Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 01. Dec. 2014 15:55

Led Zeppelin napisal/-a:-* sem že ene 2x zapored prebral The Game od Neila Straussa, in se ne morem odločiti če je to genialno ali zelo manipulantsko :D . Dva moja sodelavca prakticirata fore, in lahko sam potrdim da sta zelo uspešna.


Kar lahko verjamem. Mi je všeč bil njegov pristop (čeprav je RES že dolgo kar sem prebrala to knjigo. Si me pa spomnil in jo mogoče v kratkem spet primem v roke :) )
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
kana_bis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a kana_bis » 01. Dec. 2014 21:26

-Da sem edina v naši družini, ki ve da je sonce naša najbližja zvezda :rolleyes:
-Da so te zgodnje noči prav depresivne ---da komaj čakam poletje
-Da čakam, da prebolim tega tipa, pa se stanje nič ne izboljšuje
-Da veseli december ni prav nič vesel
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 02. Dec. 2014 21:00

- da imam zadnje čase kar od nekod neke birokratske težave kamorkoli se obrnem. in so mi trenutno več kot odveč, ampak se jim nikakor ne morem izogniti. groza no. 1. eni koklji sem po telefonu več kot pol ure dopovedovala, da naj sami odpravijo nakako, ki so jo skuhali, ker jaz sem vse uredila pravočasno in se o vsem prej pozanimala. ne bom jaz reševala njihovih napak in se vozila 50 km zaradi njihove šlamparije. 2. ob vseh mogočih prilogah so nekako glavno prilogo spregledali, čeprav je ena gospa tadrugi gospe na špeh dokumentov nalimala flourestentni post papirček z PAZI, BLABLA. in sem mogla pisat pritožbo. 3. da so mi, namesto, da bi mi račun zaprli, kakor so mi obljubili, gor začeli butat neke jebene negativne obresti in podobno sranje, mi uturili neko jeb**o zadevo, ki jo bom morala samo pravočasno skenslat, sicer mi bodo kar sami bremenili račun, zraven tega sem včeraj panično mislila, da so mi zlorabili bančno kartico, ker je bil viden odliv, ki ga nisem sama udejanjila. očitno ga je kar sama banka. :S

- da sem v totalni gužvi, as usual, amak se mi lušta malo pisat kdaj pa kdaj čist za dušo in ne po naročilu.

- sem živčna ko pes, ker nimam pojma kako bomo mi to speljali čez... o fak... 4 dni.

- precej težko mislim 3 stvari hkrati, kar me dela rahlo panično. komot funkcioniram z nabasanim urnikom, ki ga speljem po svoji vesti, nikakor pa mi ne leži istočasno razmišljanje o več različnih rečeh. ne, ne vem kdaj bom vse...

- grem kar pod tuš. še 1 cigaretek in po res pod tuš, sicer ni varjante da vstanem ob 4ih in delam do polnoči. baaa.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 03. Dec. 2014 6:24

- da imam ful za delat danes, ampak ker sem bila do sedaj (skoraj) vedno pridna, bom se malo zabusavala.
- da se vsi pritozujejo nad vremenom, jaz pa takooooo pogresam tisti obcutek, ko se pozno popoldne, ko je zimsko sonce tako nizko in blescece, v hladnem vlaznem decemberskem vetricu zavita v svoj najljubsi sivi plascek sprehajam dol po Copovi do Preserca in se dobim s tem ali onim kolegom ter gremo nato cez do Stare Ljubljane nekam na toplo na caj ali kuhancka in se zaklepetamo do poznega vecera... Namesto tega moram nosit japonke, hehe :)
- da sem zadnjic obula balerinke in takoj naslednji dan presla nazaj na japonke. Ne ne, briga me, ce je baje zima in ljudje hodijo okoli v bundah, moja stopala bodo svobodna, dokler ne bo pod 20 stopinj vecino dneva!
- da je zima tudi tu nekaj posebnega. Ljudje se na veliko druzijo, ogromno je stojnic s prigrizki, ljudje cez ulicice razprostrejo mreze za badminton in igrajo celo noc.
- da grem v Indijo cez cca 3 tedne :jump:
- da se vedno ne morem preboleti cene Milke v trgovinah. Ko sem mislila, da se je preprosto ne da dobiti tukaj, je bilo moje zivljenje veliko lepse in predvesm lazje. Sedaj pa me misel, da je tam, na polici, a stane vec kot je vredna (ker resno... samo milka je! :D ), preganja in mi ne da spati... In se mi oci osolzijo vsakic, ko grem v trgovino in si za malico kupim tisto sorry-ass indijsko cokolado za 60 centov... ;(
- da ko imas najljubse restavracije v mestih kot so Bangkok in Kolkata, ves, da tvoje zivljenje ni tako slabo...
- da se poznamo 2 tedna, pa imam obcutek, da jih poznam ze cel lajf. In komaj cakam, da zacnemo resno delati na projektu. Jeeeej.
- Danes pa photoshoot...
- Ah, Milka :(
- V petek pa koncert :musik:
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 03. Dec. 2014 18:14

_patchouli_ napisal/-a:- da se vsi pritozujejo nad vremenom, jaz pa takooooo pogresam tisti obcutek, ko se pozno popoldne, ko je zimsko sonce tako nizko in blescece, v hladnem vlaznem decemberskem vetricu zavita v svoj najljubsi sivi plascek sprehajam dol po Copovi do Preserca in se dobim s tem ali onim kolegom ter gremo nato cez do Stare Ljubljane nekam na toplo na caj ali kuhancka in se zaklepetamo do poznega vecera... Namesto tega moram nosit japonke, hehe :)


Tudi v Lj pogrešamo zimsko, bleščeče sonce. Namesto sonca imamo že 3 tedne oblačno, sivo, depresivno vreme. Tako, da se tudi jaz pritožujem.

- skoz sem malo prehlajena, pa 2 dni ok, pa spet 3 dni ne morem požirat, pa 1 dan ok...

- ne morem verjeti, da so prijateljico zvabili v piramidni sistem :eek: kakor kaže, se bomo bolj redko videli, ker govori samo še o tem in kako bi lahko služila, jaz, bedak, se jim pa nočem pridružit. Noben pogovor ne pomaga.
Uporabniški avatar
kana_bis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 25. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a kana_bis » 04. Dec. 2014 20:16

- da bi se zjokala zaradi moje naivnosti
-da vedno ko se prepustim, potem na koncu obzalujem svojo odlocitev...no ja ocitno me je karma zje*ala
- da moram ocitno res razmisljat z glavo in ne s srcem
-da upam, da sedaj, ko koncno nisem vec v dvomih, da lahhko pustim to za sabo in grem naprej
- da se zelo zelo zelo veselim silvestrovanja
-da vnos nikotina v moje telo iz dneva v dan veca :? Nekak se moram znebit te zivcnosti
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Dec. 2014 2:31

- Fakju, december. Ta teden prakticno nisem bla doma, produktivnost res na visku. Jutri se moram torej nekako naspati in hkrati stlacit stuff celotnega tedna v eno popoldne :?
- Potem pa prvic na plesne! Woohoo. In domov na allnight peko piskotov, da bodo nared do miklavza. :)
- Da rabim en konkreten ego boost.. Zadnje case se pocutim kot major luzer na marsikaterem podrocju.. Pms pa ne pomaga kaj dosti.
- Priznam, da sem se zacela konstantno primerjti z drugimi (/uspesnejsimi) ljudmi in da sem pri dolocenih stvareh postala nadlezno tekmovalna.. Ampak ja, v nasprotnem primeru bi clovek obstal na mestu, ali kako?
- Da mi je folk s pevskega zbora super, sicer nisem vajena tako 'kultivirane' druzbe, je pa vsekakor zelo prijetna sprememba :)
- Silvestrovo.. na Krasu? Kul!
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 05. Dec. 2014 9:49

Priznam da:

- ne morem verjeti, da bo kmalu leto naokoli!!

- cakam, da nas mine ta druzinska bolezen, se vsedemo v avto in gremo nekam na luft...nog(ic)e pretegnit :D

- komaj cakam, da jo peljeva gledat lucke :tannenbaum:
Uporabniški avatar
BounTya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 5. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a BounTya » 05. Dec. 2014 13:37

... sem se doooolg časa spravljala prijavit na cosmo forum, ker ga vedno rada prečekiram....in se mi je dans le uspelo prjavit! :D
Zato en lep prvi pozdravček vsem cosmovcem :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Dec. 2014 13:58

Pozdrav nazaj ;)

- Sem uporabil kar nekaj svojih zvez in uslug za mojo cosmoobdarovanko, zdaj pa lahko le molim da bo pošta prišla pravi čas.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 05. Dec. 2014 16:11

- Da komaj čakam na darilca jeeee! Letos smo se dogovorili za prerazporeditev daril - tako da nam bo lepo cel december ;)
- Da sem danes dobila 2 popolnoma nepričakovani darili :O
- Da smo včeraj totalno pretiravali z vsem. But it was a nice party :bia:
- Sem cela zmrznjena, zdaj sem eno uro hengala zunaj z mojimi mačkami, moj najljubši pa mi je z nekje celo privlekel "darilo" - še nedotaknjena ogromna miš/manjša podgana - z njo veselo zaparadiral okoli mene in jo nesel nazaj pospravit :D
- Da si ful filam ego ko vsi hvalijo šalčke :D (je pa res da ponavadi res ne delam nič ustvarjalnega in je to res big deal zame :). Pa še dobra spodbuda za naprej.)
- Da sem naslednji teden zmenjena za kosilo. Malo me skrbi kako bo šlo, mamo kar nekaj "občutljivih" tem za odpret, po več letih :)
- Da je tamali mel rd in naredil izpit ta teden - zvečer bo fešta, js grem pa zdej pečt torto. Cheers! :birthday: :flower: :flower:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Dec. 2014 12:34

-* bljah, rojstni dan bom imel na deževen ponedeljek :D

-* mi gre na živce, koliko malo mi pomeni rojstni dan, k sem bil otrok sem odšteval dneve, ko sem bil najstnik je bilo vsako leto nek nov mejnik, zdaj ko sem še v zadnjem letu prve polovice 20ih, je rojstni dan samo še "meh", oziroma razlog da si kupim nov ruzak in laptop :P .

-* me koncept minljivosti konkretno jeb*,in vem da bom z vsakim letom bližje temu da padem v skupino ljudi, med katerimi pogovor lahko teče samo o otrocih, hišah itd. Že zdajle je hudo, kako bo čez 5 let si ne morem niti predstavljati :nein: .
Sočustvujem z ženskami ki si delijo enak pogled, ker ne dvomim da je še huje če si ženska :) .

-* v bistvu mi r.d. kar nekaj pomeni, če se toliko obremenjujem z njem :lach: .

-* je tatu trenutno na čakanju, bi si ga z veseljem naredil...ampak čakam, če me bo vesolje podprlo pri temu da si obrnem življenje na glavo :) . Bom prekleto rabil ta denar potem.

-* ko bom velik bom dopoldne notar, popoldne pa vodovodar...vsak ima 150 evrov na uro. Mater, skoraj sta me finančno pokopala.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 07. Dec. 2014 23:38

^ Vse najboljse! :kleeblatt:

- Oci se mi zapirajo, mene pa caka allnighter. Procrastinators of the world unite! (..tomorrow.)
- Da sem po mesecu in pol prvic v domaci vasi in mi ni nic kaj vsec.. Eno samo jamranje z vseh strani, po eni strani jih razumem, po drugi me pa grozno utruja vse skupaj, kot da nimam dovolj svojih stvari na grbi..
- Eh, sej grem jutri ze nazaj v Lj.
- Da sem na secret miklavz get togetherju dobila res kul darilce
- Da sem vesela za frendico, ki si je nasla res v redu deckota
- Da je bil ta vikend pretty awesome
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 08. Dec. 2014 10:57

* super super, a naporen vikend. celo nedeljo sem preležala.
* prvič sem sodelovala na karaokah haha. kak smo se presmejal :)
* še 4 dni!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Dec. 2014 0:59

-* sem šel včeraj spet daroval trombocite, pa še v register za kostni mozeg sem se vpisal :)

-* sem vesel da je jumbusa konec, in da lahko spet mirno nadaljujem do novega leta, ko bom moral spet dati pomen še enemu nepotrebnemu dnevu :P .

-* sem se javil za delo za novo leto, naj bodo doma tisti ki jim ta dan nekaj pomeni, jaz si bom lepo s sodelavci naročil take away hrano, igral igrice...zraven pa še dodatno zaslužil, da bom šel potem kam s tem denarjem in plus urami.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]