Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 15. Mar. 2021 10:37

emanuela napisal/-a:Če je prav, je subjektivno. Je pa fajn, če ob prehodu meje zaradi različnih priimkov ne rabiš kazati rojstnih listov.


To je "problem" samo v nekaterih drzavah. V precej kulturah ni navade, da se otroku da priimek po starsih ali da zenska po poroki spremeni priimek. Posledicno niti trenejo ne z ocmi, ko se taka druzina pojavi na meji. Jaz sem mojega komaj prepricala, da sva dala otroku njegov priimek, ker mu je bilo nenavadno, da otroka pa sebi poimenuje. Sem pa ravno zaradi zgornjega razloga vztrajala, da ima vsaj po enem od naju priimek. Po meni ni treba, da ga ima, ker je nezgresljivo moj :D

- Da bomo cez 2 tedna tak cas ze v Istanbulu. In potem v Sloveniji. Koncno uspelo skociti cez vse birokratske obroce. Potem pa na novo dva birokratske postopka, pa da vidimo... bring it on! :lach:
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 15. Mar. 2021 21:09

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:15, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 17. Mar. 2021 15:30

- sem res zasrala tist računovodski izračun....ampak je vse ok menda, ker se še itak učim, pa mentorca 2x pregleda vse za mano, fju :tot:
- komaj čakam da bom naredila lignje danes za kosil po ne vem kk dolgem času :cool:
- me še vedno skrbi za moje želodčne težave, da da komaj čakam kaj se bova zmenili z OZ-she is cool :)
- sem resno cela zlamana danes, pa nisem nekaj veliko naredila...
- se mi ne ljubi mojemu smrčku(mačku) pucat mačjega vc-ja danes, ampak bom, ker je tak srček in obožuje čistočo(like me-foster momma)
- upam da se ne bo ulilo ker sem s kolesom :roll:
I am not an enigma, just a contradiction!
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 18. Mar. 2021 21:19

- vedno me fascinirajo prekmurci s svojo prijaznostjo in sproščenostjo. Kako lagano si vse vzamejo,legende.

- slučajno z nekom padla v debato, čez 5minut sva že na telefonu gledala kako hude planine imamo mi, oni na njihovih ravnicah pač ne.

- sem za par dni preskrbljena z gibanico. Obožujem jo.

- drug teden grem po dobrih treh mesecih tudi uradno nazaj v službo, vesela zelo zelo. Sicer za pol.d.č.ampak ok.

- birokracija glede bilanc in vsega urejena predčasno. To je to.

- kaže se bo še vreme nekoliko popravilo, naslednji vikend vonjamo morski zrak, če bo res tako.

- niti nočem spremljati ampak vse države zaostrujejo, mi sproščamo in to ob naraščanju okužb in prisotnosti deugih sevov. Nekdo res želi, da se bo kmalu bolj zapiralo vse.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Mar. 2021 8:21

-Sem danes na polno prespala budilko
- na osebnem področju nisem na mestu, ko bi takoj vedela/začutila kaj želim in to malo bega mene, pa se koga drugega mogoce. Sem verjetno tak tip, ko ne morem nič skrivat in potem sem vedno se preveč iskrena, preveč direktno povem stvari in vse malo pokvarim.
- sem ta teden od torka naprej službeno samo od doma, se je malo bolj umirilo ta teden, a imam ful slabo vest da sem premalo produktivna in imam posledično premalo motivacije..
- sem včeraj zjutraj v kuhinji srečala eno slo. pevko iz Koroške. Sicer ne spremljam sploh teh pevk, bolj kar poznam/ spremljam par bandov..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Mar. 2021 9:19

- Joj, ful stvari me čaka še za delat službeno to nedeljo in tako se mi nič ne da.. :/ .. pa se lase in avto oprat..
- sem šla na primorsko, ker mi doma ful težijo skos naj pridem domov, sicer je pa občutek, da je kar daljši vikend, bolj v miru, ko sem samo na enem mestu, v Lj
- bi se mogla odločit med dvema zgleda.. mogoče je problem v meni in sploh nisem monogamna
- da prodajalec v Ikoni je ful prijazen in je vse lepo pokazal in razložil glede parfumov, čeprav sem si jaz najbrž 100/ uro zmišljevala, kaj bi poskusila. :D Še sedaj voham dišave na listih testerčkih Interlude, Portrayal, Sunshine od Amouaga ter By Killian Rolling in love, en kup listkov sem pa pustila v trgovini, ker nisem več vedla sploh kaj je kaj. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 22. Mar. 2021 13:05

Priznam da:

- res ne vem, kako dolgo bom lahko še prenašala tole...

- nimam pojma, ali res preveč pričakujem?

- so mi določene stvari totalno nepredstavljive! A ti to resno???? :/

- upam, da nam uspe malo daljši pobeg od doma vsaj drug teden :D
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 22. Mar. 2021 19:17

- res sem si želela nazaj v službo, po dveh urah tam mi je bilo žal

- očitno imamo parček, uradno sicer še nista povedala...je pa precej jasno. Moram se pogovoriti z njima. Res nisem pravi naslov za to, dobesedno sta mi nastavila ogledalo. Če komu uspe zabresti...that's me.

- nisva se pobila, še. Sva se šla tiho mašo.

- Nimam srca za določene reze, čeprav bi bili nujni.

- migrena nazaj, dolgo je ni bilo.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Mar. 2021 10:20

- da sem ravnokar naročala preko book depositoryja neki knjigo za darilo in sem po naključju odkrila zavihek "order history". Kap me je, v zadnjem letu sem naročila za 200eur knjig. Boljše da ne bi vedela...
- se danes namesto da bi delala v pisarni za mizo na spinalisu, valjam v dnevni na kavču že od 6h zjutraj. Če me bo bolelo v križu sem si sama kriva.
- sem malo zmatrana (zadnje 3 tedne slabo spim in se zelo zgodaj zbudim) in brez prave volje za intenzivno delo. Morda bi pomagala kava.
- ne vem če sem se pohvalila, a sem v novem letu zmanjšala količino kave iz cca 4 na dan na ene 2 na teden. I would say that's a win.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 23. Mar. 2021 13:00

^ Počakaj da dobiš otroke. Potem boš spet na x kavah na dan :D
Drugače pa čestitke!! Jaz si sedaj sploh več ne predstavljam dneva brez kave! :D
Tak fajn ritual zjutraj, skupaj z možem, da si kar ne morem zamislit, da bi brez tega lahko še “zakurblala” v dan :D

- je danes boljše. Priznam!
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 23. Mar. 2021 18:43

Vesna, ritual pitja kave ostaja, samo da pijem ječmenovo ali pa črni čaj :) . Brez tega se tudi jaz ne bi založila zjutraj :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 24. Mar. 2021 13:25

Priznam da:

-OMG, a vi to resno?????
Po 14 dneh doma se mora it testirat, ker je mogoče angleški sev corone takrat prinesla domov???? :/

- ni čudno, da se to sr**** širi nenormalno hitro, če je pa lahko vsak najmanjši prehladek že prvi znak tega jajca! :rolleyes:
In kdo se hodi testirat ker je malo smrkav? Noben!

- ma daj no! Vsega tega imam dovolj!!!
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 24. Mar. 2021 14:07

- mi ni všeč, ker me spet nekaj črviči trebuh :(
- je danes bolj toplo, kot sem pričakovala, končnoooo :)
- mi ekstremno paše, da danes moj kuha kosilo :P
- mi gredo blazno na živce tiskarske/pravopisne napake v novinarskih člankih. Bilo kje zgleda super neprofesionalno.
I am not an enigma, just a contradiction!
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Mar. 2021 6:00

- se očitno bom mogla nekaj odločiti glede osebnih stvari, ker se do zdaj še nisem nič in je šlo malo izpod nadzora. Mogoče boljše da se vrnem na stanje, ki je bilo prej, ker itak nimam časa se z novimi in preveč dramatičnimi stvarmi ukvarjat, ker se mi potem hitro se na službi pozna.. Pa sploh nisem načrtovala situacije, se je sama od nekje pojavila.
-po novem ne delam več od doma, Oz vsaj rečeno je, naj bom raje v službi kot od doma, kar se tiče dela v pisarni, tudi ker se še vedno ucim.. Se mi zdi že kot, da sem v predkoronskih časih.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Mar. 2021 0:39

- imam rada rdeče semaforje :hearts: :freude: :wink:
- zna bit blok za potne naloge doma za več stvari koristen
- bilo ok ta teden po dolgem času cel teden v pisarni
- sem danes na koži poskušala Delino, SUNSHINE - Amouage in By Killian, Rolling in Love. So mi zelo všeč vsi, najbolj pa Sunshine. Delina je dosti boljša na koži kot takoj po spričanju na listek. Mojemu moškemu ocenjevalcu je pa najbolj Rolling in najmanj Sunshine od teh treh. Sunshine je bolj uni seks, unadva pa ženska.

- če bi prej vedla, kako dobro dišijo ti nisni parfumi, gladko bi si kupila raje enega nisnega namesto ene 3-5 dizsjnerskih..
- zdaj pa bi mogoče dala proč ali prodala nekaj svojih parfumov, najbrž Flora Gucci, Armani Si, mogoče Amo Ferragamo per lei-ga morem se enkrat s testirat, pa mogoče Coco Mademoiselle ta navadno in intense obdrzim. Obdržala pa bi definitivno Guerlain Teracotto, Alien, la Belle, Coco noir, Mademoiselle intense, no. 5 edt, Light blue, YSL Mon paris
- od moških nišnih je Egipt kar njam, je pa od dizajnerskih moških moj favorit of all time YSL - l'homme
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov