Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 18. Jul. 2015 0:07

10 km lahko vsak zdrav človek preteče (edino ekstremske kilaže 200+ ali bolezen). Vprašanje je edino v kolikšnem času ali boš tekel 5km/h ali več. To je isto ali lahko zadržiš zrak 1 min lahko ga vsak, samo dosti ljudi že po 15 sekundah začne glava jebat in strah kot mojo bivšo a če bi bilo pred tabo miljon evrov bi pa šlo :P
Čeprav ti maratona ne priporočam, ker večino maratonov gre po betonu in to je pa smrt za kolena in škoda je dokazovat na maratonu in držat a potem po maratonu bo pa bolečina v meniskusu. Bolje it na žaka imaš tist pomožni štadion skos odprt imaš označene kilometre tako da veš kdaj je 10km, pa še na tleh je žaganje kar je veliko bolje za kolena.

- priznam da ker je vsak dan tour de france, sem bil danes mal preveč pameten pa sm hotu isto časa kot oni na današnji etapi z isto hitrostjo na sobnem kolesu pregont teh 60km. Prvih 20 min smo bili tam tam s tistimi na televiziji (res pa je da sobno kolo malo zavaja kilometre kot tam v resnici), samo po 20 min klub klimi na 21 stopinj sem bil zjeban in za izžet in sem odustal :mad: A oni pa dobri 2 uri z takim tempom in na vročini, jebiga kolesarji so stroji, res je pa tud da jih kar dosti na dopingih ...
Je bil pa top filing bom še kakšen dan ponovil, vmes sem že dobil malo občutka ko sem gonil pred tv da že z njimi gonim :D. Mogu bi si 3D očala nabavt hahah potem bi pa bilo veselo haha ko bi bil kakšen karanbol na tekmi bi pomojem še mene šejkal :P
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 18. Jul. 2015 17:12

- da se tudi sama sprašujem ali mi bo uspelo septembra it tečt na 10 km :)
- da mi je vroče za pop****
- da grem zvečer na en pir
- da sem spila 1 nefiltriran pir in sm bla kar fajn v rožicah :P
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Jul. 2015 13:21

Hvala za spodbudo :ja:

Capo di banda, verjamem, da bi pred zombijem pod adrenalinom vsak lahko odlaufal 10k, ampak maratonski kavčpotejti smo z malim zadovoljni :P

^ Ob 4:30 nisem vec mogla spat in sla odlaufat, kul filing :)

- Da je bil forest zur cisti uspeh, plesali do zore :hearts:
- Da me veseli za kolega in kolegico, ki si prihajata blize
- Da bi bilo nadsuperca, ce bi res padel Berlin septembra
- Da pogresam pevske vaje
- Da imam v novem stanovanju vse kar rabim, edino pecice se ne bi branila
- Da grem danes prvic na Smarno goro, jupijej!
- Da je poleti cisto premalo 'mojega' folka v lj,
zivi dolgcas.. I need new friends :juggle:
- Grem oprat se 7mo vreco perila, so long
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Jul. 2015 14:54

-* je bil Grossman kul, čeprav je mnogo manjši kot sem pričakoval
-* sem čisto pozabil da je hrana na vzhodu Slovenije cenejša, in dobiš večjo količino. Awesome.
-* Je Ljutomer luštno mesto, sem ugotovil da imata Ptuj in Maribor podobno arhitekturo.
-* sem ugotovil da so si vsi slovenski kulturni dogodki zelo podobni, v 90% primerih pride samo žlahta in kolegi, če je igra, pride celo babica, če je grafična razstava mama, če je pa kakšna bulšit inštalacija, pa noben :D.
-* sem ujel še konec Piva in cvetja, ampak so bili že vsi koma ko sem priletel tja, je bil pa Magnifico..tko da, kul..
-* poskušam biti bolj nasmejan ko srečam ljudi, v prihodnosti bo veliko odvisno od mojega nasmeha in odprtosti. Bil sem slab z imeni, zdaj pa vsako ime ponovim nekajkrat v glavi ko srečam človeka in si zapomnim, in poskušam vaditi small talk, da pokažem ljudem da se zanimam za njih.
-* me rezultati presenečajo, ljudje so bolj prijazni, bolj odzivni, ljudje imajo res radi občutek da se oni počutijo pomembni v tvoji bližini, pa naj bo to ženska ki ti da kepico sladoleda, do pomembnega pisatelja.
-* sem celo življenje misli, da sem slab v socializaciji, da sem točno tak in tak. Ampak bolj kot ugotavljam, je vse samo nek skill, nekje si boljši, nekje si slabši..vse ostalo pa lahko vadiš in vadiš in boš spremenil.
-* sem začel neke nove TRX počepe, tako da sem včeraj hodil kot da bi nosil lubenico med nogami. Ampak, jbg...treba.
-* lahko pazim prijateljičino stanovanje v Ljubljani cel teden. Mansarda, 40 stopinj...lepa hvala :D.
-* sem na internetu našel neke cdje od Avtomobilov, Martina Krpana in Pomaranče. So vsi tako dobri, zakaj noben ne vrti teh dobrih komadov?
-* je zraven Ljutomerja vas, Stara nova vas. Clever.
-* se grem kopat v Krko, pri vasi Krka. Clever.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 19. Jul. 2015 16:08

-da, sem lani pretekel ljubljanski maraton 10 km v času 50:46 kljub temu, da sem cel avgust bil na prisilnem počitku zaradi poškodbe mečne mišice in sem posledično na začetku septembra bil kondicijsko na nuli in sem tako moral štartat praktično od začetka. Tekel sem 5x na teden, začel sem z 4-5 km in potem postopoma podaljševal razdaljo. Korak za korakom, vsak dan sem pretekel več. Če hočeš pretečt 10 km, je potrebno nabirati kilometre. V dobrem mesecu sem že bil že na 10ki. To razdaljo sem vzdrževal nekaj časa, potem sem delal še na tempu teku in intervalih zato, da sem si povečal moč in hitrost teka. Realno sem bil pred samim maraton pripravljen tečt za tempo 5:30 na km. Na maratonu pa te ponese množica in adrenalin, ki ga čutiš med takšno množično prireditvijo. Zaradi tega sem uspel izvleči še več kot sem bil sposoben.

Če sem se jaz lahko pripravil v dobrih dveh mesecih, potem se nimaš kaj za bati, da ti ne bi uspelo. Časa je še ogromno, če boš redno tekla, vsaj 3x na teden, potem boš bila do začetka maratona že optimalno pripravljena.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 19. Jul. 2015 17:16

sami športniki tukaj - cool :)

- da osvežilen smoothie iz breskev ful paše
- da se mi zdi zanimiv, tisti prvi občutek, imava se o čem pogovarjat, kar je ful pomembno
- da sm se ga včeraj rahlo napila in dobila nore ideje o SMS-ih, na srečo sm zaspala preden sm sklanfala ka "pameten" SMS :D
- da ko grem ven in predvidevam da bo preveč alkohola, kar je morda 4x na leto, raje pustim telefon doma
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Jul. 2015 7:56

- da tek napreduje,bo treba začet malo stopnjevat

-da zdej se bom pa res začela držat diete,ker že ful časa neki fejlam, upam da bo kej zaleglo da sm še tle napisala :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Jul. 2015 22:34

- P***a je vroče!
- grem jutri na streljanje z lokom
- smo gostili dva američana, kul poba...z nekimi starimi Bianchiji po Evropi :D
- se dobivam z pianistko, je extremno inteligentna, ampak extremno mirna...je pa fizični užitek ko poslušaš njeno igranje
- sem se v zadnjemu letu poskušal družiti z čimveč različnimi profili žensk, da probavam kaj mi je všeč in kaj ne
- bo tole trajalo ravno za poletje, ker oba boli k., kar je kul...
- se bolj nagibam k ženskam ki imajo močno umetniško stran, ampak so ambiciozne, extremno samostojne, rade potujejo, imajo fotra, in so malo čudne. Tako, umetnice, ki imajo širši krog zanimanja.
- alfe si pa še nisem prislužil, to bo trajalo pa še nekaj let, da bom dobil večjo vrednost, s katero bom lahko balansiral odnos.
- me je tist cukr dodal na FB, tako da se je splačal čakati :D. Je tako luštna, da skoraj ni fer.
- grem v sredo v Štepanjca na čevapčiče, že spet mi bodo nabijali Ceco, in moral bom poslušati o oddajah na Pink TV. Ampak jbg, Srbi me majo radi, in jaz mam rad Srbe :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 21. Jul. 2015 9:13

- da je tek tik pred se stamni najboljši že zarad prijaznih temperatur
- da spoznavam zanimive moške, take ko sploh nism vedla da kaj takega obstaja na tem svetu ;D
- da sm pogledala njegov video, bla sm fascinirana
- da imam nagledana ena 3 tipa, vse je še odprto...
- da so vsi izobraženi, vedo kaj hočejo v lajfu, inteligentni, stari okoli 30...
- da tut če z nobenim ne bo nič, nič hudega
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 21. Jul. 2015 12:56

*keri kreten joj :roll: no daj, uniči bratovo srečo, ker si sam ne moreš najt punce, ker logično nobena ne bi bla s takim tipom. kak testira moje živce, hjooo.
*da sem utrujena že od vsega. kako se ne naveličajo? kako fant zdrži, ko mu konstantno pravijo kaka svinja sem, kurba, grda, predebela, da ga nisem vredna ? zakaj morajo taki ljudje sploh obstajat? kaj jih vodi? sovraštvo, ljubosumje, KAJ?! meni je že zdavnaj dopizdlo, pa sem samo parkrat slišala o tem, fantu pa to redno že dobro leto govorijo
*grem v nedeljo na morje z avtom in vozim, ful me je strah, ker sem bila glih 6x v življenju na avtocesti, največ 10 km, zdaj pa me čaka vsaj 300 km
*kolega se je zapleto v ''ljubezenski'' trikotnik... z mojima kolegicama -.- tak da adijo, ne zanima me.
*malo mi gre na živce, da skoz preživljam svoje fante, v smislu da jim kupujem hrano, več dni prespijo tukaj, jaz nikoli pri njih, jih vozim vsepovsod, hodim po njih, posojam denar za potovanja, itd. v redu, če ni možnosti, da kaj zaslužiš, pol mi ni problema. ampak ko pa je možnost in je ti ne izkoristiš pa na-a.
*tak se spomnim na mamino kolegico. živi s partnerjem, nista poročena, on ima svoje stanovanje, kamor hodi spat, čez dan pa je pri njej/z njo. ona službe nima in ji on plačuje vse kar potrebuje. če bom kdaj na njegovem mestu, me naj prosim nekdo fajn mahne po glavi :rolleyes:
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 21. Jul. 2015 14:21

* ura je tri popoldan pa sem že čist low energy. norija zjutraj s kolesom po celem mestu - dobro, sem vse uredila. na šihtu totalno sr*, sovražim vse računalnike, programe, blagajne bah. vse je zaštrikal -.-'
* da imam sicer rada take bol dinamične dneve, ko sem bol "leteča", obožujem občutek, da sem produktivna.
* pazit morn kk se s kolesom vozim, tk mimgrede me bo en zbil, kr pa divjam ko norka :D
* sem imela odličen vikend, res super. sam upam, da ne bo kakih foric, d ne bom slišala kakih bedarij. ker se mi pa res ne da ukvarjat s tem.
* končno sem se spravila brat to kill a mockingbird. KAAAJ SEM SE TAK DOLG SPRAVLALA? knjiga je fantastična, sam mi je žal, da nimam več časa, da jo "v šusu" preberem, ker pa tk drgač skos razmišlam o njej. res je dobra.
* bi šla zdj mal zadremat, ker sem šla prepozno spat, ker nisem mogla odložit knjige, pa morn spet nazaj delat. ah ja :D money >> books
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 22. Jul. 2015 10:11

* sem bila včeraj po dolgem času zvečer v Ljubljani ...
* ... je res noro lepa, ampak to, da se na vsakem koraku spotaknem ob turista je malo tu mač.
* sem zapravila pravo malo premoženje za pijačko, sladoled in hrano. Kar se tega tiče je periferija kar kul.
* ^^ ampak mojito je noro pasal. Sploh, ker mi je šlo včeraj res vse narobe ...
* se mi ne da v službo. Na živce mi gredo. Rabim spremembo. In mraz. Ta vročina je za znoret.
* Upam, da me danes šefica ne nadere. Res bi bilo kul, da se končno zmeniva.
lollypop-@
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 126
Na forumu od: 7. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lollypop-@ » 22. Jul. 2015 19:12

Priznam:
- da sem dobila super službo v svojem poklicu, reference bodo tudi odlične, ampak sem izvedela da bo res porazno plačana. Naj bi bila plačana glede na rezultate, ampak če preračunam ure dejanskega dela, bo to največ 1 eur na uro, če bom res na polno delala...
- da še premišljujem ali naj ostanem ali ne... hmm...
- da sem "dobila" najboljše stanovanje (oz sobo). Komaj čakam da se preselim! :)
- da bi se šla nekam kopat, pa se nobenemu ne da.
- da upam da bo za vikend lepo vreme, da se bom naužila sonca in morja.
Never explain yourself to anyone.
Because the person who likes you doesn`t need it,
and the person who dislikes you won't believe it.
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 22. Jul. 2015 20:45

Tako iz firbca kateri poklic je to ? ker plača je res smešna.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Jul. 2015 20:45

-* sem se ponoči sprehajal ob Ljubljani, je sedlo...ob 1ih sem lepo sedel na obzidju Ljubljanskega gradu in jedel sladoled
-* je bilo kosilo v Štepanjcu zakon, čeprav mi je mir kazil razvajeni triletnik
-* kdo da triletnemu otroku tablico in mu v sobo da omaro s sladkarijami in smokiji?
-* se ne vtikam v vzgojo, samo nek red pa mora biti...ne more triletnik voditi celega stanovanja
-* mi je kolega danes priznal da ne zna plavati, in da se tako boji da se noče niti naučiti...sem mu ponudil pomoč kolega DIFovca, tako da upam da rešimo ta problem
-* je bilo zakon streljati z lokom, še nikoli nisem streljal z longbowom...in je res sproščujoče streljati na 50 metrov
-* da nisem vedel da je moj prijatelj ki je pisatelj, že dobil neke evropske nagrade...me toliko bolj motivira da mu pridno predajam kar napišem
-* je moja slovnica drek, kar mislim da vsi lepo opazite, mi gre pa lepo pripovedništvo. Sem pa hitro dobil opombo da naj se izogibam patetiki in pretiravanju :D
-* sem včeraj med drenom na Prešernemu trgu, zagledal poznan obraz. Za trenutek sem se obstal, moški je imel enak obraz in ena svetle modre oči kot moj nesrečni stric.
Ga tako pogrešam, mi je najhuje ker je šele nekaj mesecev pred nesrečo res zaživel.
Je bil on edini ki me je popolnoma razumel, ker sva si bila enaka v sanjah in pogledih. Bom svoje potovanje začel v Turčiji, kjer bom sledil njegovi poti skozi Iran, čez zdajšnji Kurdistan do Kazahstana. Me on in moj najboljši otroški prijatelj spominjata na to, kaj je vrednost življenja.
-* sem zaradi tega taval po Ljubljani celo noč, in koval načrte
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov