Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 05. Jul. 2021 17:24

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Jul. 2021 17:32

:?: - sem dobila obvestilo o pošiljki(glede posaporta) in morem it iskat na pošto, je vse ok, bi pa mogla še preostalo pošto pregledat, da ni še kaj mojga od prej iz zdr. doma, upam, da ne..
- sem določila, ko sem si prijavljala bivališče..

- komiii čakam dopust, nisem bila še v lajfu toliko v stresu konstantno, ali sem pa že toliko pozabila za nazaj.
Po drugi strani je pa učinek, kot da sem na dieti, vsaj nekaj.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 05. Jul. 2021 20:52

Za pap test po pošti kaj pošiljajo? Je to novo? Pri nas edino pokličejo, če ni ok izvid.

- sem utrujena. Vikendi so zabasani, druženja, pikniki...potrebujem par dni v tednu v službi, da nekako k sebi pridem. Takoj je četrtek, potem pa petek, ki še nikoli ni bil produktiven. Čas hudo prehitro leti mimo.

- veselim se vikendov in vsega ampak potem potrebujem počitek. Sem res že v tistih letih... :rolleyes:

- jezna sem, ker se ljudje javijo za volilne komisije potem pa kličeš, da se zmeniš kdaj bo kdo se pa ne oglasijo oz.kar naenkrat nimajo več časa potem pa panika, nekoga na hitro poiskati za zamenjavo, da nisi cel dan tam potem. Brezveze. Pametni pa vsi kako bi kaj spremenili.

- podaljšani vikend na morju je bil super, preplesala kot že dolgo ne.

- še bi šla v taki družbi, pogledam na koledar je pa vedno kaj drugega v načrtu, ah ja.

- dočakala sem kuhinjski pult, vreden čakanja. In občutek, ko brez strahu vročo posodo in pekače položiš nanj..
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Jul. 2021 3:50

- Un vprašaj smejo zgori sem ponesreči pritisnila

- ne ni novo, kolikor sem jaz poslušala, pred 4 leti in pol, sem bila 1., so mi isto rekli, da dobiš po pošti, če kaj ni ok, sicer ne dobiš nič. In zdaj v 2. so mi isto rekli, da dobiš po pošti, če ni ok. Glede klica nič. Ja se sploh ne bi sekirala glede te neumne pošte, če bi veljalo, da te pokličejo. :<
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Jul. 2021 4:53

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:05, skupaj popravljeno 1 krat.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 06. Jul. 2021 6:03

A ni na vsake 3leta?
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Jul. 2021 6:10

Mislim ,saj to ni bistvenega pomena tukaj, jaz enkrat nisem imela časa it, imela sem izpite v lj, ginekologa pa na drugem koncu slo in sem izpustila 1x ali 2 ali večkrat..
Ko greš prvič, je praviloma 2. čez eno leto, potem pa ne vem ali na 2 leti ali 3, se ne zanimam..

Ugl. ne pošte, ne klica nisem dobila nobenega in na zadnje mi je rekla ginekol. da deluje vse v redu, se ne bom sekirala..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 06. Jul. 2021 13:36

Priznam da:

- komaj čakam peeeteeeek!! :D :tanz: :jump: :birthday: :bia:

- je počutje takoj boljše, ker vem da gremo na morje
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Jul. 2021 21:42

-je čudno obdobje to po faxu in začetek službe če živiš sam (in si nedavni s kom končal). Se korona je, manj dogodkov, vsa druzga v krajih na drugem koncu,, sicer bi pa med tednom za službo imela dela za cel dan, plus toliko sem utrujena vsak dan, da ni energije ne vem kam hodit in/ ali mudi se s pripravami za naslednji dan..
- mogoče je bilo malo boljše, ko sem živela bolj v centru, šla v trgovino, že na poti tja srečala polno ljudi, zdaj sem pa kar odrezana, zadnje skoraj eno leto
-se počutim ful sama, pa se cimra ima nekega novega tipa, ki sta me danes zbudila po ene 5 urnem popoldansko-večernega spanja ( sem zadnje 3 dni spala po 4-5 ur in. Sem bila mrtva).
- bi mogla it kaj pospravit do kuhinje, ma se bojim, da bo kaj preveč slišat iz sobe od cimre, če grem tja.. :/
- niti ne vem kaj naj, a naj začnem kakšne nove ljudi spoznavat? :/
- C je blazno težek karakter za se z njim ukvarjat, nič mu ne moreš dopovedat.
- sem pa cja spoznala čisto spontano
- bi rekla, da z njim sem imela fuul kemije, skoraj največ ali med parimi najvec do zdaj, samo je bilo bolj 'a fling'ocitno
- malo mi je skoraj bedno bolj načrtno spoznavat ljudi
- v službi se pa precej mudi skos, skoraj več čas delam bolj s starejšimi od sebe, nobenim od bolj mlajših, so pa tudi drugace skoraj bolj vsi vezani tudi tisti malo starejši od mene, se mi zdi, čeprav večinoma tudi s takimi nisem v stiku..
- danes sem imela kratek sestanek z enim, ki je na začetku prišel s psom in ga potem zaprl v eno od pisarn :D
- me firbec, a ima cimra spet kakšnega okol 40 ali bolj njenih let. Ga še nisem videla
- mi ni čisto vse dokončno jasno glede ljubezenskega podrocja
- imam občutek da je od zdaj naprej z mojim ljubezenskim področjem konec za vedno
- da je fajn imet tisto neko strast, ne samo ljubezen in navezanost.. :/ :/
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Jul. 2021 16:13

- ok nadaljevanje: - ne vem kaj naredit glede dopusta, zdaj ena šansa za to Jordanijo je že šla, potem bivši je nekaj govoril, da bi lahko šla skupi bone porabit, potem se je zalomilo, ko bi mogel on kaj rezevirat, ker je pričakoval, da bom vse jaz uredila, medtem, ko ima on 100x več časa od mene. Bi šla tudi kam izven Slo, ma se bivšemu ne da nikamor it, pa neke probleme še ima, da mu dela slabo med vožnjo, na sploh ni maral potovanj posebno nikoli..
- Chaski skos dela, tudi vse vikende in veliko dni spi po samo 3 ure in nima časa.. (čeprav pred par meseci me je pa vabil, da lahko grem z njim v Švico poleti :lach: )
- kolegica ima čas šele od začetka- sredine avgusta naprej, ampak se bojim, da ne bo takrat že vse zaprto in koliko bo možno potovat..
- zdaj ena možnost je bila da bi šla sama z enim kolegom, ker je najina skupna kolegica že šla iz Slo, amapk sem danes od ene tretje kolegice zvedla, da naj bi mu bila jaz všeč in mi je zdaj vse skupaj malo čudno??
- fora je še, da tega kolega nekaj ful dobro ne poznam, sem se vedno družila z njim samo, ko smo bili v večih, nikoli sama, ampak mi je deloval vedno dokaj ok.
- se gre bivši cepit menda v naslednjem tednu
- eehh, bi se bilo fajn za nekaj časa odklopit od službe, neke probleme sem imela z nekimi strankami ravno konec delovnega dne v petek, ko že misliš, da je vse v redu, se vedno pojavi še kaka nova težava, hektično.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Jul. 2021 14:22

- joooj, ne maram odločitev
- bi mi pašalo it po dolgem času kam izven Slo., ma ta kolega/ bivši, s katerim bi lahko šla, noče it nikamor ven. Če grem z enim drugim kolegom, samo prijateljsko, kam izven Slo., mi bo pa zameril in hotel prekiniti stike z mano. :/
- sva se s tem 'tabolj novim' kolegom strinjala, da premislim ene 3 dni in mu potem sporočim, kaj sem se odločila
- sva se zdaj prvič dobila sama in se pogovorila vse kam bi šla, kdaj in še o vseh drugih stvareh, tudi o tej moji situaciji z bivšim/M in nekako, mislim, da se poštekava, mi je fajn, imam filing, da bi se ulovila za it kam skupaj. Ima nasploh tudi neko mejo, kam it, ker ena druga prijateljica je že malo preveč adrenalin junkie in rada hodi prav posebej tja, kjer je nevarno in si nakoplje kup problemov...
- bom kao prespala in se odločila, čeprav, dvomim, da mi bo spanec pomagal..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 11. Jul. 2021 19:18

- današnji dan minil nad pričakovanji. Ljudje so ves čas hodili glasovat in se ni vleklo. Prav letel je čas. Smo pridno prešteli vse in zdaj prost večer.

- iskreno se mi referendumi zdijo metanje denarja stran, koliko milijonov gre za vsakega in zdaj še ti dodatni stroški s korona ukrepi. Ok pri temu zdaj je vsaj udeležba vzpodbudna...

- paše mi tole vreme, prijetno, nežno dežuje. Za stisniti se in zabubiti na kavč.

- še dva divja tedna v službi potem bi si pa res rada vsaj kakšen prost dan izborila
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7537
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Jul. 2021 22:09

- bi ful vzela že jutri dopust, ampak najbrž se bom mogla udeležit sestanka in se o enem problemu tudi pogovarjat in ga začet reševat, bom pa potem vzela ena 2 dneva.. Trenutno je kar zmeda z vsemi temi moškimi, tako da tudi če bom sama samo doma bo ok.

- mi po pravici povedano ni čisto nič nič jasno glede ljubezni in tipov. In tako, kakšne želje po družini ali otrocih nimam. Odkar imajo kolegice otroke še toliko manj. :D - Js čisto nič ne sledim nekim pričakovanjem, kaj bi morala pri svoji starosti delati..

- drugače bivšega imam rada kot osebo in bi mi bilo zelo težko prekinit vse stike z njim, kar bi on naredil, če bi jaz bila s kom drugim in ne z njim oz je že kakšno obdobje do zdaj to naredil. Sicer pa je med nama mogoče/ najbrž večino časa bolj prijateljska energija. Nimam pojma, kaj točno naredit v prihodnosti.
- mi je malo bedno zdaj, ko je Chaski komentiral, da je imel občutek, da se je urinil med nama. (mi ga je bdw ful čudno klicat po tem imenu, ker se mi zdi kot čisto ena druga oseba od tega nicka, samo on pravi, da pa je isti temu nicku :D )

- ena kolegica mi je komentirala, da ji je druga kolegica rekla, da je tisti kolega, s katerim bi mogla it potovat najbrž zaljubljen vame :lach: . V živo deluje čisto normalen in fajn, je ene 13 let starejši od mene in deluje bolj odrasel in se da veliko različnih tem z njim sproščeno pogovarjat, bolj kot s kakšnimi podobno starimi. Samo piše mi pa zadnji čas že kar skoraj malo preveč.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 12. Jul. 2021 16:36

mayaeb napisal/-a:- še dva divja tedna v službi potem bi si pa res rada vsaj kakšen prost dan izborila


A ni fora dopusta ta, da si ga vzameš, ko ga rabiš/si ga želiš? :oops: Sprašujem zaradi uporabljenega glagola "izborila".

- Je bila danes lubenica njami, včasih je nisem sploh marala.
- Se mi lušta še manga in papaje.
- Vsi ti problemi s flatom me nenormalno živcirajo. Skrbet za flat in ga rihtat je kot nek full time job. Nikoli ni konca.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 12. Jul. 2021 19:15

Če se ne motim je po zakonu tako, da ima delavec možnost, da si 1 dan dopusta določi kadar želi, delodajalca mora o tem obvestiti vsaj 3dni prej.
En del dopusta v letu je treba izrabiti tako, da smo prosti 14dni skupaj.
Tako da, 1 dan lahko prosto po Prešernu, vse ostalo po dogovoru.

Jaz sem si sama kriva, ker nisem drugače splanirala in dala prednost drugim.

- resno začenjam sovražiti ljudi,ki v vsem vidijo zaroto. Danes mi je ena dobro izobražena oseba razlagala kako ob testiranju na kovid vgradijo čipe. Mislim wtf ljudje no.

- in potem ta ista oseba pove kako gre na dopust z vročino in bolečim grlom, ker je itak samo prehlad. Testirati se ne gre, ker so testi za neumne...ah brezveze.

- nekoč bom imela otroka, takšna oseba ga bo pa učila v šoli :|
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov