Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Apr. 2021 10:43

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 06. Apr. 2021 11:10

Dobrodošli patchouli (upam, da se nekako vse uredi, pain in the ass so te zadeve)


- Ne vem a sem edina, ki po letih na forumu, še vedno ne bi mogla z gotovostjo okarakterizirat niti enega forumaša? :D Saj pa je vse skupaj le nek del dneva, neko trenutno razpoloženje, mišljenje ljudi... in pisana beseda, kjer lahko pride ven drugačen vtis že, če 3 sekunde prehitro kdo prebere stavek in drugačen, če ga 3 sekunde predolgo... Tako na splošno. Nisem se poglabljala.
Se mi pa zdi, da bo hayley vedno nazaj na nogah, ne glede kaj se ji dogaja, vsaj tak vtis sem dobila do zdaj.

- Ne vem kaj je... ali to ne dobro razpoloženje, ta megla v glavi, ali hormoni, stres... prav pisna komunikacija mi v privat življ. povzroča neke blokade zadnje čase. Dobro, obvezne emaile dam čez, kolegicam pa vedno, ko je prilika rečem, če se lahko raje kar slišimo.

- 1. rojstni dan... ahhh, kot bi bilo včeraj. :D Naša konec aprila praznuje 2. roj. dan, mali pa že 6 mesecev. In bi na trenutke ustavila čas, rasteta kot gobi <3 (Pa zobki tudi :cry: )

- sama še čakam svoj "dfq dneva", vem da bo prišel... :tot:
(Aja, sem rekla, da se ne bom več obremenjevala s stvarmi, ki niso moje breme za nosit)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Apr. 2021 12:10

- mi je všeč mnenje, da se vedno postavim na noge :D Ne vem mogoče sem bolj čustvena, da bolj intenzivno čutim ali reagiram v momentu, ko se kaj zgodi.. Pa sej sva se že malo pobotala recimo od tizga.. Sam neko refleksijo vikenda sm naredila vceraj, ker sem prav jezna kakšen beden vikend je bil..
- sem ravno pomalicala
-v bistvu nisem sploh utegnila prebrat celega posta mmmja, razen prve alineje,
na kar sem odpisala, in ostalih sporočil, samo zdaj to zadnje od ananas sem preletela
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 06. Apr. 2021 13:31

- kdor je sam pri sebi srečen, ne bo drugim privoščil slabega in se naslajal nad tujo nesrečo.

- vedno, ko imam v mislih obalo, le ta postane rdeča ali pride do lockodowna. Bom odmislila to.

- sem se prebudila v zasneženo jutro in sem raje kar v postelji ostala kot odšla na delo. Imam dovolj mraza in snega za to sezono.

- mi je kar všeč ta savinjska dolina, pogrešam pogled na tiste skalnate hribe, a tudi tu ni takoo slabo. On pravi, da se čez nekaj let vidi tu. Bomo videli kaj bo prinesla prihodnost, zaenkrat je tako kot je čisto ok.

- včeraj sem se malo preterala s sprehodom na Golte, sicer sem iz preventive obrnila pred vrhom, a očitno še prepozno. Čutim posledice na hrbtu, bo počitek pomagal.

- se mi sploh ne da iti domov, morda bom šla kar jutri zjutraj direkt od tu v službo.

- jutri pa v nove boje.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Apr. 2021 14:19

..
Zadnjič spremenil hayley, dne 06. Apr. 2021 18:08, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 06. Apr. 2021 14:28

Damn, kaka intenzivna forum drama :D

Da sem on Topič:
- priznam da sem vztrajala da se pobarva preveč pirhov. My bad. Mate kak recept, da se jih pretvori v neki semi-zdravo jedilo? Jih jem že 3 dni v solati :D
-
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Apr. 2021 16:23

...
Zadnjič spremenil hayley, dne 06. Apr. 2021 17:17, skupaj popravljeno 2 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Apr. 2021 16:30

What, a prav razumem, da je ta 'ta nov' nekdo s foruma? :D

Enkrat si bom res kokice naredila. :lol:
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 06. Apr. 2021 16:54

Mate kak recept, da se jih pretvori v neki semi-zdravo jedilo? Jih jem že 3 dni v solati :D


Ni zdravo je pa dobro. Musaka s krompirjem in jajci. Plast vnaprej skuhanega krompirja, ki ga narežeš na rezine, pokapljaš z maslom, soliš, namažeš s kislo smetano, plast narezanih kuhanih jajc....ponavljaš dokler ne zmanjka, vsaj kakšne 4 plasti je fino,da so. Zgornja plast naj bo iz krompirja,ki jo premažeš s kislo smetano. Daš v pečico, da porjavi zgoraj. Zraven solata in ne :)
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 06. Apr. 2021 17:12

- đizs, da se vam da s tem psihopatom ukvarjat..
- je tudi meni zoprno, če se človek neki izogiba in izgovarja namesto da bi iskreno povedal.. po drugi strani je pa to težko pri ljudeh ki raje takoj užaljeno zganjajo dramo namest da bi prisluhnili in vzeli kot je mišljeno.
- bistveno se mi zdi pa to da najprej človek premisli razčisti pri sebi, da sploh lahko jasno komunicira.
- mi je ful všeč tale sneg :) sem ga šel skidat preden skopni.
- sem si že večkrat rekel da moram naredit pavzo s temi prigrizki, sam k je pa tko dobr <3 pa še te prazniki in akcije po trgovinah..
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Apr. 2021 17:37

..
Zadnjič spremenil hayley, dne 06. Apr. 2021 18:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Apr. 2021 17:50

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Apr. 2021 18:02

- Ma js sem sama smotana, ker preveč napišem sem gor..
Nate, mmm, se ni pa nič navezovalo, kar sem js napisla..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 06. Apr. 2021 19:15

Kaj bi jaz brez tega foruma v karanteni... ;D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Apr. 2021 19:26

- mene po pravici povedano čistooo boli k***c, kaj napišem o sebi in kako izpadem, sej je videt, da nimam zavor običajno, kaj napišem.
In zaradi sebe ne bi nikoli nič brisala, samo komu drugemu ni najbolj prav, če ga kaj omenjam vmes.. in recimo, da to spoštujem, tako, da to je to.
- jp, očitno korona dela svoje.. prvič sem se spoznala/ spoprijateljila z nekom iz interneta. :D Vse je enkrat prvič. :D Sva pa imela kar ene par skupnih znancev, tako da čista neznanca spet nisva bila.. Slo/ lj je majhna, če si podobna generacija.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]