Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 25. Jun. 2015 12:33

lola1 napisal/-a:* sem preživela popoldan, z bivšim najboljšim prijateljem, ki je bil hkrati velika ljubezen in s katerim se nisva videla od lanskega novembra. in je bilo super danes, več kot 6 ur skupaj, brez prepirov in vsega, samo nesmem se spet zaljubit vanj al pa se spozabit kak kreten je glede razmerij


omojbog, kot da sebe berem. razen dela, kjer si preživela popoldan z njim...pa verjetno midva ne bi zdržala 6 ur haha


*še ustni izpit jutri, potem pa mam končno malo fraj:) no, niti ne kar se tiče učenja, ampak drugač
*učenje interne medicine te res uniči, ker najdeš VSE simptome pri sebi in eh.. imam že sto bolezni, čeprav.. če piše npr. incidenca 20 ljudi na 100k.. kako veš, da nisi med temi 20timi? verjetno je teh 20 tudi mislilo ''eh, če jih ma samo 20, pol jaz ziher nisem med njimi''...in je bil. :s
*vglavnem, komaj čakam, da grem na Boč
*pa se kopat, jaaa
*poleg tega sem za kavo zmenjena z vsaj 10-timi in sploh ne vem kako naj vse stlačim v urnik
*btw, kje v Mariboru imajo na voljo mleko brez laktoze?
*kak mi gre na živce, joj :rolleyes: no daj me ignoriraj kolko gre, no dajjjj
*je polovica bivših sošolcev lani končala diplomsko, druga polovica pa letos. smešen občutek, se mi zdi, da sem že tako stara :cry:
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 25. Jun. 2015 13:04

Mishela napisal/-a:
omojbog, kot da sebe berem. razen dela, kjer si preživela popoldan z njim...pa verjetno midva ne bi zdržala 6 ur haha



još jedna. typical women. jebač.prasec.kreten.ful faca.magnet.lol.

*da mi je uroče za popizdit, pa še žgat ni začelo
*da mi napiše prasica, da je blo zlo grdo, ker sem ji pošprical faco in lase...jst ji pa nazaj kaj se pa dol daje četrti večer praktično z neznancem... dobim nazaj msg: "Kreten.". ampak hej, who cares. kreten je samo beseda, jaz sem jo pa še zmeraj pofukal.
*da mi gre na k***c, ko tiča usmerim proti deklini, pa me še za kondom ne vpraša. nekdo bo to 1x poročil. fak.
*da ženski dobim v svoj avto, ji pa začnem spuščat fingering in mi zadnji trenutek reče, da ima fanta..seveda se pri dejanjih nič ne spremeni... spet, nekdo bo to poročil.
Slika
Slika
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 25. Jun. 2015 13:19

(-nič ne priznavam)

Mishela, zakaj v Mariboru ne bi meli mleka brez laktoze? Saj ga majo v vsakem Sparu, Hoferju, Lidlu, Mercatorju, Tušu.. Mullerju. itd.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 25. Jun. 2015 13:45

LZ - kaj pa če bi se začel "družit" z puncami, ki so končale faks?

- da smo se imele super, najprej papica v mehiški, nato tek in celo pivička potem, kar načeloma ne delam :)
- da sm vidla dihurja na vrvici, eni ne morejo 2x znoreti :wink:
- da glede na komentarje *tip je kreten glede razmerij*, ne, tak tip je kreten tut izven razmerij, sorry lola
- da mi telesna aktivnost res paše in me noben musklfieber ne ustavi, tut če bi je težko ustat iz postelje
- da borovnice vabijo
- da vidim da vas motijo priznanja o bivšem, nimam kaj za priznat glede njega, mate srečo :D
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 25. Jun. 2015 14:13

dayđremer napisal/-a:(-nič ne priznavam)

Mishela, zakaj v Mariboru ne bi meli mleka brez laktoze? Saj ga majo v vsakem Sparu, Hoferju, Lidlu, Mercatorju, Tušu.. Mullerju. itd.



pardon, v Mariboru v kavarnah* :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Jun. 2015 14:24

- je danes tak lep,miren dan, glih to sm rabla

-..mah nisem pričakovala in želela takšnega zaključka. Sem poskušala ohranit kljub vsemu kolikortoliko ok odnos z njim, ker ga mam še vedno zelo rada kot osebo in sem bila in sm na nek način še vedno zlo navezana nanj. ..do nedavnega sva bla v stiku, tko sms,klic vsaketoliko, ampak ko sva se dobila sva se (standardno) vedno skregala, plus on je vedno poskušu met nek fizičn stik,se dat dol z mano, čeprou je meu tud druge za to,z nobeno nič resnega baje. Sem večkrat razmišljala in prišla do zaključka, da naju ne vidim,da bi bila še kdaj par v prihodnosti, ko sva začela sva bla še kot ena dva idealistična 'otroka' ,neizkušena v zvezah, pol sva očitno v nekaj letih zrasla vsak v svojo stran, mava sedaj za moje pojme kar različne vrednote,prioritete,lifestyle, sva ubistvu v nekem drugem življenjskem obdobju. Nazadnje, ko sva se vidla sva se še posebej močno sporekla in sem tisti dan približno sredi noči dobila sms njegovih staršev v stilu naj ga ne kontaktiram več

-sem upala da se bo kaj razvilo iz dobivanja z enim fantom,ampak ne,mi je biu ušeč že več časa preden sva sploh kaj imela,se zardi njega nisem hotela dobivat z drugimi in so mi šli na živce vsi,ki so poskušali kaj z mano imet..sm bla že kar malo obsedena z njim,ampak si nisem mogla pomagat. Na neki točki sem bla precej razočarana in sem se spraševala zakaj ni šlo in kaj bi mogla spremenit, da bi stvari stekle z njim..drugače je pa mlajši in manj izkušenj od mojih prejšnjih,mogoče si tud v tem nisva bla kompitabilna

-sem se zdej v precejšnji meri sprijaznla z zgornjimi stvarmi in je prav osvobajajoč občutek
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slast
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 20. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a slast » 25. Jun. 2015 14:43

*priznam...nič.


hayley napisal/-a:- je danes tak lep,miren dan, glih to sm rabla

dan je miren, tvoji živci niso.

-..mah nisem pričakovala in želela takšnega zaključka. Sem poskušala ohranit kljub vsemu kolikortoliko ok odnos z njim, ker ga mam še vedno zelo rada kot osebo in sem bila in sm na nek način še vedno zlo navezana nanj. ..do nedavnega sva bla v stiku, tko sms,klic vsaketoliko, ampak ko sva se dobila sva se (standardno) vedno skregala, plus on je vedno poskušu met nek fizičn stik,se dat dol z mano, čeprou je meu tud druge za to,z nobeno nič resnega baje.
Sem večkrat razmišljala in prišla do zaključka, da naju ne vidim,da bi bila še kdaj par v prihodnosti, ko sva začela sva bla še kot ena dva idealistična 'otroka' ,neizkušena v zvezah, pol sva očitno v nekaj letih zrasla vsak v svojo stran, mava sedaj za moje pojme kar različne vrednote,prioritete,lifestyle, sva ubistvu v nekem drugem življenjskem obdobju


bla bla bla player-jebač, bla bla bla druge punce, bla bla bla on bi me samo fukov, bla bla bla jaz bi pa še kaj več, bla bla bal spet se mu zamorila...

Nazadnje, ko sva se vidla sva se še posebej močno sporekla in sem tisti dan približno sredi noči dobila sms njegovih staršev v stilu naj ga ne kontaktiram več


modelu si tolk zamorila, da ta je odpikiral in nato si morila še njegovi familiji?crazy bitch. jebač life - babe okol fukaš eno za drugo, one se pa po tleh mečejo v upanju, da jih boš vse poročil. ženske nikoli ne odrastete.

-sem upala da se bo kaj razvilo iz dobivanja z enim fantom,ampak ne,mi je biu ušeč že več časa preden sva sploh kaj imela,se zardi njega nisem hotela dobivat z drugimi in so mi šli na živce vsi,ki so poskušali kaj z mano imet..sm bla že kar malo obsedena z njim,ampak si nisem mogla pomagat. Na neki točki sem bla precej razočarana in sem se spraševala zakaj ni šlo in kaj bi mogla spremenit, da bi stvari stekle z njim..drugače je pa mlajši in manj izkušenj od mojih prejšnjih,mogoče si tud v tem nisva bla kompitabilna

noće te jebać - več kot za en večer.

-sem se zdej v precejšnji meri sprijaznla z zgornjimi stvarmi in je prav osvobajajoč občutek


nisi se. lažaš sama sebi. preden boš šla spat, boš spet morila tvojmu žigolu oz. njegovim tastarim. seksualna atrakcija je P***a. seksualna atrakcija ne izbira. ti ne moreš nič. lahko samo jokcaš.
Slika
Slika
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Jun. 2015 15:00

*priznam...nič.


hayley napisal/-a:
- je danes tak lep,miren dan, glih to sm rabla

dan je miren, tvoji živci niso.

-..mah nisem pričakovala in želela takšnega zaključka. Sem poskušala ohranit kljub vsemu kolikortoliko ok odnos z njim, ker ga mam še vedno zelo rada kot osebo in sem bila in sm na nek način še vedno zlo navezana nanj. ..do nedavnega sva bla v stiku, tko sms,klic vsaketoliko, ampak ko sva se dobila sva se (standardno) vedno skregala, plus on je vedno poskušu met nek fizičn stik,se dat dol z mano, čeprou je meu tud druge za to,z nobeno nič resnega baje.
Sem večkrat razmišljala in prišla do zaključka, da naju ne vidim,da bi bila še kdaj par v prihodnosti, ko sva začela sva bla še kot ena dva idealistična 'otroka' ,neizkušena v zvezah, pol sva očitno v nekaj letih zrasla vsak v svojo stran, mava sedaj za moje pojme kar različne vrednote,prioritete,lifestyle, sva ubistvu v nekem drugem življenjskem obdobju


bla bla bla player-jebač, bla bla bla druge punce, bla bla bla on bi me samo fukov, bla bla bla jaz bi pa še kaj več, bla bla bal spet se mu zamorila...

Nazadnje, ko sva se vidla sva se še posebej močno sporekla in sem tisti dan približno sredi noči dobila sms njegovih staršev v stilu naj ga ne kontaktiram več


modelu si tolk zamorila, da ta je odpikiral in nato si morila še njegovi familiji?crazy bitch. jebač life - babe okol fukaš eno za drugo, one se pa po tleh mečejo v upanju, da jih boš vse poročil. ženske nikoli ne odrastete.

-sem upala da se bo kaj razvilo iz dobivanja z enim fantom,ampak ne,mi je biu ušeč že več časa preden sva sploh kaj imela,se zardi njega nisem hotela dobivat z drugimi in so mi šli na živce vsi,ki so poskušali kaj z mano imet..sm bla že kar malo obsedena z njim,ampak si nisem mogla pomagat. Na neki točki sem bla precej razočarana in sem se spraševala zakaj ni šlo in kaj bi mogla spremenit, da bi stvari stekle z njim..drugače je pa mlajši in manj izkušenj od mojih prejšnjih,mogoče si tud v tem nisva bla kompitabilna

noće te jebać - več kot za en večer.

-sem se zdej v precejšnji meri sprijaznla z zgornjimi stvarmi in je prav osvobajajoč občutek


nisi se. lažaš sama sebi. preden boš šla spat, boš spet morila tvojmu žigolu oz. njegovim tastarim. seksualna atrakcija je P***a. seksualna atrakcija ne izbira. ti ne moreš nič. lahko samo jokcaš.

tvoji komentarji so precej mimo, ne živimo vsi v tem tvojem jebaškem svetu..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 25. Jun. 2015 15:30

jao, ma kaj se spravljate na punco... Bo že dojela/prebolele/karkol, še vse smo, prej ali slej :!:

in ja, večina komentarjev od uporabnika slast je tudi meni mimo - nimamo vsi takih priotitet v lajfu in razmišljanja, ne skače vsi iz avanture iz avanturo, poskusi to dojet ;D

- da mi je živc potegnil točno na tistem mestu, ko je vedel da sm šibka... ah ja :idea:

- da se mi ne dat imet takih dram, igrat igric toplo hladno, ne rabim tega

- da je smisel za humor nekaterim res pogreb :ja:

- da si vsakič rečem ne, ampak še vedno zagovarjam svoja stališča, da bi me nek random folk na koncu prepričeval kak sm čudna, ker ne razmišljam kot oni :rolleyes:

- da sm pač v nekem obdobju, ki je mislim da je zelo normalno, kako prijateljsvo nekaj, najraje bi ga zagiftala :?
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 25. Jun. 2015 19:29

*mislim, da noben ne živi v njegovem svetu, glede na to, da obstaja zelo veliko verjetnost, da je vse izmišljeno ;)
če bi mu tak lepo šlo v življenju, ne bi imel potrebe po tem, da o tem tukaj piše ;)
ali pa ga preprosto komentarji raznih žensk preveč prizadenejo in s takim obnašanjem naredi neko obrambo, nek zid okoli sebe :)

verjetno pa je kar tisto prvo.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 25. Jun. 2015 20:29

hehe, enkrat je meni napisal da fejkam, ampak pomoje fejka on :ja:

- da razmišljam o brisanju določenih ljudi iz imenika ter fb-ja
- da 100 ljudi, 100 čudi, res smo si različni in večina ni nujno merilo...
- da se pač nima smisla prerekat z nekom, ki ne dojame in ne bo najbrž nikol dojel
- da sm s sosedo imela debato, vedno se začvekava
- da rabim spremembo
- da bi najraje šla nekam in vse dala na OFF
- da resno razmišljam da si fb profil deaktiviram, kdo me želi najdit in srečat, bo že našel način
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 25. Jun. 2015 22:02

čuftika napisal/-a:LZ - kaj pa če bi se začel "družit" z puncami, ki so končale faks?


:D Punce hočete zdaj biti najmanj magistrice, ali pa delate še pedagoške izpite :D

-* Pridejo jutri Nizozemci, upam da se jim bo dalo kaj okoli skakati, ker bi rad šel v Bohinj z njimi

-* grem naslednji teden gledati parcelo, ampak razgled pa je ....

-* si moram sposoditi sup board od kolega in se iti malo voziti po Ljubljanici, danes sem videl enega z Jack Russlom na njemu :D

-* sem se danes vozil z longboardom po Slovenski, in moram priznati...da je kar kul, ker je gladek asfalt, in potem ko bo končana, se bo res lepo voziti.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 26. Jun. 2015 6:55

čuftika napisal/-a:- da glede na komentarje *tip je kreten glede razmerij*, ne, tak tip je kreten tut izven razmerij, sorry lola


Hm, jaz se pa ne bi strinjala... Poznam kar nekaj tipov, ki so super prijatelji, vem, da se lahko zanesem nanje, tudi drugace so dobre osebe, taki, ki jih druzba rabi. Ampak v zvezi pa ne bi funkcionirali in se mi smilijo punce, ki padajo na njih. Pac niso Relationship material, jebiga; in se v razmerjih niti ne znajo/nocejo obnasat...

- Da komaj cakam, da greva z dragim septembra domov na obisk. Ze nacrtujem, kam bova sla na morje (Malta? Korzika? Sardinija? Grcija?) in kaj vse v Sloveniji mu bom pokazala. Zaenkrat so poleg domacega kraja in Ljubljane na seznamu Skocijanske jame, Kras, Posocje, Piran... Kaj se?
- Da upam, da najedm nekje za prespat v Lj, drugace si bova nasla nekaj preko airbnb. Mi je prav malo zalostno, da nimam kadarkoli zagotovljenega prenocisca v mestu, ki je bilo 8 let moj dom in se vedno imenujem "dom" bolj kot domaci kraj :(
- Da pogresam Ljubljano, kofetkanje, lezanje na travi v Tivoliju, zimske sprehode po Stari Ljubljani, poletne vecerne koktejle ob Ljubljanici, vso poletno dogajanje, BicikeLj...
- Da sva z mojim na prijavnici za nek klub lagala, da sva porocena in me sploh ni motilo ;D
- Da mi je frendica zadnjic po telefonu povedala, da se bo porocila v kratkem in da njen zarocenec, ki ga v zivo se ni spoznala, pride iz Londona na zarocno zabavo nekje zacetek naslednjega meseca. To mi je povedala tako mimogrede, kot omenis, da danes za vecerjo delas pizzo. Mi se vedno ni jasno, kako naj reagiram na take novice. Um, cestitam? Glede na to, da je prijateljica, sem jo vsaj lahko naravnost vprasala, ce ji je to sploh kul, glede na to, da ne zveni nekako navduseno. In ni zvenela ravno prepricljivo. Eh, dogovorjene poroke... Upam, da je res vredu in da ne bo vse se slabse zanjo :/
- Se celi trije tedni do praznikov, jaz rabim dopust! :cry:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Jun. 2015 7:16

_patchouli_ napisal/-a:- Da komaj cakam, da greva z dragim septembra domov na obisk. Ze nacrtujem, kam bova sla na morje (Malta? Korzika? Sardinija? Grcija?) in kaj vse v Sloveniji mu bom pokazala. Zaenkrat so poleg domacega kraja in Ljubljane na seznamu Skocijanske jame, Kras, Posocje, Piran... Kaj se?


Korzika. Definitivno. Bil že dvakrat, tudi na Sardiniji sem že bil. Ampak Korzika je raznolika, gore, reke, jezera, različni tipi obal. Korzika je po geografskih značilnostih (notranjost) najbolj podobna Sloveniji. Plus, greš na Livorno, na ladjo in je to to.

- Goriška Brda, Jeruzalemski okoliš, mlin na Muri, Ptuj, Logarska dolina, Triglavski park, Bled, Štanjel, soline, Novo Mesto in Otočec, Kolpa če bo še topla, Velika planina, Dovžanova soteska, Blejski vintgar, Pokljuka, Pohorje, itd.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 26. Jun. 2015 7:16

2x
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov