Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 25. Mar. 2022 20:11

priznam, da
- sem začel telovadit :) preveč razvajanja zadnjih par mesecev, in par kil gor (zanimivo, kot da se ti pri določeni starosti nekaj izklopi in se posledice nezravega načina življenja začnejo kazat)
- uživam na soncu, ampak po drugi strani pa komaj čakam da bo mal dežja, tale suša je že nevarna
- ful mam nizek libido zadnje čase, kar vse drugo me zanima samo ženske ne. mogoče zdaj, ko se pomlad prebuja, se bom tudi jaz.
- novi projekti, nove ideje, nove spremembe, komaj čakam da se začne delat. všeč mi je kako ob novih stvareh samega sebe presenetim s sposobnostjo, in šele zdaj ugotavljam da sem v življenju prenašal ogromno gaslightinga takih in drugačnih egov, zaradi česar sem se vedno držal nazaj, se podcenjeval in podrejal.
hej norci :)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 27. Mar. 2022 4:01

Priznam, da:

* Bi z veseljem se libidu delno odpovedal, čeprav ko seksam in je približno OK, potem nekaj časa ne rabim, vsaj seksa ne :oops:
* Sem jo peljal v svojo favorite destinacijo. Jedla sva v neki dragi restavraciji, ne vem če je bilo vredno, potem mi je pa dala kritiko, da ne znam iz tega narediti zgodbe. Ima okrog sebe ljudi, ki iz še bolj brezveznih stvari naredijo zgodbe, sam pa se bojda ne znam prodajati. Sicer ne vem, sam sem užival v jedi in v tem, da sva jedla v dragi restavraciji, in res nisem rabil iz tega še neke zgodbe delati :twisted: :cool:
* Sicer je ta kemija čudna reč. Ko sva ležala na plaži, sva se držala za roke, vsaj malenkost, nekaj časa. Glede na vse ostalo bi jo že zdavnaj moral poljubiti, ne nimam težav s tem. Ja u bistvu jih tokrat imam, ker čutim kemijo, vendar se mi zdi, da čutim premalo kemije :? :twisted:
* Ta del me skrbi. Bojim se, da to ni to. Razen če še kaj pride. Po drugi strani mi je všeč, da me praviloma kar dobro prenaša. Povedal sem ji, da bom šel ven, in pač ja... saj kaj pa bo... morda pa zaradi tega ne pridem do poljuba, ker nisem resen. Pa saj se mi zdi, da tudi ona ima podobne dvome :)
* Mogoče še bolj kot kemija me moti, da misli, da ne ve plesati in ne pleše :( Nočem ji težiti, spreminjati nje, ampak ples mi je trenutno zelo pomembna stvar. No saj, to ji bom verjetno rekel, da na te moje "divje plese" ne rabi hodit, bi pa morda z njo poskusil vsaj kakšne "klasične" plesne vaje. Saj tudi meni ne bo škodilo.
* Seveda, če se bova odločila, da bova karkoli poskusila (kot par). :?

* Drgač, Srbkinje so zakon, posebno moja frizerka. Kolk te ženske vejo pihati na dušo. Morda bi bila užaljena, ker ji pravim, da je Srbkinja, saj se je zelo dobro asimilirala v naše okolje.
* Pač ja. Sama od sebe mi je povedala točno to, kar sem želel slišati. Da naenkrat se je ful ql, drugače pogovarjati z mano, da sem odkar plešem zelo sproščen, da vse skupaj deluje super na mojo psiho. Se tudi meni zdi, da sem si ful sprostil osebnost in da to zelo pozitivno vpliva na mojo interakcijo s soljudmi :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Mar. 2022 9:20

- Po mojem spominu, so me vsi, s katermi sem se dobila več kot 1x, poljubili na 1. ali 2. 'zmenku', ali smo pa bili nekaj časa kolegi, preko skupnih dejavnosti, dokler se nismo začeli na drug način družit..

- imam kar aktiven vikend, smo šli včeraj kolesarit na Cerje in danes gremo hodit nekam v Itl. Sem kolesarila 1. po ene 10 ali več letih.

- Se zdaj psihično pripravljam, da naredim en video telovadbe, sem malo bolj out iz športa zadnja leta in pri tem videu, ki sem ga naredila zadnjič, mi je nasredi celo naredilo malo slabo in mišice so me bolele še naslednje 4 dni
- mi glede teže deluje telo ravno kontra, ko imam tak tempo, da sploh nimam časa, da bi se spravila telovadit čez teden, takrat imam čez vikend najnižjo težo.
- se morem malo spravit telovadit, ker mi je dejansko rit izginila zaradi manjše teže in premalo športanja in preveč sedenja
- se bojim it nazaj v službo
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 27. Mar. 2022 18:39

hayley napisal/-a:- Po mojem spominu, so me vsi, s katermi sem se dobila več kot 1x, poljubili na 1. ali 2. 'zmenku', ali smo pa bili nekaj časa kolegi, preko skupnih dejavnosti, dokler se nismo začeli na drug način družit..

Hvala za tole :D

Danes sem jo povabil na pogovor, kjer sem dal karte na mizo, potem pa sem jo poljubil malo na silo (njen prvi komentar), no, ampak sva še nekajkrat ponovila :mrgreen:

Zdaj je ful lažje, ko je zadeva stekla. Kaže obetavno.

Pravi sicer, da sem ful iskren in... direkten. Ja, na direktnosti sem precej delal, tako da večino stvari res rad povem direktno, tudi če drugega prizadanem. Na ta način se najlažje dajo karte na mizo.

Drugače lahko bi še komot počakal s poljubom glede na njene izkušnje. Eni so hitrejši, eni počasnejši. No, jaz sem bil že živčen, meni se je tudi mudilo, ne da se mi neki v nedogled zgolj dobivat. :)

Priznam, da:
* Mi je všeč, da se kaže pot, da se malo zresnim in si (končno) uredim življenje.
* Mi paše, da če bo sreča zdaj nekaj časa ne bom rabil več hodit v te klube teh frfl tam gledat :twisted: :lach:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Mar. 2022 19:00

- jah ne vem, nekako tudi če tip ne da nobenega znaka da si mu privlačna, te več časa ne poljubi spet ni kul. Odvisno od okoliščin, koliko si prej Dopisuješ, ali se poznaš od prej... Jaz sem večinoma poznala tudi ljudi od prej, ali si pa veliko dopisovala, preden sva se videla.. Nimam niti toliko izkušenj z dobivanjem. Samo če ti je tip všeč, on se pa obnaša samo kot prijatelj spet ni ok.. Mogoče je druga, če spontano nastane, da imata na začetku samo prijateljski odnos, ampak ne da hodiš na zmenke namenom nečesa vec in si na zmenkih prijatelj..

- pogrešam imet zvezo, ampak sem nekje obtičala, ne morem it naprej od bivšega, K je pa nekako zameril in misli, da sem ga imela za rezervo..
- mi gre na živce služba in mi je prioriteta si uredit odnose in imet zvezo, ne morem se niti zares osredotočiti na službo, dokler me to področje skrbi..
- mogoče pa me na neki nezavedni ravni nazaj pri Kju drži tudi razlika v letih
- tudi ne vem, če vidim zdaj sebe z otrocmi, mislim, da me je bolj potegnilo v to samo v začetni fazi s Kjem. Se mi pa drugače sliši grozno, da ne moreš več normalno spat ali nikoli več v lajfu imeti časa zase in se skos samo še z otrokom ukvarjat. Poleg vsega imam še strah, da bi imela otroka, ki me ne bi nič ubogal in ne bi vedela potem kaj z njim sploh naredit.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Mar. 2022 20:09

- sem danes prišla bolj pozno domov, se bo pa treba še spravit telovadit kaj. Včeraj sem se 1. v tem tednu in je res pašal pilates in še posebi pa joga.
- me ne bolijo več mišice danes, ki so me od vikenda prej, jes!
- bi verjetno bolj učinkovito delala, če bi imela pogosteje tak prost teden zaradi bolniške ali dopusta. Najhuje je res, ko je človek že zdelan/ psihično izmuzgan zaradi težjih bolezni bližnjih in potem še sebe krivi, da ne dela dovolj učinkovito, ko ni sam kriv, ker če ima človek premalo prostega ali če je ves ssekiran, ker ima koga bližnjega bolanega, mu umira ali kakršni koli resni problemi, ravno tako ni sam kriv..
- se mi večinoma je zdelo, da ni skoraj nobene razlike od te terapije, ampak ta teden se mi zdi, da mi pa je mogoče pomagala. Zanimivo, da ima terapevtka ugotovitev, da me brigajo samo čustva drugih in me ne brigajo lastna čustva. Sem porabila za si brisat nos, tako cel paket svojih robčkov in potem še par unih njenih. Pomojem, če bi bila jaz terapevtka, bi se jaz tam jokala, ko se klienti niti ne bi zaradi sebe.
- sem bila danes v eni kliniki za živali in so se ljudje jokali v čakalnici, ker ne vem al jim je pes umrl al so ga dali uspavat ali kaj je bilo, sem videla eno žival pokrito z rjuho, nisem pričakovala, da bom to videla, ko sem tja prišla in je skoraj še meni šlo na jok ob gledanju lastnikov..

- me verjetno daje pre 30 anxiety. Tako tudi razmišljam, da je težko hkrati bit osredotočen na osebno življenje, partnersko, družinsko, kaj boš iz tega naredil in na neko bolj službeno, karierno, finančno. Mislim, da meni bi se bilo kar lažje samo na eno stvar osredotočit.
- da sem zdaj tudi po pogovoru s terapevtko prišla do ugotovitve, da ne vem, kaj bom z M in kaj bom s K, mogoče da bom tudi poskusila še koga spoznavat, če bom lahko.. Ne vem do kdaj naj vztrajam z M, a je tako, da če imaš nekoga rad, da moraš do neskončnosti vztrajat z njim ne glede na vse, ali kdaj se to izzpusti ali počakat, da bo še on kaj nazaj pokazal..
- da tako malo deluje, da tista ženska, ki zna brat ljudi, pri kateri sem bila preden sem šla k terapevtki in ki me je samo 1x videla, mi je rekla nekatere stvari iste, kot zdaj terapevtka, da preveč skrbim samo za druge in nič zase in da želim imet preveč vse (v svojem življenju) pod nadzorom. Pa še več drugih stvari mi je rekla. Na koncu mi je celo rekla, da bom imela otroke oz da bom mama, ali je pa to kar tako rekla in ni bilo del tistega, kar je 'prebrala', ne vem ..ma se ne spomnim prav, da bi sama začela to temo...
- in ne samo, da mislim ,da morem vse nadzorovat, mislim, da se počutim tudi za vse stvari zelo krivo, za vsako stvar, ki ni tako, kot bi si želela, mislim, da veliko drugih ljudi ni takih in sem samo jaz tista, ki za vse živo krivi sebe.. Če je moja mama nesrečna, se še celo za to počutim krivo in da bi jaz lahko ji kako pomagala..

- joj, kako je nostalgično brat objave v eni fb skupini štud. doma, slučajno kliknila gor, me prav spominja na lepe in lažje cajte, bi se zdaj kar teleportirala v tisto študentsko kuhinjo, čeprav je tista in tista reč zmanjkala in tistega pa tistega nekdo ni pobrisal, pospravil za seboj.. :mrgreen: :nein: ;( . Kako je depresivno in premirno štud. življneje v stanovanju daleč izven centra, če primerjam lajf kakšne moje cimre v primerjavi z mojim v štud. domu.
- pogrešam študentsko življenje
- ne vem, kaj je, ma mi zadnja pol leta, od poletja in od bolezni od bivšega naprej, mi ne paše kadit oz veliko manj in se posledično še malo slabše počutim, ker nimam tistega nikotinskega filla, ki me je upliftal, ko sem bila prejšnja 3 leta živčna, slabe volje, se kakorkoli neg. počutila.. ne vem kaj je, receptorji za to, mi ne delujejo kot so očitno, vsaj večino časa ne... Ne vem, kaj je možno, da te dogodek tolk potolče, zdepresira, da niti droge, ki so prej delovale nate, ne več, ali samo rabim močnejše cigarete.. Ali imajo serije zadnja pol leta zanič okus in ne primejo... pojma nimam..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 01. Apr. 2022 17:42

- Kako nas je danes sodelavka nasrala za 1. april, še zdaj me stisne, če bi blo to res, kar nam je napisala.
- Sem delala prejšnji teden prvič ovulacijske teste. Sem pričakovala da bo ovulacija nekje 13. dni, ampak ne vem, ni šans da točno napovem dan brez testa, ker nimam nikakršnih posebnih simptomov pred njo.
- Sem imela danes grozne sanje. Prav čutila sem vse, kar se je dogajalo v sanjaj po telesu. Ogenj, nož, vse. :nein:
- Me je včasih strah, kaj v resnici predelujejo moji možgani, če sanjam takšne stvari.
- Je rezerviranje letalskih kart najbolj nadležna stvar ever.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Apr. 2022 10:04

- Je M ful težek za komunikacijo, kot da bi se z enim trmastim otrokom poskušal pogovarjat, me pa zelo skrbi zanj, kako se počuti, če je v redu, niti tega mi ponavadi noče odpisat
- je K nabavil nov motor v zadnjem času, se bom lahko kam peljala z njim, ko bo bolj toplo :D Zanimivo, nimam lih prakse se z motorjem vozit.
- upam, da nisem zbudila zjutraj cimre z mojim kardio poskakovanjem :lach: , ima sobo sicer na drugem koncu stanovanja, sam sliši se pa tud skor vse čez te stene, če si glasen

- sem v prodaji/ ravno prodala še en parfum, mogoče bom še zadnjega, ki sem ga želela prodati (Gucci Flora je edt je ostal iz mojega seznama tistih, ki so bili za prodajo), kar pustila oz obdržala, zdaj vidim, da imam užitek v tem, da menjujem parfume, ne da imam enega in istega skos, sem poskušala nosit 1-2 tedna za v službo samo kolonjsko Jo malone, ma sem se naveličala po tem času imet skos eno in isto
- Chaski je končno nabavil tistega nišnega, ki ga je že prej dost časa planiral, lepo diši :D
- se bo treba zdaj lotit še vse poročil in ostalih stvari za službo, vidim, da eden mi je že odpisal na mail danes zjutraj
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 03. Apr. 2022 7:17

- sem jezna na mami, letos sem jo vidla mogoče 3x za pol ure. Živi 15min hoje stran od nas. Zaposlena na polno s svojim življenjem kar ji privoščim ampak izkorišča. Pred časom je šla na dopust v Egipt in mene, če bomo imeli tisti teden psa, ni panike. Dan pred prihodom kliče, da bo podaljšala za 1 teden, čez teden dni ponovno. Zdaj imamo že 3tedne še njenega psa, grem staviti, da bo spet podaljšala..

- imam rada tega psa ampak imam s svojim več kot dovolj dela. Ko smo bili v termah sem tako še 2 psa seboj vlekla. Moj je vsaj manjši od tega telička.

- sem bila skeptična, če bi sploh šla ampak je bilo res fajn, sprememba okolja nam je vsem koristila

- vedno, ko pridem iz prekmurja se mi zdi, da dobim par dodatnih kg, bi rekla, da je to del slo.z najboljšo hrano :)

- grem skoraj vsak večer na bližji hribček, prvih nekajkrat sem komaj prisopihala do vrha, počasi se vrača kondicija. Dobro vpliva na počutje svež zrak in rekreacija.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Apr. 2022 10:52

- bi šla v Trst še 1x stestirat Xerjoff - Damo Bianco
- sva se sicer bolj oddaljila s K v zadnjih tednih, čeprav na nekem prijateljskem nivoju imava še vedno komunikacijo/ stik. Očitno mu ni bil všeč tisti del, ko sem si jaz želela vzeti čas zase, ker sem še imela čustva do bivšega. Sem se počutila kar nekako slabše, bolj v stresu, v paniki, pod pritiskom te zadnje tedne, ko sem bila sama (celo zajebaval me je, da sem zbolela zato), zdaj zadnje par dni se pa malo boljše počutim, mogoče pozitivno vplivajo daljši in toplejši dnevi name. Ampak glede vsega skupaj imam vsaj čisto, mirno vest, bi se slabo počutila, če bi se pretvarjala, da mi je vse super z njem, potem si pa en dan premislila in šla k bivšemu..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Apr. 2022 10:52

- bi šla v Trst še 1x stestirat Xerjoff - Damo Bianco
- sva se sicer bolj oddaljila s K v zadnjih tednih, čeprav na nekem prijateljskem nivoju imava še vedno komunikacijo/ stik. Očitno mu ni bil všeč tisti del, ko sem si jaz želela vzeti čas zase, ker sem še imela čustva do bivšega. Sem se počutila kar nekako slabše, bolj v stresu, v paniki, pod pritiskom te zadnje tedne, ko sem bila sama (celo zajebaval me je, da sem zbolela zato), zdaj zadnje par dni se pa malo boljše počutim, mogoče pozitivno vplivajo daljši in toplejši dnevi name. Ampak glede vsega skupaj imam vsaj čisto, mirno vest, bi se slabo počutila, če bi se pretvarjala, da mi je vse super z njem, potem si pa en dan premislila in šla k bivšemu..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
žveplenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 314
Na forumu od: 7. 5. 2021

Neprebrana objavaNapisal/-a žveplenka » 03. Apr. 2022 14:41

-končno sem si vzela malo časa za branje in vzela sem v roke mojega najljubšega, tokrat v njegovem jeziku
-sem ga pogrešala :mrgreen:
-me vedno znova prevzame kako hedonističen človek je bil to, ko bi imeli vsi ta pogum
-in čeprav je pisal že toliko let nazaj je še danes pred svojim časom
-na kak način dojema ljubezen, to je to kar bi morali vedeti vsi ljudje in veliko manj žalosti bi bilo na tem področju

-je bil včeraj - na mojo žalost - zelo ležeren večer, sicer smo šli ven ampak je bilo vse nekako mrtvo
-se veselim da bo še več sonca, da bo še daljši dan, včerajšnji sneg me je kar malo potrl, vse rožice pred hišo so zdaj malo žalostne, upam da se poberejo ko bo spet sonce
-začenjam ugotavljati kje je bil moj problem in se mi že obrestuje...užitek se je povečal in odkrila sva še eno mojo zmožnost :oops:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Apr. 2022 16:28

- ugotavljam, da morem zelo izboljšat svojo organizacijo
- nisem imela motivacije zadnje mesece za službo, pa še delo in rezultati so odvisni od moje samoiniciative, ne dobivam nobenih napotkov
- baah, katastrofa, še ta sestanek morem dat skozi ob koncu kvartala, morem vse porihtat do naslednjega tedna
- vidla enega mladega tipa na razgovoru pri nas, prav zanimivo za spremembo. Po moje folk precenjuje višino plač tukaj, da misli kdo od kje drugje sem hodit.. Jaz sem tudi imela malo drugačno predstavo na začetku...
- mi je mogoče dala mislit terapija nekaj v tej smeri, da bi mogla tudi svoja čustva in svoje potrebe malo bolj visoko vrednotit, zgleda da zadnji čas sem samo bolj za druge in za bivšega skrbela, se sekirala, zase nikoli nič.. in zdaj vidim, da ne gre, če se ne kdo še meni malo prilagodi, se ne morem samo jaz skos drugim.. mogoče tudi v tem smislu, da sem bolj poskrbela, da bi nekako ustregla okolici ali normam in ne sebi.. in potem, če vidim/ slutim, da sem drugačna ali 'čudna', še manj vrednotim in poslušam sebe, kaj bi jaz rada ali kako se jaz počutim..
- je pašalo si malo pisarit včeraj s prijateljico o prepiru s K, mi je prav res polepšala dan
- sva se s K ful skregala za vikend, preko sporočil, sem že mislila, da sva čisto, čisto prekinila vse, potem me je pa še vseeno nekaj čisto na hitro klical včeraj po službi, čeprav na sporočilih sva se pa zablokirala.. Mogoče je preverjal, če sem še živa.
- pri tej terpavtki tako.. mi niti ni prijetno govorit o neki temi, kje se počutim neuspešno oz. nekako skrivam, da niti ne začnem o tem, potem, ko kaj začnem niti ni tako hudo.. samo sem opazila, da recimo glede kariernega področja se veliko lažje potožim bivšemu ali K ali staršem, s terapevtko mi je malo neprijetno o tem.. Se pa poskušam nekaj pogovarjat o temi partnerstva. Nisem čisto sigurna, ali gre ok, ali bi mogoče pri kakšni starejši in bolj izkušeni terapevtki bolj napredovala.. Po drugi strani sme pa gledala posnetek ene starejše(oz neke srednje starosti) terapevtke, ki v eni oddaji tudi pove, da ti svetovat ne more terapevt direktno v nobenem primeru in moraš sam prit do tega.. Nekako deluje taka dosegljiva, nevzvišena, ko še pove, da je bilo nekoč, njej kot klientki tudi težko sprejet, da nasveta ne bo dobila..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Apr. 2022 6:07

- razmišljam, če bi šla k kateri drugi terapevtski na eno uro, da vidim če je kakšna razlika ali po drugi strani ne vem, če ne raje pustim tako kot je in ne kompliciram
- se počutim kot en drek, ker sem ostala čisto sama in mislim, da nimam nobene podpore nikjer, imam pa en kup čustev, največ strahu, panike, pa se v službi je zelo težko in dobivam se pritisk/stres iz tam. ( No o K se lahko s prijateljico govorim)
- da zdaj, ko jaz malo iz viška mogoče gledam na nove, ko nimajo toliko pojma o tej firmi, se spomnim, da mi je en sodelavec na 1. Moj delovni dan rekel, da je to mesto tezko/ naporno za žensko..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Apr. 2022 15:33

- sem pisala danes še drugi terapevtki
- v bistvu ugotavljam, da ne vem, če mi ta terapija sploh kaj pomaga in če sploh je kakšna sprememba. Ravno sem rešila nek test o psihoterapiji in sem za vsa področja označila, da ni spremembe. Razen zadovoljstvo s službo in področje samskosti oz odnosov se mi je malo poslabšalo odkar sem začela hodit, mogoče naključje.
- ostali, s katerimi sem govorila o tem, K, prijateljica, noben ne razume sploh kako zgleda, vsi mislijo, da dejansko nasvete dobivaš... Bivši je bil pri psihologinji zaradi raka, njemu pa je dejansko nasvete dajala.
- ne vem, kako bi se mogel počutit, jaz tisto uro ko sem imela terapijo in potem do konca dneva ob ponedeljkih, sem se počutila dobro večinoma oz boljše kot prej, potem ostale dni v tednu, tor-pet pa spet slabo ali pa splh še slbše kot pred terapijo, tako da je nekako učinek deloval, če je, samo tisti dan, ko sem jo imela..

- ima sicer ta terapevtka, kateri sem zdaj pisala bolj usmeritev na partnerstvo in ne na več področij, ampak dobro, bom pa vsaj eno od dveh področij rešila, če že ne obeh. Mi iz videa deluje bolj taka dostopna, razmišljujoča, odzivna, bližje po razmišljanju, kolikor sem dobila vtisa.. ta moja zdaj je prijetna, se tisto uro sprostiš, ne vem pa če kaj dolgoročno pomaga... mogoče mi je eno stvar rekla pred dvemi tedni o tem, da ne mislim nič nase, ampak samo na druge, kar mi je dalo mislit, to je pa tudi edina taka stvar..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]