Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 11. Maj. 2015 17:08

*se mi zdi, da že dolgo nisem priznavala
*sem se včeraj ob 22h začela učit za kolokvij, ki sem ga imela/naredila danes zjutraj :D pa naj še kdo reče, da je medicina težka :lach:
*grem h kolegu na otvoritev stanovanja
*si fuuuul želim svoje stanovanje
*sem ruknila avto ob znak :D ampak čist malo, mislim da se nič ne vidi :oops:
*dovolj mam, novi prenosnik si bom kupla, ne da se mi več ukvarjat s tem sranjem :rolleyes:
*kolega je bil na policijski postaji, da prijavi krajo kolesa, pa mu paket trave pade iz žepa hahhah na srečo se policaj ni oziral na to
*zadnjič sem s fantom spekla mafine s travo.. on poje dva, jaz sem rekla, da ne bom, ker mi je bila grozna izkušnja v amsterdamu.. mineta skoraj dve uri pa se mu nič ni poznalo, sem misla, da ne delujejo, pa še sama pojem dva (res so bli dobri haha)... ko sem mislila, da bom umrla. zdaj pa res nikoli več, ne bom več nobenemu nasedla, ni šans. nisem čutila nog, rok, nisem mogla požirat sline, težko sem dihala, mišične krče sem mela, polovico dneva sem prespala, sploh nisem vedla, če si vse samo domišljam ali se je res zgodilo, vrtelo se mi je, pa še 4 dni kasneje sem bila cela depresivna
*jutri mam pouk, čeprav je študija prost dan :cool:
*kak mi zna polepšat dan oz. noč, ko mi ob 3h zjutraj piše sms, če sem kje zunaj haha potem pa še ob pol sedmih zjutraj, če grem zvečer ven
branchy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 25. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a branchy » 12. Maj. 2015 6:48

* da me je šef ob pol 7 vrgel iz postle "pridi dans delat"... marš
* da sem ga klicala, in fasala sladkorno, še iskat me pride o.O
* da mi je malo slabo, ker sem tisto obvezno kavo prehitro zlila v sebe :roll:
* da upam, da ne bo preveč čudno dans
* da se moram spravit k sebi, srsly
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 12. Maj. 2015 7:55

- da je skušam disciplinirat
- da še malo in me čaka prijetno opravilo
- da nisem kupila letalskih, malo mi je pozen datum in nism ziher da hočem it čisto sama na potovanje :)
- da smo bli pridni na vrtu in komaj čakam pridelek :wink:
Zadnjič spremenil čuftika, dne 21. Maj. 2015 15:20, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 12. Maj. 2015 10:22

^^ iti potovat sam je vedno dobra odločitev! čas, namenjen tebi, tvojim mislim, da se "prepucaš".... sama sem šla pred dvema letoma sama na irsko. best decision ever. po vrnitvi nazaj v slovenijo, še nikol v življenju nisem bila tako mirna in sproščena.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Crazy_Daisy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Crazy_Daisy » 12. Maj. 2015 14:34

- sem žalostna, ker vsi ki jih poznam nekje delajo, po možnosti se celo karierno izpopolnjujejo, jaz pa sem obstala na neki mrtvi točki ...
- me boli, da mi niti oseba, katera mi je že lep čas najbližja, ne pomaga pri ničemer, čeprav ima ideje, a jaz teh idej sama brez finančnega vložka ne morem realizirati
- se mi zdi da ko gledam druge pare da so si partnerji v medsebojno pomoč, pa naj bo to s finančnega ali kakšnega drugega vidika
- jaz pa se vedno borim sama, nikoli še nobenega dela nisem dobila preko vez ali da bi mi partner pri čem pomagal, če je sposoben tega
- ne morem verjeti, da v najlepših letih, relativno mlada kot sem, ne morem dobiti službe, kljub temu da jo iščem samoiniciativno, preko agencije in še Zavoda :/ resda nisem iskani profil, pa vendarle - iščem tudi na drugih področjih, a še vedno nič ... za prekvalifikacijo pa žal nimam denarja
- opažam, da vsi drugi, tudi najbolj izbirčni in neresni najdejo delo prej kot jaz ;(
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 12. Maj. 2015 23:38

- da moj prejšnji mi isto ni stal pri ničemer ob strani, ravno obratno, samo dol me je tlačil
- da kaj mu bo denar in vse, ko pa je tak kot je
- da vem da denar ne prinaša sreče
- da bolj ko razmišljam o vsem, slabše se počutim...
- da oba veva, da če bi mu v lajfu vse super štimalo, da bi njegovo telesno zdravje blo brezhibno
- da je to da bova prijatelja bla največja laž ever, vsaj jz imam tak občutek
- da mam skos neke bedne sanje in se zbijam totalno zbita
- da me je sestra čist razpizdila, ker začne in ji rečem OK zrihtam in ne utihne ampak nadaljuje ---> s to žensko ne bi mogla bit skupi če bi bla tip
- da vem, da sm se prav odločila
- da mi še ni čist vseeno, ampak je že ful boljše
- da za uspehom stoji nekaj kar sploh ne podpiram
- da se je mami srečala s sorodnikom, ki ima 2 hčeri, ena je moj letnik ima že 2 otroka, druga malo mlajša pa je noseča...
- da vem da si moja mami tut želi vnučkov, samo dvomim da ji bom to kdaj privoščila
- da sm na neki križišču, lahko bi z njim nardila otroke in bla do konca lajfa, kot večina zakonov, ampak jz hočem nekaj več, drugačen odnos in ne samo otroke...
- da sm sprobala pralne ščitnike perila iz tujine in so top, res da so dragi kot žafran, ampak so vredni vsakega centa
- da mi je energija čez dan podobna na pol mrtvi želvi, kriza
- da tak ni čudno da sm spet brez denarja, ko pa bi imela vse kar je eko peko...
- da vem, da je potovanje na katerega se odpraviš čisto sam poseben užitek in da še vedno čekiram letalske karte, luksuz, nobenega prilagajanja nobenem, samo ti, morje in sonce ---> zagotovo grem letos sama na dopust, v igri pa je kar nekaj destinacij, tut čudovit otoček v Dalmaciji, sam morm kmalu rezervirat, če ne bom ostala brez :)
- da ko pogledam nazaj se tolčem po glavi... ker sm bla preveč prijazna, nič nism izkoriščala... sej nekdo gor to vidi
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Maj. 2015 9:00

-* Barca v finalu :cool: . Upam da zmagamo, če zmagamo, bo to 5 zaporednih zmag v finalu...in bomo s tem popravil 3 zaporedne poraze.

-* sem včeraj posadil še ostale sadike na vrtu, imam sedaj ogromen vrt...sam vsak dan zalivat na drug konec vasi se mi en k***c da.

-* grem v jutri pogledat ples na ulicah, še nisem videl nove Slovenske ulice. Čeprav vem da ima Zoki povsod prste vmes, se mu mora priznati, da je Ljubljano spravil na nivo evropskih prestolnic, na sploh Ljubljana se mi zdi kulturno in turistično res močno mesto.

-* je končno obvoznica okoli mojega kraja narejena, na sploh moram pohvaliti našo občino, da se kraj razvija...imamo fantastično šolo, športne objekte, kulturna društva so močna...10x boljše kot ostali zasavski kraji. Pfuj, ko moram v Trbovlje, 2 uri iščem parking da lahko mamo odpeljem v bolnico.

-* ima Mad Max Fury road tako dobre reviewe da mi prihaja ko jih berem. Končno dober akcijski film z dobrimi ocenami.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 13. Maj. 2015 13:13

Da so poljakinje in cehinje hude macke
:D
Da se mi krakow sploh ne zdi ne vem kaj.

Da majo 6 nadstrpni shoping center :D

Da ta forum postaja zatocisce razocaranih zensk ki so brzkone razocarane tudi po svoji zaslugi.

Za razhod sta kriva dva ne samo eden
Zadnjič spremenil en_drug, dne 13. Maj. 2015 14:04, skupaj popravljeno 2 krat.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 13. Maj. 2015 14:01

Pozabil si še dodat zatočišče samskih moških, ki iščejo punce (tudi na forumu) ;D
* po dolgem času se prijavim in dobim 2 zasebna sporočila, v stilu kak sm, da bi se dopisovala... A vi to resno? :?: :/
* da vsaka ženska sama zase ve ali je razočarana ali ne, ni pa tvoje da sodiš ali si je tega zaslužila :D Čist by the way, ti glej da uno tvojo bivšo ženo pozabiš in si najdeš drugo...
* da je tale forum itak mrtev in je prav brezveze
* da se poslavljam za neki časa, morda celo za vedno, mah, mah... :D
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 13. Maj. 2015 14:11

Ne mene sprasevat, ce oni to resno, ker od mene ga nisi dobila. Glede na to, da si napisala, ce sem prav videl, da bi svojega otroka dala posvojiti dvomim, da bi ti res kdo pisal. Ker, da pa das svojega otroka posvojiti je pa totalno sprevzeno :(
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 13. Maj. 2015 14:32

Ti resnično nisi ravno bister, ali se sam delaš? Ker to nikjer nisem napisala, ne mi polagat besed v usta. Debata je bla o splavu, kjer sm napisala, da je donositev otroka ena možnost in tut posvojitev...
Ko kaj bereš preberi do konca, vendo pišem tako da se da razumet :D ;D

Otroka bi posvojila morda, svojega pa ne bi dala v posvojitev :)
Pa kdo si ti da sodiš kdo bi meni pisal in kdo ne :?:

Good luck, jo boš rabil. :ja:
dizzy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 10. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a dizzy » 13. Maj. 2015 14:38

Priznam, da bi danes pobegnila nekam in odmislila vse delo, ki me čaka v naslednjih dneh. :razz:
Uporabniški avatar
en_drug
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 28. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a en_drug » 15. Maj. 2015 20:30

- da je včasih na potovanja bolje iti z letalom namesto z avtom. Še posebej, če je daleč :D :D

- da je treba nujno poživiti ta forum :D
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Maj. 2015 1:12

- lp iz prelepe Nizozemske! :)

- smo v nekem majhnem kraju na skrajnem jugu.. bolj urejenega mesta se nisem videla :hearts: stanujemo v najlepsem in najvecnem posestvu ever, downton abbey se lahko skrije.. (in to za đabe)
- ljudje pa zelo prijetno.. severnjaski :) kljub temu, da je 90% prebivalstva penzicev. Je*es florido, js pridem sm.
- tudi tale zborovski festival je top, precej komponisticne smetane na kupu
- da me zvije, ko pomislim na prihajajoce izpitno obdobje in ostale obveznosti.
- da bom do naslednje place spet hirala.
- da mi gre se vedno na zivce, ko kdo razbere moje (manjse) dvome/hibe/nesigurnosti.. naceloma jih pred drugimi kar uspesno skrivam, potem pa po X letih pride mr X, me v sekundi prebere kot knjigo in celotno psihoanalizo predstavi meni in vsem navzocim. Hvala lepa. In to mi zdej pomaga kako tocno? :tot:
- Da sem veliko bolj samozavestna kot kazem navzven, ocitno. Obratni primerki so bojda bolj pogosti.
- noc!
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 16. Maj. 2015 11:20

* opravila vse izpitne obveznosti! drugi letnik magisterija: kljukica!
* imam dovolj emocionalno zavrtih ljudi okoli sebe. vse zadržujejo za sebe, vse skrivajo, nič ne bi delili, kao močni... eh.
aupa??? ali sem jaz preveč odprta in delim preveč? :/ :/ :/
* očitno delam nekaj zelo narobe...
* še slaba dva tedna izmenjave pa nazaj domov. in takrat bom imela čas razmisliti o najinem odnosnu itd.
* vedno znova se mi bolj potrjuje teza, da lahko pobegneš na konec sveta, ampak ne moreš pobegniti svojim tegobam, stiskam.
* imam občutek, da sem najslabša oseba ever. in me ta občutek duši :cry: :cry:
Zadnjič spremenil Exit, dne 13. Jul. 2015 21:07, skupaj popravljeno 1 krat.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron