Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Jun. 2021 16:39

2x :rolleyes:
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 23. Jun. 2021 2:02

...letos ne gledam Euro 2020, ker nimam obskurnega programa na katerem so prenosi. :sauer: Bravo UEFA!

...se sprašujem, zakaj pri cepljenju preplačani zdravstveni delavci v glavnem nimajo rokavic? :boese:

...me zanima, če na Metelkovi 6 že pakirajo? :biggrin:
All is vanity, nothing is fair.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 23. Jun. 2021 11:19

Kva si ti en ogaben nazi kreten. Groza.
Fyi. Rumeni jopicu imajo tudi status nevladnika tko da pober se s temi fasistoidnimi izjavami v uno luknjo iz kere si prisel.
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 26. Jun. 2021 0:23

Izgleda, da je nekomu zmanjkalo tablet! :nein:


...me zanima za koga dela floribunda - Šport TV, NIJZ ali HIM? :gruebel:
All is vanity, nothing is fair.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 26. Jun. 2021 6:44

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:06, skupaj popravljeno 1 krat.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 26. Jun. 2021 7:30

- hvaležna za prijatelje

- razočarana nad servisom kjer so avto popravljali, še dobro, da sem bila opozorjena na napako in avta nisem prevzela. Ne vem kako si lahko dovolijo kaj takšnega.

- ne vem čemu takšne komplikacije kaj vse je treba za prehod na Hrvaško, ko pa na meji ni bilo niti ene osebe, samo vozi dalje.

- bi se navadla takšnih sproščenih dni, brez službene sim v telefonu

- toliko plesala kot te dni, že dolgo nisem

- pogrešam hribe in plezanje ampak tudi tolažilno morje je ok
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Jun. 2021 8:36

- sem jaz tudi malo zapaničarila včeraj glede prehajanja meja.. sta se kolega in kolegica naenkrat domislila, da ne gremo samo na večerni sprehod, ampak en điro do Trsta.
- Sem na koncu poguglala, da je res dovoljeno za ljudi, ki imajo stalno ali začasno bivališče ob meji (sem malo manj na izi od njiju, da bi kar šla :D ), tako da sem se odpravila z njima in je bil kar fajn večer, mi ni žal. :) :hearts: Smo pojedli eno pico in nekaj spili ob morju in je bilo prav kjut. Pa italijani so na veliko pogrupirani ob celotni obali, vsi so tako na izi, se družijo pijejo, jejo, tak dober vibe..

- bi kar živela tam in vsak večer oz vikende se šla tako malo družit ob morju :hearts:

- sem dobila datum za 2. dozo cepljenja točno 3 tedne, 10 min bolj zgodaj kot prejšnjič
- pozabila sem likalnik za lase v Lj, fouš sem frendicam, ki imajo vse tako naravno urejene, ravne lase..
- končno sem se prijavila k frizerju, prvič sem se prijavila k eni ženski, sodelavki od mojega stalnega frizerja, ki je lastnik salona oz. med karanteno sem se 1x strigla pri njej, barvala sem se pa vedno pri njem. Mah lastnik ima striženje samo 6 eur dražje od ostalih zaposlenih, majo vsak svoj cenik, glede na to, koliko profi so, posebne razlike v ceni ni, samo bi mogla na lastnika čakat 2 tedna, da bi prišla na vrsto, pa mislim da je že malo kriza in bi raje čim prej..

- mislim, da se bom pobarvala v pol barvo pol preliv v temnejšo rjavo, sam oen odtenek svetlejše od prejšnjič, da ne bom črnorjava spet na začetku, ampak malo bolj že v tisti svetlejši sprani verziji.
- sem malo razmišljala tudi o kakšnih svetlejših pramenih, ma nisem prepričana kaj bi bilo bolje, zadnjič mi je frizerka rekla, da bi mi na svetlejše oči in svetlo polt najbrž bolj ai najbolj pašali svetlejši odtenki, medtem ko npr. C ju sem glede na vse slike in odkar me je spoznal bila bolj všeč s temnimi. :D Mati mi govori, da zdaj ko imam tako droben obraz, bi mi bolj pašali svetli.
- mi en od staršev govori, da sem presuha, ampak zadnje nekje 4 kg so mi šle dol brez da bi karkoli načrtovala, pa že zadnih nekaj mesecev jem intuitivno. Mislim, da so me bili samo navajeni, da sem bila kak kg viška večino faxa.

-
_patchouli_ napisal/-a:
Gres se slikat, reces, da rabis za potni list. Dobis par fizicnih fotk (vsaj jaz sem jih), za na upravno enoto pa le list papirja s kodo, ker se te fotografije zdaj v njihovo bazo nalozijo in jih lahko uporabljas eno leto. Vsakic pac samo to kodo prineses. Potne liste (se vedno) delajo na upravnih enotah (gres lahko na katerokoli ue, ni treba, da v svoj kraj). Na nekaterih ue se moras v korona casih narociti. Kaj rabis, pa ne vem tocno. Jaz sem za sina rabila fotke (oziroma pac to kodo) in rojstni list.

:top: Tnx za razlago. :D Ja, v Lj upravi je kar kriza.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 27. Jun. 2021 17:59

mmm napisal/-a:...
Gospodicno si razburil in se ji opravici, ne? ;)
...


:lmao:

hayley napisal/-a:...
- mislim, da se bom pobarvala v pol barvo pol preliv v temnejšo rjavo, sam oen odtenek svetlejše od prejšnjič, da ne bom črnorjava spet na začetku, ampak malo bolj že v tisti svetlejši sprani verziji.
...


Slika

Najboljša izbira, če se ne moreš odločiti! :wink:
All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 28. Jun. 2021 16:24

- morem malo pojamrat in se posmilit sama sebi - se počutim totalno bedno, ker na ljubezenskem področju zdaj z nobenim ni nič, oz z enim sem že prej vedla, da ne (čeprav na začetku je deloval kot da ga zanima kaj bolj resnega :rolleyes: , sicer mislim, da me je potem čez čs bolj na videz privlačil in po kemiji, kot kaj drugega..), z drugim tud ne zgleda nič.. in pri vsem tem! moram še poslušat, 'dogajanje' med cimro in njenim obiskom. :eek: Potem imam pa še ponoči odprto okno ker je vroče in me posledično model še zbuja, ko je odhajal.. Pa še neke totalno weird sanje sem imela v povezavi s tem dogajanjem.

- sem ful zmatrana od službe, ma bo treba še kaj naredit danes.
- upam, da bo vse ok z 2. odmerkom, me je kolega malo prestrašil, ko je razlagal, da pozna par ljudi, ki so imeli slabe učinke po cepljenju ali celo smrt(starejši), samo se o tem kao ne govori oz rečejo, da ni od cepiva.. pa ni anticepilec, se sicer še ni, je pa rekel da se bo šel v prihodnosti..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Jul. 2021 5:00

- sem čisto brez volje za vse od dogajanja včeraj, zdaj so mi doma delali cel cirkus, da ne smem it v Jordanijo, ker je kao nevarna... in potem se en kup vseh možnih žaljivk na vsa področja, zdaj mi že očitajo, da bi mogla met partnerja in družino pri skoraj 30 al nekaj takšnega...
- potem so pa še žalili mojo prijateljico in tistega kolega, ki gre z nama (ga ne poznajo, samo spet neki predsodki, da bi šel s partnerko, ne z nama, če bi bil ok ali nekaj podobnega.. :roll: )
- se mi je zdela Jordanija še najbolj taka safe oz. turistična od vseh predlogov, so bili še Libanon, Mavretanija, Kurdistan.. očitno sploh ne bi smela nič omenjat, kam imam namen it.. Pa šel bi še en moški/ kolega recimo z nami, ne bi bile samo ženske..


- sem zamudila eno predstavo včeraj, ker se mi je frizer zavlekel.
- Sem si malo čudna trenutno, ker sm bila že navajena bolj svetlejše barve las. Ma sem si rekla ajde, grem še enkrat na bolj temno, pa bom potem v prihodnje nazaj bolj svetlo. Sicer sem vzela en odtenek svetlejši od lani. Se kliče odtenek 'srednje rjava', ampak prime temnorjavo. Lanski je bil pa temno rjava in je prijel skoraj črno, črnorjavo. Se mi pa ekstra svetijo lasje zdaj.
- en mlajši tip v nekem bolj dobrem avtu se je neki obracal za mano, ko je peljal mimo ravno, ko sem prišla iz stavbe, kjer imam frizerja :mrgreen:
- Chaski je pokomentiral, da sem mu na sliki boljša kot prej. Mislim, verjetno obratno tako ali tako ni mogel reči. :D
- sem zdaj po spiti kavi dobila malo več volje za ta dan, sem najprej študirala da bi že pisla za dopust za danes..
- moram ostat v tem mestu do cepljenja danes, potem bi pa najraje šla čimprej nazaj v Lj, ko lahko
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Jul. 2021 18:19

- me mori, da želi 'bivši' preknit stike z mano oz. je že. Če so me včeraj sekirali starši in prepoved potovanj, me ta situacija zdaj bolj. Neki tudi njemu ni prav, kam želim potovat/ it na počitnice, isto ima predsodke, in ni mu prav, da grem tja z enim tipom, po njegovih besedah in je še dodatno ugotovil, da imava čisto druge želje in podobno.. Njemu se potovat ne da. Ampak meni bi bilo čisto kul bit skupaj z njim in it magari občasno kam potovat pač z neko svojo družbo.. z njim pa na kakšne koncerte, festivale, magar kam po Slo..
- mi je začelo nabijat njegova sporočila ravno med vožnjo na en sestanek danes.
- mislim, da klub vsemu, kar se je zgodilo, bi se od vseh do zdaj najbolj videla z njim
- mi je fajn, da sem dala čez to 2. cepljenje, ker sem se ga malo bala. Že injekcijo sem manj čutila kot prvič in manj se mi pozna vbod, skoraj ni več videt, kje sem ga imela, pri prvem je bilo še nekaj dni videt. Stranskih učinkov nimam nobenih, tudi roka me ne boli, me je v 1. začela po 3h urah, zdaj je pa že 6h.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 01. Jul. 2021 22:09

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:06, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 01. Jul. 2021 23:20

- Da sva koncno pocepljena in je minilo teh 14 dni, koncno nic vec testov :) mi niso bili tako blazno neprijetni, ampak to cakanje v vrsti vsakic, ko moras v kaksno trgovino / po opravkih.. gre res celo popoldne.

- Da komaj cakam it domov in malo po Hrvaskem :ja: in videt najljubse ljudi.

- Da mi gre malo na zivce, da imava tukaj cisto enak krog prijateljev, sploh ne mores nobenemu pojamrat. :lol: imava tudi midva svoje up-se in down-se, tako kot vsi.. in mi v taksnih momentih manjka malo nevtralnosti. Hvala bogu za prijatelje od doma in za Zoom. :)

- Da sem zacela resevati dolocene zadeve, ki so me pestile zadnjih par mesecev.. joj, kako je skrb za mozgane pomembna. :hearts: sem vesela, da se o skrbi za mentalno zdravje danes bolj odprto govori, in da terapije / svetovanja / itd. niso vec taksen tabu. Vsaj v mojem krogu ne.

- Da mi vsaj sluzba laufa super zadnje mesece, se res ne morem pritozevati.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Jul. 2021 5:48

- tudi danes ne čutim nobenih stranskih učinkov od cepljenja, roko rahlo čutim, ampak me ne boli. Prjšnjič me je kar precej bolela, toliko, da nisem mogla spat na njej, prejšnjič se prav spomnim, da sem se zbudila sredi noči, ene roke nisem čutila, ker sem spala na njej, druga me je bolela od cepljenja.
- sem imela včeraj zvečer, in danes zjutraj 37,3. Ampak konkretno vročine ne čutim, večje utrujenosti kot ponavadi ni. Pri prvi dozi sem pa kar čutila 37,5 in bila sem kar malo povožena in zdelana naslednji in isti dan, mogoče je bil tudi bolj utrujajoč teden.

- glede plesni v kopalnici, mi smo imeli v prejšnjem stanovanju, ko sem bila v bloku kot nekakšen ventilator s klorom (rahlo ga je čutit, prižgeš, ko je prazna), ne vem kako se tistemu reče
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7523
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Jul. 2021 18:49

- sem danes že dobila digitalno potrdilo/ certifikat covid za prehajat meje
- kočno sem si šla naredit posaport na en urad, kjer nisem rabila nič čakat, bi mi ga mogli poslat v 3h dneh
- me čaka delo za službo zdaj in se mi ne da
- sem do konca porabila vzorček Kilian - Good girl gone bad :< Mi je bil kjut, tak sladek in ženstven, Teracotta je precej nesladek, malo prazen proti Good girl gone bad.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov