Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 06. Apr. 2021 19:32

mmm napisal/-a:Še komu izpade kot da se zdaj nekaj o meni tukaj piše, čeprav se cel svet ne vrti okrog mene, zato dajmo zdaj razčistit. Jaz s hayley kontaktov izven foruma nimam odkar sem jo blokiral in zdaj je že nekaj časa blokirana. Kar komentiram po tistem se bolj sproščeno hecam. ;D


in zdaj se nanjo spravljaš na forumu. z enim tipom se neki ne pošteka in bum, udari ven tvoje naslajanje.. ne samo da si narcisoiden psihopat, ampak še tako butast da to še ponosno kažeš, potem pa še skušaš zblefirat da je vse skupaj hec? nimaš niti toliko empatije, da bi dojel, da vsi jasno vidimo skozi ta tvoj bullshit, in iz tega zaključiš da si nadpovprečno inteligeneten? đizs :D se ne čudim da te folk odpika iz svojega življenja.

hayley, glavno se je zmenit, kaj komu ustreza, kaj ostane zasebno in kaj se lahko tako govori, pa je :) in seveda integriteta, da kaj ne "uide"

- sem že kar dosti ljudi spoznal preko neta v živo in lahko rečem, da vsem zaupam 100%. če ima pa predolg jezik, se pa vidi že na netu (na portalu, kjer se ljudje poznamo med sabo prek nickov), ko kakšno zaupano stvar javno pove in se potem izgovarja "ah sej to ni nič takega".. mja, je :P
hej norci :)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Apr. 2021 19:42

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Apr. 2021 20:19

Kul. Slovenec, ne uporabljaj zaljivk.

mmm, si zadnji na forumu, ki lahko zahteva kakrsnekoli sankcije.

Za limonade in obrazlozitve tipa 'he said, she said' po zs-jih te pa nikoli nisem prosila in nanje ne mislim odgovarjat.. svasta, resno. :/

Kot sem ze rekla, vse skupaj z vama / vami je kot prometna nesreca - je grozno, ampak si ne mores pomagat, da ne bi pospegal.

Slika
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Apr. 2021 20:40

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Apr. 2021 20:56

- žaljivke niso potrebne, ne

- glede tega kaj se deli, da se zmeni, je res pametno, je že bilo rečeno 1x, da ga ne moti, če kaj o njem napišem..
Js sem večinoma bolj v nekem hecu to danes omenjala, da sva se spoznala, ker je tudi meni zabavna situacija in ne jemljem preveč resno, kar se tu napiše..
Malo pa me je panika, da ne bo slučajno ponovno kakšnih zamer. Ugl. zdaj je spet vse kul.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 06. Apr. 2021 21:05

nobena žaljivka ni, kadar je to resnica. če koga zanima, naj razišče in oceni, če je res ali ne.
https://www.psihoterapija-ordinacija.si ... tna-motnja

mmm napisal/-a:potem pač moderiraj(te) sproti, da vem do kod lahko grem in do kod ne smem. (Do sedaj se ne spomnim, da bi dobil kakršenkoli opomin, da karkoli delam narobe.)


in to je tvoj glavni simptom. da sploh nimaš empatije, nobenega občutka, kako se v družbi obnašati, kot da ti mora nekdo vse narisat. razen seveda ko se spravljaš na druge, ko ne dobiš kar hočeš, to pa obvladaš. in seveda zdaj igraš žrtev.. čisto tipičen primerek narcisoida.

hej, vzemi te moje komentarje kot sproščeno hecanje :) če je bil ta izgovor zate dober, naj bo še zame.

boli me knedl za tvojo mejo, tako kot tebe za meje drugih, že vse možne si prekoračil kar si jih zmogel. mojo mejo pozornosti si pa tudi že dosegel, je nisi več vreden, tako da to je to z moje strani.

hayley, je mal čuden občutek ko nekoga na netu poznaš in potem tud v živo, dve različni okolji, družbi, ampak se že navadiš :)
hej norci :)
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Apr. 2021 21:51

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Apr. 2021 22:49

-* sem vesel, ker sem dobil nakazilo od kriptovalut, pobral sem del dobička, in tako zmanjšal tveganje....se pa vseeno podajam v EV, biotehnologijo in infrastrukturo ki bo profitirila od novega plana ZDA.
-* sem končno opravil CPP za motor, je bilo kar veliko učenja, tako da sedaj počasi kupujem zaščitno opremo...nekako ne šparam, in ja, je drago :D. Ampak ok, potem bom to imel, in bom odletel v Mongolijo, mehiko, Indijo, si sposodil motor in bo to to.
-* me en kolega iz potovanja vabi da pridem k njemu v Mehiko, ker dela v Yucatanu, in ima tam dve Hondi CRF150L, da bi prefurala to regijo. Damn, that would be nice.
-* so mi stroški in planiranje malo ušli iz rok, imam še nedokončano teraso, vhod, in kar nekaj malih stvari, pa že gledam v spremembo centralne peči, pa avto, pa motor....si bom jutri res vzel čas, in šel čez stroške, kaj lahko dosežem, ker se nočem zabasati.
-* moj problem je vedno da hočem preveč naenkrat, tako da se moram malo premzati, ker izgubim stik z časom, energijo in sredstvi.
-* je vseeno najtežje rečti motorju ne, ker se hočem nagradit, pa občutit tisto svobodo spet, ampak jbg, letos je taktično leto, preveč je treba stabilizirati stvari.
-* sem že kar malo pozabil kakšna je normalnost, ne mislim nič dramatičnega, sam tok sem se poskusil zamotiti, in tok sem spustil stvari iz rok, da pozabljam kako rad imam kino, pa izlete, pa jem sam v restavraciji in berem Dnevnik.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Apr. 2021 22:53

Moderiram ko pride do botov, ki jih probam kolikor toliko sproti brisati, da nas ne zasujejo do konca. Kar je tecno, ker eni objavijo po 40 enakih tem, forum pa nima nobenega prakticega dashboarda, kjer bi lahko oznacil vec stvari hkrati in jih brisal. Tako da kolikor imam volje za moderiranje 5-clanskega foruma, gre za brisanje spama.

Ce imas dodatne pripombe ali predloge jih lahko naslovis na urednistvo, sem prepricana, da se bodo odzvali. :lol:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Apr. 2021 5:47

slovenc79 napisal/-a:
in zdaj se nanjo spravljaš na forumu. z enim tipom se neki ne pošteka in bum, udari ven tvoje naslajanje..


Drugače, jaz sploh nisem vzela njegovega pisanja kot naslajanje.. Niti ni bilo resnično nobeno/ vecino njegovih predvidevanj.. Velikokrat izpade tečen, ko kaj komentira, mmm, to ja. Ampak jaz tudi velikokrat preberem ali dojamem na način, da njegovo stisko vidim, ne svojo.. Glede na stvari, ki jih o njemu poznam.
Sem res imela bolj tečen, siten večer, ko sem napisala, kaj je moj problem v nedeljo, sicer je vse ostale dni vse v redu, zadovoljna sem z lajfom, v redu izkušnja je bila tega novega človeka spoznat, se vedno se rarzumeva.
On meni v smehu privat piše, kakšna drama je ratal iz mojega nedeljskega večernega posta med mojo službo dopoldan v pon.. :D Ne jemlje noben stvari posebi resno..

Je pa res, da folk, ki se ne pozna med sabo, čisto nekaj po svoje vidi, ko bere situacijo na forumu.. Ker čisto drugače razumeš glede na to, kaj si navajen, kašen tip človeka si.. Ne veš, kdo piše koliko resno.. Če koga karkoli zabava brat, pač super.. Kokice, prigrizki čakajo..
Zadnjič spremenil hayley, dne 07. Apr. 2021 5:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 07. Apr. 2021 5:58

Drugače, jaz sploh nisem vzela njegovega pisanja kot naslajanje..


Smo ga pa skoraj vsi drugi :rolleyes:

In tudi potem užaljena reakcija, ko mu nekdo nrkaj napiše...marsikdaj sam bolj žali, a nihče ne skače v zrak kot mali otrok :rolleyes:
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Apr. 2021 6:07

Jaz pač bolj vidim na nacin, da ima sam neke probleme. Če bi mi prav stopil na zivc, znam seveda tudi jaz popizdit, sem že kdaj, zdaj mi očitno ni.

V večini primerov pa če vidiš, da je človek sam v stiski, psihične težave, motnje ( ki naj bi sploh bile povečane v teh časih) in zato kliče po pozornosti, je nesramen, se ne boš spuščal na njegov nivo, se kregal z njim ali se po drugi strani naslajal nad tujim problemom/ stanjem..
Pač ignor, če ne moreš kako drugače pomagat..

Je tudi kar razlika ali v zdajšnjih korona časih si/ živiš sam, s partnerjem, starši, družino.. Sem občutila tudi na lastni koži. Če si sam, se ti odf. toliko prej.
Zadnjič spremenil hayley, dne 07. Apr. 2021 6:42, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 07. Apr. 2021 6:42

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 07. Apr. 2021 8:54

-ko pogledam skozi okno, se počutim, kot da je še kak teden do božiča
-imam kavico in sedim ob radiatorju
-kuža zraven mene na tleh gloda ribjo kožo
-ni nama hudega
-sicer sem se še zbudila z glavobolom. očitno eden tistih dni
-par zadev me res skrbi, bolj vezanih na finance. me včasih res preseneti, kako težko v Sloveniji plačamo za intelektualno delo. se mi zdi, da veliko težje odštejejo ljudje denarce za nekaj, kjer na koncu ni nekega materialnega produkta, ki bi ga lahko pokazali. je pa to čisto moja oseba izkušnja.
-pogrešam sedenje ob Ljubljanici s prijatelji
-se sem in tja v parku dobimo, max 3 na enkrat, tako da vsaj nekaj ostaja. pozimi sem, če smo se zvečer videli, s seboj nosila kuhano vino v termovki, sedaj nesem kavico ali čaj. mi je pa prav, da se dobivamo zunaj in na distanci. je težko in bi rad objel folk, pa se mi zdi prav, da ga ne
-me preseneča, koliko folka se non stop druži, kot da se nič več ne dogaja. neke žurke po zaprtih prostorih, jao. pač ja, vsi smo že siti in zadeva se že celo leto vleče; ampak se vleče ravno zaradi takšnih stvari.
-težko čakam cepljenje. upam, da bodo potem stvari šle v bolj normalne tire
-tudi vsakotedensko testiranje me utruja. je nujno, ampak utruja.
-se veselim bolj sončnih dni
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Apr. 2021 1:43

mmm napisal/-a:
hayley napisal/-a:V večini primerov pa če vidiš, da je človek sam v stiski, psihične težave, motnje ( ki naj bi sploh bile povečane v teh časih) in zato kliče po pozornosti, je nesramen

Se ti opravičujem, ker se bil nesramen in klical po pozornosti na način, ki ti očitno ni ustrezal.


Sem komentirala bolj tvoje objave na splošno.
Ma ja sicer ene stvari so take, ki izpade malo čudno če se komentira preveč javno in so zasebne stvari.
Drgac pa verjetno si imel kar prav glede zadnega dela.
- I give up!!!!!
- je kdaj, kot da bi hotel prepričat Zemljino gravitacijo, naj se obrne proti nebu. Očitno že mora tako bit.
- se bo treba vrzt v službo, ne vidim druge
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov