Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 09. Avg. 2015 14:50

malo smo starejši, vsi so začeli že med faksom delat, vmes nehali delat, delali prostovoljno, začeli spet delat, nehali delat, malo palamudili z napotnicami, delali na avtorske....

je pa res, da delajo tisti, ki bi radi delali. mamo tudi en kup takih, ki doma sedijo. tako, da samo ne obupat. spimpat CV (tako vsebinsko kot oblikovno) in pač hodit z njim naokoli. ne doma sedet in depresirat :)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 09. Avg. 2015 15:17

^^ Hodila sem na FF in delala od konca prvega letnika dodiplomskega študija. Delala sem non-stop, vsako leto več, v prvem letniku magisterija sem že delala samostojne odgovorne projekte pri večjih institucijah, kjer se je potem vmes menjalo vodstvo in pripeljalo svoje zaposlene, tako da sem jaz odpadla, eno leto sem praktično vodila neko manjšo ustanovo, postavila celo to ustanovo na noge, po tem ko je bila v krizi, ampak tega vodstvo ni nikoli videlo/vedelo, ker se je pod moje delo podpisoval ''odgovorni'' tik nad mano, ki ga pa realno ni bilo nikoli v službi ... in potem sem na koncu jaz izgubila delo, on je pa ostal. Zame ni mesta, da me vzamejo na pogodbo in to je to. Delam projektno, status kulturnice si moram uredit, ampak ni dovolj ... v bistvu sem se nenehno obračala na milijon naslovov, pa ni nikjer nič. Glede tega sva oba s fantom precej obupana, pa sem redno vmes delala faks s samimi desetkami (ne, res, povprečje sem imela skoz okoli 9,8), imela Zoisovo štipendijo, ogromno v bistvu dosegla v tako kratkem času, ampak ravno zdaj, ko je faksa konec bi to res najbolj potrebovala, sem ostala brez vsega oz. na drobižu, s katerim si ne znam mislit, da bi prišla skozi. In hkrati je moje področje, kjer sem si vendarle naredila neko ime tako ozko, da celo ljudje, ki imajo doktorate in ki delajo malo tu-malo tam že kakih 5-10-15 let dlje kot jaz, ne dobijo nobenih služb. Poznam zgodbo ženske z doktoratom, top strokovne članke piše, ki je dobesedno jokala, da hoče službo v enem mini slovenskem kraju, totalno ne na njenem nivoju ... ker ne more več. :/ No, ni je dobila ... ker je prekvalificirana ... Ob tem jaz nimam nekega upanja ...

Se opravičujem za OT. Ampak na nek način je to moje priznanje ...
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 09. Avg. 2015 18:02

-imam občutek da je hayley stara nekje med 23 in 26 let
-mi je bilo danes zelo všeč vreme, ni bilo sparine, sam osebno bi si želel še kakšne 3, 4 stopinje več
-je bilo dans bolj malo lušnih punc za videt
-me full ampak res full zanima kaj delajo ljudje recimo na tak dan ko je bil dons(seveda izvzevši tiste, ki so na morju, rekah, jezerih), in če ma kdo kako idejo, in če ve kaj kej delajo(vem da pač različne stvari), naj jih kar sem servira
-mi je zanimivo, da je tale tema priznam da..., ful obiskana
-me zanima kje novi ljudje zvejo za tale forum
-si želim da bi bile ženske bolj odprte, bolj dostopne, da bi tudi one kdaj ogovorile kakega fanta, torej, da ni samo vse v fantovih rokah(glede ogovarjanja in začetka kakega pogovora, pri tem, da se ne poznata osebi)
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 09. Avg. 2015 22:15

-navadni ljudje ki niso na morju ležijo doma pred tevejem in gledajo moto gp, potem seksajo ali pa si ga zmečejo ali karkoli drugega
-doctor je car...
-hrbet mam grd od vakumskih seskov.. :/
vžigalica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 10. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a vžigalica » 10. Avg. 2015 11:10

- sem vsak dan bolj zaljubljena
- čutim metuljčke ob vsakem njegovem dotiku
- sem ponosna nase ker sem si izborila odlično službo
- me skrbi ker sem malo pozabila na šolo
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 10. Avg. 2015 16:46

*fant ma danes rojstni dan pa sem mu htela podarit zlato verižico z obeskom leva (tako je imel od rojstva pa so mu jo zgubili), ampak ne vem če jo bom našla, ker se vedno spravim prepozno kupovat darila :rolleyes: in če je ne najdem, nimam idej kaj bi mu druga kupila (poleg drobnarij, torte in masaže), nočem pa nekaj malega, ker je 18.rojstni dan. od mojih je dobil majico, kolo in denar in se mi zdi, da so me ''zasenčili''
*tak težko se učim, se mi zdi da imam čist prazno glavo
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 10. Avg. 2015 17:33

- se mi je prvič v življenju zgodilo, da sem se zacopala na prvi pogled :D do zdaj nisem verjela, da je to mogoče, ampak ... ja, je!

- sem zato ^^ šla prek sebe, ker take priložnosti nisem smela spustiti iz rok; tip je bil res eden najčudovitejših, kar sem jih srečala; poleg tega je bil še prijazen, zanimiv in super sogovornik. Že dolgo nisem z nekom tako dolgo časa sproščeno klepetala.

- sem zopet obudila svoje osvajalske sposobnosti, ki pa na srečo na zasedene pobe nimajo učinka

- mi sploh ni omenil, da je zaseden --> če bi, se ne bi mučila z iskanjem svinčnika in listka, kamor sem napisala svojo številko :P

- je bil kljub vsemu prima večer, že dolgo se nisem tako naplesala. Pozabila sem na vse in samo uživala, noro! In to brez kapljice alkohola :cool:

- se danes počutim malo čudno, če samo pomislim na to, kaj sem naredila ... malo me je sram, po drugi strani sem pa ponosna, da sem si drznila narediti zame neobičajno potezo :)

- sem kar malo žalostna, odkar sem izvedela, da je zaseden; res je hudo simpatičen in ima najlepše oči, kar sem jih kdaj videla!! Zakaj so zadnje čase vsi meni kul fantje že zasedeni? Zakaj? Zakaj??? :/
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Chaski
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 9. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Chaski » 10. Avg. 2015 19:30

:)
Zadnjič spremenil Chaski, dne 02. Apr. 2021 22:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 10. Avg. 2015 22:04

* sem globoko globoko razočarana. vedno težje prenašam te udarce in sploh ne vem kk naj se soočam s tem. še enkrat isto sr*. tolk ljudi sem izgubila v tem letu... ob vsaki izgubljeni osebi sem se globoko zamislila, premislila, kaj je bilo narobe, kaj je vodilo do tega, da je prišlo do tega. sem jaz kriva? nisem. res nisem. distanca je nardila svoje. očitno sem morala it za eno leto iz slovenije, da se mal razjasni kdo je pravi prijatelj in kdo ne.
* je dobra stvar, da odpotujem naslednji teden in bom imela čas se malo distancirati in dodobra premisliti stvari.
* je j*, ker se res, ampak REEEEES trudim vidit v pozitivni luči te stvari, ki se mi dogajajo, to mučno obdobje. ne vdajam se samopomilovanju, vedno guram naprej. ampak vsakič, ko se počutim malo bolje, se zgodi nekaj, da me še dodatno zabije. mislim srsly kok dolg bo še tole trajal?
* je pa dobro, da sem na prevozih spoznala lušnega fanta, sma se kr fajn začvekala in me je dodal na fb
* sem se res počutila ko največji drek na svetu, ko sem sedela na avtobusni cela objokana in se počutila najbolj osamljeno na svetu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 10. Avg. 2015 23:01

-boljšega filma od Lepote po ameriško(American Beauty, 1999) preprosto ni
-je Kevin Spacey the best actor
-pogrešam filme z Julio Roberts v glavni vlogi
-je Thomas Newman najboljši skladatelj za filme(pa ni dobil niti ene nominacije za oskarja!?), napisal je glasbo za film American Beauty, Šepetati konjem, Kaznilnica odrešitve, Krožna cesta, Zelena milja, Vonj po ženski, Erin Brokovich...
-razumem akademije za Oskarja(al kak se že reče temu), da Leonardo DiCaprio nima niti enega oskarja, vsaj zaenkrat
-da so bili najboljši filmi posneti med leti 1975 in 2001
-je Sam doma 2 boljši od prvega
-sem tale post namenil samo sedmi umetnosti
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 10. Avg. 2015 23:02

Tam sem seveda izpustil ne, pri Leonardu
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Avg. 2015 23:29

- fakof ku je vroče
-ne morem spat, to ni dobro ker sm nameravala zjutri zgodi vstat in ne v spancu ugasniti budilke, kljub temu da je na drugem koncu sobe, kot se je zgodilo danes
- ta vikend je biu bol umjrjen, se mi je poznalo danes, da sem bla kar dobro spočita, me zanima če bo ta tedn kaj bol živahno :D
-mam že kar adrenalin pred izpiti,kar dobro vpliva na učenje
-sem ugotovila kater predmet mi je najljubši in katera smer me najbolj zanima
-zgleda, da ta mesec ne bo zneslo it v hribe
-kako gre čas hitro mimo,vsako leto bolj!
-mam občutek, da bo zelo kmalu oktober
-malo pogrešam fax
-me prav zanima kakšna bo situacija z mojo bivšo simpatijo in če bova še kaj mela,ko se začne fax
-tenisac nisi zadel starosti
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 10. Avg. 2015 23:31

-* preveslal Kolpo, zjeban kot avtocestna prostitutka
-* je 2 noči spati sam v gozdu zanimiva izkušnja, ki je obenem tudi grozna izkušnja...sem lahko sam, samo biti popolnoma sam, brez človeka okoli sebe in na isti dan si srečal medveda.... Slab spanec.
-* je gozd do dveh zjutraj bolj glasen kot vsaka diskoteka. Jebemti ptiče
-* sem se enkrat res prevrnil na brzicah, grdo udaril v skalo z nogo, čoln in sode mi je razmetalo po reki, ampak hvala bogu sem se hitro zbral, in ujel vse stvari.
-* sem nekje v gozdu srečal medveda. Veslam po reki, čisto sam in vse je tiho, ko zagledam psa ki skoči v vodo. Nasproti je bila plaža z nekim moškim, in sem pač sklepal da je pes...priveslam bližje, in čedalje bolje se mi zdi da to ni pes. Iz vode pride medved, se otrese, spogledava se in on začne bežati v klanec. Naj povem, da še nikoli nisem videl nečesa tako hitrega...in klanec je bil popolna strmina. Medved je stekel po hribu, zadel skale ki so se odvalile po pobočju, ki so me skoraj zadele ko sem bil v kajaku. Ampak ja, srečal sem medveda, kul :D.
-* sem se dobil z uvoznikom za Canon, in če grem na potovanje, dobim sponzorsko kamero in leče. Fuckin Yes!
-* sem se res ujel z lastnikom kampa, jaz sem mu obljubil da mu pošiljam CS, on mi je dal pa kamp, sup, zajtrk, pijačo vse zastonj. Poštena menjava, in točno tega sem moram naučiti...če grem okoli sveta, moram najti način da bom menjal sebe in svoje znanje za druge stvari.
-* sem posnel ogromno Go Pro materiala, in se bom spravil montirati kratek video.
-* sem srečal eno domačinko na veselici, in mi pošlje sms naslednji dan in piše: Gres na pice? In jaz seveda lačen potrdim, se usedem na kolo in odpeljem v bližnjo picerijo, in čakam tam. Čakam 10 minut, in pokličem kje kuraca je, reče da v gostilni. Mislila je, če greva na piče, ker je dialekt tam pol hrvaški. Jaz sem se tako režal, jebemti telefone, in jebemti dialekte. :lol:.
-* sem pa srečal neverjetno žensko, lepa, lep obraz, postavna, izobražena, športnica, vedno se smeji, uspešna, res zabavna in pametna. Ampak stara 34 :( , ampak po pravici bolj čedna od 99% dvajsetletnic. Zveza razpadla po 15 letih, in sedaj je težko najti dobrega moškega. Sva res kliknila, je neverjetno ženstvena gajstna gorenjka. Govorila sva ure in ure, in zame kot moškega ki dela na svojih ciljih in ve da je na pravi poti, je pomembno da srečam takšne ženske.
Škoda, da je takšna razlika, ker bi jo povabil ven v trenutku. Sem pa vsaj dobil kolegico, s katero imam lahko dobre debate in me lahko kaj nauči.
-* sem izgubil 8kg v enemu mesecu. Decembra bom spet tank.
-* a ko je skupina žensk v vodi, morate nujno biti v krogu, do pasu v vodu in zraven mahati z rokami? A je to kakšen ritual ali kaj :D?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Avg. 2015 11:35

-mah karneki..v enga tipa sem še vedno zagledana (z vmesnimi pavzami) in to zdej že skori leto in pol. Celo je bil med drugim tudi povod za dokončno prekinitev prejšnje zveze..kar je bil glede na situacijo pravi korak že brez njega. Ne morem verjet ku sem ufliskana,čisto obsedena še vedno..

-sem spila danes že tri kave

-mi prav manjka sprostitev v smislu kakšnega alkohola ali thcja..in prave družbe
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Avg. 2015 12:33

-* moj vrt preveč proizvaja, danes sem porezal 4kg zelenih feferonov..in sedaj jih bom dal sušiti in iz njih naredil začimbe.
-* se jebem z Power directorjem, montiranje videov je zajebano. Ampak, spet, to se moram naučiti.
-* imam toliko kumar, da si vsaj enkrat na teden naredim tople kumare :D. Ki sem jih prvič jedel šele mesec nazaj. Good shit.
-* me kolega vabi da grem z njim in bivšimi vojaki na airsoft tekmovanje, se mi ne da, plus nazadnje sem nekoga udaril s kopitom v trebuh ko mi je prišel izza vogala. Se izogibam agresivnih situacij, ker sem bolj agresiven od večine ljudi, samo da imam popolno samokontrolo in ne pijem.
-* mi je všeč da sem postal tako nonšalanten, ljudje me bolj obrajtajo,več dobim, lažje je z ženskami. Ker noben ne mara nekoga ki je težek, neprestano sprašuje, in se nekje počuti nelagodno.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov