Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 01. Nov. 2021 14:09

- Se strinjam, slovenc79, da je Facebook tudi platforma naše generacije. So pa ravno druge, novejše platforme šele grozljive. Npr. kaki Instagram; če hočeš izbrskati dogodke, kje se žura, je najlažje to preko Facebooka. Instagram se folk gor samo še kaže :roll:
- Drugače kar rabiš te platforme, ker folk preko njih navezuje tiste prve stike. To meni manjka, pač bivših sošolk je končno mnogo, pa večinoma so daleč stran, če je kakšna sploh še fraj
- Ful bi bil vesel, če bi folk začel nazaj uporabljati forume kot je ta npr. :cool:
- hayley, saj si bila bolj zrihtana kakor jaz (in čist lepo; samo pač drug stil kakor sedaj pišeš)
- Jaz dam več na videz, ker sem samski, mi je pa žal, da sem prej dal premalo nanj. Pač, rabilo mi je klikniti, da je (tudi) to pomembno.
- Ne vem, zanimivo, da si izbrala ravno (tudi) moj stil sedaj :twisted: (Ponavadi potem take, ki se tako uštimajo, rade tudi objavijo svoje fotografije nekje)

- slovenc79, čudno da bi te tipi dodajali. Jaz ko preveč dodajam "manekenke", me ponavadi ne sprejmejo, naknadno se pojavi "friend request" od kakega fake profila, katerega namen je, da mi oglašuje link do plačljivih aplikacij za "zmenke" = dopisovanje za žetone, slabše kot webcam sex (tisto je drago verjetno kot hotline, ampak je vsaj pristno)
- Nazadnje me je sicer dodala ena mladenka, ki je hkrati dodala tudi človeka, ki je zato, ker se je odločil da se ne bo hodil testirat, dobil izredno odpoved. Itak da bo šel na sodišče, razplet bo še zanimiv. Očitno so našli njegovo šibko točko, ker jo je naivno sprejel, jaz se nisem hotel zapletati in ga nisem posvaril oz. spraševal zakaj jo je dodal. Mene je dodala, ker sem mu komentiral en status. Sem jo pozdravil in vprašal če se poznava, me je odzdravila nazaj, povedati mi pa ni imela nič :)
- Sem že v preteklosti padel na te finte, ko sva z bivšo imela "vojno" (na isti strani), me je tudi dodal vsaj en fake profil, ki je imel v skupnem veliko skupnih prijateljev iz iste interesne sfere, in bi naj zato deloval bolj pristno.
- Na neki točki sem vendarle iz svojega pravega profila pobrisal vse osebe, ki jih ne poznam, in naj so še tako seksi.
- Ne vem če je pametno, da tole zdajle pišem, a je 1.11., in to je anonimni forum kao :)
- Moje mnenje je, da določenimi, ki imajo določen denar, moč in vpliv, kreirajo na socialnih omrežjih fake profile, z njimi pa spremljajo določene "zanimive" osebe. Mogoče je država še najmanj vpletena v to (o tem nimam jasne slike), bi pa verjel, da tako dejavnost izvajajo tudi privat firme (tudi (določene) politične stranke?) oz. določeni vplivni posamezniki, ki hočejo imeti še več vpliva
- Še enkrat bom rekel - paranoična motnja gor ali dol - da bi lahko bil tarča tudi ta forum, čeprav skorajda več noben ne piše tukaj gor. Kdo bi vedel, če koga kaj/kdo/kakšno mnenje zmoti :wink:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Nov. 2021 14:31

- ma fora je kot pri dostih ljudeh, da kot študent si bolj broke, ko začneš delat je pa malo več prihodkov, ki jih lahko vložiš kamorkoli. Kot študentka sem večinoma porabila keš za sprotne stroke ter za športne aktivnosti/ hobije, ne za lasten videz..

- ma mislim da imam bolj casual/ klasični stil, itak ful uštiman skoraj ne paše bit, če ne greš prav ven zvečer, ker čene preveč izstopaš. Ven hodim večinoma v svojem kraju, kjer je folk še bolj v izi uštiman. Petke plus kakšne oprijete oblekce, krila, bi mi bilo too much. Fajn mi pa popestri videz poleg bolj casual outfita (npr oprijete črne hlače plus bluza) petke, kakšen nakit/ uhani iz zlata, parfum, bolj neki detajli/ dodatki, ne sama obleka.
- v bistvu js kaj tako skombiniram, da oblečena sem bolj navadno pa potem dam petke zraven, da lih malo bolj uštimano zgleda, brez da bi nevemkakšnih oblek imela, tako malo balancea.. po mojem okusu.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 02. Nov. 2021 15:52

- na telefonu sem se odjavila iz službenega maila, kakšna čudna tišina. Nič ne piska ves čas.

- če sem lahko 2 leti čakala na film, bom pa še kakšen mesec na dvd ali karkoli je zdaj že moderno za ogled filma doma. Sem bolj za časom.

- smo imeli debato o tem kaj vse smo kdaj rekli,da nikoli ne bomo. Jp, dobro sem se najdela zarečenega kruha že, še dobro, da se mi ne pozna. Res tisto, najbolj vztrajna kaj vse ne bo, no, večinoma je že vse. Moram odslej bolj paziti na besede.

- na koncu bom res še nekje v rovtah pristala. Takšnih,ko rabiš uro vožnje do prve trgovine in pol ure do prvih sosedov.

- vedno bolj razmišljam, da prodam avto. Če ga zdaj prodam dobim precej več zanj kot bi pred pol leta. Če ga ne prodam, me čaka v letu-dveh kar nekaj konkretnih stroškov z njim. Ampak, če prodam, moram najti novega,roki so dolgi in še nisem ugotovila kako ga prikriti, lizing za avto mi res ne diši, moram se pozanimati kako je sploh z zavarovanji v takšnih primerih, če do česa pride. Najbrž res zadnja opcija. Če se ne odločim za novega se bom spet zarečenega kruha najedla in vozila tisto, kar sem rekla, da nikoli ne bom. Plus navezana sem na tega, veliko srečno prevoženih km skupaj, čeprav me zadnje čase jezi, vsako luknjo na cesti občutim.

- ugotavljam, da sem človek, ki ne mara sprememb, ki se preveč naveže na stvari.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Nov. 2021 20:35

priznam,
- da se ne morem odločit a mi paše tale čas/vreme ali ne, po eni strani depresivno, po drugi strani pa taka umirjenost
- da mi je zelo zoprno kako se ljudje obračajo, najprej navdušenje, sanjarjenje, potem pa naenkrat tišina, izogibanje, ignoriranje.. seveda niti komunkacije ni, da bi nekdo direkt nekaj povedal, ni šans, treba je pustit človeka v temi :) meh..
- da moram bit malo bolj fizično aktiven, predvsem da se psihično sprostim.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Nov. 2021 19:17

- da imam neke zdravstvene preplahe in se mi ne da hodit do zdravnikov, mogoče sem samo tako napsihirana zaradi vsega, kar se je v zdravstvenem smislu zgodilo bivšemu..
- sem danes še sanjala o tem, da sem jaz imela to isto stvar. Ne spomnim se točno sanj, mislim, da niso bile v smislu, da sem zdaj nekaj novega odkrila, ampak da sem se z nekom pogovarjala, ja poleti sem imela to in to diagnozi, zdaj je pa mimo, sem ok.. in potem ko sem se zbudila, sem se spomnila, da se je v bistvu to dogajalo bivšemu ne meni. Ampak že ko sem zvedela za vse, mi je bilo toliko hudo kot da bi se meni dogajalo oz sem imela takrat občutek kar da je konec in ni prihodnosti več tudi zame..
- zdaj namesto da bi delala za službo ,ker se počutim manj utrujeno kor prejšnje dni, gledam yt videe o tem. :rolleyes:
-plus toliko imam pritiska v službi, kaj vse moram met narejeno v tednu, da skor niti časa praviloma ni za na neke preglede hodit
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Nov. 2021 9:18

- Da imam neke skrbi, da je z mano nekaj zdravstveno narobe zadnja 2 dneva in sem bila prav konc od teh stvari, ob tem pa še tempo v službi na polno. Imam zdaj pregled, komaj čez 3-4 tedne in do takrat ne bom vedela nič. Sem se komaj danes zjutraj malo bolj sprostila.

- bi mogla naslednji teden imet neke predstavitve preko teamsov (in to bolj samim vodjam oddelkov) in mi je kar slabo že, sem bolj navajena imet v živo ali vodit sestanke v živo kot preko neta.. obenem imam pa toliko stvari za sproti/ istočasno delat, da nimam sploh časa da bi se osredotočila ali pripravljala samo na te sestanke.
- bi imela dopust
- komaaj čakam, da greva kam potovat s K, se mi zdi, da je cela večnost odkar sva na zadnje šla, pa še do novega leta bom mogla počakat. Vsaj upam da bom takrat še zdrava in živa.
- bivši mi je tako zameril, da mi sploh noče odpustit in imet stika z mano
- sem včeraj na prevozih vozila enega malo čudnega, mi je najprej pisal v ang, sem si mislila pač ok. Ma potem je na videz deloval mal tak čuden, kot brezdomec malo, pa vozila sem ponoči in noben se ni nič pogovarjal. Sem celo uro bila tako napeta in živčno gledala na zadnje sedeže, ker je bil z neko študentko odzadaj, spredaj sem pa mela še enega študenta/tipa. No potem, ko je spregovoril bolj na koncu vožnje sem si oddahnila ,ker je deloval ok, prijazen, ko je govoril, pa naglas je imel Itl. tako, da ni bil iz nevemkje daleč. Drugače tip je bil visok pa nekako lep v obraz, če bi bil urejen, ali je v koncu 20ih ali 30ih ne znam čisto ocenit, pod 40 bi prej rekla. Potem ,ko sem sem ga odložila in mu šla odpret prtljažnik me je še vprašal, kako mi je ime in, da lahko pridem pozneje nazaj na ta kraj, kjer sem ga odložila (sem imela še punco za peljat do končne destinacije), jaooo.

- sem živčna zaradi te gužve v službi
- se mi ne da nekaj dobivat z ljudmi, ker nimam časa, očitno se bom pa danes še z dvema kolegicama mogla, ker ena pride iz obale.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Nov. 2021 23:01

- Da je kar težko biti "trden". Ja, jaz bi nadaljeval žur(e) od prejšnjega tedna, prejšnji teden ni bil moj najboljši žur v lajfu, daleč od tega je bil :) Blondinke ne pogrešam več toliko, niti ne spomnim se več kako je zgledala, vem da tudi oblečena je bila top - spomin kar hitro zbledi. Najbolj se spomnim, da me je kar močno potegnila za roko, ko je hotela da (za)plešem z njo - ta močan dotik/povlek mi je bil všeč - je še ena redkih stvari, ki mi je sploh ostala v spominu

- Zdajle sem kar miren, včeraj sem bil tečen, jezen, verjetno od premalo spanja. Zdaj sem 2 vikenda žural po 2 dni zaporedoma, vseeno nisem več v najboljših letih, pa že tako imam težave z energijo.

- Bom probal ostati doma, ker po vsej sili se mi sedaj jugo muzike res ne da iti poslušat, sploh ne vem kje danes vrtijo kaj drugega kot jugo. Itak sem se njihovih hitov preposlušal, saj so ql, a raje imam kaj angleškega ali španskega

- Po drugi strani bolnice so itak že polne, noja :roll: , zdaj če mi dogodek res ni top, res ne rabim iti izzivat.

- Čeprav ta vikend imam manj znakov prehlada od prejšnjega, po mojem sem si protitelesa natreniral, s tem da nisem drugič zbolel (sem po pokoronskih žurih že več prehladov dal čez :oops: ), bomo pa videli kako dolgo mi bodo ostala v kolikor bo zdaj lockdown.

- Mislim sicer, da so zaprli premalo stvari, čeprav sam sem zbolel v klubu + še en prijatelj je zbolel v klubu, ko sem ga jaz tja zvlekel. Meni pa očitno tokrat ni bilo nič. K sreči je on preživel, a nazadnje je pametoval da od te izkušnje naprej zagovarja cepljenje :/ Saj OK, lepo, raje imam sicer Sašo Lendero, ki tudi ko je že zelo bolna, ne spreminja svojega stališča.
(Mislim, nič narobe če nekdo zagovarja cepljenje, nekdo drug ne. Bolj ne maram, da človek spreminja svoje mnenje - posebno če ga spreminja za nazaj. Dobro, dokler ga enkrat spremeni, je še OK, če ga pa periodično spreminja pa ni več ql.)

- Sam ko sem zbolel sem vzel svoj križ nase, sem rekel da je bilo vredno zboleti, četudi umrem. Sicer neki ful hudo slabo mi ni bilo, ampak verjetno tudi če bi mi bilo, si glede cepljenja ne bi kar premislil? No, morda pa tudi jaz nisem trdna osebnost in bi si :roll:

- Glavno, napredek je to, da sem nocoj dovolj miren, da samo zato, ker naslednji teden več ne bom ob tej uri imel iti kam, sedaj ne hitim po vsej sili nekam. Lahko, da bodo zima in omejitve dolge, da tudi letos ne bo veselega decembra.

- Vseeno sem tole pričakoval, zato sem pa tudi toliko forsiral ven. Edini priokus, ki mi je ostal je, da zadnji dan, ko je nekaj odprto, očitno nisem na žuru, ampak imam "žur" doma. A to bom valda že prebolel.

- A plesne vaje so zdaj sploh še dovoljene ali je tudi s tem konec?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Nov. 2021 7:28

- ne vem, mi nismo dobili nobenega obvestila, da jih ni? Kako so zdaj pravila, je kakšna omejitev št zbiranja? V diskaču je vseeno ene 500 ljudi al oolk al še več, na vajah pa ene 10 parov al tam okrog.
Pri naših plesnih je bila navada, da se vsakih par osmic moški zamenjajo plesalke, kar je malo bolj rizično, kot če bi plesal samo z enim. Midva že ena dva tedna nazaj sva se zaradi njega odločila, da se ne bova menjala in bova samo midva skupaj plesala.. čeprav je manj zanimivo tako.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 07. Nov. 2021 9:26

- Zbiranje omejeno na ožje družinske člane.
- Gospodarstvo/lokali ostajajo odprti. Za furanje svojih prevozov boš morala odpreti dejavnost :wink:
- Za plesne ne vem. Itak je že skoz veljalo, da se lahko pleše samo v maskah, dolgo časa je sicer veljal kot izjema pogoj PC (če imajo vsi PC ne rabijo mask v zaprtih prostorih), ampak tega noben ni preverjal, pa ukinili so še to.
- Če se gremo pravila. Drugače sicer vemo, da ni humano plesati v maskah. Po drugi strani tudi ni humano biti v šoli, na delu v maskah.
- V diskačih smo bili še najbolj svobodni :oops: (pustimo teorijo, govorim o praksi) Vzgojno zelo slab zgled.

Sicer pa priznam da:
- Sem se dobro naspal.
- In sem še vedno dobre volje.
- Sem navlekel nekaj novih stvari iz Ikee. Bo verjetno fotr moral priti tole šraufat, jaz nism moški in se mi ne da.
- Ne vem. Ne morem vsega. Že da sem si zbral kaj hočem, je zame presežek. Že da si sam perem, kuham ko pač kuham, mi je čist ql. Vsega pa res ne rabim sam delat :roll: :)
- Aja, to sem hotel povedati. Sem zbrisal Tinder, ker sem lažje našel kje ukinem account, kakor pa ugasnem samopodaljšanje. 5 let manj mi ni nič pomagalo. Ravno v petek zvečer sem dobil 1 lajk, to je pa tudi vse. Ženska ni neki seksi, pogovarjati se ji tudi ne da, pa mislim da sva že bila matchana, ko sem imel 5 let več. Še let nima mikavnih.
- Klub temu neke izbire nimam. Povabil sem jo v kino al pa na pijačo, je rekla da bo lockdown.
- Facebook mi je dala takoj. Ko je pa napisala, da je na poti na hribe, torej da vozi in ima čas pisati po telefonu (sicer ni nujno, da vozi), je pristala na "Friends restricted", tako me je učila Firestorm :oops: :wink:
- Po en stavek na dan mi še vedno piše
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Nov. 2021 9:42

- prevoze sem vozila ta petek šele 2. od aprila 2020, ko je bila prvič pandemija, tako da ne rabim nobene dejavnosti. Je pa ogromno jih bilo gor za petek, eni celo vozijo 4 in po možnosti v manjšem-srednjem avtu.

- ja ne vem kako je s tečaji, mi nobenega obvestila do sedaj nismo dobili, kaj potem od zdaj naprej vsi tečaji odpadejo, hodi še kdo na kakršenkoli tečaj, tudi če niso plesne?
Mi smo sicer v večji dvorani in med nami je več kot 2m prostora, v stiku bližnjem sem samo s svojim parom..
- noben ni plesal v maskah, pogoj je bil PCT. Sicer večina je plesala s svojim partnerjem/ možem, s katerim si deli gospodinjstvo oz so tako ali tako v stiku.. Bolj bi bilo riskantno to menjevanje partnerjev, kar mi nismo več delali.
- bom še enkrat vprašala Kja če je dobil na mailu kaj o plesnih, ker je on bolj z njimi prek maila povezan, ker naju je on na začetku prijavil

- lol mmm, da ne boš kot sanjski moški, če boš preveč komentiral, katera je seksi in katera ni. :lach:
- niti ne vem, kaj je friends restricted, se spoznam tolk na ta socialna
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 07. Nov. 2021 10:51

mmm napisal/-a:- Facebook mi je dala takoj. Ko je pa napisala, da je na poti na hribe, torej da vozi in ima čas pisati po telefonu (sicer ni nujno, da vozi), je pristala na "Friends restricted", tako me je učila Firestorm :oops: :wink:

čak, kaj? jaz nič ne vem :idea:

-mam namen kupit nov telefon, ko bo na voljo kaka black friday akcija. a se kdo kaj dosti spozna? Rada bi telefon z najboljšim možnim fotoaparatom za budget telefon. drugo me kaj dosti ne zanima, bi pa rada, da se res lepe fotografije da narediti (da se tudi ročno lah kaj nastavi in podobno).
-smo Slovenci v tedenskem povprečju novih okužb postali prvi na svetu. tako katastrofalno stanje, folku se pa še vedno ne da dopovedat. me res dostikrat močno stisne, ko pomislim na trenutno stanje.
-meni iskreno povedano ni jasno, da folk v tej situaciji žurat hodi? ne me narobe razumet, meni se tudi že blede od tega, da nikjer zunaj nisem zares bila že dve leti, ampak v tej situaciji rinit v takšno množico ljudi? meni se to zdi ful neodgovorno do sebe in do drugih (ne glede na to, a si cepljen ali ne).
-res pogrešam staro življenje. zgleda je še dolga pot do tja
-za kuža sem končno našla primeren zimski plašček, revček trepeta vsako jutro. se mi je tudi malo prehladil, že cel teden kiha.
-od kar je korona, samo še online nakupujem. včasih mi to ful ni bilo, sploh ne za obleke/čevlje, sedaj si pa sploh ne predstavljam, da bi cel dan po trgovinah hodila. prav čudno.
-me skrbijo finance. grejo stvari kar na tesno trenutno.
-sem hvaležna, da se vsak dan lahko online slišim/vidim s prijatelji
-jih dostikrat pogrešam in si želim, da ne bi bili po celem svetu razkropljeni
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Nov. 2021 11:19

- lahko, da je dobil mmm ta nasvet od katere druge, ker si je s tolk ženskami dopisoval, da ne loči več, katera mu je kaj napisala. :lach:
Mi še meni ne deluje to toliko stil od firestorm, da bi o tem pametovala..

- se ne spoznam na telefone, mam pa dva (en je zdaj več kot 1 leto v predalu) in lahko rečem da v približno istem cenovnem rangu, ima Huawei boljsi fotoaparat kot Samsung, vsaj mel je pred slabimi dvemi leti. Po 1,5 - 2 letih, mislim da se je tudi Huaweiu vzdržljivost baterije kar boljše ohranila. Mi je pa po dizajnu lepši Samsung, samo jbg.
- da na žuru tudi jaz nisem bila že dolgo, imam pa skos toliko stvari, obveznosti, ali sem pa preutrujena, da mi tako neki ekstra energije in časa niti ne ostaja za žure, samo na običnih pijačah v lokalu sem bila, še ko smo hoteli it za haloween pol dve kolegiic nista imeli uštimanega PCTja
- plesne ostajajo, brez maske si lahko, če plešeš s kom iz svojega gospodinjstva ali solo
---------------

- oh kako bi bilo fajn imeti še kak dan fraj, tisti vikend, ko je bil prost pon, sem pa 2x šla ven zvečer, 1x od od tega bolj na željo prijateljice, 1x malo po šoping centru, pa še po grobovih in je na koncu bilo kot da je še skoraj manj časa kot na običajen vikend, zase in za si odpočit

- si ne morem pomagat, ma so mi všeč parfumi tudi na moških, mislim, da bi K ju kupila za novo leto kakšnega Tom Ford, še najbolj mi je bil všeč Oud wood zadnjič, bi pa mogla poskušat malo še vse, skupaj z njim. Ni mi bil slab tudi tisti Noir extreme al kako je že. Tobaco vanille, ki naj bi bil najbolj popularen, me pa ni posebno pritegnil. No, TF, ali Acqua di Parma - Oud Eau de Parfum .
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 07. Nov. 2021 15:43

Firestorm napisal/-a:
mmm napisal/-a:- Facebook mi je dala takoj. Ko je pa napisala, da je na poti na hribe, torej da vozi in ima čas pisati po telefonu (sicer ni nujno, da vozi), je pristala na "Friends restricted", tako me je učila Firestorm :oops: :wink:

čak, kaj? jaz nič ne vem :idea:

Rekla si, da če ti tip zlaže glede let, torej jaz ki sem se lagal na Tinderju, da imam 5 let manj, da če potem prideš z mano na dejt in šele tam ugotoviš, da sem ti lagal (u bistvu samo napačen podatek na Tinderju), da se obrneš in odideš.
Folk, ki je Active na Facebook Messengerju, medtem ko (se) vozi, po mojem laže.
No Tinder z napačnimi leti sem zbrisal :wink: :cool:
Trenutno nimam Tinderja (in ne lažem)

-meni iskreno povedano ni jasno, da folk v tej situaciji žurat hodi? ne me narobe razumet, meni se tudi že blede od tega, da nikjer zunaj nisem zares bila že dve leti, ampak v tej situaciji rinit v takšno množico ljudi? meni se to zdi ful neodgovorno do sebe in do drugih (ne glede na to, a si cepljen ali ne).

Če se je folk cepil ali prebolel, torej če je PC- compliant, zakaj pa ne? Znanost bi nam morala pomagati, da se življenje povrne nazaj, ne?
Problem pa so T-ji, še bolj pa vsa ta zlagana potrdila, tisti ki se ne bi testirali in bi vseeno šli na žur. Jaz dokler nisem bil prebolevnik, sem se hodil testirat za kakšne množične dogodke. Nisem nikoli fejkal potrdil, vem da folk ki je z mano not, pa dostikrat fejka (primer, da lepa punca kaže varnostniku SMS v času, ko je že bilo rečeno, da SMSi ne veljajo). Zato ni dobro biti zgolj T- na takih krajih in je dobro imeti še kakšno zaščito. Najhuje je, da folk verjetno občasno tudi vzame analgetik, da lahko gre žurat oz. da ko je netestirani prehlajen, reče, eh saj je samo prehlad, sedaj je itak dosti prehladov. Ista kritika velja za nas - cepljene in/ali prebolevnike, je pa nam težje, ker so hitri testi za nas odsvetovani, na PCR pa ne moreš iti (zlasti v sedanji situaciji) brez nekega resnega razloga.
No pa morda bi bilo dovolj, če bi PC- vsaj ko imamo že vročino ostali raje doma, ne pa vzeli analgetik.

Firestorm, glede telefona/fotoaparta ti pa ne vem pomagat :| Če (mi) daš linke se lahko pretvarjam/improviziram/ugibam kaj je bolje :? :oops:

hayley, jaz nič ne zamešam, opravičujem se vsaki tukaj, ki ji (še) nisem pisal. Ponavadi ne pišem vezanim (čeprav ste vezane skoraj vse tukaj), manjša verjetnost je pa da bom pisal vezani z družino, ampak pri meni nič ni neverjetno.

Priznam, da:
* Na zahvalno nedeljo sem hvaležen vsaki tukaj za dobro (virtualno) družbo. Vsak človek rabi moško pa tudi žensko družbo. Ženske mi še vedno primanjkuje, zato sem hvaležen za katerikoli kraj kjer lahko komuniciram z ženskami, pa četudi je to cosmoforum.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7531
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Nov. 2021 18:19

- Ja js v bistvu tudi odpisujem na messengerju, ko čakam pred rdečo, sploh po Lj jih je veliko. Se mi ne zdi to nič takšnega.

- sem ugotovila, da pri bivšem nisem več blokirana na nobeni od obeh tel. številk, kdaj to za foro preverim. Sploh mi ni to jasno, a ima mobi, ki kar sam odblokira po nekem času al kako, vsaj ni več tistega zvoka, da je linija zasedena.
- sem mela 'manjši' breakdown včeraj zaradi službe, danes se kar malo boljše/ bolj sproščeno počutim (napram prej), očitno je pomagalo, da sem dala malo ven.
- jes, en datum so prestavili za par dni, namesto do jutri.
- od parfumov sem si vzela s sabo domov ta vikend YSL - Mon Paris, ugotavljam, da mi je od dizajnerskih veliko ljubši Guerlain - Terracotta
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 07. Nov. 2021 19:09

- Če je furala po avtocesti, si ne predstavljam, da je tipkala še zraven. Tebe si nekak še predstavljam, glede na chat si zelo "hiperaktivna" (oz. morda je to samo mlajša generacija), no glede na spoznanje v živo pa se mi niti ne zdiš nekam "hiperaktivna", v smislu da bi morala nonstop še druge strani zraven delati.

- Facebook friends restricted (prijatelji z omejenim dostopom) si tudi ti bila in si se mi enkrat tukaj javno pritožila, zakaj sem te zablokiral, da te naj raje zbrišem potem.

- Je prijatelj, ki vidi samo tvoje javne objave, skratka je ful beden seznam, ko nekoga sprejmeš, pokažeš mu pa isto kot nekomu, ki ne bi bil prijatelj. Je relativni nespoštljivo, primer.

- Dodam zdaj že ženo od prijatelja in me takoj zapre na ta seznam. Potem ima rojstni dan, jaz pač falim, mi njen mož reče, da saj pa na facebooku ji piše, da ima rojstni dan tudi, se naredim neumnega, da pač očitno sem spregledal. Ni se mi dalo mu "jamrati", da me je njegova žena iz štarta omejila. No, mogoče ve, pa je blefiral še on :roll: :lach:

- Seznam je sicer beden, ker potem tej grupi jaz ne vem dodati nekih novih dovoljenj. Npr. določene objave bi občasno želel deliti tudi njim, da ne vidijo, da so na blokiranem seznamu. Po drugi strani pa ne bi rad imel nobene javne objave, ker ne želim, da kdo ki ni moj prijatelj sploh karkoli vidi o meni.

- Svojo lansko zavrnitev (psihologinjo) sem dodal na ta seznam, pa še kar vztraja med mojimi prijatelji, ni me še brisala, čeprav ona meni svoje objave še share-a.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov