznovanju! Ni važno koliko si star, ampak kako se počutiš :D :cool: :razz:

- še 10 dni do dopusta! Komaj čakam!
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2487
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Jul. 2024 16:45

v-e-s-n-a napisal/-a: Lani smo z morja vsi prehlajeni domov prišli :rolleyes:


Prehlad :schlaumeier: povzroca :schlaumeier: virus :schlaumeier: ne :schlaumeier: klimatske :schlaumeier: naprave :schlaumeier:

Sej so nase babice tud brez pralnih strojev perilo prale pa so prezivele :D

Sorry, sem mogla.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Jul. 2024 7:21

- sem se včeraj pa celo 1. letos namočila do ramen, v Soči. Z otrokom v roki, kakopak. Njega sem pa samo do popka/ nekje sredine trupa, da ne bi bilo preveč.

. na zadnje, ko smo bili 2 dni v Istri, me prav ni mikalo v vodo, pa še kamni kjer sem stala ostri, voda mi je bila premrzla, isto v Itl .. to včeraj je pa prav pašalo, po tem ko sem se celi dan lepila v tisti oblekici

- se mi zdi, da me zdaj z dojenčkom celo bolj mika in mi je bolj fajn it po Soški,v zeleno divjino, kot pa morje oz vsaj kot ta Istra....
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1723
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 17. Jul. 2024 19:15

* V Istri je zdele voda ful topla, vsaj tam kjer sem jaz bil.
* Sam pol so pa alge en dan ble :twisted:

* Sem eden izmed tistih, ki jim klima škodi oz. jim škodi že, če ponoči spijo ob odprtem oknu. Vem, da nisem edini. Ne vem kaj je razlog, ampak tko pač je :?

* Imam v avtu zdele dobro klimo, končno nekaj spodobnega :cool:

* Da je moja prijateljica dobra "manipulatorka" nenazadnje. Mi komentira izglede 20-letnic, ko sva na večerji. Jaz se pa delam nezainteresiranega, ker sem naučen, da ko si z eno žensko, pač ne gledaš drugih žensk. In kar dobro mi gre, kar fajn hladen sem bil :cool:

* Tudi jaz postajam dober manipulator. (tudi) poslovno. Oz. naenkrat dobivam neko karizmo in prepričljivost :oops: :D

* Da pač kot otroci res nismo imeli klime v avtu. Ampak. Tudi z manj močno sončno kremo smo se mazali. Letošnje poletje je res vroče, tuki kjer živim, si življenja brez klime ne predstavljam. Čeprav danes je še nisem vklopil, ampak če bi delal, bi definitivno jo vklopil.

* Sem se pomnil, ko sem se "moral" učiti tuji jezik, pa sem bil brez klime tukaj v stanovanju. Grozno :evil:

* Da drugače ona ima psa in potem, ko prvič v lajfu čuvam psa nasploh ko čakam na njo, ko hodi po opravkih... punce kar pristopajo do mene, do psa kakopak. Da se mi to v lajfu ni dogajalo :twisted: Nikjer. :/

* Da se spomnim enega duhovnika, ki mi je rekel, ko sem nazadnje bil pri njemu, da je samskost moškim težka in da naj si omislim psa. Sicer je dodal: "Hecam se." Ampak pes je definitivno način, da odneseš nekaj pozornosti. Sicer bi rekel, da večina pozornosti potem še vedno ostane na psu oz. je težko nek preboj naredit oz. da pač če je energija za preboj, ga lahko narediš tudi brez psa. Se je očitno tudi on s s tem strinjal, zato je takoj dodal ta "hecam se".

* Da drugače je ona res (ful) smart (ali pa jaz toliko nerazgledan/nepoučen o lajfu), ker pač komentira, da je ta pes kot lepa punca. Ki ji zaradi te lepote vsi v življenju dvorijo. Da se lepe punce dejansko sploh ne zavedate koliko vam je zaradi tega boljše/lažje v življenju. Najlažje v odnosih je - lepim puncam.

* Da vseeno bi si v petek nekam ful želel iti pa nimam družbe za to stvar :(
* Pa kakopak. Itak mi že nekaj tednov dajejo zastonj karte - pa sploh ne slabe - kar itak obožujem, kar sem že napisal... sam folk okrog mene je res tolk nezainteresiran/drugačen, sam pa ne bom šel. Trma tokrat pač.

* Sem se v zadnjem času kar precej samo-omejil glede stvari na katere hodim sam. Ni mi več ql sam nekam it, prej čutim da mi ni ql, in pol mi je bolj ql, tud če ne grem :twisted: :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Jul. 2024 8:50

- sem danes prvic po porodu ponovno namerila 55, pa jem zelo pogosto, ko le imam par minut casa
- mi moj ze nosi nazaj tamalga, pa je sele 7 minut, kar sem zaceka svojo pavzo :rolleyes:

- mi je bed za tamalega, odkar smo ga dali v stolcek vv avtu, mu glava pada naprej, ko zaspi, lupinica mu je bioa pa vedno super. Sem pa vzela oboje rabljeno iste firme
- zdaj zgleda da vsi novi modeli stolov imajo neke naklone za stimat, mal starejsi so imeli pa samo en naklon oz samo stol brez nekih nastavitev
- samo kaj ko ima omejitev75 cm, mali je bil po mojih meritvah pri 8 mesecih 77cm, zdaj njegov zdravnik cel julij na dopustu, tako da gremo na ta sistematski sele pri 10m, da vidim koliko ga bo izmeril
- v razvojni pa preleni, da bi ga sploh kdo izmeril in stehtal… se medicinske ni bilo nobene

- ima moj danes zadnji dan dopusta, bi sli se na kaksen izlet, ma morem sredi dneva mamo peljati k frizerju in v trgovine
- da je moj zelo siten vecino casa
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2487
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 18. Jul. 2024 9:31

- da nisem dost lepa, da bi mi bilo lahko v zivljenju :cry:
- upam, da bom vsaj bogata nekoc... :D
- sem vceraj pocistila kuhinjo in dnevno sobo in se, ko je mali zaspal, ulegla na kavc, da uzivam v urejenem domu vsaj tistih par ur. In pride moj domov in si gre vecerjo kuhat :mad: Sej ne, da ful razmece, ampak stedilnik se ne sveti vec in krozniki so v umivalniku, ker jih nikoli ne da v pomivalca (ce ze, jih raje na roke pomije in odlozi ob korito, kar spet ni 100% pospravljeno, ker ni tam, kjer mora bit.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3485
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 18. Jul. 2024 10:20

Priznam da:

- ok, priznam, mogoče sem slabo izbirala besede ko pisala to vse s klimo. Hočem samo povedati, da jaz nisem lih njen oboževalec. Eni bi tako, drugi hladneje, jaz nič recimo :D Zdaj se pa zmeni :rolleyes: (ja, vem da obstaja predpis oz. “zdrava uporaba klime” oz. koliko stopinj manj…)
Not a fan skratka :mrgreen:

- hočeš nočeš… otrok spremeni razmerje. Dinamiko razmerja.

- mi hodi narobe obisk v soboto! Tega res nismo rabili sedaj. Mi vsi hočemo samo na morjeee :razz:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Jul. 2024 11:56

- da Kras spet gori

- so me klicali danes, da imam podaljsano porodnisko, tako, da moren se v sluzbo in v vrtec sporocit, ko bom imela proste roke
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1723
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 18. Jul. 2024 22:23

_patchouli_ napisal/-a:- da nisem dost lepa, da bi mi bilo lahko v zivljenju :cry:

:lach:
Ja saj, nekatere tiste, ki so, so pa pol "blond", pa si najdejo nekega ne-empatičnega dilerja/kvazi-kriminalca, pol pa jamrajo kolk jim je težko, da res niso imele sreče pri izbiri moškega...

Čeprav okrog njih "lazi" na stotine moških, od službe, sosedov... do tega, ko samo grejo po ulici...

Ali pa drug primer. Ta verna, ki je nehala dejtat z mano, sploh ne vem zakaj je nehala dejtat z mano. :? sem neko malenkost naredil narobe, al pa objavil sliko, da sem z eno šel na dejt, hvala Bogu, da sem šel na dejt, če me 1x ni prišla v LJ pogledat
Pol me neki zajebava, da če pri vseh "nights out" nisem nobene našel, to že ni plac zame al pa že nisem sposoben. Verjetno ima prav.

Se pa ne zaveda, da je njej s tipi bilo že od otroštva ful lahko^, itak je skoz mela pozornost moških, pa v OŠ je seveda imela "bad guye" in moja mama je samo komentirala, da nje pa res ne rabim, ker jih je prej imela toliko/preveč haha :lach: Domača faušija :twisted: Bolje eno mal stran od doma imet, da se ne ve :twisted:

Na tem forumu mi hayley prihaja na misel kot ene, ki ima nenehno pozornost moških, saj verjetno še kaka (Ananhas?), čeprav ostalih ne poznam

Pa hayley se po mojem ne zaveda, kolk ji je lažje zarad te pozornosti oz. iz njenih pisanj tega ni za zaznati :twisted: :lach:

^Tuki mislim, da je že naravno po videzu (bila) taka, da je pač imela ta seksapil/lepoto in u bistvu ji je to bilo dano (ob Boga npr.) in res ni rabila nič narediti za to. Ker OK, na videzu se pozneje tudi da delat, mmm se pač zanemarja, ampak tam v mladosti je pa pač enim (ženskam) dano



Drgač pa _patchouli_, če tvoj ve skuhat/oprat, bo vedel tud krožnik zložit v omaro oz. vsaj pomivalca :wink: Vztrajaj, "nauči" ga.

Jaz nisem vedel ne skuhat ne oprat (no to oprat se hecam :twisted: ), zato me je pa "sostanovalka" po mojem tolk lažje naučila, kako zlagati v pomivalca in iz pomivalca. In pol je bla happy, ko je to 1x offloadala name, je pol pričakovala, da zdaj jaz skrbim za pomivalca, če že kuham ne :twisted: No saj kuhat sem pa tudi začel, saj se me vse da naučit :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7745
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Jul. 2024 8:34

- sem po vec mesecih ponovno sama z otrokom doma, sva prisla vceraj v svoje stanovanje po nekaj dneh pro starsih
- bomo vidli, kako bo slo, trenutno mi da mir, da sem na netu in pijem kavi, sem mu prinesla pokrovko in kuhalnico in zdaj se je s tistim zamotil
- ampak obicajno je pa tako, da se z nicemer ne zamoti in samo pleza in s epostavlja na noge ob stol kjer jaz sedim, pleza po meni, me zelo mocno ugrizne v stegno… imam se rdece na nogi, kar me je 2 dni nazaj ugriznil

- mi je ze skoraj zal, da nisem ostala v kraju svojih starsev in bi sla tam s kolegicami in z otrocmi kaj do kaksnih rek, ne da sem zdaj sma tu ko moj dezura. Edino jebpa treba pospraviti stanovanje, se nic nismo pospravili prinesenega, kar se skoraj ne da ker je treba vsako sekundo se z otrokom ukvarjat, ker non stop nekaj jamra, se joce in pleza po tebi…

- bi pogledla kaj yta ma mislim, da mi mali ne bo pustil

- vroce je v tem stanovanju, imamo eno klimo, ki ie se nisem vklopila, kar smo zvecer sem prisli, je pa na drugem koncu stanovanja, sem navajena zdaj da smo imeli pri starsih na ful ohlajeno
- pri nas doma pri starsih je bilo pa se premraz, ker je moj tata non stop sopal tisto klimo, ker drugace ne more dihat. Klima v dnevni in je poskusal, da bi prislo do njihove spalnice in v dnevni je blo katastrofa, pa se zato vrata od dnevne odprts na stopnice, da nisem mogla met malega v dnevni, ce ga ne non stop gledam… sem vceraj zato sla kupit namizno veternico klimo.

- moj pravi, ko bolj dela z otrocmi, da naj bi nas bil pri zelo zivahnih, z ogromni energije. Njemu je zdaj to vsec, ker kao da mu bo dobro slo ko bo odrasel clovek, s popno energije, ful produktiven…. Ampao zdaj morem pa skoraj izkljucno samo jaz to njegovo energijo krotit, ko ie sama bolj nimam al kak vem…. Se mi zdi da me jok in kricanje utrudijo, bolj kot ce bi mogla skos kam za njim hodit ali ga samo lovit…
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2487
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Jul. 2024 14:12

mmm napisal/-a:
Drgač pa _patchouli_, če tvoj ve skuhat/oprat, bo vedel tud krožnik zložit v omaro oz. vsaj pomivalca :wink: Vztrajaj, "nauči" ga.


Model je sposoben vozit tri podjetja v treh razlicnih drzavah, mislim, da lahko sam razvozla veliko uganko zlaganja kroznikov v pomivalca :rolleyes:
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1723
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 19. Jul. 2024 18:06

_patchouli_ napisal/-a:
mmm napisal/-a:
Drgač pa _patchouli_, če tvoj ve skuhat/oprat, bo vedel tud krožnik zložit v omaro oz. vsaj pomivalca :wink: Vztrajaj, "nauči" ga.


Model je sposoben vozit tri podjetja v treh razlicnih drzavah, mislim, da lahko sam razvozla veliko uganko zlaganja kroznikov v pomivalca :rolleyes:

Če mu ne poveš, morda niti ne porajta... saj veš keš pa firme, pa da preživi in verjetno tudi preživite mu hodi po glavi... verjetno niti ne ve da je karkoli narobe naredil... no ne vem, ti oz. on ve bolje haha :wink: :cool:
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2487
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Jul. 2024 18:12

Jaz imam 10x vec stvari vsakodnevno v mislih, verjemi :D
Ma ne, sej ni nic narobe nardil. Vsi si gremo vcasih zarad kakih malih stvari na zivce. Ce ni nic hujsega...

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov