Priznam da...20#

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7843
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Sep. 2024 9:35

- v tem laneen receptu ne pise najbolj podrobno, kaj naredit z biskvitom, za une ki delajo 1. biskvit.
- ne pise, kdaj vzet biskvit iz pekaca ter moja mama pravi, da se obicajno biskvit, ko se ga da iz pecice, na glavo obrne, otem tudi nic ne pise, jaz sem ga v istem polozaju pustila, nic obracala…

- mi je zdaj bolj kot ne odvec se praznovat in vabit in to vse se z drugim delom ljudi
- bo pa cene manjse kot prvo nacrtovano, v manjsem krogu
- paseee, da dns ne bom kuhala, samo omako si bom naredila za zamrznjene bucne njoke, ki sem jih pred nekaj dnevi nrdila in tamalemu sem tudi zjutraj namesto domace kase kar eno sadno vrecko dala in jo kar sam popije, da js ne rabim nic… ta hranjenja otroka in pol ciscenje za njim in ga cakat da bo pojedel… ga silit…stokrat pobirat kroznik in koscke hrane za njim.. velik del dnevne energije porabijo…
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7843
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Sep. 2024 1:56

- jezus torto je ful tezje nrdit, kot sm mislna, sem naredila tokrat prav klasicno po plasteh, 2x prerezano in napolnjeno s polnilom. Ampak sem koncala, preostal del je okrasitev in ga nrdim zjutri. Je ekstremno rahla, sem najprej mislna, da bi jo samo enkrat prerezala, ker sem se bala, da razpade, ce jo dvakrat, pol sm jo le sla 2x prerezat…
- je pa res, da tisti, ki se s tem ukvarjajo, imajo najbrz vec pripomockov profesionalnih in je lazje
- sem naredila napako ampak bmk, da nisem z nozem odlepila torte od pekaca, preden sem jo dala dol, ker je malo sla narazen, pa ta sredinsko plast sem pozabila z mlekom namocit.
- improvizirala acetatno folijo, da sem dala navadno folijo cez obod pekaca, upam, da ne bo katastrofa, ko bom dol dajala, ce me prime bom na hitro stepla smetano in jo se ob strani prekrila, ce bo ful cudna, drugace je nism mislna prekrivat
- sem agar agar raztopila v nekaj, okrog 50ml sladke smetane in jo vmesala noter, ceprav po receptu bi mogel samo stepeno dat, ne navadne

- sem imela cez dan kolegico na obisku,sem ji naredila kosilo, ker ne pride danes, tako da delala biskvit zgodaj zjutraj, ostalo ponoci, ker mali zvecer dolgo ni mogel zaspat
- zjutraj se je zbujal na1h15min,1h10min, zdaj ponoci pa na 1h9min in 40 min. Ni lih komot kaj z njim delat
- upam, da ne bo ena nrdila zmede in se drzala tega, kar je rekla, ker vse narobe prebere, recem/ napisem soudelezenki pogovora, da ni problema se (z njeno druzino) vidimo naslednjic, ona misli, da govorim njej…

- srecna da sem koncala s torto, zdaj je lahko konec sveta…. cakam, da bo mali dovolj zaspal, da se lahko odklopim in grem dat v hladilnik torto in pospravit kuhinjo, nisem pospravla posode se od celega dneva
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7843
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Sep. 2024 9:05

- morem prav pocekirat od receptov jernejkitchen, to mislim, da mi je padlo v oci, da ste omenile veckrat oz mogoce vec kot 1x glede na majhno udelezenost na forumu

- nisem nikoli nic naredila po jernej kitchen, obicajno sem gledala okusno.je, laneen, midvakuhava, mamakuha, teh se z glave spomnim, tako da iz teh sem najvec delala
- sem pa zelo mahnjena ocitno tudi na estetiko spletne strani in me pri jernejkitchen ne pritegne toliko, medtem, ko mi je ful vsec estetika na mamakuha in midva kuhava
- ne vem, kako je laneen s sladicami, obicajna kosila so mi ljubsa iz midvakuhava ali mamakuha kot iz laneen strani

- mali se doji, jaz bom pa ocitno zgornji del kreme in sadje polozila na torto kar, ko bodo prvi obiski ze tu, smo si se bolj domaci s taprvimi, tako da ni panike…
- so mi lepi tisti pisani/ pastelni lonci in ponve na strani midvakuhava

- kolegica pravila, da je tudi ona 1x delala torto s cokoladnim moussom oz moja je bila nekaj temu podobnega, brez jajc, ona delala pa z zivalsko zelatino in se je tudi njej malo podrla, samo manj kot meni.. baje, da ja, da je itak to ful tezje narediti, da stoji, kot skutno torto….

- ponoci, ko sem poskusila zaspat nazaj in me je mali veckrat zbudil, ko sem ze padla v spanec, sem 2x se sanjala kako torta razpada ali kako piskoti neki ful namoceni puscajo sledi…
- poleg tega, da sem ze tako pozno sla spat, mu je se plenica premocla sredi in je polulal novo rjuho, imrl hlacne samo neke cenejse, bi mogli od pampers vzet
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2496
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 29. Sep. 2024 10:21

- Smo mi imeli isti problem s plenicami ponoci tam od leta, leta in pol naprej. Edine, ki so bile vredu vsaj nekaj noci, so bile Kit&Kin. Drugace sem se pa sprijaznila, da ga je treba sredi noci previt, vcasih se je ze zbudil moker, vcasih se je zbudil prej. V Bangladesu smo imeli pa Huggies, so bile od vsega, kar je bilo na voljo tam, dalec najboljse.
- da imam ze 2 dni glavobol, kot da bi me nekdo zadaj s klescami stiskal.
- ful guzva na sihtu :/ Saj je zanimivo, dinamicno in se pocasi (po polzje pocasi) kazejo rezultati, ampak je kar stresno. Pa team je kul.
- sem bila pred casom prvic v vec kot 4 letih sama SAMA doma cel vecer do jutra. Sem se vedno sprasevala in sanjarila, kaj bom delala. No, ce koga zanima; na koncu sem pocistila dnevno in kuhinjo, delala nekaj za sluzbo in po kaki uri Netflixa sla spat (in spala na obicajnem robu postelje, ne poces, kot sem si zamislila), ker sem morala zgodaj vstat. I'm officially boring :lach:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7843
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Sep. 2024 11:29

- mi smo skos uporabljali pampers harmony, zdaj zadnji cas kupili en paket babylove,1 paket miller beautybaby in dns je mel od milerja hlacne… pa spal na trebuhu

- me ja zdaj prijela zaspanost, ni pa ekstra hudo, sem bila pokonci od 00:40 do 3, v postli zaspala ob 3:30, pa se pol po tej 3:30 me je zbudil 1x in sem ga preoblacila sredi noci in ni takoj zaspal nazaj
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7843
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Sep. 2024 11:27

- Bilo fajn praznovanje včeraj, moj tudi reku, da je bilo boljše, kot je mislil, da bo
- v malo manjši zasedbi, 2 para nista mogla prit, na koncu imeli od otrok enga 18 mesečnega in 3 letno punco.
- bi pa že skoraj s težavo spravili več ljudi v kuhinjo, mogoče za še en par (z otroci)bi bilo, potem bi mogli stole od nevemje nosit...

- ta torta pa je prišla zelo dobra, jo jem zdaj ob kavi, šele zdaj prišla do kave danes, včeraj sem imela toliko dražljajev, da nisem mogla toliko dobro cenit okusa torte v gužvi, danes mi je pa zelo dobra, je veliko boljša od une čokoladne brez peke uni vikend, tista je bila premočna in presladka
- v domačem mestu je ena slaščičarna(edina, ker ni toliko veliko mesto), kamor gremo po navadi za praznovanje rojstnih dni in ta torta mi je ful boljša kot torte tam, je tudi kolegica, ki je enkrat tam delala, rekla, da samo umetne praške dajo v vse torte, da je njej tam edina dobra in v redu za jest panna kota in tiramisu.
- mali mi teži, še te kave, do katere sem pršla ob 12 prvič v dnevu, mi ne pusti je pit in torte jest...
- včeraj sem imela filing, da je precej nesladka, danes se mi zdi ravno prav

- sem na koncu za tadrugo praznovanje naredila torto iz navadnega biskvita, 2x prerezala in polnjeno z skutno maso (kao malo bolj domača iz vrečke prekmurskih mlekarn)ter svežim jagodičevjem - v večini (slovenske) maline in manjši delež borovnice in jagode(neslovenske)
- škoda, ker mami ne bom mogla odnest, so mi danes fizioterapijo odpovedali, pa potem najbrž ne bom šla na primorsko ampak malo zamaknila, ker mamo pa itak še razvojno naslednji teden tam in bomo takraat šli...

- kolegica je že čez sredino nosečnosti, bo imela menda v drugo punčko
- smo dobili same igrače za darila in mamo zdej kup igrač, ene 2x več kot prej, pa eno simpatično za nov dom, kar nam bo prav prišlo...

- je tamali eno igračo odnesel v pomivalni stroj, ko sem sam zlagala noter, en čas ko me ni bilo zravn, pridem in vidim noter tisto
- je mali že normalno siten, ma zdaj sem vidla, da mu še 3 4ice rasejo, pri eni ima že rano na dlesni, ker bo kmalu zunaj očitno, mogoče tudi pri ostalih dveh, samo ne morem pogledat
- oz zgoraj sem prav trdo ze zacutila vceraj in danes, sam ne pusti pogledat, mogoce je ze zunaj 1 4ica

- še vedno razmišljam, če bi lahko spremenili kaj, če bi takoj zatežili zdravnikom, da bi bolj hitro začeli zdravljenje...
- pa tudi š o tem bivšem kaj...
- ampak mi je tudi všeč, da sem imela prvega otroka zdaj ko sem, čas teče hitro, ne bi žželela dati svoje kolikor toliko še mlade/mladostne energije v službo ali karkoli drugega kot otroka/e ali tvegati, da potem sploh ne bi vedela, kdaj bi imela otroke in če...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 352
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 02. Okt. 2024 17:46

- se ne pučutm najbolj, pa še nobenmu ne smem povedat za kaj :/
-ne vem kako mi rata zmeri v takih situacijah pristat
- vem da nisem sama kriva če bi komu povedala pa mislm da bi mi blo hitr rečen da sem si ;(
- res ne moreš zaupat ljudem...neznancem sploh če si ženska
- ne vem kako naj si to zbijem iz glave, ne smem pustit da mi še voljo pa mojo pozitivo to naje
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7089
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 02. Okt. 2024 18:26

^^ni prepozno, da ukrepas, karkoli je-upam, da si dobro.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3540
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 02. Okt. 2024 19:51

^^^ žveplenka, si pomislila, da se izpoveš terapevtu mogoče?

- držim pesti, da bo kmalu boljše! :ja:

- ne vem kaj bi. Ne vem kako ji pomagati! Že zelo zelo dolgo se vrti(mo) v krogu in skos isto. Iste napake, isti način dela… rada bi pomagala, pa ne vem kako :rolleyes: :nein:
Najlažje vem, da bi bilo roke dvignit od vsega…. Ampak to ne gre. To ne morem!!
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7843
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Okt. 2024 7:26

- smo se nasrali s to Biocelico. Upam, da ne bo zdaj nova lastnica kradla naših celic iz zamrzovalnika in jih kam prodajala naprej ali kaj delala na njih v laboratoriju za GSO.
- kao uporaba celic ni neetična, če bi jih tako ali tako zavrgel, kot npr popkovina... ja pa je, če jih nekomu ukradeš!

- mali ima že 13 ur nočnega spanja, lih kar se je podojil okrog 8 in spi naprej. J e včeraj spal samo 2x po 10 in, v avtu med vožnjo in zaspal ene 18:50 zvečer že. Bil je cepljen s 3. dozo 6 valentnega cepiva. Za OMR bo pa decembra oz pri 14,5m nekje.

- spet zdaj lula mimo plenice ponoči vsak dan ali vsak drug dan. Bo treba probat št večje kupit.
- danes se je na hart polulal prav za širino enega jogija je bilo luže, bodi, slečen premočen še zdaj zjutraj. Nosil je hlačne plenice, sicer od milerjeve znamke, ki ima malenkost manjše št od Pampersa. Včeraj jih je pa tudi nosil iste hlačne , pa ni polulal mimo.

- kakšne dni je tudi samo malo se polulal, ne tako na hart kot danes, ko se je malo, sem samo hlače slekla dol in zavihala moker bodi gor, da ni bil v stiku s kožo in smo spali naprej, danes sem pa mogla preoblečt vse... jaz šla spat na del zakonske od mojega in on v drugo sobo šel spat, da smo tisti premočen jogi pustili pri miru...

- do zdaj nisem prala jogija, kr nikoli ni bilo lis, tudi če je lulal, ker toliko pije, da nima niti obarvanega urina, zdaj pa bi mogoče mogla malo, da ne bo vonja po urinu iz jogija, čeprav videt ni nič umazano... pri kolegici in njenem 18m pa menda pusti lise na jogiju, ko se polula...
- zdaj ne vem, s čim bi mogla malo očistit, kolegica menda čisti s kisom in sodobikarbono, jaz že nikoli nisem s tem, bom mogoče danes malo provala...

- sva se dajala v torek, kdo bo pojedel zadnji kos torte, na koncu vsak pol, pa še mali je malo pokrampljal zraven

- se je mali včeraj pri zdravniku drl, kot da se ga daje iz kože, da ni mogel niti zvagat na navadni vagi za dojenčke, so prinesli vago za odrasle da sem stopila jaz gor z in brez malega in z navadnim šivilskim metrom ga je nekaj na približno izmeril, ker no hotel ležat in bit pri miru, da je nameril manj kot js pri malemu pri 10m, zdaj ne vem, a sem jaz takrat narobe merila, ali je on zdaj...
- ima mali zdaj 10800g, večina njegove dnevne hrane je od dojenja
- baje je prašala medicinska sestra v sosednji sobi mojga, kako, da sem tako suha, je rekel, da dojim... Ma v resnici je oboje in dojenje in ukvarjanje cel dan s tako živim in zahtevnim otrokom, ki ni nič pri miru, po moje....

- par ljudi je reklo, ok mogoče 2 do zdaj, da je otrok zelo navezan name ali kao nadpovprečno, ma ne vem, najbrž so ostali dojenčki tudi... moj zdaj govori, da zato, ker je skos sam z mano, da k ostalim skos hodijo babice, tašče jih pazit, pri nas noben... ma malo dvomim, da spet pri večini ljudi hodi nekdo pomagat no, sploh da dajo proč 1 leto stare ali še manj...

- Ima naš pediater pa spet ene svoje glede prehrane za otroka, to ima itak skoraj vsak drugačna prepričanja... naš ima jagode do 2 let NE, gobe, kakršneKoli so strupene za 1 letnega in za otroke - NE, ribe bolj ne, imajo estrogene, posebi NE lososa, drugače raje modre ribe od belih...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2496
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 03. Okt. 2024 10:25

- da ce se enkrat slisim besedno zvezo "influencer marketing" bom zakricala :wall:
- zakaj se ne spokajo v sosednjo sobo s sestankom?
- grema s kolegico musical Chicago gledat novembra. Ful bo fajn, ker je to po moje prvi pravi vecer, da bom zares sla ven odkar smo nazaj, da ni sam pijacka. Oziroma cist prvic, da grem kam sama, brez mojega, od kar imava otroka. Ponavadi ce sva sla kam, sva sla oba. Je bilo pa lazje, ko smo bili v Bangladesu, ker je mali zaspal ob normalni uri in sva imela varusko, da je potem pri nama pocakala, ko je mali spal.
- sodelavka mi je predlagala, da si tudi zdaj najdem varusko za obcasno. Ampak za nujne situacije imava tu tako ali tako babico, za nenujne situacije pa, no, jih ni, ker sem couch potato :lach:
- je kdo od vas influencer? :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3530
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 03. Okt. 2024 10:51

zveplenka, upam da bo čimprej boljše, kar te že tare :hearts:

patchouli, seveda influencerka sem, in še strokovnjak za marketing . ti kar povej kako ti lahko pomagam z influencer marketingom :mrgreen:


- o.m.g. polomljena sem. danes ponoči sva imela za dobri 2h "zabavnega programa" ki ga je pripravil podmladek - od masivnega krvavenja iz nosu do zavračanja spanja.
- sem se včeraj preforsirala z utežmi, danes me prav boli koleno :cry: . sem preveč navdušena nad tem koliko dejansko zmorem, da mam prvič v življenju nekoga zraven ki nadzoruje ali dejansko stvari pravilno delam, in mi očitno kljub temu ponos ne da mira da si ne bi še par dodatnih kil naložila :rolleyes:
- sem odkar imamo to deževno vreme nonstop lačnaaaaa. stalno mi diši nekaj toplega za jest. danes že kuham mineštro in se bojim da jo bom do popoldne spet sama cel lonec zmazala :eek:
- tamala ima taaaaaako zbirčno obdobje omg. jedla bi solato oz surovo zelenjavo in sadje na splošno, nekaj malega OH dokler nimajo omake (suho pašto, krompir, njoke, riž) in občasno kak suh kos mesa (brez omake). za vikend živi od solate, suhega kruha, jabolk in korenčka :rolleyes: .
- čakam naslednji teden, imava gledališče in cel date night! komaj čakam, res! zadnje par tednov je naš "alone time" to da greva sama po opravkih, na kratek sprehod ali v trgovino :lach:
- sva se včeraj zvečer na veliko zadebatirala o ...... faking Antigoni :D . sem jo včeraj prebrala/poslušala prvič po srednji šoli in imam še vedno soft spot na kralja Kreona. mislim, štekam zakaj je sprejemal odločitve kot jih je.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7843
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Okt. 2024 6:09

- je bila njegova mama na obisku na kosilu pri nas včeraj, prvič v bistvu odkar smo tukaj priseljeni
- se moj odpravlja za v službo trenutno

- fajn, da mi je ratalo malo prej ustat in otrok še spi, da imam malo časa zase, sem budna sicer od 4:30.... upam, da bo spal do 8, glede na to, da je zaspal malo čez 22, na zadnje bil dojen okrog 6:10, čeprav zbuja se na 1:30 h, že 2x bil dojen odkar sem budna danes...

- bom za moje občutke po dolgem času oz samo po 2 tednih, šla jutri popoldan nazaj domov/ do moje mame, sama tokrat, ker on dela tudi v ponedeljek zjutraj... ne vem še kolk časa bom pri njej... on se veseli, da bo imel nekaj dni odmora od otroka...zdaj je že večkrat ponovil, da je prenaporen za ga imet doma, da bi mogel bit v vrtcu... če mu je zdravnica v razvojni odredila podaljšano porodniško...

- včeraj rekla njegova mama, da zgleda, da bo mali prej govoril kot hodil... :lach:

- bomo vidli, kaj mu bo rekla v pon v razvojni.. verjetno se bo spet drl, kot da je konec sveta, ko ga bom mogla začet slačit
- po moje pri 12m še ne bo hodil/ v naslednjih 14 dneh, mogoče pri 13m... ali 14m...

- sem včeraj stestirala parfume Chloe Nomad naturelle jasmine intense, D&G Devotion in še 1x že poznanega Prada Paradoxe edp. Prva 2 mi nista bila všeč na prvo vohanje, mogoče Devotion, čez nekaj časa zanimiv, samo je taka kombinacija - piškot+limona..

- nimajo pa v meni najbližjem milerju sploh Guerlain linije, morem v enem drugem poskusit še navadnega Mon Guerlain edp, bi bilo zanimivo imet en nov parfum...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 352
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 05. Okt. 2024 17:22

- se mal boljše počutim, zdaj sem se že v ene tisočkrat stuširala in usta/zobe oprala in je mal boljše...
- sem študirala da bi se kar s šmirglovo krtačo cela zdrgnila, pa sem se zadnji čas ustavla
- sem mislila da bom eni kolegici povedala pa zdaj študiram da boljš da ne... manj ljudi ve prej bom loh pozabila
- ker itak ne morem nič spremenit, kar se je zgodil se je... dobr lohka bi neki neardila sam ne vem za koga bi blo to dobr
- tok mi je že ušlo iz glave da mam sam na 15min gag refleks in željo po tem da bi kričala kar mi glasilke dajo
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7843
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Okt. 2024 7:32

- Jah ne vem kaj glede tega primera, razen prijave na policijo, kar bi najbolj prišlo v poštev, če bi bilo takoj...


- se mi ukvarjamo zdaj z zakoni in tožbami glede matičnih celic...

- mam danes ful stvari za nest nazaj moji mami od naprave za stepat jajca, pokrival za torte/peciva, razne škatle za hrano, morem pazit, da ne pozabim kaj..
- mogoče se ustavimo še pri njegovih starših za kosilo, ampak mi ni lih fajn, da morem sama do njih vozit oz, da moreva it z 2 avti, ker morem potem jaz naprej sama na primorsko..

- mali zaspal včeraj šele okrog 22:35 in zdaj spi, po tem ko se je okrog 6 in 7:30 zbudil samo za dojenje...

- spremenila mnenje glede D&G Devotion, mi je kar eden izmed ljubših ali najljubših dizajnerskih trenutno, diši zanimivo, novo. Potem Good girl mi je zelo všeč, mi je 1x prinesel tisti, s katerim sva potovala točeno verzijo Good girl, ki jo je sam izbral, ker mu je najbolj dišal, sem porabila do konca. Ne vem pa, če bi kupila nov parfum. Bom zdaj še naprej testirala in mogoče vzela enega od naslednjih: Guerlain - Mon guerlain edp, Dior J'Adore L'eau, Prada - Paradoxe edp, YSL Libre edp, D&G Devotion. Mogoče bom še enkrat pogledala, če me bolj zamikajo Carolina Herrera Good girl ali Dior - Poison girl edp.

- sem ugotovila, da ena znanka, napolinfluencerka, moj letnik, ima tudi tipa, ki je zdaj praznoval 40, sem iz slik skos mislila, da je isti letnik kot mi, ceprav mi je bilo vedno cudno, da ga od prej nisem poznala, ker vecinoma vsaj na videz poznam skoraj vse iz svojega kraja, ki so moj letnik ali kaksno leto gor/dol, oz da je on 31 star, kot mi
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov