Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Okt. 2015 22:04

-sem presrečna,da je tega dneva konec in mi ni treba nikamor več it
-komaj čakam,da gre ta bedn tedn mimo,raje ne razmišljam kaj vse me še čaka
-sta mi prehlad in kup dela za fax vse načrte pokvarla
-šele zdej vidim kako so se ene stvari spremenile, medtem ko sem bla lani zatrapana,že kr malo obsedena z nekom, mi je zdej čisto ravno, ko si piševa in ko me vabi ven
- nimam pojma kako se bodo vsi ti odnosi obrnili
-se bo treba počasi spravit pod tuš in potem še kaj narest danes
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 29. Okt. 2015 23:33

- se ponavlja scenarij med božičem in novim letom

- ko že misliš, da je vse mimo, se nekje spet najde nekaj in ... se zgodba ponovi

- sem naveličana takega življenja, kot bi se vrtela v začaranem krogu. Ni in ni konca, vse gre na slabše! Kdaj, le kdaj, se bo tudi meni nasmehnila sreča???

- si želim, da bi lahko izginila nekam daleč stran; pa nimam ne čudežne paličice, ne čarovniške metle ... še dežnika, ki bi bil lahko balon, ne premorem. Ti šment!

- ne vem, kaj naj naredim, da bo moje življenje spet znosno, če že ne more biti idealno. Prosim no!
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 30. Okt. 2015 0:36

...me Adele sploh ne gane. Nikoli si nisem pogledal videa njene prejšnje uspešnice. Isto velja tudi za njeno najnovešo. ;)
All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Okt. 2015 21:04

- oktober je bil nor, ga bom pogrešala :hearts:
- ljubim občutek svobode
- nevem..ali si tako hitro premišljujem kdo mi je všeč, al me samo zajame panika, ko nekdo začne met bol resne namene z mano in je to dokaj hitro.. :/
- bom dobila novo cimro še ne vem kdaj..
- sva se proti jutru vrnila še vedno malo pijana domou in se skor dala dol v sobi poleg moje speče cimre..ups :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 01. Nov. 2015 12:31

- da mi pač ni cool da ne vem kdaj se dobiva, ker je on dal prioriteto obisku frendov in ne ve kdaj bo nazaj... ah, kot da se moj lajf vrti samo okoli čakanja na to, da si on vzame kako urco časa :idea:
- da v vsej tej zmedi spoznam še 2 nekaj druga tipa in zdej res ne vem kaj bi
- da mi pač ni cool se z nekom videvat 2x na mesec, ker vsem že skor pozabim kak zgleda :rolleyes: :lach:
- da si ga morm izbit iz glave, preden ne bo še bolj komplicirano
- da tipom sploh ne zaupam kaj dost
- da bi vsi neke variante friends with benefits :roll:
- da razmišljam o samostanu in nunah, resno
- da se bom pomoje osamila od tipov
- da me tek rešuje
- da hvala klincu da so tipi na tem svetu, da sm končno dojela da imam res top postavico
- da si želim da bi se mi oglasil, kmalu...
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 01. Nov. 2015 13:04

- da mi je smešno čuftikino pametovanje v temi Koliko se videvate s partnerjem, a ravno sama ima probleme okoli tega
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Nov. 2015 7:33

-sm kr malo drunk in love
-nč se mi ne da delat joj, kar prevrtela bi čas,vse obveznosti, do takrat ko se vidiva
- se mi na faxu vse bolj in bolj gužva :/
- da bivši ma spet neke čudne izpade kako sva si usojena,kako on hoče met družino in otroke z mano :rolleyes: ,ampak me ne briga, sem že dovolj časa čakala in se sekirala,da sem ga prizadela in se počutila krivo, zdej si pa zaslužim it naprej in bit srečna po vsem tem času :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 03. Nov. 2015 7:52

*da sem se preselila in imam res lep razgled na mesto
*imam očitno kompleks z bivšim/sedanjim/bivšim/sedanjim/bivši..ker se ne glede na vse vračam k njemu. On pa še vedno neve kaj bi
*se moram začeti učit, ker bo izpitno hitro tu
pogrešam vročino, poletjee :(
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Nov. 2015 13:19

- ful se mi ne da delat,upam da mi rata tole končat do večera :(
- Breath in. Move on. :)
-bi rada bla zdej doma in šla nekam ven v naravo ob sončku,brez skrbi..
- ugotavljam, da zna bit navdušenje nad to novo osebo nekakšna zapolnitev čustvene praznine, nimam pojma kaj bo iz tega ..mislim da ne iščem in nisem pripravljena na nič resnega in bolje, da dam to čim prej vedet, ker si nočem nakopat še dodatnih sitnosti :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 03. Nov. 2015 20:41

... da mi je zanimivo, kako se je najin odnos spremenil. Očitni res odraščam in so mi sedaj pomembne drugačne stvari.
Mi je pa všeč, da bova vedno, ne glede na vse ostala prijatelja - sedaj vem.

- da je za mano nor mesec in je bilo super.

- da se počutim odlično in mi dogaja :D :D
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 04. Nov. 2015 11:00

* sem zadovoljna s potekom odvijanja stvari, sam me je tok j* strah, da baaaaah. nikakor se ne morem sprostiti, skos čakam, da bo šlo kej narobe. pač žal ne morem iz svoje kože, preveč negativnih izkušenj. sam bedno se mi zdi, da dajem tem izkušnjam tolikšno moč, da name vplivajo. come on :/ kak nasvet?
* imam urnik za cel mesec. super.
* imam nov mobitel. še bolj super :)
* je bila noč čarovnic kr divja. mogoče celo malo preveč.... surprise surprise.
* sem vseeno opazila, da se stvari malo vračajo v normalo, ker nisem skos na trnih, malo sem se sprostila.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 05. Nov. 2015 14:14

- je v službi trenutno malo zatišja in lahko zato dobro izkoristim take sončne dni kot je današnji :)

- sem današnji nastop izpeljala slabše od pričakovanj, vendar sem kljub temu dobila same pozitivne kritike in pohvale za usklajevanje ... spoznala sem, da so na faksu profesorji od nas pričakovali idealne nastope, ki so neizvedljivi; na srečo ima vodja v službi veliko bolj realen pogled na stvari, tako da ... super, za mano je! :D

- sem spet ugotovila, da preveč kompliciram in me zmeraj po nepotrebnem skrbi

- me je novica o morebitni nosečnosti 13-letnice pretresla; res upam, da je vse zgolj lažni alarm .....

- grem ven. Takoj zdaj!
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Nov. 2015 15:14

-sem bla ta tedn na pijači z obema in ugotovila, da sta mi kar približno enako ušeč,pr enmu ene stvari,pr drugmu druge..
-se kar ne bi se več starala in bi ohranla ta leta k jih mam zdej za vedno,jao kok so depresivne te teme o tem, kako čas hitro mineva..
-še en dan in eno noč morm stisnt! :/
-da mi v bistvu čisto všeč postaja to, kako me od tiste noči dalje pokliče vsak večer :oops:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 06. Nov. 2015 18:35

- Da je bil prejšnji teden nepričakovano prijeten večer v dobri družbi. Res kul, da smo se videli po dolgem času in se popolnoma neobremenjeno podružili.
- Da sem danes uradno naznanila, da se selim. V bistvu zadnjih 5 mesecev praktično nisem bila v stanovanju, razen ko sem šla kaj iskat ali nesla najemnino. Ampak vseeno, uradno je bil to še vedno moj flat in moja soba z mojimi cimri. In čez 2 meseca tam ne bo več ničesar mojega. Po dobrih treh letih v The Flatu :(
- Da bo to morda pomenilo konec tega stanovanja. Cimra, ki je uradno na najemni pogodbi, ze kake pol leta ni v Bangladešu in niti ne plačuje najemnine. Sedaj ko grem še jaz, morda preostala cimra niti ne bosta obdržala zapuščine ;( Življenje pač teće dalje...
- Da je cimer dobil edinega neskorumpiranega policijskega uradnika za varnostno preverjanje za podaljsanje vize v celem Bangladešu. Tip niti ni hotel vzeti plačila, kar je popolnoma normalna in ustaljena praksa. In posledično mu morda zaradi neke bedne birokracije ne bodo odobrili podaljšanja vize in ne bo mogel dokončati zadnjega letnika faksa.
- Da sem se končno spravila v fitnes.
- Da moram prevesti svoj CV v slovenščino, ker ga imam le v angleščini. Še nikoli nisem pošiljala vloge za službo, ki bi zahtevala CV, v Sloveniji. Ma bom prevedla in poslala za hec. Dodaten denar nikoli ne škodi, sploh če ga prislužim oblečena v pižamo :cool:
- Da upam, da nam projekt, ki ga trenutno izvajamo v službi, uspe, ker bom dobila dinarčke. Veliko dinarčkov. 30% dobička veliko dinarčkov. Januarja, ko bo mimo, grem na dopust z veliko dinarčkov od projekta. Če bo uspelo.
- Da mi je moj zadnjič rekel, da sem občasno aroganta. Verjetno res, ker sem to vzela kot pohvalo :D
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 07. Nov. 2015 9:28

- da je jutri tek, komaj čakam :)
- da mi je bivša sodelavka poslala mesič da je rodila, s kg in dolžino, ustaljena praksa...
- da je pomemben tut način in ne samo končni cilj
- da na marsikaj zdej gledam drugače
- da naj bi se dobila in da ne vem kam to pelje...
- da je eye candy
- da me non-stop zebe, tut na 23 C in da razmišljam o selitvi na toplo...
- da bi mogla izklopit razum

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov