Priznam da...20#

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 05. Nov. 2022 13:54

who cares, ne rabim se nobenemu zagovarjat, kar sem napisal, sem :roll:
Zadnjič spremenil mmm, dne 05. Nov. 2022 15:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Nov. 2022 14:05

To kar pišeš so tvoja predvidevanja. Bivši nima nikakršnea stika z mano od fEbruarja, (1X na nekje 2 meseca odpiše na kakšno moje sporočilo in potem spet izgine) takrat sva se 1x videla, za Kja nisem sigurna ali sem ga na zadnje videla začetek avgusta ali sredi avgusta, ok mogoče je bilo sredi avgusta kju nisem nikoli rekla da se z nekom dobivam.. sem mu pa povedala da se šla na tinder, ampak takrat se nisem še z nobenim več kot 1x videla, o sem na zadnje komunicirla s K
Tako da ta zdajšnji nima vpliva na njiju... njega sem pa prvič videla v živo sredi septembra nekje..

Sem že napisala, da z bivšim sem želela biti nazaj skupaj že celo prejšnjo leto in sem mu celo leto pisala in on ni hotel imeti stika.

Drugače mi je pa nenavadno, da nekdo popolnoma prekine stik z mano, niti pišem si ne, ne z bivšim. ne s K niti nič ne vem o njima, posebi o bivšem. Po moje to drugi ne delajo da popolnoima prekinejo stik kar na enkrat z nekom, s komer so bili prej redno v stiku.

S chaskijem sva se dobivala celo leto prijateljsko, ko sem bila s K tako, da tisto nima toliko veze.. Si si ti kar sproti izmišljevačl ko o njem pišeš, pa nič ne veš kako in kaj...

Ampak ti itak bolj kanrkei bluziš zdaj tle gor, samo da svojo pozornost iščeš... si ti popolnoma prekinil stik z bivšo, odkar sta šla narazen? Če nisi potem ne komenitraj za druge, ker vem, da si enkrat pisal, da ti je še neke dejting nasvete dajala... oz sta vsaj se pogovarjala, jaz si ne tipkam, ne govorim z nobneim od prej, nič...

Ti si moreš malo prevetrit glavo in ozavestiti, da ženske niso kar dolžne nekaj s tabo imet, samo zato ker so one tebi všeč. Imaš neko slabo karmo, ki ne pritegne ljudi, kot to npr., da se na negativen način javno v moje osebne stvari vpletaš.
Sem razložila zgoraj, da imam neka čustva do vseh omenjenih. In jih pogrešam, glede na to, da smo zdaj popolnoma brez stikov.

Chaski ni vpleten v to, si ga ti nekaj notri dal, on je meni nekaj drugega zameril , da sem dala vse ostale malo na stran oz pozabila odpisovat, o sem se z zdajšnjim dobivala, ma nisem niti dolžna tega razlagat..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 05. Nov. 2022 14:20

who cares, ne rabim se nobenemu zagovarjat, kar sem napisal, sem :roll:
Zadnjič spremenil mmm, dne 05. Nov. 2022 15:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Nov. 2022 14:30

Moti me tvoje javno analiziranje, se mi zdi da je vse samo zaradi tvojega iskanja pozornosti, če b kaj želel meni osebno napisat bi mi privat.,..

Sicer dvomim, da tudi ljudem ki so v zvezah in poročeni, da imajo vse do potankosti razčiščeno in nikoi ne pomislijo nobenega bivšega ali nikoli ne ničesar pogrešajo...
Jaz pač o tem veliko razmišljam in razglabljam in me skrbi, PREDEN grem v zvezo, torej zdaj, ko se še malo odločam, kaj bom in kaj v resnici želim z zdajšnjim in ko ga spoznavam, ravno zato, ker želim imeti stvari razrešene in glede na to, da človeka osebno poznam 1 mesec in pol, nisem v nevemkakšni resni zvezi..
Glede na to da se po statistiki vsaj 50% ljudi loči, ne bi rekla, da imajo vsi tako zelo razčiščeno ali da so bili vsi tako stoprocentni, ko so v zvezo šli..

Tako da moje spraševanje in občutenje dvomov in čustev ni napačno za moje pojme, pač ugotavljam še ali mi zdajšnji res ustreza ali ne.. Mogočw so pa nekateri drugi ljudje bolj preprosti od mene in ne delujejo tako, da imajo do več ljudi čustva istočasno, jaz imam, ne morem kar odrezati iz možganov ljudi s katerimi sem kdaj bila povezana..
In kdaj sproti ugotoviš, da recimo pogrešaš nekaj pri nekom drugem, kot jaz recimo pogrešam koga, ki bi bolj športal z mano ali pa nekoga, s katerim bi skupaj backpackala, tako kot sva s K...
Če uzameš taprvo, ki sploh želi imet zvezo s tabo in pol sredi zveze ugotavljaš, če imaš možnost še pri kakšni boljši, potem pa res možgani bolj počivajo na začetku razmerja ja..

Meni pa pač očitno življenje vedno nekoga pošlje.. zdaj K in bivši sta ona dva sama mene pustilka popolnoma pri miru, nisem ju pustila zaradi tega novega.. on je pa pač tam bil... v bistvu je edini, ki sem mu jaz prva pisala, od cca. 140 matchov, jaz sem mu na začetku bolj vztrajno pisala in on je vsaketoliko ne preveč zainteresirano odgovarjal, tako da imam občutek, da sem jaz njega izbrala, ker me je nekaj pritegnilo na njem... in če se je že pojavil, bom pač preverila, če je pa on nek pravi, ga ne bom kar pustila, samo zato, ker imam še neka čustva do drugih, če se noben od drugih ne potrudi kaj pri meni ali vsaj pokaže zainteresiranost..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 05. Nov. 2022 14:49

že 100x napisano
jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 07. Nov. 2022 19:42

Priznam da me mal boli oz.moti da je A s katero se dobivava noče več varat avojga moža oz. Ima neke pomisleke...se prej pa je M isto nehala varat...a seks je bil brutaln in njeno fafanje nebom pozabu nikol je res 10/10 :)...in zdj mi ostane samo še MI katera mi pa.ni tako usec je pa dobra za spraznit se no ona nima pomislekov glede varanje njenga moza...pac zakaj se.zenske.odlocite varat in pol kr naenkrat ne vec..pac fak :roll: ..
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 08. Nov. 2022 7:11

Imas premalega tica, ji ni vredo. Tako je, zal.
jstsmjst
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 55
Na forumu od: 30. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a jstsmjst » 08. Nov. 2022 9:45

_patchouli_ napisal/-a:Imas premalega tica, ji ni vredo. Tako je, zal.


Ma nevem če je to...M je rekla da sm ji uniču seks z njenim sam se je odlocila ker je enkrat vidu najine pogovore da pac noce vec tko zivet...z A pa res se nism seksu...sem pa z M 4x seksu tko da ce bi mel premejhnega bi ze nehala s prvim seksom dont you think so? Plus ona je moja bivsa 10 let nazaj...tko da ja ..mogoče ji je pa res premajhen kakor si ti rekla
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 08. Nov. 2022 21:28

jstsmjst, če ne bi imel malenkost premajhnega (verjetno ti je zmanjkalo čisto malo), bi bil še vedno s tisto bivšo in ne bi ostalim, ki so srečne v vezah (ali pa so srečni vsaj njihovi ubogi moški, dokler ne prideš ti in jim uničiš idejo o srečnem družinskem življenju :!: ), speljeval tipov in ubogih žensk spravljal na kriva pota :!: :!:

* Zresni se, no, pejt na terapijo in se skuliraj :wink:

(malo za šalo, malo zares :lach: )

* Hmm, v zadnjih dveh dnevih, sta mi dva, ki sta me še do nedavnega zavračala, predlagala, da gremo skupaj žurat... glej no glej... :roll: (kaj sem govoril / jamral prejšnje leto, bitchez :!: :mad: :evil: )
* Folk je na mojem fejsbuk profilu opazil, da sm dober za to, ja
* Vaja dela mojstra :lach: :mad: :evil:

* Sam meni pa zdele niti ni, da bi z njima šel toliko žurat. Zdaj imam jaz tisto, kar onadva rabita. Dober žur, ali pa smisel za to, ali pa (občasno) družbo za to
* Ena družba prav fajn nastajamo... smo mal posebni... za posebne žure
* Super je žurat s folkom, ki je zmožen tudi globljih filozofskih debat :idea:

* Mislim, očitno mi končno uspeva - tudi meni - najdt soroden folk, YYESSS
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Nov. 2022 0:15

-js mam pa malo čuden zaključek dneva
-je malo poclo med nama. Sicer on ni tako na zelo opazen način kolericen, agresiven Al karkoli, ma zna pa že na miren, nežen, nedolžen način povedat zelo zajedljive stvari.
- Se počutim ful ful ful skritizirano. Kot da sem vanj vložila ful več nekega truda kot pri ostalih, ma se vedno on vidi in pove veliko več slabih stvari o meni kot sem jih kadarkoli slišala od ostalih. Mi je kar tako malo vstal ego, da tega mi pa ni treba, poskušat nekih takih stvari o sebi, ko v bistvu veš čas se nekaj trudim na vseh področjih za moje pojme.
-Se počutim dodatno še krivo, da sem preveč čustvena. Ampak itak, da si čustven, če si razočaran, šokiran, užaljen in kaj js vem še vse..
Mogoče mi je tisto, ok je bit skritiziran, če veš da res nisi nečesa dobro naredil ali dovolj truda dal, ampak ko veš da se zelo trudiš, greš malo se preko sebe in potem dobiš hladen tuš nazaj, je pa žalostno, to se dogaja tako na privat področju, kot v službi.. Da prizadene nekaj, za kar ves da si se zelo trudil..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 09. Nov. 2022 1:04

ker on se itak baje redno zaradi poklica


V smislu, potem pa svizec zavije čokolado v folijo...

_patchouli_ napisal/-a:Jap, tocno to :D No, saj verjamem, da se nekaterim nebesa odprejo, ko prvic vidijo svojega otroka. Jaz sem bila samo utrujena in hotela spati. Zal ne pridejo ven s programsko opremo, ki bi si jo lahko nalozil v mozgane :nixweiss: Tudi dojenje ponavadi ne stece kar avtomatsko, kot bi nekateri radi prikazali. Marsikatera zenska niti ne zacuti takoj tiste famozne povezanosti z novorojenckom. In vse to je super popotnica naravnost v dezelo poporodne depresije. Fun times :zustimm:


In potem misliš, da je s teboj nekaj narobe, ker drugje je pa "povsod" vse pravljično. Počasi se začnejo odkrivati nova obzorja kjer vidiš, da je redkost tista popolnost.

- izkoristili smo še zadnje tople dni na morju. Res je bilo fino, vedno bolje je. Malo me je skrbelo kako bomo na jadrnici z malim ampak sploh ni bilo panike.

- kar paše iti tako z družbo za kakšen dan, še bolje se je nato vrniti domov, v svoj mir

- sem ful ful vesela, ker sem končno dobila odločbo in je porodniška podaljšana. Več časa skupaj.

- cel kup skrbi glede službe mi je za nekaj časa padlo iz srca

- ne štekam kako so v informatiki taki kekci, da so nastavili, da neke zadeve letijo v potrjevanje k meni čeprav še ne delam. To so brez težav uredili, sprememba zdaj jim pa nekam ne gre...ah ja

- sem celo šla na dee jay time back in time, dejansko je bilo fajn, več take glasbe rabimo. Zjutraj prišla domov, to ni več zame, prestara sem, ne grem več. Cel teden sem rabila, da sem spanje nadoknadila.

- do nedavnega nisem vedla, da obstaja izraz Ghosting. Brala zanimiv članek na to temo in se mi zdi, da je tega zdaj res precej, nič čudnega, da obstaja celo izraz za te pussyje.

- komaj čakam december, vse bo kičasto :)
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Nov. 2022 7:36

:?:
mayaeb napisal/-a:
ker on se itak baje redno zaradi poklica


V smislu, potem pa svizec zavije čokolado v folijo...



Zakaj se tle mene quota??
.. ne razumem, za ene stvari sedim na kablih ocitni( kot se je mmmju 1x očitali)

Mmm, a ti razumeš to izjavo, mi boš razložil?? :mrgreen: Ali pa kdo drug..

Sama sem se testirala, (edini negativen vidik, da sem šla samoplačniško in se mogla še malo skesirat zraven) 1. Do zdaj, za vse kar se testira S krvnimi testi in imam vse negativno, razen anti telesa od cepljenja za hep b imam še vedno pozitivna.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 09. Nov. 2022 9:13

hayley napisal/-a::?:
mayaeb napisal/-a:
ker on se itak baje redno zaradi poklica


V smislu, potem pa svizec zavije čokolado v folijo...



Zakaj se tle mene quota??
.. ne razumem, za ene stvari sedim na kablih ocitni( kot se je mmmju 1x očitali)

Mmm, a ti razumeš to izjavo, mi boš razložil?? :mrgreen: Ali pa kdo drug..



Ok, pojasnim kaj sem mislila. Zaposleni v zdravstvu nimajo obeznega testiranja na spb zaradi svoje službe. Spb ne skačejo kar s človeka na človeka.
Če se že redno testira se ne zato, ker bi bilo to zaradi poklica obvezno ampak, ker se sam želi, ima očitno razloge za to.

Zdelo se mi je naivno, da si to verjela, da se mora zaradi službe.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Nov. 2022 9:25

Ne vem, se nisem s tem ukvarjala kaj posebno, je pa res rekel, da se redno testira za hiv in hep b, C.
In celo, da lahko zgubi licenco, če kaj dobi.

Jaz pojma nimam o tem, se nisem poglabljala v to, samo sem slišala da se je on že večkrat testiral, jaz se pa nisem še nikoli in zato bi se lahko šla 1.

Ga bom pa lahko še 1x vprašala, kako je to mislil in če so res kakšna testiranja obvezna.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 09. Nov. 2022 10:27

Spb je še marsikaj drugega. In ja, sem zaradi čistega firbca pravkar preverila to info če je kaj obveznega za zdravnike in dobila odgovor, ki me ni presenetil. :)

Itak se je pametno testirati, če oseba menjuje več partnerjev...je lepo, da se ljudje tega zavedajo.

Ne bom več smetila teme :)
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov