Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 19. Okt. 2021 5:55

+2, a kje koga zaničujem?
(Ima Ash. skrajno čudno mnenje o Slovencih, na kar sem se odzval.)

Sem nacionalist v pravem pomenu besede (tukaj se pa lahko kregava, ker morda SSKJ (nisem gledal) niti nima prave definicije), kar pomeni da sem ponosen na to od kod prihajam. Žal mi je, da mi šolski sistem ni povedal več o svojem narodu, in bom začel to študirati v prostem času, primer (zdravega) nacionalista sem pa že podal nekaj postov nazaj - pesnik, pisatelj in politik Kocbek.

Biti nacionalist ne pomeni, da druge kulture in narode jemlješ kot manj vredne. Spoštuješ jih, si vesel, da sobivamo, spoznavaš tudi njihove kulture.

Vsekakor te pa skrbi kaj bo s tvojim narodom. Slovenci dolgo nismo imeli pravice do države in s temi politiki, ki jih imamo, je vprašanje koliko časa se bo slovenska kultura sploh še ohranila. Smo skrajno majhni, možgani bežijo v tujino, nismo dolgo samostojni in v bistvu vse sosednje države pritiskajo na nas (najmanj še Hrvaška) s svojo kulturo in svojimi ozemeljskimi težnjami. Če smo natančni, Avstrijci so nam mnogo časa itak bili gospodarji in bi si verjetno to itak želeli nazaj, Srbi pa tudi še niso pomirjeni, da smo jim odšli iz države.

Priznam, da:
- Nisem hotel zdaj tega pisati, ampak me zelo moti, če/ko sem vzet iz konteksta
- Sem dobil ponudbo za službo na Dunaju (relocation required) in mi je bilo všeč in me je začelo mikati. Dunaj bi moral biti lep, življenje tam drago, lepo, prestižno :mrgreen:
- Pa glih sem si vse skupaj zastavil, da lahko zdaj nekaj časa živim v LJ, ampak očitno tukaj nisem povsem miren, premalo sveta sem videl, življenjski pogoji so mi pa trenutno naklonjeni, da bi res lahko šel iz države
- No saj ponudba k sreči ni bila resna in se verjetno niti ne bom odzval, ampak misliti mi je pa dalo... kaj pa če bi res še kam šel :oops: :roll: :)
- Tudi meni bi bila nemščina izziv, čeprav glede na to, da je dedek delal na Dunaju in se je jezika naučil tam, bi se ga verjetno v okolju naučil tudi sam (iz TV, šole, tečajev mi nemščina res ni šla :? )

- Biti s partnerjem druge narodnosti predstavlja pa vsakemu nacionalizmu izziv. En del se pač morata oba prilagoditi.
- _patchouli_ sicer razmišlja globalistično v stilu časa. Kaj pa ko bi ustvarili neko novo kulturo, da niti ni pomembno kdo je od kod. Na nek način je res, čeprav bolj se strinjam s saarijarvi (vsaj nakazala je na to) - vseeno ti to od kod prihajaš da nek začetni zagon, vse te kulture so bogate, tudi v izročilu, tudi slovenska nenazadnje, in poznavanje, zavedanje, spoštovanje svojega izvora ne škodi. Podobno kakor se zanimaš za svoje prednike, se zanimaš za svojo kulturo
- In žalostno je, da smo Slovenci nacija samo še v športu :twisted: :evil:
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Okt. 2021 7:40

Da se razumemo, moj otrok razume in govori (kolikor 18-mesecnik pac lahko govori) tako slovensko, kot bengalsko. Praznujemo pa en kup praznikov in dogodkov, tako najinih, kot iz drugih kultur, ker smo, podobno kot saarijarvi del precej mednarodno obarvane skupnosti. Kaj od tega bo potem otrok vzel za del svoje identitete, je pa cisto od njega odvisno. Ce bo raje kot Eid ali bozic praznoval durgo pujo, pa naj (sedaj sem dala za primer verske praznike, ampak mi niti ne gravitiramo proti nobeni religiji, ker nobeden od naju ni veren, gre bolj za kulturni koncept

mmm, mislim da sva obe s saarijarvi govorili na splosno o konceptu narodnega ponosa, ne o tebi konkretno. Nikjer nihce ne pravi, da koga zanicujes.
Aja, ce grem se korak dalje, dol mi visi za razna sportna tekmovanja in fanaticno navijanje za "nase." :lach:

- Da mi gre na zivce nezanesljiv internet v novem stanovanju. Groza.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Okt. 2021 8:05

saarijarvi napisal/-a:
Mi je kar vsec, da sem pristala v multikulti loncu. :)

V trenutni druzbi smo slovenka, americani, pakistanci, avstralci, indijci, singapurcan, nemci, vietnamci, spanec, danec.. in ena kolegica iz havajev :D je vedno veselo. :ja:

(Edino nemscina nic ne napreduje :/ :D )


- waw, se sliši ful zanimivo. V Slo. nimaš ravno priložnosti bit v kaj dosti narodno mešani družbi. Me ja zdaj ta 'pakistanci' spomnilo na 1. fanta, ki je imel iz faxa v Angliji 3 best frende; Pakistanca, 1 iz Savdske Arabije in Bahrainca, ki so ga parkrat tudi prišli obiskat v Slo. :)

saarijarvi napisal/-a:- Se 3 tedne do Islandije, kooooomaj cakam :) :)

O supeer. :D Sem kar fouš.
Od mojega dopusta ni ostalo skoraj nič, tako, da bom mogla počakat za kakšna potovanja po novem letu.

- s K. sva za po novem letu debatirala bolj o Tajski ali Vietnamu, ali kakšni Kolumbiji, Peruju..

- zdaj bom pa 2 dneva dopusta porabila še da grem z mamo na obalo v toplice, da bo porabila bone do konca, tata pa gre s klapo na ribolov.

- je bil včeraj swing s K supeeer. :D Je prav pašalo it nekam med ljudi bolj, tečaje po ene 2 al 3 letih.
- edino jaz sem najprej mislila, da bova plesala s K skupaj, sploh nisem vedela, da je takšna kultura, da se soplesalci ves čas menjujejo, tako da plešeš s celo dvorano. Ma v bistvu je to ful zabavno.

- Sem še ugotovila, da poznam našo učiteljico swinga, pa en par tudi poznam, iz poroke od prijateljice, tip iz para je pa best frend od enega, s katerim sva se krajši čas dobivala lansko leto ;D .

- sem bila tako srečna, da mi je bivši odpisal včeraj, da je z njegovim glasom v redu, ima baje še malo hripavega, se pa izboljšuje. Sem tako čustvena bila, ko sem prebrala sporočilo, da sem se skoraj na sredi pisarne razjokala. :? :oops:
Sicer pa sem res po netu brala, da edina nepopravljiva škoda, ki lahko nastane na tem območju, je na žlezah za slino, da ta ne nastajaa več. Nikjer ni bilo omenjeno, da bi bile glasilke lahko trajno uničene, hvalaaa boguu!!!

- je pri swingu ful zabavno poskušat različne plesalce. :lach: V bistvu je bil samo en tak fant, ko je res zgledalo, da glasbe ne sliši, ostali ok (mislim, da nekateri so plesali tudi swing in ostale plese od prej, niso bili samo začetniki), najboljše mi je bilo plesat z enim tujcem, Italijanom mislim da?
- je v bistvu ta swing veliko lažji od baleta ali hip hopa, sta samo 2 različna ritma za zdaj, pri hip hopu moraš pa v muziki res slišat vse mogoče šume, vmesne melodije, dva ali 3 ritme istočasno..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 19. Okt. 2021 12:24

mayaeb napisal/-a:
- Smo sicer hoteli tole slišati od mayaeb, ji bo treba kak nov test pripraviti :razz: :twisted:

oh kako otročje :rolleyes:


Ne vem kaj kdo je in kje kdo dela vendar
mislim, da glede na razvejenost pravnega sistema, nihče ne pozna/spomni prav vseh obstoječih postopkov, zakonov in "miljavžnt" členov direkt iz glave (razen, če je področje prava s katerim dela ali prihaja v stik). Če pa kdo pozna koga takega pa bi ga rada spoznala, ker :respekt:
----------------------------------------------------------------

- Nisem vedela, da ima You zunaj novo sezono. Nama Netflix zadnje čase le denar vleče dol in nabira prah...
- Sem ugotovila, da nimam niti najmanjšega občutka oz. zavedanja glede estetike pri izbiri svetil. Za kuhinjo kupujeva novo in medtem ko moj direktno vrže po predalčkih “grdo”, “meh” in “vau”, je meni vse nekako “meh”. 5 jih imava v ožjem izboru in mislim, da bo kar on izbral. Naj ima človek veselje. :D
- Sem se med branjem tega pogovora o stilih oblačenja spomnila, da ko sem se učila slovensko, sem (ne vem zakaj) dolgo časa živela v prepričanju, da beseda “ceneno” pomeni, da gre za posebej drago in dragoceno stvar/oblačilo. :mrgreen: Preveč čudnih pogledov kasneje sem ugotovila, da je to praktično “cheap sh*t”.
- No, sedaj pa imam hčero, ki mi to, da “nečesa pač ne bo” zna izrazit v treh slovanskih jezikih :lach: (Se še spomnim nekega bežnega pogovora s patchouli o tem, preden sva imeli otroke. Sem imela takrat določene skrbi, ki so se do sedaj večinoma izkazale za prazne. Otroci res srkajo kot gobe.)
- Sem hotela še nekaj napisat pa nimam časa.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Okt. 2021 5:02

- Sem kar down, me skrbijo neke stvari glede sluzbe od ponedeljka in kako/ce bo šlo naprej.. Pa še to glede moskih ni mi nič dokončno jasno. Imam občutek, da bi že mogla se nekaj odločit. Oz imam občutek, da je zdaj res konec sveta skkoraj in bi se mogla za nekoga odločit in bit z nekom skupaj, živet skupaj in imet mir na tem področju. Bi pa tudi mogla imet pms zdaj najbrž. Mogoče pa me lih malo moti starostna razlika pri K.

- Zdaj mi ni najbolj jasno, kakšno je stanje covida in koliko druženja oz koliko velika druženja bi bila še sprejemljiva. K se je zdaj spomnil, da pri plesnih ne bo več menjeval parov, ker naj bi bilo riskantno zaradi covida. Sem tudi jaz vmes že pomislila, da te aktivnosti niso najbolj covid prijazne, po drugi strani pa paše malo normalnega življenja, brez teh covid previdnosti.. Očitno bom mogla samo še z njim plesat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Okt. 2021 7:19

- da me mori, ker se vedno nisem čisto prepričana kako in kaj na ljubezenskem podrocju in mi to jemlje veliko energije

- da imam neke zdravstvene preplahe, ma možno tudi Oz upam, da sem samo tako napsihirana od bolezni od bivšega, da si domišljam se pri sebi..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Okt. 2021 13:58

- ajoj kako je svet/Slo. majhen, sem ugotovila na fbju, da še eno poznam iz tistih naših plesnih tečajev, ki je bila moja sošolka na faxu en letnik, se mi je zdela že prej ful podobna, ma nisem vedela, da je ona, ker je bila iz drugega konca Slo (lih ona se je zdela od vseh najbolj lušna Kju meddrugim :lach: ), ena druga s plesnih, je pa tudi v isti skupini od ene druge smeri iz istega faxa, kamor sem samo na 2 predmeta hodila.

- sem nazadnje utegnila pozdravit samo našo učiteljico, bom šla ta teden malo nadlegovat še ta par iz poroke, pomoje un tip se bo spomnil, da mu je ta njegov best frend govoril, kako je ena popizdla, ko je hotel prekinit z njo. :lach: :lach: In še to sošolko s faxa bom šla malo pozdravt.


- drugače K ima en posnetek naših učiteljev in je naredil zaključek, da zgleda učiteljica malo lesena in da nista tak profesionalna kot v drugih plesnih šolah in nas je že vpisal še na en drug začetni tečaj za standarnde/Latinsko ameriške plese v eno drugo plesno šolo, ki se začne začetek novembra. :/ :D

- da tako paše imet še nek hobi zraven službe in malo več videt frende zraven službe. Sem zdaj praktično skoraj dve leti bila samo služba in doma, ves čas.
- ena moja kolegica je prišla ravno pred kratkim iz tujine, tako da je zamudila termin za službe v svoji smeri in zdaj dela v nekem lokalu in se od takrat zbiremo vsi pri njej, vključno s K, tudi včeraj, takoj, ko sem utegnila priti na primorsko iz Lj in paše malo več druženja kot prej zadnji dve leti.
- se bo tudi v naslednjem tednu moja učitelca s primorske malo v Lj naselila, ker je na dopustu


- mi K govori, da preveč razmišljam skos in premalo uživam v trenutku
- ne morem pomagat, ma se mi še vedno dogaja, da pogrešam bivšega in bi se rada kaj v živo pogovorila z njim, ma zgleda, da on nima toliko interesa za to..
- mogoče je glede določenih področij boljši K, ampak mislim, da sem še vedno najbolj sproščena z bivšim, mogoče tudi zato, ker je on sam toliko mlajši in tak brezskrben in otročji in to svojo sproščenost prenese še name, pa najboljši smisel za humor mi ima od vseh tipov. Po drugi strani pa težji karakter in manj prilagodljiv od ostalih.
- morem pogruntat še kaj kupiti K ju za rojstni, od parfumov je prejšnjič poskusil moje 3 favorite (od dizajnerskih) ysl - L 'homme, Armani Acqua di gio profumo in Dior Homme intense in mu je bil najboljši Diorjev, sem mu pa pozabila še pokazati mojega četrtega favorita - Guerlain - L'homme ideal, ma jbg, bo pač Dior, če bom parfum kupovala.

- me skrbi, da mi bo šef spet težil v pon., Po drugi strani si govorim, da tudi če pustim to službo, mi je uspelo zdržat 2 leti, kar je že dosežek, pa nekaj mi je tudi uspelo prišparati. Bi bilo pa super, če bi prišla na okrog 30k v tem tempu v naslednjih dveh letih.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Okt. 2021 16:45

- zdaj kolebam, ali Kju kupit parfum ali srajco za rojstni, mama in ena prijateljica(tista, ki je z njim potovala) glasujeta za srajco, tadruga prijateljica za parfum. Mislim, da bom še v enem skupnem chatu z drugima dvema prijateljicama vprašala, kaj se njima zdi.
- bom še enkrat poskusila tisti Diorjev parfum in če mi bo ful všeč, bom vzela kar oboje s srajco/puloverjem. Bi lahko poskusila še kakšne Jo malone parfume poleg dizajnerskih, sam unih on ni stestiiral, me malo skrbi, če bi mu bil všeč, če bi enega random Jo malone vzela.
- mogoče bi prišel v poštev poleg Diorja in kakšnega Jo malone še Tom Fordov Oud wood, čeprav je lih malo dražji od teh dveh, bi ga mogla še enkrat sprobat. Mislim, da ima vonj dokaj klasičen svež, z nekaj ouda in ni težak za ga lajkat (za moje pojme).
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Okt. 2021 9:14

- sem si prvič v lajfu kupila tiste prav salonarje s tanko peto, lakaste črne in so mi ful všeč. Pa še par nogavičk najlonk zraven, nekaj kožebarvnih z vzorčki in nekaj črnih. :love: Edino je problem, ker mislim, da se kar hitro tista petka obrabi.
- zgleda, da so se mi stopala pomanjšala, ali pa imajo take posebne številke, da mi je bila tokrat prav še 37, ter 38. Sem potem raje za vsak slučaj vzela 38, pa si bom po potrebi še tisto nalepko/ podložek dala na zadnji del čevlja.

- se mi ne da v službo jutri
- sem za Kja izbrala kar Dior homme intense (in srajco, je sam pomagal izbirat zraven pri obojnem), ker pri nas niti ni TFov za poskusit.
- mi je pa ful kjut, ker mi še folk na parfumskem forumu odgovarja o tem, kateri parfum izbrati. Nekateri so kot alternativo Diorju predlagali nek Valentino uomo intense, samo ga v našem šoping centru ni bilo, samo navaden Valentino uomo. Sem na koncu pokazala K ju oba ,mu je bil Valentinov lih malo bolj všeč (jaz ful izrazito voham noto lešnika, ki je noter, je malo bolj gurmanski), ampak sva ugotavljala, da se je hitro razdišal na listku, tako da sva kar Diorja vzela, pa meni je bil tudi malo ljubši od Valentina. Ker ta močna irisova nota izpade malo bolj moško, put together meni.
- en tip mi je napisal zanimiv daljši odgovor, meddrugim pokomentiral, da naj bi imeli Jo malone slabo obstojnost in naj ne bi bili vredni denarja. Predlagal m ije naj od moških poskusim Sartorial Penhaligon's in Bon Monsieur Rogue Perfumery. Waa stil stekleničke mi je fuul všeč pri obeh, posebi pri Penhaligon's. Jih pa na žalost ni v Slo., da bi jih poskusila

- se mi ne da ven naslednji teden, ampak grem zaradi prijateljice, ki bi rada šla. Hvalabogu! so diskači odprti samo do 1:30. :lach:

- bo pa Tom Fordov Oud wood za kakšno novo leto. Mislim, da sta ta dva moja naj moška Tf - Oud wood in Dior homme intense. Pa še en TF noir moški je bil tudi dober. TF tobacco vanille mi pa ni bil prav po ookusu. Valda mogoče na tipu bi bil top, samo ko sem poskusila jih več TF naenkrat, je pa veliko bolj pozitivno izstopal oud wood. (aja Kilian Intoxicated je seveda tudi top, ampak cenovno x2, od TFove najmanjše stekleničke, je dovolj dober kar TF v tem primeru.)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Okt. 2021 15:14

- da sem kar depresivna od vsega skupaj, v službi je ful težko in še z bivšim je nepopravljiva situacija..
- da zgleda, da še posebi na love life področju sem v preteklosti kar zajebala vse, kar je bilo možno.. si ne mislim, da sem jaz vsega kriva, kot me omenjeni obtožuje, ampak rezultat je itak isti..
- imam dovolj vseh teh cirkusov, niti skupaj ne gredo s službo med drugim, bi rada že končno nek mir. Nisem prepričana, ali naj delam na tem, da poskusim s K, oz se ustalim s K, ali naj iščem kaj naprej/ bom sama...

- ful sem zmatrana, me čaka še delo, pa odločit se moram al se transportirat do Lj danes zvečer ali jutri zjutraj
- par iz poroke na plesnih deluje fajn in tak umirjen. Smešno, noben me ni povezal s tistim skupnim prijateljem ali kaj komentiral, s katerim sem se dobivala, samo debata o paru, ki se je poročil..
- mah na živce mi gre malo K na plesnih, ker ga morem še jaz učit zraven in popravljat in malo je počasen, pa menjevat se zdaj nisem več smela, ker se on ni hotel, zaradi kovida. Je bilo zato malo bolj monotono kot pri prvih vajah, pa tudi manj ljudi, ker so v prvo nekateri samo prišli zraven na open/ zastonj class.

- sem ponovno vozila prevoze 1. od začetka covida oz od marca/aprila 2020 nekje. En fant iz istega faxa kot jaz je razlagal, kako je zdaj v 4. krogu razgovorov in jih je na začetku bilo enih 60 v prvem krogu(ali prijavljenih?). No ugl. me kar zmrazi zdaj, ko pomislim, da bi mogla še enkrat iskati službo in se tam matrat bit izbrana med cca. 60 ljudi. Pri zdajšnji službi sem najbrž čist samo srečo imela, da sem jo tako hitro dobila.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 26. Okt. 2021 16:00

Da mi ne gre cisto v glavo kako bi se lahko nekdo kar odlocil se z nekom 'ustalit' se preden sta sploh par :gruebel:

Sej najprej komaj zacnes dejtat, potem si ekskluziven, prej ali slej naredis nek naslednji korak (npr. selitev skupaj).. in sele cez nezano koliko casa ves, ce se s tem clovekom lahko res ustalis ali ne. Na koncu koncev na kateremkoli od teh korakov lahko mine tebe ali njega.

Ce ti je s tipom kul pac probas in potem vidis, ce zalaufa ali ne, ne vem v cem je problem :nixweiss: razen ce so ze zdaj kaksne rdece zastavice za katere ves, da te bodo kasneje motile - potem pac isces naprej.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Okt. 2021 16:21

- hm, ja jaz sem s tem zdaj ekskluzivna, že nekaj časa. ( pri vec tipih je bilo pa sploh že začetno dejtanje, če ni bilo ekskluzivno nesprejemljivo..ampak nima veze pri tej debati)
- ja problem je v tem, da imam jaz filing, da se mi mudi in da sem že bolj pozna za vse skupaj..
- eh, ma prav nekih rdečih zastavic mislim da ni, normalen tip se mi zdi zdaj, v prvo ko sem ga spoznala, me je malo motila izbira bivših, zdaj pa nič takega.. Edino nekaj razlike v letih.. In to, da sem začela bivšega pogrešat v tem času, ko ga ene 2 meseca+ nisem videla, ma na to se navezuje že moj eprejsnji priznanje..
- malo se bojim, da bi me čez čas mogoče minilo ali bi mi kdo drug postal všeč in bi zapravljala čas njegov, to me najbrž že malo za brezveze skrbi, ker se lahko najbrž vsakemu zgodi, da se ne ujame ali ne konča skupaj/poročen..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 26. Okt. 2021 21:45

- Nekak sem vendarle preživel :)

- Vmes je bilo dobro, na koncu (*bridko spoznanje realnosti današnjega dne) pa še vedno ne vem povedati ali bi bilo bolje, da sploh ne bi nekaj forsiral tega praznovanja

- Po drugi strani pa ne jočem, ampak se še vedno smejem in sem vesel. Nekak imun ratujem na to, da nimam prijateljev s katerimi bi se res lahko veselil, doživljal pristne, lepe stvari.

- Se mi zdi, da vas tukaj tudi drugih bolj malo ima to po čemer jaz hrepenim, ne le tukaj, ampak nasploh v svetu

- Vem da me najboljše še čaka, sicer pa tudi če ne bo sreče, bom ostal v tem življenju srečen, z glavo gor in pokončno držo :cool:

- Morda me čaka fajn Helloween. :)

- Morda me bo kmalu razvajala babica, mi nekaj kupila, ker je bojda sedaj bogata. Deloma sem sam pripomogel k temu, njej se zdi, da bistveno bolj kakor dejansko sem, ker je prišla do finančne odškodnine zaradi mene, ker sem ji dobrega odvetnika svetoval.

- Ni bilo glih neko težko delo, a odvetnike imamo zato, da se tožimo, ne zato da nam svetujejo naj ne tožimo :wink: :cool:

- Meni pa paše biti končno malo nazaj razvajen otrok/vnuk, s katerim se naredi zgodba, da z minimalnim vložkom prinesem veliko.

- Kako lepo bi zares šele bilo, če bi bili zares bogati :cool:
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 27. Okt. 2021 18:50

- me je prejšnji teden zdelal prehlad. Ne pomnim kdaj je bilo nazadnje tako kruto, ponavadi hitro mine. Točno teden dni ležanja, da sem kolikor toliko ok.

- občutek, ko si srečen in vidiš vse pozitivno samo zato, ker dobiš nekoliko energije nazaj. Življenje je lepo.

- sem šla spotoma po neke stvari v službo in varnostnik me ogovori z Gospa :rolleyes: počutim se staro :lach:

- tako lepo torbico sem si kupila ampak zdaj potrebujem še nov plašč, da bo pasala k njemu in škornje :lach:

- še dva dni in zaključim z delom za letos. Dovolj je bilo.

- mislim, da mi Bond ni usojen. Tako dolgo sem ga čakala..

- včasih razmišljam koga vse moram še kaj poklicati od starejših, ker so veseli klica, jim to veliko pomeni. Sploh se včasih ne zavedamo kako bogati smo, ko imamo vse te ljudi in si premalo časa vzamemo zanje. To je bogastvo, ki nekaj pomeni v življenju, ljudje, ki nas imajo radi in mi njih.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 28. Okt. 2021 18:41

- Je čudno prit v prazno stanovanje...
- Samo letanje že cel teden, urejanje in delanje kljukic. Na srečo mi gre tašča na roke, je danes potegnila v pozno popoldne z malima dvema.
- Se mi zdi, da se mi vid slabša :/
- Sem malo utrujena od neke stvari, občudujem določene osebe, ki v tej zadevi vztrajajo in vztrajajo, meni se zdi brezupno... Potem se spomnim zakaj in za koga, čeprav je v zadnjih izdihljajih vse skupaj. Pa naj bo tako kot so hoteli, menda. Zelo čuden izid bi to bil. Ampak dokler bodo tisti, ki se jim še ljubi in čutijo dolžnost, trmasti, je nekaj upanja.
- Mi je vse okoli 1. novembra odbijajoče... :tot:
- Ravno imam ambient z Woodwick svečo, ki mi jo je zadnjič prinesel brat... ful diši, to prsketanje mi je pa... nekako tako kot Perpetuum Jazzile; kul, dobra ideja, dobra izvedba, samo ne morem poslušat več kot 15 minut..
- Me skrbi kaj bo z osebo, ki mi je zelo blizu, sploh ne splava.
- Grem še na en hiter sprehod si zbistrit misli, potem pa komaj čakam, da se stisnem k mojim trem.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov