Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 28. Okt. 2021 21:53

- Recimo, da sem zadnjič v prispevku tukaj bil preveč negativen
- Nekaj prijateljev vendarle imam in nekateri so me pozitivno presenetili. Tudi določena darila so me zelo nagovorila :oops: :) Ali pa so lepa spodbuda za naprej (vem da je razmišljanje o darilih otročje, a vsak mi je nekaj prinesel)
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 29. Okt. 2021 15:18

- Me skrbi, da bi direkt pred Tajsko zbolela. Ker od avgusta je bil moj fant prehlajen že v Lizboni in zdej spet pred enim tednom.
- Je najina "vodička" full simpatična in wow, nisem vedela, da ima takšno žalostno zgodbo za sabo.
- Tudi nisem vedela, da so pogoji za vizo tako strogi in da je ni dobila, čeprav ima magisterij iz svojega foha in bi tu našla službo, če bi hotela.
- Komaj čakam, da spet začnem kuhat. Jutri gre zares.
- Imam menda prvič v življenju oranžne nohte in me vsi sprašujejo, kje sem dobila to barvo. Am gelish? :D
- V salonu je nohtni stilist govoril samo Vietnamsko in je ena stranka po*izdevala zraven. Po 15 minutah frustracij je bilo že meni mučno, kako se ne sporazumeta in sem ji mogla dati nasvet - google translate
- samo baje je bilo že vse prepozno, ker ji je odpilil vse nohte. :P
- Je bilo pa smešno kako je potem govorila po angleško v telefon in telefon nazaj po vietnamsko ;D
- Zakaj tok malo ljudi ve, da se da vse zmenit preko Google prevajalnika?
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 30. Okt. 2021 15:56

^ Mi smo gugl prevajalnik v Vietnamu uporabljali, pa je en drek pomagalo, se vseeno nismo vedeli, ce smo v pravem taksiju ali kam sploh gremo :lach:
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 31. Okt. 2021 11:55

- Sem imela v petek malo čudno situacijo pogovora. Ko sem se javila na služ. telefon, je bila na drugi strani ženska s katero sva bili nekajkrat službeno v stiku in reees ni pričakovala, da se bom oglasila jaz. Res ni. :lach: (Jaz pa nje ne.) Ko sem ji rekla, da govori z mano, je z nenavadno visokim tonom odvrnila, da ve. :mrgreen: Bi se to začetno nelagodje na obeh straneh dalo rezat (čeprav so bila najina -ne prav prijetna- srečanja večinoma sestavljena iz neverbalne komunikacije), nato pa sva se začuda zapletli v prav zanimiv, topel pogovor in ugotovili eno skupno strast. Tako topel, da sem ji obljubila, da ji bom vrgla skupaj vse stare dokumente in pregledala vse kar ji pride v poštev in si s tem dala dva dni dela (po nepotrebnem). :lol: Kdo bi si mislil... Se kmalu dobiva, da ji predam in ob kavi vse predebatirava.
- Me je situacija z mačko včeraj prav prestrašila, na srečo je vse dobro. Sem se res zavedla kako blazno rada imam to žverco. :) Pa sem mislila, da po prejšnji mački ne bom več nobene imela tako rada.
- Je popoldan rezerviran za zrak in gozd.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Okt. 2021 17:36

- sem prespala popoldan, zdaj se mi pa malo mudi spravit v delo za službo in malo izpobraževanja in ne da se mi nikamor ven hodit danes.
- frendica hoče ven, pa se mi ne da, posebno na ta dogodek kamor boi ona šla ne, mislim šli bi v parih 4, ali 5ih, ne samo midve, ampak ona najbolj sili..

- ehh, sem že kakšna dva tedna govorila, da bi šla na en standup, ki je bil včeraj pri nas, pol je pa čas kar šel in sem čisto pozabila včeraj nanj.
- evo to bi šla danes, če bi bilo še, na stand up, ne na neke bedne skupine, kaomor hoče frendica, tukaj pri nas. :rolleyes: :lach:

- me še vedno mori situacija z bivšim. Po eni strani K je bolj odrasel in se je 100x lažje karkoli z njim se zmeniti, ampak po ene 7 letih skupnega življenja , poznanstva(z bivšim) , ne bi rada kar prekinila stikov, kar on dela.
- drugače baje se še vedno dobiva z neko 20letnico, ki jo je rendom spoznal, ko se je šel rekreirat in katera je spala potem z njim v 1. ko sta se dobila, odkar mu je dala kontakt (ki takrat pred začetkom njegovega zdravljenja, ni hotla it z njim porabit bonov in sem zato šla jaz). Zdaj niti ne vem več, a se samo trma, da hoče prekinit stike, ali res bi tako zdaj rad prekinil. Zdaj zgleda že da bolj tadrugo.
- K govori, da sva oba otročja, ko se zadnji pon mu govorila, kaj mi je pisal in da sem jaz njemu nazaj odgovoarjala

- sva s K v petek random srečala prijateljico z vozičkom in njenimi starši. Mi je pa smešno, ker deluje njej pa še eni drugi frendici K ful prijeten in ga je na zadnje kar s prve vabila na skupno druženje in mu rekla, da ga naša tatretja kolegica želi spoznati. Bivši pa ni bil priljubljen pri eni od teh dveh prijateljic, ampak bolj zato, ker je enkrat bolj odrezavo oz iskreno ji odgovarjal, človek nima neke narejene prijaznosti v sebi, kot večina ostalih ljudi, mu je že bila očitno antipatična takrat.
- da paše malo kake brainless drame kdaj pogledat za se malo izklopit. Sem prečekirala to zadevo, ki jo imajo slo. influencerji zdaj. S K sva pa par delov Love islanda pogledala do zdaj, to je tudi še edini reality, ki mi ni nezanimiv, pa še taki izklesani tipi so noter. ;D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 01. Nov. 2021 4:31

- hayley, ne vem kje si prebrala, da je vse odprto do 1:30, jaz sem zdejle prišel domov, pa po mojem bodo vsaj do 5ih tam, čeprav se število precej že zmanjšuje :)
(no saj vprašanje je retorično, jaz vem kje in kdaj je kaj odprto, letos pa res :) :razz: )
- Sta dve najlepši plesali z mano, mislim da smo se že večkrat spogledovali tam, samo če bi našo saarijarvi upošteval, potem itak ne bi z nobeno nikoli zaplesal, ker te meje tam zunaj so čudne. Ne veš če lahko, vprašat če je za ples pa tudi ne moreš glih - ni v kontekstu :)
- No pol sta šli na čik, rekli da prideta nazaj, ampak itak ju ni bilo (sem tudi bolj pričakoval, da ju ne bo). Mislim, da še huje, da sta kar domov odšli :)
- Nista se me neki ustrašili no, ju je pa hitro minilo. Pa nismo tako slabo zaplesali. Sam pol me zmanjka, ker mi jezik kar ne gre, neke štose in neumnosti bi verjetno moral govoriti, pa nimam še dost humorja v sebi :)
- Glede svojega plesa sem pa že dosti bolj confident, po enih samih plesnih. Mogoče bom celo hodil na dvoje različne plesne vaje. Saj že veste, da nisem človek zmernosti, ko neki zagrabim, takrat zagrabim resno. Isto zdaj to "pozno žuranje". Me kar ne mine.
- Čeprav, danes se mi je tako spalo, da sem se komaj spravil iz postelje na žur.
- No pa na grobovih sem tudi bil. Vsaj nekaj spodobnega. Se mi sicer ne zdi najbolj prav, da se hkrati z mirom na grobiščih, ponoči divja, ampak folk je čist nor na ta Halloween in te žure, nam bo Bog že odpustil. Bi sicer bilo bolj prav, da danes ne bi bilo žurov in bi Halloween tematiko prestavili na kak drug dan, ampak secret society-ji, ki vladajo "demokratičnim" družbam so se odločili, da mora biti (zaenkrat) takole - naj mi oprostijo, recimo da pišem pijan tole haha :lach:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Nov. 2021 7:24

- ne tisto okrog 1:30 mi je 1x kolegica rekla, jaz niti ne berem o tem, ker me ne zanima. Sicer so se plani spremenili, sem potem jaz morala biti službeno v svojem domačem kraju v petek v tem tednu in se potem nisem več vračala v Lj ampak ostala tukaj.
- smo šli na koncu samo na pijačo, ker v naši družbi nismo imeli vsi (veljavnih) pctjev..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Nov. 2021 10:57

- na katere plesne pa hodiš mmm, če sem sploh prav razumela, da na plesne?

- midva s K imava zdaj 8 vaj swinga, s tem da naju je on vpisal še na družabne, ki se začnejo preden se zaključi swing. Oboje ni v Lj, ampak 1 uro proč, na našem koncu, mislim, da mi ne bo zneslo s službo se 2x v tednu vozit na drug konc. Po drugi strani se pri nas počutim bolj domače, K pozna ućitelja družabnih, Lj mi je tako bolj tuja, parkirnega ponavadi ne dobiš, ali pa moreš plačevat in se tam nekaj gužvat/ iskat..

- kolegica planira it v Jordanijo za novo leto, joj js tudi, komaj čakam, da bi kam šla. Samo za konec leta najbrž ne bi imela dovolj dopusta..
- Kja niti ne zanima preveč Jordanija, očitno zdaj so mu ljubši kakšni Tajska, Vietnam, Kambodža ali Peru, ali kakšna Kuba, Mehika..
- še vedno se najbrž vsak dan spomnim na bivšega, upam, da je v redu.
- Bi kakšne moje zaželjene destinacije bile pa Iran, Južnoafriška., Namibija.. ali pa tudi katerakoli cenejša J. ali V Eu. država..
- Se spomnim, da je po navadi za Halloween želel gledati neke grozljivke, meni so bile pa malo brezvezne, ampak lani sem vseeno eno pogledala z njim.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 01. Nov. 2021 11:51

- Je bilo neko preplesavanje, kjer v bistvu koraki niso pomembni. Mi je svetovala ena online, ki je iskala soplesalca, ko je izvedela da mi je všeč disko. Na istem kanalu, kjer sem se zmenil za spoznavno srečanje z ono čudno (keyword worst date ever). Potem me je tista skupina spraševala, kje točno sem jih našel, pa jim za to zgodbo "marketinga" nisem povedal. Morale bi biti spet plesne vaje na Halloween in komajda sem izvedel, da jih ne bo. Z eno, ki ful dobro pleše in sem jo na prvih že lahko pospremil domov, sem se zmenil da se včeraj spet vidiva. No jaz sem se držal dogovora in vseeno šel na hitro pogledat, nje pa zgleda da ni bilo. Nisem je pa neki čakal, ker sem bil zmatran in sem šel spat, preden sem pol šel na dogodek.
- Glavno, na tistih plesnih je res bilo folk trivialno preprosto spoznavat, če primerjam s klubi, kjer je folk praviloma zaprt in res moraš biti dober, da se približaš nekomu, ki ga ne poznaš.
- Mi je en prijatelj že pred časom svetoval, da naj pustim klube in da naj vpišem plesne. In da ga skrbi, da sem še vedno sam(ski) :)
- No mene zaenkrat še ne skrbi :wink:

- hayley, ne sekiraj se drugače. Ja, določeni klubi so odprti natanko do 1:30, kakor si že sama pisala, določeni do 3:00, določeni dogodki pa so dovoljeni kar do jutra :)
- Je pa bilo včeraj pestro v vseh večjih mestih, ne le v LJ.
- Se sprašujem, če so to zdaj namerno pustili, in nas kmalu čaka kaos in popolni lockdown.
- OK, v LJ s(m)o Balkanci, in ne maramo preveč teh ukrepov. Ampak sedaj slišim podobno zgodbo v Avstriji, kjer verjamem, da ukrepov so se držali. Vse kar se je zgodilo je, da je zunanja temperatura v SLO in Avstriji pred kratkim padla. Morda se je zaradi cepljenja kriza zamaknila kot zgleda za kakih 14-30 dni, nič več. Pa tudi težko primerjaš število cepljenih in držanje ukrepov med kako Avstrijo in Slovenijo.
- Se še spomnite lani, ko se mi ni zdelo logično zakaj je virus izbruhnil praktično po celi Evropi hkrati, tudi Rusiji?

- Mi je všeč, zelo všeč, ona blondinka od včeraj. Upam, da jih ima(ta) vsaj kakih 25 :) Druga je bila črna, ampak z blondinko še nisem bil, zato se zdaj fokusiram nanje.
- Ko sem govoril z eno, si je tudi druga želela pozornosti, hehe :) Torej, govoril celo sem, nisem se pa šel predstavljat, se mi je zdelo prezgodaj, in zdi se mi, da taka vpraševanja kdo si, od kod si, niso najbolj primerna za štart.
- Verjetno bi moral začeti bluziti, kaj več besed dati iz sebe, moram se mal trenirat oz. si pripravit kakšne sproščene zgodbice. Tukaj komot pišem brez težav, ampak tukaj se pogovarjamo o "težkih" oz. tudi osebnih stvareh.
- Ko sem videl, da gre ples h koncu oz. da ju mineva, sem ju vprašal za pijačo, kar jima očitno ni bilo všeč in sta raje šli :roll: :)
- Zdajle mi ta blondinka kar še hodi po glavi :oops: :)
- Drugače se več ne sekiram. Saj včasih bi samo plesal in spogledoval, ampak vseeno je vsakič vsaj eno treba ogovoriti. Saj 90% da ko odprem usta, da jo bo minilo, vsaj take so izkušnje. Ampak ni problema, eni se ful sekirajo, če nekaj rečejo, potem pa ženska odide stran, tudi sam sem se s tem preveč obremenjeval. Saj je vseeno, še vedno bolje, da nekaj rečeš kot nič, zavrnitev sem doživel že toliko, da mi je precej vseeno :)
- No eni so pa res dobri, jezik jim sam gre - sam jaz pač nisem (še?) toliko sproščeni družboslovec

- mayaeb, s tem Bondom pa res nimaš sreče. Ne razumem zakaj te tvoj preprosto ne pelje v kino.
- Se spomnim, da je ena prvih stvari, ki si mi jih povedala, da so (ti) film Bonda preložili.
(Ne nič takega zasebnega ne pišem, v totalno vojno z mayaeb ne upam iti, ker sva si svojčas res veliko pisala, malo pa lahko. Saj sem jo povabil tudi sam gledat tega Bonda, pa itak da sem pričakoval in tudi me je zavrnila :oops: :) Ampak kakor je sama rekla pri oni zgodbi telefonske številke na listku - treba je vsaj poskusit )
- No saj ga bosta lahko kmalu gledala doma, če je dobro pripravljeno, je lahko še boljše kot v kinu :wink: :cool:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Nov. 2021 12:39

- Lol, kakšna je pa kaj starost ljudi v klubih, samo mularija, ali večji spekter? Pismo, mislim da nisem bila v Lj v klubu že od kakšnega 24 ali 23 leta mogoče? Sem bila pa na škisovi, z bivšim pa še enim s katerim sva se videvala pa bolj po Kinu šiška, Ortu pa raznih drugih lokacijah kjer so kakšni koncerti. Pri nas pa prav kluba ni, nekaj bolj na pol klub, na pol bar je kamor sva pred 2ma letoma hodile s frenidco, jeseni.
- včeraj smo pa potem po mojem predlogu hoteli it malo do Mostovne (podobno kot metelkova v Lj, samo manjše).
- ha se zdaj kar hecno/ otročje bere to, kako preferiraš blondinke, evo čeprav sem tudi jaz pred kratkim najbrž pisala da so mi všeč črni/ temni. Zdajšen je pa bolj svetlo rjav, plave oči pa po višini nižji, kot se mdrugače preferirala.
- sem v petkah lih malo višja od njega. Ma me niti ne moti posebno, sem pa sicer proti njemu bolj drobna oz ima on skoraj 20 kg več.
- so mi bile tako všeč tiste lakaste črne petke s tanko petko, da sem si kupila še en par bež, 'mat' istega modela.
- sem se spomnila, da tista dvajsetletnica od bivšega je baje tudi blond. So pa sicer 3 od 5ih mojih bližnjih prijateljic isto svetlo blond. Ena naravno, dve pobarvani iz svetlo rjave. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 01. Nov. 2021 13:03

- Odvisno od dogodka in kraja. So bili včeraj tudi starejši od mene, samo tisti so še bolj v parih in zadržani.
Verjetno se pozna, da so počitnice, in je še več mularije naokrog.
- Sicer si te ne predstavljam v petkah, ker si prvič (in edinokrat) name naredila malenkost drugačen vtis.
- Tudi nisi tipična punca, tvoj facebook profil, vsaj tisti, katerega si mi dala, je praktično prazen, brez fotk.

- Jaz sem tudi bil bolj priden v študentskih letih. Oz. bolj zadržan ali pa boječ kakor priden.
- Se dolgoročno potem vidim s svojo next punco/ženo, da kdaj pa greva na kakšen dogodek. Bova pač med tisto starejšo populacijo. :) 1x na mesec do 1x na 2 meseca.
- Itak muziko še vedno rad poslušam tisto ki jo vrtijo v diskačih / klubih.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Nov. 2021 13:13

- Mislim saj v generaciji 25+ najbrž ni noben nek ful strasten uporabnik fbja, razen če mu je to biznis..
- Imam drugače cel album slik na strani od Kja iz Romunije, samo nisem označena, tako da na mojem profilu ni nič. :lach: Da bi jaz sama sebe objavljala, pa ne vidim razloga.. Ma imam tudi kakšno prijateljico, ki fbja niti nima ali ga je imela samo za fax skupine..
- sem se tudi v preteklosti s takimi fanti ujela, ki so bili bolj pasivni na družbenih omrežjih, zdaj npr bivši in Chaski vem ,da nista imela bolj nič al bolj malo gor..
- ja sej sem napisala, da lahko se mi lih malenkost spreminja stil, takrat, ko sem tebe videla sem šele začela v službo hodit. V študentskih letih se pa res nisem nič štimala, niti denarja nisem metala v videz, saj še zdaj ga posebno ne. Se pa itak oblečem priložnosti primerno, zdaj za na Mostovno/ metelkovo stil, Kino šiške, razne koncerte ne bi imela petk, za kakšno pijačo zvečer sredi mesta, ja. So mi pa kot dogodki bolj všeč koncerti ali malo bolj alternativni placi od teh mainstream klubov.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Nov. 2021 13:28

hayley napisal/-a:- Mislim saj v generaciji 25+ najbrž ni noben nek ful strasten uporabnik fbja, razen če mu je to biznis..


meni se pa zdi da smo ravno mi 20+ glavni uporabniki fb-ja danes, ker je postal nek standard, pa tudi mnogo v zrelih letih jih je gor (vidiš po tem ko delijo spam). za mlajše od 20 je pa fb že "za starce" in imajo kup drugih novih platform kot je npr. tiktok, na fb se pa niti ne registrirajo več.

- priznam, da sem se svoje čase ful izogibal dati svojo fotko na internet, bal sem se raznih zlorab, pa še nesamozavest v tistih letih (in seveda moje skrivnosti).. zdaj pa mi ni več težko, čeprav mi ni do tega da bi se kazal vsepovprek in delal milijon selfijev, ampak pač še en obraz od mnogih na netu, kdo bi se ravno vame vpikoval :)
- sem pa opazil da zadnje čase dobivam spam requeste na fb, neki indijci pa indonezijci me dodajajo, izgleda so me nekje izbrskal. sem ugasnil možnost prejemanja prošenj za prijateljstvo za nekaj časa, potem pa bomo videli, če bojo še vedno probavali.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Nov. 2021 13:38

- po mojih izkušnjah, so ljudje moje generacije veliko bolj pogosto objavljali v srednji šoli ali začetek 20ih, zdaj pa nekateri sploh niso več aktivni, in ne objavljajo ali pa občasno, manj kot ko so bili mlajši v glavnem.. in tudi na drugih platformah so, ja. Jaz ne uporabljam nobene druge platforme. Fb mam bolj za sledenje raznim stranem, ki so mi všeč, za razne dogodke, včasih kakšno slikco ulovim od kakšnega znanca, ne da bi ga imela zato, da bi jaz tam gor sebe objavljala. No identično mnenje in uporabo fbja je recimo imel Chaski, Bivši npr. zadnje 2 leti niti nima fbja. Med faxom ga je uporabljal bolj za fax in messenger. Največ je bil aktiven in največ neumnosti objavljal pa v gimnaziji, tisti profil je baje že zbrisal takoj po gim.
- ma jaz nimam potrebe, da bi kakršno koli svojo fotko objavljala,niti nisem si toliko všeč, da bi v bistvu. Vse slike kar sem jih imela, so bile bolj skupinske oz. so jih drugi objavili. Zdaj iz Romunije in Benetk imam pa toliko slik svojih, ker me je nekdo rad ves čas fotkal, da jih imam več kot od celega lajfa nazaj najbrž.. Pa so ful take nenarejene, brez makeupa bolj, v nekih momentih, brez poziranja, pa povsod imam bolj kakšne oblekice poletne pa popotniški ruzak ponekod, tako, se počutim v svojem elementu tam, me ne moti, kar je objavljal.. pa itak večina njegovih fb frendov me ne pozna.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 01. Nov. 2021 13:49

no, jaz če iščem koga mojih let, ga skoraj 100% najdem na fb :P kar se pa tiče aktivnosti, rednega objavljanja, to pa mislim da večina nikjer več. jaz sem na kar nekaj platformah, nikjer ne objavljam ravno veliko, ampak največ pa mislim da se dogaja na fb. (še bolj se na twitterju, ampak tam je tudi tak namen).

- evo sem po dolgem času dal spet eno objavo na svoj fb :)
hej norci :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov