Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3415
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 04. Dec. 2020 15:48

Priznam da:

- sem po eni strani upala, da bodo šli v šole, ker res že pogreša svoje sošolke in sošolce. Na drugi strani pa ne vidim smisla v tem, glede na bližajoče se praznike in vse bolezni v zimskem času, poleg korone

- sva se midve najbolj razveselili snega včeraj. Je bila zunaj že ob 8.00 :D

- je lepo, da smo ta teden vsaj malo več skupaj.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 04. Dec. 2020 17:02

- sem imela enega lepših dopustov pretekle dni. Še iz svoje občine mi ni bilo treba iti. Glede na to,da so se mi prvotni načrti podrli je bila odločitev o koči na planini idealna. Če bi sneg začel padati kakšen dan prej, bi bilo že kičasto.

- vidim, da sem nujno potrebovala teh par dni brez stikov z "zunanjim" svetom. Večkrat bi morala to storiti.

- ko bom velika bom imela majhno hiško nekje na samem v miru, res mi je všeč, ko niso ljudje vse naokrog.

- danes sem jih presenetila v službi, le kaj mi je, da se grem spraviti v slabo voljo za vikend. Očitno jim ni šlo veliko po načrtih.

- skrbi me, ker imam drug teden mr in vem, da ne bodo dobri izvidi. Hiter je ta back to reality iz odklopa :/
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 04. Dec. 2020 21:43

* sovrazim december.
* Yuck bozic, yuck novo leto, fujfujfuj.
* Komaj cakam, da mine.
* Je sklop novih predavanj obupn, res nekvalitetno.
* V treh dneh sem poslala cca 15 prosenj za delo.
* Nisem sla nikamor ze tri dni, nimam niti volje niti energije.
* Ene ljudi bi res najraje zradirala iz zivljenja.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Dec. 2020 22:23

- Končno mi je ratalo usposobiti nazaj zvok na službenem računalniku, ki mi zadnji dan ni delal, se počutim produktivno :D
- že vidim kako bo pon. preden se bom 2x obrnila
- me je določen komad - In this shirt - spomnil na moj hobi, upam, da bom lahko spet po daljšem premoru se ga lotila, ko se stvari nazaj odprejo, teže sem izgubila nekaj ,odkar sem na zadnje trenirala, se pa bojim. da sem tudi gibčnost, ker že kakšno leto ali dve nisem nič delala na njej..
- sodelavec je bil cel teden od ponedeljka naprej čisto tak uraden, govorila sva skos samo o službi, mislim, da prej je bil malo bolj domač v pon in nekaj tednov prej.. ne vem, ali se mi samo zdi vse skupaj in ni posenbne razlike, enkrat je tak, drugič tak, odvisno od razpoloženja...
- naslednji teden imava en opravek skupaj..
- sem včeraj imela en siten 3-urni ekipni video sestanek..bom že mogla vse opombe in kritike v neko izboljšanje pretvorit, še dobro, da mi je potem pogovor s sodelavcem kasneje malo izboljšal razpoloženje..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Dec. 2020 22:45

mayaeb napisal/-a:- ko bom velika bom imela majhno hiško nekje na samem v miru, res mi je všeč, ko niso ljudje vse naokrog.


https://ibb.co/VTjWz1x

Jaz živim sredi res čudovite narave, in imeti popoln mir je kar malo zasvoljivo. Kvaliteta spanca, notranji mir in imeti prostor kjer se lahko dobesedno umakneš pred kaosom, je dobesedno kot da bi živel v svojemu mehurčku.


Edino kar opozarjam je, da je veliko dela, tako da je fajn da nisi sam kot sem jaz :D, in da ko je sneg je res zaj. :lach: . Danes sem bil len in si nisem odkidal dovozne ceste in sem se prisankal z avtom do dol

Aja, pa vse moraš malo planirati, kdaj greš v trgovino, kdaj imaš socialne stike...nč ni kar čez 5 minut rešljivo, je pa res da imaš s tem večji nadzor nad časom. Življenje je pa neverjetno poceni, tudi s stroški vzdrževanja in ogrevanja, ne presežem preko 130 evrov na mesec.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1678
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 04. Dec. 2020 22:53

- I am not an Athenian or a Greek, but a citizen of the world. (Socrates)
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Cristiansen
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 19. 11. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Cristiansen » 05. Dec. 2020 23:04

- komaj sem prispel v SLO me ze vleče nazaj na Portugalsko
- in to od božiča do začetka leta.. že kupujem karte
- sem ugotovil, da mi bolj sede ženska, ki je za dobro papico in kozarec rujnega ..večji užitek v kulinariki
- sem full na easy
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Dec. 2020 22:38

[*]- se mi totalno ne da jutri zjutraj v Lj, čist pašalo bi doma na toplem malo lenarit se kakšna dva dneva, sem prav živčna za jutri in Cel teden, mogoče, če si vzamem vsak dan posebi in postopoma porihtam, kar je za naredit, bo že šlo..
- en (službeni) neprijeten klic sem opravila v petek, ki je na koncu izpadel kar v redu, se počutim produktivno
- vikend, kot, da ga ne bi bilo, zdaj ko je ta dež in ko kak popoldan se malo pospim, pa se bolj..
- eh, zakaj ne moremo imet online sestanka in ne v živo, zakaj :/
- smo se v čet, ko je imel sef rojstni strinjali, da je to izgubljeno leto, se ne šteje in si vsi odštejemo eno leto starosti :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 08. Dec. 2020 18:16

Led Zeppelin napisal/-a:
https://ibb.co/VTjWz1x

Jaz živim sredi res čudovite narave, in imeti popoln mir je kar malo zasvoljivo. Kvaliteta spanca, notranji mir in imeti prostor kjer se lahko dobesedno umakneš pred kaosom, je dobesedno kot da bi živel v svojemu mehurčku.


LZ kaj takšnega bi takoj bilo, z nekaj spremembami :) sprednja stena v steklu, na hribčku spredaj terasa, obvezno z vikinškom bazenom. Noter zidani štedilnik, nujno posebej kamin za boljši občutek in romantiko :) mansarda s kupom strešnih oknov...
Par ur dnevno delo od doma, ves ostali čas za uživanje, knjige, narava, vrtiček, za malo akcije trial.
Za pozimi bi bil kakšen old school terenec.
No,itak, 1x mesečno bi se vzela čas zase v civilizaciji, šoping, frizer...bi se kar dalo tako. Potem se pa zbudimo iz sanj v realnost :lach:

Nazaj k temi

- jutri grem zadnjič letos delati, nekoliko nenačrtovano
- pustila jih bom v totalnem kaosu ampak bodo zmogli, verjamem vanje. Od doma bom še vedno pomagala kolikor bo šlo.
- danes je prišla nova študentka...ah ja. Poveš kako in kaj, začne delati, se obrneš in že dela po svoje. Ponovno razložiš zakaj je tak postopek, čez 5minut dela po svoje. Zgodba celega dneva, 100x...ne moreš poslati domov, ker boljših ni za dobiti in potem niti malo ne bo narejenega.
- nekateri ljudje bi lahko dobili milijon novih priložnosti, a vsako bi zavozili, ker taki pač so.
- današnja vožnja po snegu, božične pesmi, kava...vse kar sem takrat potrebovala.
- res moram pogledati, če so knjižnice odprte, rabim zalogo knjig
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Dec. 2020 21:13

- bil kar naporen dan, malo zjebani možgani in sem zdaj že kar v postelji in jutri zjutraj naprej..
- je v Postojni mraz za crknit
- me skrbijo ene stvari jutri..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1678
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 08. Dec. 2020 22:28

- I am not an Athenian or a Greek, but a citizen of the world. (Socrates)
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:28, skupaj popravljeno 1 krat.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 08. Dec. 2020 23:54

LZ, vse najboljše! Naj gre vse kot po maslu!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Dec. 2020 8:48

Hvala lepa!
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3415
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 09. Dec. 2020 9:26

Priznam da:

- so se nekatere stvari zacele razvijati v napacno smer. In tega nocem. Bo treba popravit. Ampak zaenkrat se ne vem kako ;( :rolleyes:

- mi tole dezevno vreme nic kaj ne pase

- se mi vcasih zdi, da grejo dnevi mimo, brez da bi kaj pametnega naredila

- res ne razumem teh korona ukrepov :evil:. Toliko casa ze doma, s solo od doma, z maskami zunaj ipd. pa se kar nobenih rezultatov! :mad: :evil: Ce bo slo tako naprej, bomo do maja doma! :/
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 09. Dec. 2020 13:41

* danes mi ne gredo stvari... zadnja 2 dni sem naredila relativno veliko, danes pa katastrofa...
* včasih se mi zdi, da je moje življenje kot v groundhog day - vsak dan isto in da nikamor ne napredujem, da se nič ne zgodi. hkrati pa sem predvsem jaz tista, ki se ne dovolim uživati priložnosti in časa tako kot bi lahko
* mislim, da je to moja zaobljuba za l. 2021 - bolj doživljati življenje, boljše izrabiti svoj čas, manj časa nameniti socialnim omrežjem (vsaj kar se tiče neproduktivnih stvari in nepomembnega sledenja kar nekim osebam), serijam na Netflixu in drugim brezvezni stvarem
* druga stvar je, da se moram končno odločiti, kako bom z mojo kariero naprej

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov