Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 17. Feb. 2022 18:28

slovenc79 napisal/-a:priznam,
- da sem razmišljal o tem, kako je v bistvu žalostno, da toliko ljudi nima nobenega v življenju, kateremu bi se lahko popolnoma odprl, hkrati pa tako malo ljudi zna poslušat.

Se odprem, ampak me drugi ljudje ne razumejo.

Glede družine me prijatelj iz mojih krajev ne razume, morda bo sedaj videl, ko res ne hodim domov, da res nimam kje za prespati. In da mi ni da grem tja, da sem potem 2 uri z njimi, ostalo pa moram hoditi v šoping ali pa na sprehode ali pa na pijače. Ne da se mi več tako :!: :?

* Še vinjete nisem kupil, ker če jo kupim marca, mi velja 1 leto od takrat, tak da sem s tem profitiral cel mesec, s tem da če jo kupim marca, jo plačam šele aprila :twisted:
* Jah, Ljubljančani ki hodimo peš v službo oz. zdaj itak večinoma delamo od doma, si to lahko privoščimo :twisted:

* Sicer sem pri enih stvareh preveč varčen, pri določenih razvadah pa pretiravam. Glavno, kupujem vse na točke oz. vsaj pregledam aplikacijo prej. Nazadnje sem bil pohvaljen v trgovini od drugega obiskovalca, da bi samo pripomnil, da tale moj sistem je pa res fascinantno dodelan. ;D Malo posmehovanja, malo resnice

* Meni je zelo težko najti osebo (ni nujno ženska, tudi od prijateljev to pričakujem, zato jih nimam prav zares oz. vsaj veliko ne), za katero bom začutil, da me čuti. Iščem pa točno oz. natanko to. Zakaj take osebe ne najdem preprosto, vidim že po odzivih na forumu, vsaj starih.

* Me mineva do Tinder dejta ta vikend, sicer sem nekaj prehlajen, me boli grlo, in če bo še naprej tako, bom verjetno itak prestavil. Mineva me zaradi drugih razlogov, ker se zdaj že dolgo ni oglasila npr. in mi ni neki na blind se dobivat. Nevem še kaj bom, saj lahk da se sploh ne bo oglasila, sedaj ko bi se morala dobiti :razz:


Hotel sem še to pripomniti, da terapevt ni oz. ne more biti nadomestek za prijatelja. Morda mi lahko pomaga v mojem primeru odpraviti napako, zaradi katere imam tako malo družbe, kakor je pač imam. Samo ta napaka je večinoma zgodovinska. Ljudje nočejo navezovati novih stikov, s sodelavci raje ostanejo sodelavci kakor prijatelji (dont shit where you eat al kako že od tukaj). Jaz sem ta problem imel predvsem v OŠ/SŠ in v "najlepših" študentskih letih, in ker sem takrat bil čuden, je to sedaj pozneje ostalo. Da ne rečem, da me večina ljudi od takrat niti več ne privlači, saj sem se sam preveč spremenil (tudi oz. predvsem zaradi psihoterapije) v vsem tem času. Ni neke stalnosti v mojem življenju, kar prav tako določen folk okoli mene moti.

* Saj v splošnem mi nič ne manjka. Eno žensko + eno družbo za (občasno) hodit ven rabim, pa želel bi si, da je ženska tudi del te družbe. Ne rabi vsakič iti z mano ven, kdaj bi si pa želel, da gre z mano. Vsaj vem kaj bi rad, hehe, tudi to je nekaj :)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 17. Feb. 2022 22:37

Mah, zdej pa mam “placilo” za vsa ta moja vikend zuranja oba dni. Neki sm se prehladil, povedal to svojemu tinder date-u, pa pravi da bova prestavila ker se trudi ne zboleti :razz:

Bomo videli ali se vseen dobiva, ne zgledam vec prehlajen.. :roll: :?
Zadnjič spremenil mmm, dne 18. Feb. 2022 7:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Feb. 2022 1:31

-* sem imel uspešno izpitno obdobje, in imam tako naslednji semester z več maneverskega prostora
-* je bilo težko, ker sem res zbolel v sredini, in sem moral res fizično stisnit iz sebe vse da sem se lahko učil in bil skoncentriran
-* sem danes spoznal enega fajn psihiatra, in sva govorila nekaj ur, od travm, do antidepresivov, zlorab, terapij...sploh mi je bilo zanimivo, ker je zelo star, obenem je pa še terapevt, in je zakladnica znanja.
-* čakam na informacijo kdaj mi pride motor, upam da čimprej ker imam že pol sobe samo opreme za njega da se nagradi. Sem vložil lepe denarce v kvalitetno opremo, ampak glede na to kako skrbim za njo, in kje bo uporabljena, je vredno.
-* sem danes našel info, da je v ZDA prvič po 2.sv vojni, več kot pol žensk starosti 30 brez otrok. Nekako to opažam tudi pri svoji generaciji, že moj brat ki je mlajši ima njegova generacija več otrok kot recimo moja.
-* mislim da bo tole leto odlično, ne vem, neki se pentlja, neki bo...isto sem čutil leta 2010 ko sem šel v vojsko in prehodil Camino, ali pa 2017 ko sem expresno končal kup projektov da sem odšel na trip.
Čutim v sebi da se stvari povezujejo,in da ko pade ovira Korone da bom pobral vse nagrade ki me čakajo odkar sem se vrnil.
-* obenem čutim da res rastem zraven svojega izobraževanja, odpira se mi neka nova perspektiva....in čeprav včasih vidim da mi še manjka, ko primerjam nekoga ki je starejši od mene, se veselim časa ko bom videl še več kotov.
-* sem poglobil odnose z ene par novimi ljudmi v mojemu življenju in je fajn, ker se mi spet odpira nek nov svet.
-* se včasih pogovarjam z eno tako neverjetno mlado žensko, ki sama vzgaja svojega otroka, in me vedno tako navduši s tem kakšen človek je. Neverjetno spoštujem osebe ki predelajo travme, in neke res negativna čustva, in iz njih povlečejo neko modrost in pozitivo. Zelo lepo bitje.
-* letos nimam nobenih velikih planov, sem bil priden zadnjih nekaj let, tako da letos se mislim imeti samo fajn, branit kar že imam, in se imeti fajn okoli ljudi. Prisotnost in participacija je edin plan.
-* bom kupil bazen za poletje, zdle dobiš dobre deale :lol:
-* bom spal do 12ih, pojedel 0.5 kg pohanega piščanca in pire, oblekel svoj kimono in igral igrice do ene 19ih, potem bom šel do prijatelja in si naročil še pico. Zakaj? Ker sem si zaslužil lenarjenje. Aja, pa poslal bom audio sporočila Sergiu ki se trenutno potablja v Braziliji, in Sethu, ki čaka na nove gume za svoj KTM Adventure 390 v Bogoti. Fantje sveta.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 18. Feb. 2022 7:37

* Led Zeppelin, tole je bilo kar z užitkom brati :cool:
* Tvoja veselje in optimizem sta izjemna :wink:

* Moj ego sicer ne more iz kože negativca, zato bo vseeno probal en manever. :)
* Vidim, da sva si precej različna. Si praktičen tip, delaven, v socialnih stikih nimaš težav oz. imaš veliko poznanstev, tudi nonstop novih... v delu, zlasti doma glede hiše - narediš kar je za narediti in ne jamraš preveč, tudi poležavaš ne preveč, razen ko si res privoščiš zaradi prejšnjega dela.
* Glede žensk pa... Kakšen je sedaj tvoj status, kdaj si bil nazadnje na dejtu?
* Sicer, verjetno si jih več imel kot jaz, eno precej fajn tudi s foruma, samo...
* Kaj je tvoj "problem"? Tebi ni nobena privlačna za kaj več (ker imaš npr. svoja merila, ki niso nizka, in pač ne boš z eno probal samo zato, da ne boš sam) ali ti nisi njim privlačen (vajen sem poslušati kontekst, da ženska hoče biti privlačna moškemu, kontra bolj jaz uporabljam :wink: :) ) za kaj več kot prijatelja?

* Saj razumem, da morda ti povsem paše samskost. Tudi potovati po svetu je lažje samski. Pač vprašam, ker glede osebnosti sva si precej različna... pa nobenega med nama ne vidim, da ima srečo v "navezovanju partnerskih stikov"... če se npr. primerjava s hayley, ki pač brez ene težave gre iz zveze v zvezo (ne pravim, da je to OK, ampak tipa pa ima praktično skoz - zdej bo spet skočila, dobro jutro, hayley, vzemi v prenesem pomenu :twisted: )

* Glede tega kako jaz doživljam svet, bi ti Led Zeppelin, moral najti partnerko takoj, kakor hayley, če me razumeš. In to dobro partnerko. Pri sebi vidim npr. res ene 100 omejitev zakaj pač nisem privlačen nasprotnemu spolu, tebe pa vidim kot popolno svoje nasprotje glede tega.
* Praksa je pa, da sva si glede partnerk na precej podobnem :? Lahko pa, da marsičesa pri tebi ne vem Led Zeppelin :wink:
* Res, morda delam napako, ker hočem najti razumski bit privlačnosti, to že dolgo časa, pa ga nekako res ne najdem.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Feb. 2022 8:28

- vidim, da o meni pišeš, drugače jaz za zveze štejem samo 2, ostalo je bilo pač dejtanje, vsak je že par mesecev s kom dejtal. In zdaj mi bo slovenc očital, da se primerjam.. ampak moji prijateljici, ki imata otroke, sta pa res šli iz 1. razmerja v 2. razmerje in potem poroko in najbrž še marsikatera.. Jaz sem imela 1 leto in pol lufta med prvo zvezo in med drugo. Mi je pa tudi terapevtka rekla, da se ne rabim primerjat ( me zanima ja , če se je ona v svojem realnem lajfu tega tako držala, ko je imela kakšna sošolka na psihologiji boljše ocene od nje.. :evil: :D )
- drugače to so kar osebna vprašanja zgoraj, mislim, da lz ni dolžan tukaj vsega javno razlagat o sebi. Pa tudi ti mmm zelo dobesedno jemlješ vsakega, ko kaj napiše, so odzadej ljudje s svojimi zgodbami in ni post od nekoga vse kar on je.. Ampak razumem, da to dejstvo nekomu ne gre tako zlahka v glavo..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 18. Feb. 2022 9:46

hayley napisal/-a:- drugače to so kar osebna vprašanja zgoraj, mislim, da lz ni dolžan tukaj vsega javno razlagat o sebi. Pa tudi ti mmm zelo dobesedno jemlješ vsakega, ko kaj napiše, so odzadej ljudje s svojimi zgodbami in ni post od nekoga vse kar on je.. Ampak razumem, da to dejstvo nekomu ne gre tako zlahka v glavo..


se strinjam s tem. se mi zdi, da si ga ful "pod žaromete" postavil s tem.
cel point teh priznanj je, da vsak deli točno toliko sebe in svojega življenja, kot želi. Meni bi bilo neprijetno, da bi nekdo tako osebne stvari v detajle spraševal, če jih nisem sama delila.

Priznam da:
-me ful veseli, da se je LZ lepo našel v novem študiju in se mi res zdi, da bo dober v tem
-sem danes imela en poslovni sestanek in je šlo zelo v redu. sem kar navdušena; ampak vseeno se poskušam ne preveč nahajpat, da ne bom na koncu razočarana
-me je oče prejšnji dan spraševal, če imam kake plane za poletje. sem rekla, da si ogledujem Gruzijo (ki sem jo imela ogledano že kako leto pred korono, pa se takrat ni sešlo) in je mama skoraj do stropa poskočila, da to pa ne, sama pa ne smem v tako "moške" države :lach:
-sicer ne ve, da imam namen z nekom potovat, nisem pa želela preveč razlagati, ker bi bilo takoj na polno zasliševanje, pa nekako res nisem še na to pripravljena
-me pa malo skrbi, če bo situacija Ukrajina/Rusija vplivala tudi na Gruzijo. Vsaj toliko bom gledala, da ne bom kakih prestopov v Ukrajini imela.
-drugače me pa tudi na splošno malo stiska glede tega, si ne predstavljam, kako je tistim ljudem, ki tam živijo/imajo družino v tistih koncih :/
-sem razmišljala, da bi za neko lastno veselje in mogoče malce postranskega zaslužka odprla svoj Etsy shop. A se slučajno kdo kaj spozna? :D mam vprašanje (ali dve).
-lep dan je, pijem kavico; kasneje se dobim s prijatelji v centru, bomo verjetno malo zunaj posedeli, dokler je še sonce
-komaj čakam, da se določene stvari razpucajo, ker težko živim s tem stresom
-grem danes nazaj iskat (po enem tednu) svojega zvestega kosmatega kompanjona in ga res ful pogrešam. najbolj luškano bitje na svetu. ni delčka njega, da ga ne obožujem. od majhnega črnega smrčka, do njegove bele "kravatke" in chocolate-chip-cookie tačk <3
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 18. Feb. 2022 10:39

* Saj jaz o LZ nisem napisal nič, kar ni sam napisal javno na forumu, samo povezujem pisanja s svojimi vprašanji. Pod žarometi sva jaz in hayley, ki itak o teh stvareh kar odprto piševa, mogoče je res nekoga neprijetno takole "zasliševat".
* Saj bomo videli, al me bo usekal nazaj (s kako mojo šibko točko oz. razmišljanjem o njej), al mi bo jasno postavil mejo, al bo pa pač zignoriral... al bo morda celo sprejel in prijetno odgovoril :oops: :wink: :)
* Meni se ni zdelo, da je/bo karkoli narobe. Pač, primarno raziskujem (svoj) fenomen samskosti - hočem najti nekaj razumskega zakaj sem tak kakršen sem, pa mi ne gre najbolje - ne najdem nobene logike v nobenih primerjavah

* Drugače se zadnje čase probam izogibati razumu na določenih stvareh. Razum me je svojčas držal po koncu, da nisem čist zgubil stika z realnostjo. Sicer bi se kdo mojemu razumu vseeno posmehoval oz. kdaj tudi se mu je, vendar sem vseeno s pomočjo razuma vedno lahko (ob)držal realitetni kontakt.
* Zdajle se vsaj v plesu prepuščam čustvom, probam razum dajati na stran, saj razum marsičesa ne more zaznati. Intuicija ni razumska, mislim da vseeno jo pridobivam. :oops: :)

* Vseeno pa se pri tej eni temi samskosti (še?) ne morem odklopiti od razuma, pa nasploh (forumsko) pisanje je komponenta, ki vključuje razum.
* Mogoče bi pa moral manj pisati :? :rolleyes: :)

* hayley, jaz sem zaznal veliko naspidiranost in veselje s strani LZ-ja, kar mi je prijetno in sem vesel zanj, da je srečen, pa tudi čestitke, da si opravil veliko izpitov :wink: :mrgreen:

* Ajde, se pokesam, to so priznanja, jih bom nehal komentirati. OK? :)
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 18. Feb. 2022 15:35

hayley napisal/-a: In zdaj mi bo slovenc očital, da se primerjam..

Mi je pa tudi terapevtka rekla, da se ne rabim primerjat ( me zanima ja , če se je ona v svojem realnem lajfu tega tako držala, ko je imela kakšna sošolka na psihologiji boljše ocene od nje.. :evil: :D )


priznaj, pogrešaš me ;D

ampak če še terapevtke ne jemlješ resno in samo iščeš načine kako jo diskreditirat, tudi jaz brezveze da kej več govorim.. pa še plačan nisem
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Feb. 2022 15:53

Ne vem, a je to zate nek smisel za humor, ali res tako negativno vse razumeš..


- sem crknjena, ker sem bila danes cel dan po sestankih v Mariboru. Bi se mogla na koncu še dobit s sošolko iz faxa na kosilu, samo bi mogla veliko časa čakat, da konča, tako, da sem premaknila na drugič.. Je ful lepo vreme, sonce v Mb, potem sem pa prišla v neke oblake nazaj v Lj.
- morem se pa zdaj kmalu spravit še na Primorsko, tako da bom nekje čez 400 km naredila danes. Morem it kupovat darila za otroke od prijateljic, ker se vidimo po dolgem času za vikend. Najstarejša med otrocmi od prijateljic, je ravno ta mesec 3 leta dopolnila, ful hitro gre čas.. Ena druga je mela še konec leta rojstni, ko se nismo videle, in zdaj očitno morem kupit nekaj še za tatretjo, čeprav ni imela nobenega rojstnega dneva vmes.. :gruebel: Ne vem, kaj bom zdaj vzela, obleke niso najbolj posrečene, ker ena je vedno dosti večja v primerjavi s starostjo- velikostjo št. po trgovinah.. Sej lahko grejo menjat ma..bom vidla..
- sem še cimro izobrazila, ko sem domov prišla, kako odpreti pralni stroj s kitajskimi lesenimi paličicami :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Feb. 2022 16:36

mmm napisal/-a:* Kaj je tvoj "problem"? Tebi ni nobena privlačna za kaj več (ker imaš npr. svoja merila, ki niso nizka, in pač ne boš z eno probal samo zato, da ne boš sam) ali ti nisi njim privlačen (vajen sem poslušati kontekst, da ženska hoče biti privlačna moškemu, kontra bolj jaz uporabljam :wink: :) ) za kaj več kot prijatelja?


To so taka vprašanja, kjer se človek hitro začne objasnjevati, ali kazati svoje uspehe zato da se ne počuti napadenega :D.
Taka ful moška fora :) .

Zadnjih nekaj let, sem šel čez nek hud duhovni proces kjer se je zgodilo kup nekih fenomenov, ki so mi pretresli sistem vrednot in načina kako doživljam svet. Ko sem prišel domov, in je prišla korona, se je zgodilo nekaj najslabšega in najboljšega kar se lahko, naenkrat sem bil soočen s spremembo, in ker nisem moral bežati v svobodo, mi je bil odvzet obrambni sistem. Torej, nikamor se nisem moral skriti, ne pred sabo, ne pred svetom, in je res bolelo, ker sem moral ponotranjiti vse kar sem se naučil skozi stvari ki so se mi zgodile.

Obenem, sem se počutil zelo ranljivega, kot da so maske padle, in sem začel paziti nase. S tem ko sem nekako spremenil odnos do sebe, sem ga tudi do drugih, kjer sem se prvič res vprašal, kaj jaz sploh hočem od nekoga?
Včasih bi bil odgovor, potreba po temu da sem z nekom, potreba po temu da sem seksualno zadovoljen, potreba po temu da nisem sam.
Prvič sem začutil neko potrebo po gradnji odnosa, po temu da imam željo da delim sebe, tisto kar me je strah ali sram, da vzpostavim nek vzajemen odnos kjer ne samo ali dajem, ali prejemam.
Spremenil se je tudi doživljanje spolnosti, če je bilo prej samo iskanje užitka in štetje orgazmov, torej zelo fizično in kognitivno doživljanje spolnosti, je sedaj....ne vem, kot da je še nek nov spekter občutkov in je neka prisotnost.
V glavnem, res sem pogruntal kako sem bil na nek način čustveno impotenten, nesposoben imeti intimo s samim sabo in drugimi.

In enostavno sem si vzel čas da sem predelal to, ker je res neka globlja sprememba, in nek nov sistem ki je porušil neko avtomatiko ki je delovala tri desetletja. Tudi odnosi ki so se mi ponudili v temu času, sem prvč začutil da so šle samo za neke menjave, sex za ljubezen, zveza za stabilnost, sex za nepraznino...kup enega sranja, ki ga jaz enostavno nočem več, konec sem s tem sranjem, je sranje zame in za druge.

Sedaj ko se počutim da sem stvari predelal, meje se odpirajo in s tem se vrača svoboda, se pojavlja močna želja po odnosu, po odnosu ki si ga želim...in počasi delam v to smer, in to je to. Nimam dvoma in čutim da bom kmalu spoznal neki spešl.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 18. Feb. 2022 17:07

*Led Zeppelin, na provokativno zastavljeno vprašanje si odgovoril res lepo, z odliko.

Tudi jaz spoznavam spolnost, odnose in vso duhovnost, duševnost na novo. Imam pa še veliko za predelat, ker sem tudi precej za tabo začel.

Imam tudi še veliko stranpoti in zablod, ker pač nimam nekega stabilnega okolja za sabo. Vsekakor pa imam tudi tega vsak dan več.

*Moje ambicije so velike. Ne delam na znanstveni način kakor Led Zeppelin, čeprav deloma je tudi moj model precej prepleten s psihologijo. Nekako verjamem, da se bom lahko dotaknil bistva svojih problemov oz. razlogov zakaj sem takšen kakršen sem. Da bom lahko odpravil vzroke svojih težav, ki so nekoč vodili v motnjo, s katero sem se dolgo boril, in kjer se je pokazalo, da je tudi homeopatija ne more pozdraviti v celoti, saj je le-ta psihološkega izvora. Mogoče sem naiven, ampak zdi se mi, da drezam ravno v to smer.

* Pijačo danes zvečer sem skenslal, verjamem, da prjatlu (OK, upam ga klicati takole, hvala, končno) tole ni všeč, a bo že preživel. Spomni se naj kolikokrat je on mene skenslal v preteklosti (nekaj tednov nazaj), zdaj je upal, da bom imel isto prioriteto kot on, ampak jaz nisem on, mi je všeč, ampak danes pa ne grem.

* Tinder dejt. Jah, včeraj reče, da mogoče se dobiva, zato k sm bil tečen zvečer pred spanjem, danes pa se ne oglasi. Je že včeraj predlagala naslednji teden, naj kar sanja, tokrat bom jaz tisti, ki ne bo šel. Juhej, kočno zmorem ženski, za katero itak vidim, da ne bo šlo, reči ne :!: :ja:
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 20. Feb. 2022 9:52

* Mam to jaz, JAAAA, dober sem :!: ;D :cool:
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 20. Feb. 2022 18:13

- je včasih dobro komu razložiti kaj te tare in ugotoviš, da zdaleč nisi edini s takšnimi težavami. In dejansko ti lahko pomagajo, samo poslušati je treba.
- se ne spomnim več kdaj nazadnje sem imela panični napad, kar pomeni, da nekaj pa le delam prav, končno
- nekateri ljudje delajo iz sebe žrtve in s tem uničujejo življenje drugim. Končno sem spoznala to in se oddaljila pa čeprav gre za starše.
- ga kar pogrešam, ko ga več dni ni, prav luštno nam je skupaj
- končno toplejše vreme, prav prijetno je v atriju, ko posveti sonce
- sem posejala paradižnike in paprike
- cel vikend sem iskala kamp za poletni dopust, v ožjem izboru sta 2, ki sta mi res všeč. Čakam ponudbe za senčne parcele.
- komaj čakam sezono špargljev, zdajle bi rižoto s šparglji in konkretno porcijo šarlote iz šikerja
- šokirana sem bila, ko sem ugotovila, da je marca vpis v vrtec za sezono 22/23. Tako zgodaj.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 21. Feb. 2022 0:58

*(Firestorm, sestra ima manjši biznis in prodaja tudi na Etsy, lahko jo vprašam kar te zanima. Lahko tu ali zs, kakorkoli.)

- Se je tudi meni umirilo izpadanje las po porodu. Sem na “vrhuncu” že hotela nabavit črno posteljnino, da ne bi več gledala postelje, polne svojih las. Najbrž tudi konicam ni pomagalo, da je bila moja no.1 frizura celotno porodniško - lasje zarolani v figo. Ko sem imela spuščene, je pa mali imel fascinacijo in jih vlekel ter mečkal.
- Čakam, da se z mojim uskladiva in odpeljeva do Silbe. Moram nekomu naredit nekaj posnetkov in mi ni.
- Me ima moj tako v mezincu, da niti ne rabim nič reči.
- Same dobre novice, res...
- Adijo, vikend. Zadnji naj ugasne luč.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Feb. 2022 9:31

- Sem zelo v stresu skos
- bi tudi jaz imela dopust
- mi je še malo bolj bedno, ker sem si vzela čas, da malo pozabim ali razrešim glede bivsega in sem kar sama..
- mu že več kot pol leta pišem, da bi vsaj povedal, kako je, da bi se malo videla po vsem času, a on noče nič..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov