Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Mar. 2021 20:04

- jooj, najbolj od vsega koooomiii čakam koncerte! pa tudi bare, da odprejo..
- sem bila po ene dveh mesecih v centru in folka je skoraj kot mravljišče, posebi dokler je dan.. - je pa fuul pašalo se malo odklopit od službe za nekaj časa. :)
- sem po dolgem času spoznala spet enega novega forumaša :D Chaski deluje kul v živo. :D
- sem si pa drugače več ljudi predstavljala drugače, kot so pol bli v resnici, ampak najbrž je to normalno. Ne mislim, da bi se kdo delal drugačen na forumu, kot je v resnici, ampak si jaz naredim malo po svoje predstavo o ljudeh. :D
- komi čakam tudi, da nehajo tej ukrepi in da bom lahko nadaljevala s svojim hobijem/ športno aktivnostjo. Se mi zdi, da res rabim nek hobi zraven službe in to, da se malo odklopim.
- bivši mi neki sporoča, da je velika verjetnost, da je dobil službo nekje, bi bila vesela zanj. Čakamo, da se še za sigurno izve..
- imam še kar dosti sitnih opravkov do petka v službi, ter pripravo na eno prestavitev v petek..

- sem ta teden prvič videla morje letos, bilo najs, bila na obali službeno
- cimri se gresta testirat za covid jutri, sicer naj bi bila možnost, da se je ena tudi prehladila, ko je bila v pon zunaj... upam, da sta negativni, sicer se pa itak ne srečujemo skoraj nič, v pon ju ni bilo, v tor sem prišla jaz okol 18:00 domov ter šla zgodaj spat, danes smo prvič zvečer par besed spregovorile..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 04. Mar. 2021 20:49

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:16, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 06. Mar. 2021 18:29

Omg, kur fakin psiho si pa ti. Pusti zensko pri miru.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Mar. 2021 14:05

- je bil del vikenda malo čuden, neki sem se sporekla, ko sploh ne vem zakaj, kako je prišlo do tega, nenamerno iz moje strani, ampak nimaš kaj, kar je, je in se ne da za nazaj spreminjat stvari.. :? :?
- je kakšna stvar na osebnem področju malo nerazčiščena in imam malo slabo vest, pomisleke da/ če sem 'na preveč koncih' .. čeprav mislim, da sem bila kar iskrena z vsemi.. tako da mogoče je dobro, da so se na eni strani stvari ustavile.. mogoče moram malo bolj pri sebi razčistit določene stvari najprej.

- sem ravno prišla domov domov, imela kosilo in se mi takoo spi, imam pa za se odpravit čez slabo uro do mesta, da se dobim z manjšo družbo..
- cimra je hvalabogu negativna na covid, sta pa prav sumljivo kašljale obe nekaj časa.. ampak ja, so bili tudi prej že prehladi in virusi, ki so povzročali kašelj..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Mar. 2021 18:10

- jao, mama me ful sili z neko hrano, ker sem baje vsak teden bolj suha, ma se mi sploh ne da jest več kot toliko..

- friends are gold :hearts: so mi prav polepšali vikend, prvič smo se vidli v ožji skupini po 2. karanteni.
- sem prvič spoznala prijateljičinega fanta iz Kurdistana. Zelo prijeten in karizmatičen deluje. Upam, da se uspeta dogovoriti, kje bosta živela, čeprav meni je ljubše, da frendica ostane tukaj in ne gre v tujino. :nein:

- khm ...js sem pa očitno imela zadnje leto malo čudne izkušnje z ljudmi, ki sem jih na novo spoznala, na začetku vse ok, ma pol nek čuden, ne tolk fajn zaključek. :rolleyes: :rolleyes: Zakaj, kako, čemu, se mi to dogaja, mi ni jasno.
- sva se z eno frendico zmenile, da pride enkrat do mene in bova skupaj kuhale, oz. bolj ona me bo učila kakšne njene jedi, tudi kakšne middle eastern
- da je bilo zelo lepo prvič po zelo dolgem času videt še eno drugo frendico, ki je bila tako fajn, ko sem novembra zvedla ene slabe novice in ji jokala v telefon, ko se nisem mogla več zadrževat in ko mi je rekla, da jo lahko pokličem kadarkoli želim za pogovor, res ne bom nikoli pozabila. :hearts:
- mi ni še najbolj jasno, ali bom praznovala in kje in kako..
- upam, da bodo druženja od zdaj naprej kaj bolj pogosta..
- cajt tako beži, že vidim, bom od tega trenutka naprej samo dvakrat pomežiknila in se na enkrat znajdla sredi ponedeljkovega dopoldanskega sestanka in ugotavljala kaj ima šef za povedat tokrat, ali je potrebna panika ali ne..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 08. Mar. 2021 7:53

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:16, skupaj popravljeno 1 krat.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 08. Mar. 2021 23:29

- rahlo me nervira, ker še vedno uradno ne smem delati. Lahko pa cele večere delam doma in rešujem kar se rešiti da. Skregano z logiko, kdor bi rad delal, ne sme.

- vikend je bil itak kot vedno povsem drugačen kot načrtovan.

- presenečena sem, da je babi sodelovala z mojimi lumpi, ki so mi pripravili praznovanje. V svoj zagovor je rekla samo, da se ne bom izmuznila, če sem povsod drugje zraven.

- smo spoštovali ukrepe, manj kot 10 oseb. Cepivo obvezno na vhodu, priznam, Sputnik ni bil slab ampak kar zmrazi, Moderna je bila najboljša. AZ preveč tvegana. Vsak dobil več odmerkov, strahu pred boleznijo ni. Za razkuževanje je bilo tudi poskrbljeno..

- danes me je presenetil klic kolegice kateri sem občasno priskočila na pomoč v plesni šoli, veliko veliko let nazaj. Menda jo je kontaktirala neka stranka in želi individualno uro plesa z menoj, ker sem bila pred leti tudi jaz. Ni mi najbolj jasno zakaj me je sploh klicala, ker ve, da je od tega že cela večnost in niti ni izvedljivo. Mi je pa dala nekaj za razmišljati in predvidevam, da računa na to, da me premami radovednost.

- sem te dni najbrž sploh prvič v življenju poklicala očeta. Kar tako, da ga slišim, vprašam kako je, do sedaj vedno zgolj mami. Kako dober občutek.
Vse imamo za samoumevne, si rečemo, bomo že drugič, saj bo še čas, ta čas moramo izkoristiti zdaj, nikoli ne vemo kdaj se vidimo zadnjič. Znanka mi je razlagala kako se je pred dnevi na mamim telefon oglasil oče, rekla mu je zgolj naj ji da mami, da potrebuje njo, da se bodo že še videli in pogovarjali. Nove možnosti za pogovor z njim ne bo več dobila..
To je bila brca v rit zame. Včasih mislim, da se dobro zavedam minljivosti in živim, še vedno veliko premalo. Takšne zgodbe so neka streznitev.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3413
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 10. Mar. 2021 9:20

Priznam da:

- sem full vesela zanj. Že tretji, ki je dobil to priložnost v familiji...

- mi sploh ni jasno tole cepljenje! :mad: Pri nas so drug odmerek dobili komaj 80+, drugje s prvim odmerkom cepijo že 60+... WTF???? :rolleyes:
Koga je to treba poklicat? :D
A kdaj bomo mi prišli do cepiva... rajši sploh ne razmišljam! Oktobra?? :rolleyes:

- stvari v hiši dobro in lepo napredujejo! Mansarda se končuje. Na vrsti je nova/ šolska oprema za sobo moje prvošolke :razz:

- je razpoloženje takoj boljše, samo da je vreme lepše

- mi ni jasno, kako si je tole zamislil! Ker smo ga nekaj let nazaj povabili da gre z nami na morje, to še ne pomeni, da bo zdaj vsako leto tako!!! :mad:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 10. Mar. 2021 10:49

Lol, oktobra :lach: v nemciji imamo aplikacijo, ki ti napove, kdaj priblizno bos na vrsti.

Moj rezultat je Marec 2022 :lol:
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 10. Mar. 2021 11:27

v-e-s-n-a napisal/-a:- mi sploh ni jasno tole cepljenje! :mad: Pri nas so drug odmerek dobili komaj 80+, drugje s prvim odmerkom cepijo že 60+... WTF???? :rolleyes:
Koga je to treba poklicat? :D
A kdaj bomo mi prišli do cepiva... rajši sploh ne razmišljam! Oktobra?? :rolleyes:



Tisti, ki jih jaz poznam in so cepljeni, v starosti 50-70. So rizični,prijavili so se preko tistega obrazca na spletu. Brez kakršnih vez.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 10. Mar. 2021 12:24

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Mar. 2021 0:34

- bla malo v Milerju po dolgem času, mislim da mi je najbolj všečen moški parfum Armani Eau de nuit oud in Givenchy gentelmen edp(ostalih verzij gentelmana nisem poskušala) , vsaj na listku, pa Guerlain L'homme edp in Bleu de Chanel poleg teh treh, od ženskih od tistih ki jih nimam mi je precej lep Gabrielle Chanel, Libre YSL, čeprav manj eleganten od Gabrielle in Narciso For her edt ter tudi Ariana Cloud.
- jih mam pa dovolj, tako, da mir za nekaj casa, mi je pa zadnji čas postala všeč nota vrtnice, odkar imam Coco noir, v kateri je
- frendica, ki bo čez dober mesec rodila, je vedno imela posebne ideje o porodu, enkrat, da bi rodila doma, zdaj, pa da bo v vodi/ bazenu. :D
- čist instiktivno, me je enkrat iz firbca prijelo, da bi nekoga spoznala, mogoče ena pijača za foro in caw, mogoče potem nisem čisto predvidela situacije zdaj, niti nimam kaj dost izkušenj s podobnimi stvarmi..
- bo treba jutri se kaj za službo naredit, danes sem bolj bluzila
- bi bilo fajn imet se cela 2 dni vikenda
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 14. Mar. 2021 0:50

.,
Zadnjič spremenil mmm, dne 09. Sep. 2021 16:16, skupaj popravljeno 1 krat.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 14. Mar. 2021 20:32

- včasih se mi ob prebiranju foruma v misli prikrade glas legendarnega Ališiča, drama, drama, kakšna drama, u la la. :nixweiss:

- nekoliko me nervira, ker ne najdem digitalca. Kakšen mesec nazaj sem ga imela v rokah v stanovanju in od takrat ni šel nikamor z menoj. Sedaj ga nikjer ne najdem, pregledala vse že parkrat. Ne gre se mi toliko za digitalca kot fotografije na njem :/

- lepo je bilo spet videti kolege, tiste, s katerimi se v času korone občasno vidimo. Zunaj, na prostem, ogenj, pijača, druženje.
To da človeku zagon, kako pogrešam takšne dneve in "normalno" življenje.

- mi je kolegica, ki je na fb pokazala kaj vse nekateri ljudje tam pišejo in objavljajo. Kje smo ljudje pristali, se nam res že tako kisa. Virus ne obstaja, vse je zarota, nekateri toliko, da ne objavljajo še fotk med seksom, kupi slik dojenčkov. In tisto, ko človeka poznaš, veš v kakšnem zosu je, na fb slike happy familiy, najbolj srečni za vso populacijo. Bolje, če ne bi vidla.

- me je presenetila suverena izjava, da mora imeti vsa družina enak priimek, da tako je prav

- včasih nekoga poznaš več let in z njim ni tak občutek, kot z nekom, ki ga poznaš kratek čas

- "izgubljeni" brat je prišel v najhujša leta. Kako ga pa to razganja, katastrofa.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Mar. 2021 21:06

mayaeb napisal/-a:- me je presenetila suverena izjava, da mora imeti vsa družina enak priimek, da tako je prav


Če je prav, je subjektivno. Je pa fajn, če ob prehodu meje zaradi različnih priimkov ne rabiš kazati rojstnih listov.

-sem kupila rožo, ki mi je bila najprej grda. Potem precenjena. Potem malo lepša. In zdaj jo imam. Mi jo je šla včeraj mačka povohat in sem kar bleda postala, ono bejži bek.
-malima zraven očitnih otroških vrtim še pesmi, ki so meni všeč. Indie je obema meh in ni reakcije, medtem ko na yugo rock pa obe plešeta. Ko slišiš (skoraj) štiriletnico iz peskovnika, kako poje "motori, motori, motooori", je pa tudi zabavno,
-sem kar padla v barvanje pohištva, rada to delam, ko zmorem. Deset let nazaj ne bi pomislila, da bi v bajto dala star predalnik, ga obnovila, prej bi ga dala za drva.
-se zdaj že kar nekaj časa vsak dan polivam s spf, obenem pa gledam pod oči in se vprašam, zakaj nisem tega počela že v dvajsetih. Why.
-sem si nabavila ene deset oblekc, zdaj pa imam mir za leto ali dve. Next razprodaja je bila zakon za mojo do sebe škrto dušo.
-na poletje dobim svoje prve kokoši, nesnice in pasemske. Seljanka da budem :lach: . Zgleda, da bom jaz tista, ki bo familijo zalagala z jajci. Če grem spet deset let nazaj, takrat sem mislila, da bom živela v Lj, oz v mestu. Roko na srce, nikoli ne bom podeželska ženska, čeprav me ene take stvari veselijo. Predolgo sem bila v mestu, predolgo sem imela vse "pri riti".
-imam majhno upanje, da se bo dalo na dopust poleti. Brez samoplačniških testov, nek mali približek normali.
-popoldan sem spala. Eno uro. Omajgad, je pasalo.
The world is as you are.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov