Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Jul. 2015 21:05

^ evro na uro? :/

- Da mi je zjutraj nekdo s svojim sporocilcem narisal gromozanski nasmesek na fris, se vedno traja.. kako malo je potrebno :) :)
- Da sem vceraj hengala z enim anglezem, res kul decko. Aampak zvecer je postalo cudno.. :lach: najprej cel flirty sprasuje, ce 'seejam somebody', sledi debatka o slovencih, blabla gordol, nato omenim, da se nekako bolj vidim s kom iz tujine.. in PAF, stempelj.. 'Oh, so this is why you're on Couchsurfing? To meet someone? You know that's not a dating site?' ... :lol: -''Pardon?'' Jao.. Neki se poskusala prepricat v nasprotno, ampak pol mi je tud dol zacelo viset.. Sem se nasmejala situaciji in pocasi sla proti domu.. Ampak ja, kaj si pa mislim - hodit na pijacke z neznanci, c-c.. Desperate much?
- No, nisem se dejtala surferjev. Precej neprakticna rec, ce se mene vprasa.
- Da je bilo danes grozno na sihtu
- Da moram se prakso spraviti pod klobuk do oktobra
- Da cas nenormalno leti.. kakooo je ze konec julija? Jaz niti skornjev z Inmusica se nisem oprala, wtf.
- Da res upam na obisk dolgoletne frendice jutri :hearts: to so tisti ljudje, ki jih vidis 2x na leto, pa je nekako vedno 'vse po starem' :)
- Da bom mogoce tudi sama spokala do obale za vikend..
- Aja, dez bo.
alixx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 3. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a alixx » 22. Jul. 2015 23:14

- končno sem se spravila pisat blog in sem danes napisala še tri bloge vnaprej jeeej :)
- hvala led zeppelin za tvoj komentar o pravopisu, ker sem tako ugotovila kaj sm hotla še napisat v enem o blogov
- Dejansko sm vesela da počasi spoznavam kdo so pravi ljudi okrog mene
- po celem snevu vroče je zakon sedet na balkonu in se pustit pikat komarjem :D
- me je fotka, ki je pršla vn totalno presenetila in je dejansko ful huda, samo ko bi še lajki padali :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Jul. 2015 8:15

-ku fajn,tek je vedno lažji,danes sploh ne vem kdaj je šou mimo tisti del v hrib. Bi mogla met koga da bi me terou ker se težko sama ker mam malo strah pred preforsiranjem

-prijateljica je bila že skoraj po vseh celinah,upam da mi pride tud tokrat cela živa in zdrava nazaj z afrike. :D Sva se zmenle da se ji naslednje poletje pridružim na potovanju.

-da ja,bi pašu en tko sam za poletje :razz: :D

-lol bivši si je potetoviru biceps,samo svaka čast tipu ki mu je to delu,top

-ah ja komi čakam da opravim z izpitoma v dobrem mescu,mi bo končno odleglo

-se počutim pomirjeno,da ni več zamer,negativnih čustev med nama. Čeprav prijateljstvo je vprašljiv pojem. Mah čas bo naredu svoje, se bo poravnalo use da bo prav,verjamem.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 23. Jul. 2015 8:51

- se najdem v priznanju od haley :)
- da tečem vsak dan in je vedno večji užitek...
- da se danes dobiva s kolegom, s katerim se nisva videla cca. 2 leti
- da sva se ga enkrat napila in skoraj zabluzila, ampak na srečo nisva :D
- da se mi je ratal porezat z nožem za kruh :rolleyes:
- da postaja napeto, zanimivo...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 23. Jul. 2015 18:54

Mishela napisal/-a:*da sem utrujena že od vsega. kako se ne naveličajo? kako fant zdrži, ko mu konstantno pravijo kaka svinja sem, kurba, grda, predebela, da ga nisem vredna ? zakaj morajo taki ljudje sploh obstajat? kaj jih vodi? sovraštvo, ljubosumje, KAJ?! meni je že zdavnaj dopizdlo, pa sem samo parkrat slišala o tem, fantu pa to redno že dobro leto govorijo

Če smem...ne samo, da bi mu moralo dopizditi, po mojem mnenju bi se moral postaviti zase (ker si ti njegova izbira) in zate. V nasprotnem primeru pa neke vrste rez, na žalost. Drugo je, če še zanj skrbijo starši in si jemljejo pravico do komentarjev, ki so mimogrede poden in mi je žal, da se ti to dogaja.

-za razliko od nekaterih uporabnic pa bi si po 10-11h delovniku raje zvrtala luknjo v koleno kot pa šla teč,
-me zanima, kje so stari uporabniki...Dioniz, sirovka, *mala*, purplerain in ostali...bi bilo zanimivo prebrati kaj iz njihove strani.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Jul. 2015 21:14

-* me eno leto od poškodbe kolena na Počku, še vedno boli koleno pri počepih. Sem pa vsaj po pol leta saniral poškodbo živca v roki, jej :D.

-* sem zadovoljen z napredkom na področju fotografije, photoshop vsaj malo razumem, montiranje se lepo učim, in poznam osnove DSLR fotografije.

-* se poskušam čimveč stvari naučiti preden grem, sicer sem od tega oddaljen še kar nekaj časa, želim večino znanja dobiti prej..na potovanju pa samo nadgraditi.

-* edina stvar ki ne vem kako jo bom speljal, je Youtube kanal. Delal bom potovalne kompilacije, za v-loge pa še nisem siguren...humor imam, samo ne vem kdo bi gledal tipa ki 3 minute nabija o potovanju, pa če bi delal food tasting, tudi ne vem :D. Bom videl.

-* je želja da bi prišel na nekaj tisoč sledilcev na socialnih omrežjih, če to dosežeš lažje dobiš sponzorske zadeve in kakšno zastonj bivanje. Hvalabogu smo gostili že toliko blogerjev, ki bi mi vsaj plug in naredili, in tudi prijateljica ki dela na radiu bi pomagala.

-* rad gledam zelo daleč, samo v tem primeru moram, glede na to da želim iz tega potegniti čimveč, in si zagotoviti neko varnost po koncu.

-* bi potem itak rad delal v turizmu, jeseni grem na tečaj za vodnika...samo rad bi delal v popotniškemu turizmu, ali pa s Slovenijo. Sanje so mi pa itak da bi imel nekoč svojo agencijo, samo zato pa moram dobro razdelati zadeve, da bi imel lahko ime kot so razni Fedri in Šeruge. Ampak spet, sanje.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Jul. 2015 16:56

- se je lepo po dolgem času pogovarjati z nekom in čutiti da (še) obstaja nekdo,ki ti je tako zelo blizu

- zelo verjetno da druženje z nekdanjim fantom ni prava stvar in nima dobrega vpliva na moja občutja
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 24. Jul. 2015 21:43

- po vsej verjetnosti prijateljevanje z bivšim ne prinese nobenem nič dobrega, tako da tega ne prakticiram

- da mi je ta tip ena velika uganka

- da mi je tek čedalje bolj pri srcu in je danes bila odlična temperatura

- da sem ji iz zanič CV-ja nardila spodoben CV

- da je ženska pod hormoni živ hudič, ko ti se začne dret v telefon kako službe ne bo dobila, oprosti s takim življenjepisom ti ne bi dala niti službo čistilke, kljub temu da imaš faks narejen in si iskan profil
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 25. Jul. 2015 9:21

* Da ne verjamem, da bi se lahko po ''življenju na svobodi'', ki je zadnji dve leti super zneslo, ne da bi sploh lahko izstavljala račune (sem delala še preko napotnic) navadila na službo s fix. delovnikom. Zelo zelo upam, da uspe kako drugače. Se pravi; da uspe samo s projektnim delom. Ker se nikakor ne vidim v pisarnah, kolektivih etc. (Okej, obstaja delovno mesto, ki bi ga vzela v sekundi in visela tam po 15 ur, če je treba, ampak gre za stroko, ki je zabasana za naslednjih 20+ let in vem, da bi si jo lahko omislila šele čez desetletja ... )

* Da moram zdaj do konca spisat ta magisterij, resno. Ne morem več. Sploh ne, ker vem, kako nekoristen je ... če bi obstajala služba bi jo s svojo (totalno-z-lastnim-delom-ustvarjeno) mrežo verjetno že imela. Pa je nimam ... in ta magisterij mi zdaj zgolj odžira čas.

* Da hvala bogu za njegove starše (enkrat končno), ker so nama dovolili, da v njihovi odsotnosti uporabljava njihovo hišo. Pride več kot samo prav. Ker imajo klimo. In dodaten + je velika kopalna kad. Uh, nočem nazaj v ono mini luknjico od najinega stanovanja. :/

* Da sem prizadeta, ker moji starši v celoti financirajo mojo sestro že vsa leta njenega študija, ker lahko punca hodi na dodatna izobraževanja in počitnice, jaz sem pa morala delat že v prvem letniku, da sem sploh prišla skozi mesec. Tisti časi so bili katastrofalni. Delala sem v bifeju na bencinski črpalki ... za 3,2€/h. Med poletjem v prvem letniku sem hkrati delala in se učila za pridobitev Zoisove štipendije. Bilo je katastrofalno ... ko sem jo dobila, mi je mama nehala dajat denar, nekaj za stroške, to je bilo vse. Plus, skoraj sem končala v študentskem domu. Moji sestri financira bivanje v stanovanju skupaj z njenim fantom ... kar je seveda dražje kot eno študentsko stanovanje ... sestra tu in tam naredi kako malenkost, ampak tistega denarja je za drobiž. In potem še jamra, da nima denarja in jaz sem dovolj neumna, da se mi zasmili in jo še jaz financiram. :mad: Ko sem ji ponudila konkretno delo na njenem področju, je ''imela preveč stresno obdobje'' ... Eh ...

* V navezavi na zgoraj. Strah me je, da ne bom dobila plačanega statusa samozaposlene, čeprav bi ga morala dobit, glede na reference in opravljeno delo. (Gleda se za tri leta nazaj.) ... In strah me je, če bo šlo ... ne bom več prejemala štipendije, ki sem jo zdaj imela zadnjih pet let (4 leta študija plus absolvent), ostala sem brez enega vira dohodkov (pomembnega vira), ker ne bom več študentka in me na statusu ne morejo imet ''zaposleno'' brez pogodbe ... ena reč se je pojavila, samo bo aktualna šele pozno jeseni ...

* Moja sestra ne ceni položaja, v katerem je, samo izkorišča ga. Jaz pa ponavljam vzorec od staršev in jo vedno podpiram ... to me tako jezi. :evil:

* Hah. Grem delat. Saj bo, pa saj bo ...
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 25. Jul. 2015 10:56

Plus, skoraj sem končala v študentskem domu.


omg...ja in? :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Jul. 2015 11:05

-sej...meni je sploh boljše bit v študentskem ker spoznaš več ljudi,bolj dogaja, pa itak se hodiš v knjižnico učit ko je kriza :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 25. Jul. 2015 11:31

^^ Meni je to grozljivo. Študentski dom. Tiste miniaturne sobe brez zasebnosti, nemogoče se je učit, utesnjen si v tisti en miniaturen prostor, vse žurke, ki se tam odvijajo ... ne maram (in nisem marala) hodit ven, nimam rada ljudi in klavstrofobična sem. Študentski dom mi je nočna mora. Sploh je bil pa point na tem, da sem morala jaz vse počet in zaslužit sama, medtem ko sestri ni nič bilo treba nikoli naredit in je bila razlika v odnosu staršev do nje in do mene gromozanska.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 25. Jul. 2015 19:10

hja, se zgodi, mind your own business ;D

- da sva se z totalnim neznancem menila 2 uri po telefonu, veliko sva si imela za povedat, čeprav se sploh ne poznava...
- da je potem tukaj še on, pravi da sem mu zanimiva, da sva na isti valovni in res sva, vendar more pobudo dat on ali? :) Pa ne bom nobenga prosila :!:
- da se je lepo shladilo in bo spet idealno za tek
- da med tekom naberem nove moči, plus razgled je fantastičen
- da sem ustvarjala v kuhinji
- da naj bi prišla sestra z lubibubijem
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 25. Jul. 2015 23:29

emanuela napisal/-a:Če smem...ne samo, da bi mu moralo dopizditi, po mojem mnenju bi se moral postaviti zase (ker si ti njegova izbira) in zate. V nasprotnem primeru pa neke vrste rez, na žalost. Drugo je, če še zanj skrbijo starši in si jemljejo pravico do komentarjev, ki so mimogrede poden in mi je žal, da se ti to dogaja.


starši, oziroma v njihovem primeru mama, sploh ne ve za vse to. najbolj žalostno je, da je fant še kr mlad in je še čas, da se ga reši od vseh slabih vplivov, medtem ko je vsa ta družba celo starejša od mene, mentalno pa na nivoju 11letnikov.

*zob me boli za znoret... ampak če sem zdržala tisti mučni teden z otečeno dlesnijo, ko mi je modrostni začel poganjat, bom zdaj tudi.
*v bistvu me je pač sram it k zobozdravnici, ker sem ji nazadnje obljubila, da ne bom več zamudila datuma (ker ga skoraj vedno), ampak sem ga :cry:
*res mi je žal za to in ne vem kaj naj, če se ji opravičim, bo itak misla, da se samo hočem izvlečt, ampak res nisem htela zamudit :cry: ko je vedno tak prijazna z mano pa skoz klepetama o faksu in me spodbuja pri izpitih, me vedno kaj novega nauči in eh :cry:
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 26. Jul. 2015 18:01

^^ Priznam, da me zanima, kam hodi Mishela zobozdravniku in bi bila zelo vesela, če mi pošlje ta podatek na ZS. (Groza me je zobozdravnikov, ta zveni pa zelo fajn. :mrgreen:)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov