Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
schjora
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 17. 11. 2012
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a schjora » 05. Sep. 2015 19:23

Zs :wink:
Uporabniški avatar
HuDoBa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 645
Na forumu od: 7. 5. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a HuDoBa » 05. Sep. 2015 20:09

- da še 30 dni pa se bo zame tut končno začelo poletje :)
- da kakorkoli obračam in iščem opcije, to potovanje nikakor ne bo poceni...ahja, go big or go home :D
- da pravijo, da če se vedno znova znajdeš v enaki situaciji, da delaš nekaj narobe....fajn bi blo, da bi mi kdo povedal še, kaj točno to je
- da odlašam vpis na faks dan za dnem...če bo šlo tak dalje se bom pozabila vpisat
- da bi šla na morje...jadransko, ne tihooceansko
- da ga pogrešam in se še kar sprašujem, kaj bi bilo če...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Sep. 2015 8:22

- sem se ravno najedla in najrajš bi se samo vrgla na kavč in gledla tv
- sem prebrala blog ene od najbolj sunny oseb, ki sem jih spoznala v lj in totalno razumem in se vidim v njenih mislih in se mi je odprl pogled še na drugo stran problema, ki je bolj pristen in ni toliko pretentious kot tista stran,ki ti jo okolica ves čas moli pred faco in zdaj se počutim bolje sama s sabo. Sem srečna, da sem jo spoznala.
- da letos mam občutek, kot da sploh ne bi imela poletja,je kar šlo mimo mene.. če odštejem zaznavanje višjih temperatur
- ko bi vsaj držalo tisto s spanjem na knjigi in osmozi :<
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 06. Sep. 2015 9:10

schjora napisal/-a:*pogrešam boljšo izbiro angleških knjig ... Nisem še našla knjižnice, ki bi imela spodobno izbiro angleških knjig na odraslem oddelku. Tako da spet berem Harrya Potterja, vsaj nimam časa preveč razmišljat :mrgreen:



Kupi si Kindla - ga lahko skozi nosiš naokol, imaš naloženih ogromno knjig in nisi odvisen od vračanja v knjižnice. Knjige niti niso drage, je pa kar nekaj strani, kjer lahko (legalno) downloadaš zastonj knjige.
Jaz sem vedno mislila, da mi ne bo isto, ker le ni knjiga, ampak je zaradi logistike super. Še vedno pa tudi na veliko zapravljam za prave knjige :oops:

* že dolgo nisem nič prebrala, ker sem nenormalno veliko časa v službi, če nisem v službi, pa delam doma za službo.
* upam, da bo šef cenil to, kar sem naredila.
* se spet selim, upam, da tokrat ne bo ful sitnih in glasnih sosedov
* meni je pa Celje dejansko bilo všeč - sicer se res nič kaj ne dogaja, ampak to se tudi v Lj ni 5 let nazaj; tako da i guess ima še potencial ...
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 06. Sep. 2015 9:11

* ... v redu. Ta seminar še. Samo ta seminar še. In potem nikoli nobenega seminarja več. In nobenega izpita in nobenih drugih faks-reči. Kaj mi res ne morejo samo tega prosim podarit? Samo tako ... na, tu imaš te tri kreditne točkice? Ne da se mi, pa tudi časa nimam in mi to tako narobe hodi, da baaaaaah.
* ... grem zdaj delat seminar. Samo še sekundico.
* ... bi rada tudi jaz imela kaj prosto ... že dve leti nisem nikamor šla, ker sem morala skoz in skoz in skoz delat. Prosim, a je lahko tega konec?
* ... da sem zadnjič sama prvič v življenju skenslala en projekt, ker mi bi jemal preveč časa in ker mi ga ni za delat in ker je človek, ki bi bil producent totalna rit. Odrekla sem se tudi določenemu finančnemu znesku, seveda, kar je tudi prvič in ob čemer me malo grabi groza ... kaj če se pa ne izide po planih in končam brez denarja nazaj na vratih pri starših/oz. huje: pri tašči, glede na to, da so me moji dokončno in nepreklicno izselili?
* ... da okej. Da bo. Da sem preveč previdna oseba in da je tole def. nekaj, kar sem si smela dovolit tvegat ...
* ... da še nisem prejela odgovora zastran zgornje reči in da se bojim, da ne bo imela ta stvar še kakih posledic v smislu, da bi, recimo, ostala brez ta-drugega projekta, ki ga izvajam v sodelovanju z istim producentom in je že nekako v teku ... ma ne, saj ne bo tega naredil ...
* ... da ... SEMINAR! :cry:
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 06. Sep. 2015 10:54

-da prav občudujem exit ko berem te njene načrte :D


aww :D hvala!

Kupi si Kindla - ga lahko skozi nosiš naokol, imaš naloženih ogromno knjig in nisi odvisen od vračanja v knjižnice. Knjige niti niso drage, je pa kar nekaj strani, kjer lahko (legalno) downloadaš zastonj knjige.
Jaz sem vedno mislila, da mi ne bo isto, ker le ni knjiga, ampak je zaradi logistike super. Še vedno pa tudi na veliko zapravljam za prave knjige :oops:


TO! tudi jaz imam kindla, super stvar. gor imaš lahko ogromno knjig, zelo lahek in majhen, gre lepo v torbico - jaz ga imam vedno vedno s sabo. tko d kar se tiče mobilnosti stvarce ter ekonomičnosti (js si jih kr dol cuknem, ups), je super. je pa res, da je knjiga knjiga, in da še vedno tudi jaz zapravim ogromno za knjige. pa skos sem v knjižnjici. ampak za knjige mi ni nikoli žal denarja.

ko smo že pri knjigah - berem the girl on the train (ja. na kindlu :D) in je super triler. tko d toplo priporočam!

* ne razumem ljudi, ki te iskreno vprašajo za mnenje, pa so potem jezni in te celo potem nazaj zabijejo, sam da omilijo tist impact ob izrečenem. bit iskren je očitno res no go. in ja. na račun iskrenosti izgubljam ljudi okoli sebe.
* pred enim letom sem se počasi pripravljala na izmenjavo. o bog. kako je bilo življenje takrat bolj vznemirljivo. zdej pa... no comment.
* da pač pride kdaj do bol k* obdobja v življenju, sam se mi to vleče. res že celo leto :(
* še vedno nimam kolesa :( izleti do knjižnjice bojo moral še mal počakat.
* nekaj časa sem se igračkala z idejo, da še koga povabim s sabo na dunaj, sam mislim, da bo dobra ideja, da grem res sama sama. od irske še nisem šla nikamor sama. ok. sama sem šla na koncert tiersna, sam to ne šteje.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Sep. 2015 12:09

^ A gres na Alt-J? :D

- Upam, da uspem nasparat kes za Alt-j.
- Da sem po dolgem casu lena ko fuks in ze dva dni nisem sla ven iz pizame. Tako zelo sede :hearts:
- Stisnit zobke, stvari morajo bit koncane.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 06. Sep. 2015 12:11

- sem preživela pretekli teden :) mislim, da je bil to najtežji teden mojega življenja do sedaj

- bo (upam) zdaj vedno lažje

- danes sem s pripravami na jutri že zaključila, tako da lahko popoldne v miru delam za nazaj in še druge sprotne stvari... Fajn občutek, res!

- se še nisem naspala, to pride na vrsto naslednji vikend ali še en vikend kasneje .... bo treba še malo potrpet (in pojamrat tu gor:P)

- mi je zelo žal, da včeraj nisem šla na koncert, ki sem ga čakala od maja. Na srečo je bilo slabo vreme, tako da mi je bilo lih en mal lažje, da sem doma.

- je super lepo vreme danes, vse zgleda lepše :)

- sem dobila fotografije od najbolj super družinskega praznovanja! Pima fotke + obujanje spominov na praznovanje (+najhudejšega tipa v bandu) = popoln relax :D Škoda, da ni nič poklical :/ sam, je pa huuuudo simpatičen in super sogovornik!!!

- eh, ja, mogoče bi morala spet koga najt, bo služba prec lažja :D
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Sep. 2015 12:50

- me včasih prešine, da bi svoja dvajseta raje živela v obdobju 90ih prejšnega stoletja kot sedaj
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 06. Sep. 2015 14:41

Tako tako. Alt - j :DD komi čakam
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 06. Sep. 2015 16:52

- da sem resno zagriznila, kontaktirala par ljudi in mislim da potencial je, samo še speljat je potrebno :)
- da sem se ta vikend resetirala, tako zelo je pasalooo :ja:
- da bom namakala nogice v morju, zelo kmalu
- da komi čakam da ga vidim :oops:
- da sva se razšla zelo dolgo nazaj in sm mu danes poslala SMS kako je kaj, čisto prijateljsko...
- da sm preklicala vse možne kmete in kmetije in nisem dobila sadja, ki ga hočem in ki je na vsakem drugem drevesu v okolici, morda moram sosede podkupit :idea:
- da ob moje urniku ne utegnem strašit po tržnici
- da je privlačen, inteligenten, umirjen, noro postaven... hmmm
- da delam na svojem "projektu" in vem da bo
- da res ni fer da je samski, da se sprehaja zgoraj brez, meni pa se sline cedijo, ah ja... :lach:
- da se veselim naslednje soboto ko sm frej in upam, da dobim kak obisk
- da sm v ustvarjalnem delu cikla :lol:
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 07. Sep. 2015 17:20

* ... sem namesto mame iskala psihoterapevta (se pravi: zanjo) ... res upam, da bo poklicala, ker ta situacija nikamor več ne vodi.
* ... me obupno skrbi za očeta. Kaj, če se ne bo izvlekel?
* ... sem nervozna, ker ne vem, kako mi bo uspelo vse naredit in tako utrujena, da so moja koncentracija, spomin, kognitivne sposobnosti obče ... že čisto fuč.
* ... sem utrujena, utrujena, utrujena.
* ... sem skoraj pozabila: končala sem seminar. Konec je. Zadnja reč za faks. Fertik. Samo še zagovarjam, pa sem mag. Kar je zelo koristno, kot vsi vemo, trg dela nas čaka odprtih rok in mehkega naročja ...
* ... hvala bogu za mojega fanta. Ne vem, kaj bi brez njega.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 07. Sep. 2015 17:49

Saj pa je napisala da gre sama prvič, zdaj pa še horde teh ljudi, saj ni zaradi tega slab človek že, če jo je pač strah potovati sama. Jaz ko sem šla v eno državo blizu Sirije na potvanje me je tudi blo, pa to še ne pomeni, da sem nestrpna do njih. Dajte se raje ozrite po svojih prijateljih kolko jih daje na fb nestrpne izjave, pa jih imate (recimo) e naprej med kontakti. Jaz sem se ravno danes držala za glavo :rolleyes: in brisala določene ljudi. Na forumih se pa itak samo napada. Punca je vprašala samo za nasvet če kdo ve kakšno je stanje ali gre za množice ljudi na vlakih al ne. Mirno pot ti želim :wink:
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 07. Sep. 2015 18:22

^^ Tole je pa za v drugo temo, a ne? :wink:
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 07. Sep. 2015 23:21

*me od kopanja/savne (v četrtek) bolita ušesi, najbolj desno, vsake toliko me zaseka in to kar precej, zdaj pa me skrbi, da ne bi bilo kaj narobe, ker bolečina se je začela že na bazenih, ko sem se potopila en meter globoko in me je bolelo zaradi pritiska, lahko pa da vnetje/okužba ker mi rasteta dva modrostna zoba in me tudi ta bolita že tri mesece konstantno?
*kot da to ni dovolj, imam še krče v želodcu in serije slabosti
*aja, pa še bolečine v srcu med tekom :rolleyes:
*no A ŠE KAJ?! eh :rolleyes:

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]