Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 24. Sep. 2020 20:56

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:44, skupaj popravljeno 1 krat.
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 24. Sep. 2020 23:58

- je bil krajec prav nagajiv. Res zanimivo kako luna vpliva na ljudi.

- danes oz.zdaj že včeraj je bil tak prijeten dan, z bivšim zakopala bojno sekiro, upam, da vsaj za kakšen teden. V miru je vse lažje. Drug teden pride nova sodelavka, se je že veselim, čeprav bo spet ena nova nadloga nad menoj. Dejansko je z nekom novim več dela kot če te osebe ni ampak saj, ko se uvede bo lažje :)

- predčasno sem šla domov iz službe in šla zapravljati, joj, kako paše, po dolgem času. Ko si vzameš čas in kupuješ stvari, ki jih sploh ne potrebuješ. Opažam, da včasih sem jedla čokolado, ko me je zdeloval stres, zdaj pa zapravljam. Ne vem kaj je bolje :lach:

- jutri težko pričakovan dopust. Všeč so mi podaljšani vikend, načrti so in upam, da se uresničijo
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Sep. 2020 4:55

mayaeb napisal/-a:
- danes oz.zdaj že včeraj je bil tak prijeten dan, z bivšim zakopala bojno sekiro, upam, da vsaj za kakšen teden. V miru je vse lažje. Drug teden pride nova sodelavka, se je že veselim, čeprav bo spet ena nova nadloga nad menoj. Dejansko je z nekom novim več dela kot če te osebe ni ampak saj, ko se uvede bo lažje :)

LOL ja, kakor kje. Pri nas je imel sef sam preveč dela, da bi se kaj z mano ukvarjal.
Ampak sem ga res videla biti ob vseh možnih urah na mailu in iz dopusta je tudi skos delal..

- ma ja problemi so skos neki, ne vem a sem že malo pozabila, kakšen je bil faks, ampak zdajšnji tempo je najhujši do zdaj, sploh nimam energije vsega naredit, vsa izobraževanja srednja, Fax, se mi zdijo vrtec proti temu..
-ze zdaj premlevam, kako dve stvari hkrati počet danes..
- mi teži, ker kdaj mislim, kaj bom še naredila po 4/5 in potem sploh nimam več energije za nič.. Najraje bi šla spat ob19, potem poskušam se malo ostat budna ma nisem nič produktivna..
- za vikend me čaka selitev in delo za sluzbo
-jao ni mi všeč en predlog od šefa, se tu se bom mogla neki pogajat očitno..

- cimri mi ne gredo toliko na živce, da bi bila pripravljena plačevati x2 od. Zdajšnje cene. Sicer jaz sem imela srečo in sem imela za cimra samo en par, ki ju večino časa ni bilo doma, zadnji mesec sem sama v stanovanju..
So pa cene tudi različne glede na kraj, enkrat mi je en na prevozih, ki najema v MB pravil, da daje za enosobno stanovanje isto kot sem jaz tukaj za eno večjo sobo( za 2 osebi v bistvu) z balkonom..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 25. Sep. 2020 5:34

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Sep. 2020 6:12

- lol jaz samo vidim iz zgornjega sporočila da se ujameš z dušik ljudmi :D

- po mojem je glede tega kam rines in ne, dosti odvisno tudi od nekih socialnih veščin in koliko imaš občutka za ljudi ali pa neke prakse na splošno ( z nasprotnim spolom)

- jaz tistega sodelavca niti ne vidim vsak dan, ker je tak način dela, včeraj sem ga za 5 min, v tor in sre ga nisem ker sem bla od doma, pa več dni ga ne, na začetku sem ga več, ker je on pomagal pri mojem uvajanju in sem delala bolj tako da sem njega spremljala (oh keri lepi dnevi) , zdaj pa se ne vidva več posebno.. Sva pa pogosto na telefonu, ko jaz kaj rabim, kdaj pa tud on pokliče in precekira situacijo.. :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 25. Sep. 2020 7:36

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:45, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Sep. 2020 7:46

- N = Nitrogen = dušik
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 25. Sep. 2020 8:09

hayley napisal/-a:- N = Nitrogen = dušik

Lol, dobra :| :twisted: :lach:

In jaz sem na tole sel argumentirat naprej
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 25. Sep. 2020 10:29

mmm napisal/-a:
- Nimata kaj reci na to razen da si mislita verjetno da sm otrocji al pa zmesan ;D



Lol, odvisno koliko sta stara, sej mlajši najbrž se o takih rečeh pogovarjajo..
Pri nas se veliko večino časa pogovarjamo o stvareh s službo povezanih oz. skoraj samo o tem.. kdaj še kdo kaj druzga pove, meni je ful zanimivo poslušat kaj druzga, se prav malo sprostiš tko.. O športu je kdaj kaj, eni se o nogometu, pol o kolesarstvu, js nič od tega ne spremljam.. kdaj kdo kakšno pripombo o ženi, ma zelo malo ali bolj nič prav osebnih stvari.. ..ena dva se tud o svojih psih oziroma živalih.. ampak kjer sem bila na praksi so se recimo ženske veliiiko več in bolj osebne stvari pogovarjale se mi zdi na sploh.. ma je bilo čisto drugo okolje, manj dinamično, ena sodelavka še mlajša od mene tudi na nekem uvajanju, je veliko o tipih in tinderju govorila (med malco), jaz sem se počutila kot neka babica zraven nje, ker nisem imela, ne tinderja, ne instagrama, kdaj izpade, posebi mlajšim od mene malo čudno, ko te vprašajo za instagram in da pol nazaj rečeš, da nimaš :lach: :lach: ..
- mi imajo pa posebej 2 oz skoraj kar vsi sodelavci dober smisel za humor, bolj kot vse ženske, ki jih poznam oz s katerimi sem prej delala..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Sep. 2020 8:18

- jooj, morem malo pojamrat
- dobra stvar je, da se danes počutim malo boljše, bolj spočito kot v petek, mislim da sem bila cel petek tako brez energije in utrujena in neproduktivna, že ko sem se zbudila, se mi je zdelo, da bi šla komot še za 8 ur spat
- mi teži ker sem ful taka brez energije, utrujena, še posebi po službi in imam pa skos neke pritiske iz vseh strani in skos neki za se menit in odgovarjat potem pa še na privat mailih in se mi sploh ne da oz. se počutim kot rastlina..
- ne vem, morem ali bolj zdravo jest ali telovadit nazaj, zadnje čase se mi je mudilo zjutraj in sem kar izpuščala telovadbo.. čeprav kil imam nekaj manj kot sredi poletja in najbrž je že več tednov, odkar nisem bila niti malo napihnjena
- eh šef mi neki piše že spet danes zjutraj
- zdajšnji lastnik mi je bil nekaj siten, valda da bom vse pospravila in počistila, KO bom šla ven, ne zdaj/ prej sredi tedna, ko sem kot rastlina, ko končam s službo, oz tehnično niti ne končam, ker je vedno še kaj za naredit..
- mi teži, ker zdaj zgleda, da želijo vzet en drug avto, kot sem ga jaz izbrala :/ , bom morala vseeno še malo stisniti z energijo in vztrajati pri svojem in se poskušat izpogajat, čeprav imam že vsega vrh glave, če bi bil to edina problem, ne bi blo slabo..
- morem it šefu zdaj odpisovat in lastnici bodoči in lastniku zdajšnjem in pol delat še ene stvari za službo

- se slabo počutim in sem napeta zaradi selitve, novega okolja, stvari, ki jih še morem naredi za službo danes, sestanka in pregleda stvari v ponedeljek za prejšnji teden, s šefom.. se počutim čisto zanič glede vsega
- sem imela včeraj neke probleme z odtoki, hvalabogu mi je prišel bivši vse popravit in zdaj je vse ok..

- sem se počutila veliko bolje, v obdobjih, ko sem se s kom dobivala ali bila v zvezi, zdej sem samo sama z en kup stresa.. in se počutim, da je vse narobe nekako..
- bi šla kam ven jest danes, še najbolj kaj tajsko/ azijsko, bivšemu se zaradi korone ne zdi več ok hodit ven jest, mogoče bom pri meni kaj naredila..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Sep. 2020 8:18

- jooj, morem malo pojamrat
- dobra stvar je, da se danes počutim malo boljše, bolj spočito kot v petek, mislim da sem bila cel petek tako brez energije in utrujena in neproduktivna, že ko sem se zbudila, se mi je zdelo, da bi šla komot še za 8 ur spat
- mi teži ker sem ful taka brez energije, utrujena, še posebi po službi in imam pa skos neke pritiske iz vseh strani in skos neki za se menit in odgovarjat potem pa še na privat mailih in se mi sploh ne da oz. se počutim kot rastlina..
- ne vem, morem ali bolj zdravo jest ali telovadit nazaj, zadnje čase se mi je mudilo zjutraj in sem kar izpuščala telovadbo.. čeprav kil imam nekaj manj kot sredi poletja in najbrž je že več tednov, odkar nisem bila niti malo napihnjena
- eh šef mi neki piše že spet danes zjutraj
- zdajšnji lastnik mi je bil nekaj siten, valda da bom vse pospravila in počistila, KO bom šla ven, ne zdaj/ prej sredi tedna, ko sem kot rastlina, ko končam s službo, oz tehnično niti ne končam, ker je vedno še kaj za naredit..
- mi teži, ker zdaj zgleda, da želijo vzet en drug avto, kot sem ga jaz izbrala :/ , bom morala vseeno še malo stisniti z energijo in vztrajati pri svojem in se poskušat izpogajat, čeprav imam že vsega vrh glave, če bi bil to edina problem, ne bi blo slabo..
- morem it šefu zdaj odpisovat in lastnici bodoči in lastniku zdajšnjem in pol delat še ene stvari za službo

- se slabo počutim in sem napeta zaradi selitve, novega okolja, stvari, ki jih še morem naredi za službo danes, sestanka in pregleda stvari v ponedeljek za prejšnji teden, s šefom.. se počutim čisto zanič glede vsega
- sem imela včeraj neke probleme z odtoki, hvalabogu mi je prišel bivši vse popravit in zdaj je vse ok..

- sem se počutila veliko bolje, v obdobjih, ko sem se s kom dobivala ali bila v zvezi, zdej sem samo sama z en kup stresa.. in se počutim, da je vse narobe nekako..
- bi šla kam ven jest danes, še najbolj kaj tajsko/ azijsko, bivšemu se zaradi korone ne zdi več ok hodit ven jest, mogoče bom pri meni kaj naredila..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Sep. 2020 6:25

- je ratala taka zima v Lj, moram it domov po bolj zmske obleke in čevlje, ne da se mi niti it kadit, ker je tako mraz zuni..

- da mi je smešno, ker po eni strani se eni zelo pritožujejo nad maskami, če jo imaš več ur gor, je res zoprno, ma samo za v trgovino... meni se kdaj, že večkrat zgodi, da ko grem ven iz trgovine, kar pozabim, da jo mam gor in pol okoli hodim z masko ali pa kdaj jo imam še v avtu gor..
- kako se komu maska zmoči, mi pa tudi ni jasno, meni se ni še nikoli, edina fora je, da imam vse maske od pudra..
- je hecno, ker lani, ko bi mogla it v to hišo, kamor zdaj grem in sem zadnji hip izvedla, da ne bom šla, mi je blo zlo bedno, zdaj bi pa skoraj kar tukaj ostala in se ne bi selila.. ampak malo mi ne diši si delit stanovaja z lastnico oz hčerko lastnika + nekoliko manjšo sobo od moje zdajšnje, brez balkona, oddajajo po isti ceni, sem mislila, da jo bodo spustili, ker je malo manjša in brez balkona.. frendici sem posredovalsa kontakt, ker sem mislila da bo tista soba cenejša od moje zdajšnje, ma je potem tudi njo minilo, ker ji je bilo predrago..

- škoda, da ima moja zdajšnja/bodoča lastnica vse ostale sobe polne, ker bi sicer moja prijateljica tudi šla tja v isto hišo kot jaz.. :/ , to bi bilo res fajn.. :( :(
- mi je malo bedno živet s študenti, lani, če bi se vselila bi bili ravno pol pol zaposleni in pol študenti, zdaj vem, da je ena zaposlena tam, ostalih dveh ne poznam, moja predhodnica, katere prostor bom zasedla in preko katere sem dobila kontakt, se je pa ravno odselila v Švico..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Sep. 2020 18:14

- fak, kako more bit ta hčerka od tega lastnika razvajena/ zatežena, čisto zapretiravala glede tega kakšno je stanovanje, itak da človek generalno počisti, ko gre ven, ne enkrat sredi tedna, ko je še noter. Verjetno kuhinja ista kot pri njej ni, ker po besedah cimrov, se je nikoli ni taknila, ko je živela tukaj..
Še bivši, ki je bil tukaj in je sicer zelo tak hiter, ročen fant, za čistit, kuhat, popravljat kaj pri stanovanju, vse še bolj od mene (ista situacija je bila tudi pri cimrih, da je bil tip bolj za čistiti in kuhat od punce), je rekel, da njemu se zdi čisto v redu vse..

- je nova hiša tako bolj sredi ničesar, medtem, ko sem zdaj bolj sredi blokov in poslovnih stavb in mi je malo čudno, ker se mi zdi čisto drugo okolje, tako prazno, kot da sploh ne bi bila nikjer blizu lj nekako.. haha tu kot vse kaže, ne bom več srečevala random ljudi, ki me ogovarjajo, medtem ko samo do trgovine grem par metrov :lach:
- soba je ene 2x ali celo 3 manjša od zdajšnje, je pa zdajšnja precej velika bla, ampak je pa celotna najemnina nižja in hiša ful urejena in bom preživela.. pa zakonske postelje tudi ni več.. - po pravici povedano je nikoli nisem rabla, samo 1x je nekdo prespal pri meni, uni iz poroke in sva takrat oba spala na enem koncu oz na eni postelji, ampak ful boljše vizualno zgledata dve postelji skupaj/ zakonska od ene :D :? . Ampak verjetno bolje, da ne živim s to sitnobo od hčerke od lastnika, pa še v manjšo sobo brez balkona bi se mogla preselit..

- nova lastnica je totalno prijazna, zgleda kot ena manekenka, ful mlajša kot na eni sliki in menda lahko pokličem kadarkoli bi kaj rabila/ hotela vprašati.. Ful je taka mila v živo delovala, jaz sem si jo po telefonu, ker je vedno vse natančno preverjala koliko sem resna, kakšne plane imam, vedno takoj poklicala nazaj... da sem si jaz najprej naredila malo sliko, da je malo bolj taka stroga..
- morem do konca prenest stvari v naslednjih dveh dneh in bo..
- ajde morem se še nekaj pripravit na jutri in nehat bluzit tu gor in odpisati unim sitnobam...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 27. Sep. 2020 18:33

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Sep. 2020 18:35

- zdej sem šele vidla, da je 1. v četrtek, sem prej skos mislna, da je v sredo, se pravi do srede mam čas, ne vem kaj mi pol uni težijo toliko prej, idioti!!!!

- T .. ja, pred 10 dnevi, ko sem se kopala v Portorožu, je bilo 31 stopinj, morje 24,7 stopinj, zdaj je pa res zima.. popoldan je še nekako, dopoldan je bilo pa ledeno..
- imam še za porabit vavčer, ne vem kje ga bom, v najslabšem primeru res v en hotel z bazenom za enkrat prespat al neki, ker glede dopusta je/ bo bolj bogo. Faking praznikov pa letos ni!! (ob delovnih dneh)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov