Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 14. Okt. 2015 7:33

- da je tut meni bolano razmišljanje ona je mlada, brez družine, zato jo lahko damo delati vse vikende in podobno :mad: :rolleyes:
- da lije kot iz škafa in me glava boli
- da sem pozitivna, kaj druga pa mi preostane? :)
- da je morda on pa le malo predaleč?
- da se moram sama pogovorit s sabo in sprejet o odločitve
- da bi šla v savno (z njim)
- da naj bi šibala danes še v Lj.
- da ne smem preveč razmišljat, ker potem najdem veliko ovir
- da sm v šla gostilno na pijačko in so začele različne vonjave prihajat do mize (mesne), meni je tko smrdelo pa ajd čaw :nein:
- da sm pred kratkim pojedla riž z sokom od govedine, ker mi gostitelji niso nič drugega pripravili in mi je potem bilo ful slabo, pa drugač nism občutljiva
- da je zame totalno nespoštovanje da veš da vabiš vegeterijanca in ne nardiš niti sendvičev samo s sirom, kaj šele kaj drugega :rolleyes:
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 14. Okt. 2015 8:37

čuftika: Poskusi bit veganka. (Ravno je 30 dnevni izziv, če si za, ti vodim jedilnik celi mesec. :mrgreen: )
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 14. Okt. 2015 14:57

- ne bom nikoli razumela te fore vegetarijanstva in veganstva, razen, če maš res ne vem fizične težave, če poješ meso... kar ne poznam nikogar.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 14. Okt. 2015 17:23

^^ ''Fora'' je v tem, da se zavedaš, da z uživanjem mesa in živalski proizvodov podpiraš strahotno mučenje in pobijanje nedolžnih bitij, prispevaš k enemu izmed osrednjih faktorjev onesnaževanja okolja (živinoreja) ter uničevanju naravnega habitata številnih živali (in ljudi). In fora je v tem, da se ti to ne zdi nekaj, kar bi bilo vredno podpirat. Aja, pa komu tu in tam je pomembno tudi, kako zdravo oz. nezdravo je in dokazano je, da vegani pač živijo dlje. :wink:
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 14. Okt. 2015 18:00

joooj ka loh prosim ostane ta tema vegan free? pč brez teh debat, plusi minusi, kr nikamor ne vodi :D

* prostovoljno delo je taaaak super. skupina je vedno večja, in prov uživam. tista ena ura mi took prehitro mine.
* sem še kolegici, ki skos jamra kk ne najde dela prek servisa, kk ma bedn lajf, d naj se priključi temu društvu - sam eh. to ni za njo. ja pol pa bod doma pa se smil sama seb. eh. kr pa smiljenje samemu sebi, pa cmizdrenje dolgoročno res pomaga.
* sta bila ta dva dneva res super super :oops:
* mi je mal čudn kr sn dans bol lena, sn navajena na hitrejši tempo, pa se počutim posledično ful leno. bravo. tok sm si natempirala življenje, da mi bedira, ko nč ne delam.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 14. Okt. 2015 20:49

- se bom vzdržala raje.. samo mi je res noro zanimivo to :mrgreen:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 14. Okt. 2015 21:36

- Jp, vegan-free tema, prosim. So drugi podforumi za te debate :)

- Da sovrazim to vreme. Z goreco strastjo. Vsi se tako dobri cevlji mi premocijo ze zjutraj pred sihtom, vozniki avtomobilov kot, da so sami na svetu (majkemi, zacela bom jajca nosit s sabo v zepu, in jih zalucala v avto vsakega kretena, ki si upa taksne tsunamije ob plocnikih delat, sunce jim vidim :mad: ), trole so zatohle in prenatrpane, vsi nekaj zaspani, nejevoljni.. Plus filing mam, da se mi ze plesen nabira povsod.

Slika

- Da sem se posledicno cisto zaprla vase zadnji teden, kar mi ni v navadi. S sihta direkt domov pod deko, ne pase mi nikakrsno druzenje/henganje/kofetkanje z nikomer atm. Kaj sele spoznavanje novih prislekov na zurkah, dios mio.
- Upam, da je vse to samo nek pms..
_______________________

- ampak jaaa, kot pravi Exit, koncerti :) eden novembra in kar trije sanjski januarja - najbols, da si pocasi najdem flet na Dunaju :D
- No sej, niti ne bi bila tako svoh ideja. Ampak one day at a time.
- Vsaj siht je kul in misel na placo me pomirja.
- Da sem danes nehote naredila celo predstavo v trgovini, ko sem sla po spezo.. Placam, grem ven - zacne piskat. Ajme. Vsi pogledi se nalimajo name, itak. Se obrnem, pogledam prodajalko, ona ''hmm, hmm.. dajva pogledat. Najbrz so cigumiji, vcasih je koda odspodaj''. Dam ven cigume, proba, ne piska. Dam vse stvari iz torbice (samo zelenjava po vreckah, ni imelo biti kaj), nic. Gre ona z mojo torbico ven, nic. Vedno vec folka se nam pridruzuje (keri firbci, jao? :D ) in zacnemo skupinsko gruntat, kaj bi lahko piskalo. ''Uf, podplate preglejte! Vcasih kdo stopi na kodo.''... Nic. Si slecem jakno, jo dam skozi, nic. Grem slecena skozi vrata. Piska. Se vec folka firbca, scena vedno bolj podobna pregledu na letaliscu.. Nikomur nic jasno :) Prodajalka skoci zadaj po tisti 'palicni' detektor, me celo pretipa z njim, nula.. Se obrnem, pa koncno zacne piskati.. No, na listku novih zab, ki ga se nisem odrezala ven, je bila nasita mini koda :lol: Smo se nasmejali situaciji in to je bilo to. Pa je slo pol ure za cigumije in kilo paradajza, ohja.
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 15. Okt. 2015 8:38

-upam da vegani, vegetarjanci in vsi podobni najdejo kdaj kakšen takle posnetek na youtubu https://www.youtube.com/watch?v=0a33WTZK2zI&feature=em-subs_digest
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 15. Okt. 2015 10:08

* ... se strinjam z Exit, čeprav sem veganka. Ne bi sem vpeljevala te teme, ker vem, kako nizkotno lahko vse skupaj postane. Nekoč sem se pogovarjala z osebo, ki je morala, da bi njena argumentacija zagovora uživanja mesa stala, zatrdit, da bi podprla farme, kjer bi se za meso gojilo ljudi. :mrgreen: Tako da ... sem slišala bolj ali manj že vse in tudi vem, da če nekomu pač nič ne pomeni to, da za njegov užitek trpi nedolžno bitje in da za njegov užitek propada okolje, svojega užitka nikoli ne bo pripravljen poiskat kje drugje. :)
* ... se zdaj ravno odvija veganski izziv ''vegan za 30 dni'' in če bi koga zanimalo, sem pripravljena vsakomur sestavit mesečni jedilnik za vseh pet obrokov, pač, da vidi, ''kako to je''. :) (Če bi koga zanimalo za manj kot mesec, tudi ni problema.)
* ... se res trudim, da me ne bi več prizadelo, ko so ljudje ignorantski in nestrpni, ampak bo najbrž še trajalo en čas.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Okt. 2015 16:17

-sem cela zjebana..just want to chill
-je šel ta teden zelo hitro mimo
-me čaka še čiščenje stanovanja preden se odpravim iz lj :/
- je bil včeraj zabaven večer v bolj moški klapi
- da me malo mika met kakšnega novga tipa,ampak nič obetavnega na obzorju :/
- da se mi zdi da nekaterim,ki so mi bili zanimivi, je bila bolj všeč moja prijateljica
- da zdej sm pa že pršla do točke, ko se niti ne sekiram več za razne stvari za katera sem se in mi že lepo dol visi za vse skupej
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 16. Okt. 2015 20:20

... da me že dolgo ni bilo na forumu
... da sem se spomnila sedaj ko je slabo vreme in se mi res nič ne da, malo pogledati kaj dogaja
... da mi kar nekaj starih sodelujočih manjka
... teme se niso skoraj nič spremenile :D
Uporabniški avatar
tmis_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 736
Na forumu od: 22. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmis_ » 17. Okt. 2015 9:03

*me vedno znova preseneča, kaki ghost town je postal tale forum. Par let nazaj je bil nabito poln, pravi kokošnjak, je bil že skoraj kaos :lach:

*da je letošnji oktober izjemen in res simbolizira konec vseh prisiljenih obveznosti v lajfu

*da imam rada in z veseljem sprejmem vse letne čase, tudi kislo, deževno jesen in mrzlo zimo :flower:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 18. Okt. 2015 1:11

^ Vse je kul, dokler je SUHO :)

- Evo, danes je bil ze cudovit dan. Na polno izkoriscen :hearts:
- Moja prva savna, henganje z bestiko, pivo & burger fest, couchsurf meetup
- pa se 10km prelaufala :cool:
- tale couchsurfer je bil za pojest dober. Klisejski sexy french guy s klisejsim french naglasom. Ampak je takoooo nakladal.. :lach: not worth the struggle.
- Da ima nekdo ocitno munchiese in se base spodaj v kuhinji, kar mi ne pusti spat
- Da bi sla res na Muse po dolgem casu ampak damn, 70eur za najcenejso karto... :evil:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Okt. 2015 6:39

-sem ugotovila,da so onsji ubistvu čisto brezveze in sem včeraj začela in zaključila kariero z njimi
- da bi zdej najrajš kar par dni prespala,ko bi le lahko
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Okt. 2015 8:37

-* jov, bil mal na pavzi
-* se je posledično zgodilo mnogo stvari
-* avgusta sem šel past krave nad Bohinj, zelo kul izkušnja, razen to da mi je krava spizdila in sem jo eno uro lovil
-* končno sem ugotovil kako bom finančno strukturiral svoje potovanje, in če se mi bo sanjsko poklopilo bom spomladi že vse rešil
-* je bila odločitev da si pustim daljše lase na vrhu, in si jih češem na stran ali nazaj, ena izmed boljših odločitev v zadnjih letih. Naredi me nekaj cm višjega, lahko imam daljšo brado, in ker imam goste in lepe lase, I look fine as hell.
-* sva s simpatijo skozi zadnja dva meseca ratala kolega, potem pa mi je začela iti na k***c, ker bolj kot sem jo spoznal, bolj mi je bila všeč. Vedno se omejujem in si postavljam neke strukture, kako mora biti...ja, pač želim iti okoli sveta, ampak to še ne pomeni da si ne zaslužim biti z neverjetno žensko prej, itak se zna sama odločati kaj hoče.
-* sem jo povabil ven, in moram priznati da sem začel obvladati dating sceno, in rešil sem se vseh grdih navad, kot so nepotrpežljivost, preveč pisanja in FB, over pursuing. Nope: v easy, interne fore, telefon samo za povabit ven, in da se punca počuti udobno v moji družbi.
-* in greva ta teden ven, če kaj rata, super, če ne...pač njena izguba, ker sem zabaven, pameten, ambiciozen in spoštujem svobodo.
-* priznam pa, da jo obožujem...je neverjetna ženska, pametna, ambiciozna, in ker dela v kulturi ima toliko zanimivih interesov, družabni metuljček. Ima svoj zanimiv stil oblačenja, zelo je ponosna, športnica, ogromno potuje, plesalka, umetnica...Ampak kar mi je najbolj všeč pri njej, je to, da je iskreno najbolj topla oseba kar sem jih kdaj spoznal. Prav izžareva tisto iskreno prijaznost in toplino.
-* to je vse kar jaz rabim v svojemu življenju, toplino in nekoga ki spoštuje mojo svobodo. Zaslužim si njo.
-* me je pa povabila na drum&bass, kar sem moral zavrniti, ker tja me pa ne spravi sam bog :D.
-* kakorkoli, jaz grem naprej v nove dogodivščine...pa se vidmo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov