Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Apr. 2021 10:04

- sem se včeraj vozila domov domov ravno med 21 do nekaj čez 22, kar sem šla še tankat vmes, sem si mogla odpirat okno na avtocesti in se tepst po licih, da nisem zaspala med vožnjo.
- sem se prejšnji teden zmenila, da se vidiva z eno kolegico ta vikend, najbrž bo zdaj to odpadlo zaradi omejitev..
- sem ugotovila, da mu je ful všeč moj parfum Guerlain - Terracota in je zadnjih parkrat vedno ugotovil, da sem ga imela, prejšnjega Chanel Coco noir ni pa nikoli opazil. :D
Terracota med drugim tudi malo spominja na Amouage - Portrayal woman, oz obratno, zarad kombinacije jasmina in vanilje, samo, da ima Portrayal zraven tobacco, Terracota pa bergamot(citrus), in gre malo bolj na sveže..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Apr. 2021 18:22

- aa! ko smo že pri covidu, ni čudno, da je Goriška najbolj okužena, če neumen folk nekaj protestira, čez 50 ljudi baje, brez mask na kupu. In uni šotor za hitre teste cel popisan z nekimi izjavami proti ukrepom, že dolgo časa. In gostota okuženosti je že skoraj nazaj na 1000 na 100k prebivalcev.

- ne razumem, zakaj se človeku nekaj utrga ob res nekih malenkostih, ki jih jaz napišem, ko sem pač ful zaspana in nisem najbolj pri sebi, in dvomi, ki jih imam ali pa niti nimam sicer in so se mi samo tisto sekundo pojavili, se pač potencirajo v tistem napisanem stavku. Običajna oseba bi vidla, da je človek samo zaspan in siten in ne jemala stvari preresno. In niti sam ne pove, da se ujezi, dokler jaz tega ne poštekam iz drugih znakov, medtem ko je sicer večino časa zelo kul, razumevajoč, skuliran..
- ne razumem sploh kaj prime ljudi, da grejo brisat objave za nazaj
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 04. Apr. 2021 14:08

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Apr. 2021 16:42

- Se počutim bedno, ker sem očitno preveč padla v nek odnos zadnji čas. Ali je res šlo vse prehitro, ne vem, mogoče. Očitno se bo zdaj to bolj vse zaključilo vse skupaj ali pa samo on rabi najprej uredit svoje stvari, ker je kao premalo naredil zadnji mesec in pol, meni se zdi, da je kar konec. Jah v bistvu lažje začet neki novega, ko si najstnik ali študent, se je lažje kar malo odklopit za nekaj časa, kot pozneje, ko je več odgovornosti..

- se morem malo bolj zaposlit z ostalimi stvarmi, eno kolegico hotela videt jutri, ki je ravno zbolela, čeprav ne za covidom, z eno se bova šele naslednjo soboto, ena se izogiba stikom, dokler ne rodi, je pa ravno njen partner postal covid pozitiven, manj kot mesec pred rokom :/ , za eno še čakam, da se mi javi, po moje bo za, za jutri.. rabim mal odklopa od teh čudnih situacij ta konec tedna.
- karneki vse skupaj :(
- rabim novega tipa :!:

- imamo pa s tanosečo in še tadrugo mamico en video date v naslednjem tednu (omg, njena tatarejša je že tako velika, na slikah, prav čudno mi je, da ima frendica tako velikega otroka :D , da jih ima par dojenčke oz okoli 1 leta sem še bila navajena..)

- je moj tapopotniški yter nazadnje bil v Hondurasu
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 05. Apr. 2021 6:41

Priznam da:

- mi prav paše ta sprememba! :D

- je pa, nažalost, on še vedno isti... :/ :nein: Don’t know what to do...

- hvala bogu, da tamala ni šla v šolo od pon do srede :? Je bil en 1.razred v karanteni zaradi koronavirusa :?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 05. Apr. 2021 11:03

- Moje vsesplošno počutje ni dobro, se mi zdi, da se zadnje tedne ves čas sestavljam skupaj pa mi nikoli ne uspe prav zares. Posledično tečnitis.
- Migrene bi po vseh “pravilih” morale izzvenet, pri zadnji sem prvič po xx letih doživela, da nisem mogla govorit oz. tvorit besed. Sva zvečer čisto lepo čilirala na kavču z mojim, ko me je zagrabilo, najprej svetlikanje pred očmi, ko sem hotela mojemu rečt, da moram it, je bil ta stavek v mojih mislih nekako - emehr omor ti. Je rekel, da sem kar siva postala, res men osebno grozen filing, ko nimaš nič pod nadzorom, omrtvičen jezik. Poskušala govorit, ven je prišlo kar nekaj, potem počasi v mislih štela, govorila. Sem mislila, da sem hin.
- Mi je sestra naslednji dan vzela mala dva in sem spala cel dan, kot bi me pokosilo. Hvaležna. Ni sramotno, čeprav so občutki taki, nekako samodejno prisotni... mame vejo.
- Vem, da je stres največji faktor, prav čutim kako si povzročim to. Samo z vsem kar trenutno dogaja v privat, njegovi družini, službeno in postopna priprava na najpomembnejši izpit, se težko prav odklopim, res sprostim. Mi je moj zabičal, da za mesec naj pustim res vse kar mi ni treba, ter da bo on vse uredil. Hmm, bom poskusila... to je edino kar lahko trenutno naredim zase. A je vredno? Ne, ni, ob koncu dneva ni. Treba ubogat moža. :D
- Pa raje na svež zrak, miganje... neverjetno je pasalo, ko sva šli s kolegico prejšnji teden dvakrat na samotni bližnji hrib, druga drugo terali v klanec :D in tisti dober občutek na vrhu, ko čutiš kako ti gorijo lica in gomazeč občutek premiganja telesa. Komaj čakam, da nadaljujeva, sva obe v “istem čolnu” po porodu. Pogrešam fit občutek, tistih zadnjih par kg špeheca bova še spotoma stopili, kar bo tudi fajn, ampak bolj kot postavo, pogrešam ta poskočen fit občutek, brez zadihanosti. Se počutit jaz ponovno...
- Je bilo zjutraj prav fajn slišat po tel. po dolgem času eno kolegico, pasal dolg pogovor in pa to, da se zna pogovarjat še o čem drugem kot koroni. Ker sem sitaa.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Apr. 2021 11:06

- se očitno vsi v moji družbi radi pogovarjajo o seksu. :lach: Zgleda, da ni to tema, ki jo imam samo s tipi, ampak tudi ženskami. Šle s kolegico na en sprehod v naravi, najprej malo splošne temo, potem celo pot samo teme o seksu. :D Mislim, da mi bo par informacij še prav prišlo. :gruebel: :lach:
- sva rekle v hecu, da dobro da niso lokali odprti, ker se je kdaj zgodilo, da ko je še ta tretja zraven, imamo vse tri take sočne debate na sredi terase lokala, se je že zgodilo :D
- je res pašalo malo videt frendico po daljšem času in imet malo sproščenega čveka
- bo treba danes kaj začet delat za službo in avto spucat.
- sem totalno prelenarila prejšnja dva dneva, mogoče, če ne bo preveč dela za službo danes popoldan, se odpravim še sama na en hrib. Mi nekako paše se malo odklopit kakšen dan, dva in da se psihično malo pripravim na najverjetneje adrenalin, ki me čaka čez teden.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Apr. 2021 20:22

..
Zadnjič spremenil hayley, dne 06. Apr. 2021 18:10, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Apr. 2021 6:41

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Apr. 2021 8:30

mmm napisal/-a:- Wellcome, to the club, hayley :wink: :(

- Jah, saj vem, love hurts :(

- Če prav razumem je tukaj šlo za C.-ja (si sama en čas o tem javno pisala - da ne bom spet česa obtožen - in po mojem nisi brisala za nazaj)

- Sem ga hotel kaj videti tukaj, da bi ga pohvalil, da je največji jebač na našem forumu :lach:

- No saj se mi zadeve niso klapale, da nekdo ki take piše, je potem zmožen čist OK odnosa, ma zdaj mi je to bolj domače, kar si napisala

- Učbeniški primer. Lahko narediš seminarsko, ker si bolj nova v tem.

- Za moje pojme si ga itak dost utesnila, vsaj to kar si pisala, je bilo videti, da se ful nekaj dobivata. Pri meni z mojo "psihologinjo" je trajalo cca. 1 mesec, mogoče mal več. Samo videla sva se max 2x na teden. Rabila je svoj prostor, na koncu pa je rabila še malo več, neskončno veliko prostora.

- No saj bo, mogoče pa pride nazaj. Čeprav, v kolikor pride nazaj, se kar navadi, da pač tako nekaj časa bo. Daj mu čimveč svbodoe.

- A sploh veš, da je konec, ali samo dramatiziraš? Kaj če človek pač rabi nekaj "svobode", da se spočije in premisli? Niso vsi ljudje isti, ne zmorejo vsi 24/7 odnosa.

- Pač dve opciji sta. "Psihologinja", ko me je odpikala, od takrat je več nisem videl, čeprav iz Facebooka me ni brisala, čeprav sem jo po nekaj tednih dal potem na "Friends restricted" :twisted: Ta je meni znana in je bolj učbeniška.

- Morda je še kaka opcija, da tvoj pride (občasno) nazaj.


DFQ
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Apr. 2021 8:56

- haha.. Mam verjetno momente, ko se počutim malo slabše in me kasneje, kmalu, mine, samo, ko pišem sem v malo pretirano čustvenem afektu. Verjetno oversharam.
- vse je v redu zdaj, sem samo malo dramatična, ko kaj ne gre čist po pričakovanjih..
-meni ni nič problem napisati za koga gre, ali D abi hotela kaj skrivat, spet pa ni neke potrebe po poudarjanju in delanju showa, za koga gre
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 06. Apr. 2021 9:00

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Apr. 2021 9:44

jeb* te ker jo je imel drug in ne ti, in se greš tu potem nek pokroviteljski, vzvišen odnos, kao nadpovprečen. Dej no, modeli ki najbolj bevskajo kako so drugi tipi bednim slabi, so ravno tisti ki grejo po žurki domov spat in si ga lubricirajo s svojimi solzami.


Če si nadpovprečen, zakaj pa nobene nimaš?
Zadnjič spremenil Led Zeppelin, dne 06. Apr. 2021 9:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 06. Apr. 2021 9:45

Se pridruzujem lz-jevemu mnenju: dfq.

- Se 3 dni in smo svobodni :lach:
- So spremenili pravila vstopa v Slovenijo dobesedno, ko smo se cekirali za let v Dhaki. In sva si z pcr testom lahko samo se rit obrisala. Aja, lahko bi, teoreticno, test na Brniku naredila in cakala cca 6 ur na rezultat, po tem, ko smo bili skoraj 24 ur na poti. Eh, saj vseeno.
- Bolj je problem, ker upravne enote ne delajo, ker sedaj ne moremo nazaj, fanta sta pa tu na navadni turisticni vizi z omejenim rokom trajanja. Si vcasih zelim, da bi bil moj najvecji problem zaradi covida, da ne morem cappuccina v lokalu spit...
- Nazadnje, ko sem bila v Sloveniji, je bil sincek mini fizolcek, sedaj bo kmalu praznoval svoj 1. rojstni dan :balloon:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 06. Apr. 2021 10:32

+1 Lz

- je mraz
- zakaj je mraz
- rabim dopust

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov