Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Nov. 2020 7:50

- ma Slovenc se itak kar neki znaša nad mano Oz nad vsakim, ki mu kaj reče, brez xy razloga, ne bi pa rekla, da je hujše kot tiste res nizke stvari, ki ti jih mayaeb piše, ampak če je tebi ok, je potem tudi meni..

- drugače ja tisti moj komentar, da mmm gleda druge in da bi js zaprla tipa v hišo je bil itak samo hec, ni imelo veze z situacijo prej..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 02. Nov. 2020 11:36

Joj kakšno prepucavanje je nastalo za brezveze.
slovenc,si kar zadel bistvo. Jaz želim živeti življenje kot je in ne kompliciram stvari kjer ni treba. Sploh pa ne obračam vsake besede ljudem.
Da živimo je nekaj lepega in to moramo izkoristiti kakor vemo in znamo, ne vem zakaj bi si življenje otežili. Toliko lepega lahko doživimo, zakaj bi si grenili življenje, ko se lahko preprosti imamo lepo. Že tako zna biti včasih stresno.

Sama sem že v začetku povedala, da mi ni do internetnega spoznavanja ljudi ampak eni želijo nekaj na silo.
Lahko še javno napišem zakaj mi ni do spoznavanja partnerja na internetu, ker ne verjamem v to, nikoli ne veš na kakšnega psihiča naletiš. Mislim, da ni potrebe po tem, da kogarkoli iščem...in žal, če nekdo tega ne razume, ne razume, da je vse kar bom z njim imela le klepet in potem začne zezati, nekaj časa stvari spregledam, nekajkrat opomnim potem pa ne bom več tiho. Da ničesar drugega ne bo sem pojasnila prevečkrat, tudi...več kot očitno sem bila jasna in enkrat je dovolj to, drugič pa je treba svoj gnev nad mano izliti.
Mislim, da si zaslužim mir kot vsak drug.

Škoda časa sploh za prepucavanje takih stvari, ker ni vredno.
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 02. Nov. 2020 12:31

Ta pristop 'bom vrgel trnek, pa karkoli se bo prijelo, se bo' je pa tudi malo mimo.. :) pisati vsaki random zenski na forumih, potem pa govoriti, kako so ti vsec samo lepotice, in da si jih najbrz zasluzis zaradi strokovnega znanja sluzbe :lol: :D pogum pa imas.

Da imam se vedno milijon os okoli sebe in sem koncno kontaktirala iztrebljevalca. Upam, da ne bo predrago. :nein:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Nov. 2020 12:51

- Lej jaz ne vidim problema, če je ženska za pogovor zainteresirana, bo odpisovala, če ni zainteresirana, lahko prijazno zavrne dopisovanje/ ignorira sporocilo ali kakršne koli predloge za karkoli..
Jaz osebno nisem za neko poniževanje moškega spola, ljudi, če vidiš, da sam nisi zainteresiran, druga oseba pa je... Jaz osebno se tudi ravnam na ta način. Samo povem svoje mnenje, če je že forum za to namenjen.
Saj kot da je tinder ali diskac kaj drugače, kot da moški pač poskušajo pristope pri večjem št žensk..

Je pa lahko res pri temu mmm, drugačna situacija zdaj kot je bila pri meni.. Sva se dobila nekje pol leta po tem, ko mi je prvič pisal in jaz se zdaj ne spomnim, da bi mi težil posebno za se videt.. Sem pa tudi jaz naredila bolj izjemo, sem se vse skupaj dobila z dvema v celem življenju iz neta.. (Mogoče se kaj do konca napišem, konec dneva, zdaj ni časa..)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 02. Nov. 2020 13:21

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Nov. 2020 20:43

- ^ mah, očitno bi rabil tudi kakšnega frenda, moškega spola, da ti kaj glede žensk svetuje... Če boš ti eni priznal, da si pisal njej in zraven še 10im drugim uporabnicam, ne bo lih neki učinkovito delovalo.. (čeprav to (nekateri) tipi delajo drugje, sam ne rečejo na tak način.. oz tako direktno..)
- očitno ti je ta bivša dosti samospoštovanja zbila..

- nič nimam za priznavat o sebi, čakam kakšne praznike na delovne dni..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 02. Nov. 2020 21:15

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:40, skupaj popravljeno 1 krat.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 03. Nov. 2020 7:06

- Ste se pa razpisali...
- Da ne sledim/razumem preveč o čem se gre tu gor. #momlife

- Bo LZ nekega dne poročil Rusinjo. I feel it in my bones. :D - Ananhas, 2020


- Imamo doma dva tedna staro štručko :hearts:
- Mi priznam paše trenutno biti v tem mehurčku fizično le nas štirih (se skušam osredotočit na pozitivne stvari situacije in to je ena taka stvar zame...) saj se še malo spravljam k sebi in mi obiski ne pašejo.
Sem šla tokrat k porodu bolj pripravljena in umirjena, več vedela... do prakse seveda. Ker sem vmes napačno sklepala, da bo babica naredila določen sporen/odsvetovan prijem, me je popadla panika in sem ponovno doživela tisto zakrčenost, kljub izčrpanosti. Je šlo pa nato vse ostalo lepo čez in kar je najbolj pomembno - rodila zdravega fantka.
- Srce/jubezen res nima dna. :) Nekatere stvari pa tudi v drugo emocionalno niso nič lažje, materinstvo res potegne ven širok spekter občutkov in situacij.
- Je bila prva reakcija hčerke na bratca hecna, rahlo boječ in nezaupljiv pogled na dojenčka in na moj trebuh, tleskanje z rokicami po mojem splahnelem trebuhu in spet pogled na dojenčka in nato končno nasmeh. Mislim, da je v praksi naredila povezavo. :D Na začetku je izrazila malce lastitve do mojega telesa, predvsem, ko sem ga imela v naročju, sem pa do sedaj že ugotovila kako postopat. Drugače pa vse opazuje z zanimanjem, midva se pa tudi trudiva, da ne občuti nobenega manjka.
- Sem vesela, ko dobim kakšno dobro novico, v teh časih še toliko bolj...Žal pa tudi brez slabih ne gre. Je bil celoten oktober en tak vrtiljak; fizično, čustveno, službeno, družinsko.
- Eno življenje ugasne, drugo se rodi; krog življenja, vem. Mi je pa žal, da je nisem več mogla videt, objet, potovat tja, kot sem mislila na začetku leta. Na koncu se ni več zavedala kaj se dogaja okoli nje. Je doživela pa res lepo starost in me sama smrt ne prizadane toliko v tem smislu - kar mi pride do živega je predvsem to, da vem kako močno si nas je tudi ona želela še videt, "svoje punčke", kot nas je kljub odraslosti in pravnukom še vedno klicala.
Na babuške :wein:
- Čas je res ena taka izmuzljiva stvar, hitro gre in ne da se ga povrnit. Kako je velikokrat podcenjen pojem ob boku drugih, ki jih družba vrednostno postavlja višje. Se tega zavedam vsako leto bolj...
- So te časi in dogajanje okoli po svetu res... So že pred mano zgroaj nekateri povzeli. Utrujajoče in negotovo.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Nov. 2020 7:14

- mogoče bi bilo dobro, da poskusiš (mmm) na splošno malo spoznat nove ljudi, dobiš še kakšno družbo, tako da se pridružiš kakšnim novim hobijem, športnim aktivnostim (kakšno plezanje? ), prostovoljstvo..
- kar zdaj res ni toliko možno, kar so ukrepi in korona (neka prostovoljstva pa še vseeno potekajo, kar bežno slišim..) Ok zdaj v takih primerih vidim, kako ima lahko korona bolj negativen vpliv na ljudi, ki nimajo toliko bližnjih in tudi starejše..
- meni se zdi, da je lahko kdaj kakšen človek zelo zapičen v iskanje nasprotnega spola(al istega), partnerja.. v resnici mu pa bolj samo družbe ljudi manjka na splošno..
- pa nisem zdaj hotela preveč pametovat, sem tudi pri sebi videla kakšne stvari v preteklosti ali mogoče še zdaj, kaj bi lahko naredila, razmišljala drugače in od tu mi ideje za komentarje, 'nasvete'..

- Čestitke Ananhas :)

- ima tudi ena od mojih prijateljic 2. porod v manj kot enem meseceu. :) (sploh nisem vedela, da je imela Ananhas rok že te dni, sem imela iz tistega, kar je pisala v glavi, da ima rok po tej moji prijateljci :) )

- me čaka kar bolj siten teden od prejšnjega, upam, da bo šlo brez večjih problemov.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Nov. 2020 16:46

- je prav nek čuden čas zdaj, več slabih stvari se dogaja, korona, ta Dunaj zdaj, jaz sem naenkrat izvedela za ene 3 stvari danes..
- ne vem a bi jemala dopust za danes, ker nisem skoraj nič naredila, bom še poskušala do konca dneva nekaj stvari, del dneva sem bila itak od doma in se motala okoli kliničnih, kjer sem se s starši videla, pa še, ko sem nazaj prišla, sem delala na reševanju ene situacije in s svojim zadnjm bivšim in eno prijateljico govorila o stvareh, za katere sem danes izvedela, ta tretja me najbrž pokliče zdaj v kratkim, ko konča z delom..

- ene stvari, ki sem jih slišala in, ki se mi dogajajo, so prav take, da si ne moreš mislit, da se to tebi dogaja, kot da je iz kakšnega filma ali pa se res eni tretji osebi dogaja..

- bi mogla najbrž nekaj ukreniti glede mojega prvega bivšega (s katerim sem zaključila pri 21 in je še vedno obseden z mano/'me ima rad po njegovih besedah'), ki ima psihične probleme.. Hodi na neke obiske nenapovedano k staršem, počne čudne stvari.., mojim staršem se smili in niso nič prijavljali policiji, bi pa bilo verjetno najbolje.. Mene po daljšem času spet kliče na mobi.. Do zdaj ni bil nikoli nasilen, bolj je pasiven in počne čudne stvari, možno, da je na pomirjevalih, samo nikoli ne veš, kaj bo takega človeka prijelo naredit.. tako da bi mogla zdaj še to jaz urejat na policiji in klicat enega od njegovih staršev, samo menda tudi tisti starš ni ok in ne vem, če se bom lahko kaj zmenila.. Fak, noro..

- Imam eno večjo stvar v službi v čet. za katero upam, da se bom lahko pravočasno pripravila, enega odgovora pa še vedno nisem dobila in se mudi, bo treba jutri v Nem. klicat očitno..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 03. Nov. 2020 21:48

“I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world.”
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Nov. 2020 7:52

- ok potem mmm, jaz ne poznam zdaj celotne tvoje situacije, samo iz določenih stvari, ki si mi jih povedal, sem tako sklepala... oz kakšna stvar glede tvojih pristopov mi je bila tudi čudna, zato sem si mislila, da bi mogoče bilo bolje v živo iz skupnih dejavnosti koga spoznati oz. ženske.. ok potem že veš zase kako in kaj..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Nov. 2020 7:52

- ok potem mmm, jaz ne poznam zdaj celotne tvoje situacije, samo iz določenih stvari, ki si mi jih povedal, sem tako sklepala... oz kakšna stvar glede tvojih pristopov mi je bila tudi čudna, zato sem si mislila, da bi mogoče bilo bolje v živo iz skupnih dejavnosti koga spoznati oz. ženske.. ok potem že veš zase kako in kaj..
- glede staršev je tako, da je zelo boleče za starše, če je z njihovim otrokom kaj narobe in si ne priznajo, (sploh če je to tisti od večih/ treh otrok, ki je bil vedno najbolj perspektiven/ najboljši, so ga vedno potiskali naprej, se hvalili z njim.. ampak, zdaj očitno moram lih jaz še reševati situacijo, čeprav me tam ni bilo..)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Boris22
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 30. 10. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris22 » 04. Nov. 2020 11:30

saarijarvi napisal/-a:Ta pristop 'bom vrgel trnek, pa karkoli se bo prijelo, se bo' je pa tudi malo mimo.. :) pisati vsaki random zenski na forumih, potem pa govoriti, kako so ti vsec samo lepotice, in da si jih najbrz zasluzis zaradi strokovnega znanja sluzbe :lol: :D pogum pa imas. Tako kot pri stavah recimo na pokerstars stavnici.

Da imam se vedno milijon os okoli sebe in sem koncno kontaktirala iztrebljevalca. Upam, da ne bo predrago. :nein:


Si pa občutljiva ti mal preveč. Fant se je pač malo na suho zagnal... eni pač takšno taktiko uberejo, kar sploh ni tko slabo. Ena na vsake 10 bo sigurno primla takšna je pač statistiga jebi ga :D
Zadnjič spremenil Boris22, dne 11. Nov. 2020 10:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 04. Nov. 2020 14:05

* poslala štiri prošnje. tri so "na pol", ker rabiš strokovni izpit (kako naj naredim strokovni izpit, če prej rabim pripravništvo, vsi pa iščejo ljudi k že majo strokovni izpit....).
* me je groza, ker butne v takih situacijah moja izredno nizka samozavest na plano, in razne intrusive thoughts ("kdo bi pa mene zaposlil, če sem nesposobna..."), ki imajo kontraefekt.
* res sovražim spremembe. čeprav skos rinem naprej, vedno iščem nekaj "dodatnega", me vedno uniči. ogromno časa rabim, da se navadim, da se v novem okolju počutim varno in da se sprostim. ampak dobro. vsaj ne stagniram zaradi strahu.
* živčna sem zaradi volitev. biden je pikico boljši lump k trump... ni ravno izbire bilo letos :D mi je žal, da je sanders odstopil :(
* tolk sem živčna, grem raje kar tečt, bah.
* bom morala resno začet delat na samozaveti, ker tole res ne vodi nikamor.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov