Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 20. Sep. 2020 20:24

* super dan. Oddelala siht, odtekla 11km!!!, sla v savno s sodelavko.
Noice
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 21. Sep. 2020 5:21

- vikend je bil kot vedno prekratek, ne vem, če sem že kdaj prespala pol vikenda :D kdo bi si mislil, kako to paše občasno

- včeraj sem se celo zvečer zmigala in s hitro hojo prehodila 10km. Če že tečt ne smem je tudi to nekaj. Priznam, da pogrešam jutranjo rutino s tekom.

- popoldan preživet pri babici na ekstra sladki kavi, mislim, da je toliko sladkorja v njej, da žlica skoraj stoji noter :) martinčkanje na soncu in podobno.

- sovražim, ker vsak ampak res vsak ponedeljek iščem prometno od avta. Kar nekam zgine. No saj, še malo in avto v graben zapeljem in je ne bom rabila več :lach:

- 3ure spanja danes ponoči je bilo premalo, 5je kul ampak 3 ni kul. Dopoldan bo preživet s kavicami. Sem dobila v službi namige, ker letos še ni bilo razgovorov z zaposlenimi, da bi jih pa vseeno imeli in sem se malenkost pripravila, bo danes surprise ponedeljek :D bolje zame, da ne vedo v naprej, kdo zna biti precej piker :eek: :D

pa lep začetek delivnega tedna vsem
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Sep. 2020 16:20

^Enako!

-uf ni bil nič bed/ naporen dan danes, hvalabogu, še čist pašalo mi je, da sem na sestanku delila svoje probleme in zdaj je manj na mojih plečih in stvari se premikajo naprej.. pa bolj je čil, če si samo prisoten na sestankih, ki jih ne vodiš sam..
- js rabim pa ene 7 ur spanja, še boljše, če 7 in pol. Spim v bistvu več kot na faxu oz bolj opazim neproduktivnost ob premalo spanja zdaj v službi, kot sem jo opazila, če sem se cel dan učila med izpitnimi ali bila na faxu.. tudi posledično, ko imam vale novih informacij rabim vse sprocesirat s spanjem, na začetku službe sem večkrat šla spat kar ob 19:00 :D
- hvalabogu se danes počutim boljše in ne čutim vročine kot pet-ned, mogoče je krivo, ker sem malo več spala iz včeraj na danes..

- ugotavljam, da ni čudno, da sem si s sodelavcem tako domača, ker ga vidim in sem na telefonu z njim veliko več kot s starši, vsemi prijateljicami, kolegi skupaj tedensko..
- moram še delat za službo naprej in klicati avtohiše, posebi to zadnje se mi ne da..
- mislim, da sem pozabila doma polnilec od privat računalnika, talent, no sej mogoče boljše ,da ne bom rabila časa za brezvezne stvari in bila bolj produktivna.. sicer pa deluje polnilec od službenega na obeh..
- bi mogla nekaj tudi na ljubezenskem področju naredit, ampak je za zdaj taka guzva, da ni časa se ukvarjat se s tem..

- faak, a js prav gledam, da je prvi praznik šele božič in padeta dan reformacije in dan mrtvih na soboto in nedeljo, jaooo.. :rolleyes:
- kje je pravično, da imajo otroci in učitelji po cel teden počitnic.. Zakaj sploh imajo šolarji toliko počitnic na leto, zdaj se mi ne zdi logično, lol.
- sem kar malo fous frendici, ki je učiteljica in je bila celo korono karanteno fraj, poletne počitnice pa se te enotedenske bo imela 2x..
- kakšno leto, res..
- ze tako imam guzvo s službo in zdaj sem se pod pritiskom da morem čimprej dobit ponudbe za ta avto.. :rolleyes:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Sep. 2020 8:20

- sem Se danes ful bolj naspala kot prejšnje dni ker sem prespala budilko
- sem imela kar neke sanje o šefu, v smislu da sva se zlo dobro razumela, bizarno, je pa res da sem ravno pred spanjem bila na mailu in gledam prisotnosti od naših in je ravno sef tam ob 22 gor, drugi del sanj pa da me lovi neka ful dolga kača, js tečem in ona za mano..
- hvala bogu dobila eno malo bolj sposobno avtohiso od izbranega proizvsjalca, v Kopru so ful prijazni in relativno hitro zrihtajo, vsaj do sedaj je tako delovalo, v Lj pa nesposobni in milijon in ena komplikacija, pa kako se nosijo tisti mulci tam v prodaji!! .. Se eno ponudbo moram poiskat..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Sep. 2020 10:05

- moram do 13.00 sprejet eno pomembno odločitev za potek nadaljnega življenja (in pri tem ključnih naslednjih 2 tednov) na tem področju in ne vem kaj naj... Po eni strani bi sprejela odločitev "a" in bi mi olajšalo določene stvari, vendar podaljšalo proces po skoraj nepotrebnem, predstavljalo bi mi nek poraz, pa dalo oviro pri uresničitvi določenih želja... Je pa lažja pot trenutno.
Potem pa je odločitev "b" za katero imam občutek, kot da se mi k sprejetju te poti trenutno upira vsaka celica v telesu, ne vem, če bi sploh šlo skozi, ne vem, če izpolnjujem vse zadeve,... vem, da bi bilo na las in bi se morala kar malo borit in ne vem, če imam v 9. mesecu voljo za to... Če mi "b" uspe in dobim odobritev, gre uspešno skozi - vem, da bi od sreče skočila do neba... Po drugi strani pa mi je za morebitno "b" odločitev že sedaj kar malo slabo (proces namreč). Za odločitev "a" pa žal, ker ne bi dala vse od sebe in sploh ne bi poskusila.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 23. Sep. 2020 10:10

...
- do dveh moram opravit vse klice
- če bi vedela kaj točno gre komisiji po glavi...
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 23. Sep. 2020 11:51

Ananhas, sicer si se verjetno ze odlocila; ampak kot nekdo, ki se nikoli ne zna odlocit, se vedno spomnim na tale TED talk :)

https://www.ted.com/talks/ruth_chang_ho ... n#t-650765
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Sep. 2020 12:17

- jaz kot sebe poznam, bi šla samo za b v takem primeru :D , kdor ne tvega, izgubi! Sej verjetno je možna a, če b ne uspe
- priznam, da ne vidim pointa v ted talkih (brez zamere), mislim, da ne morem ničesar pridobiti v nekih 20 min poslušanja, ampak samo izkustveno, da se mi nekaj premakne, edini tak, ki se mi je zdel res dober ted talk, je bil neki z depresijo povezan, kako lahko kontroliraš svoje misli in podobno..

- mi dost časa pobere urejanje stvari z avti, imam že v planu, da se bom naslednji teden na zmanjšano produktivnost oz nekatere naloge izgovarjala na te avte, pa na selitev, pa naj mi piše kak dan dopusta še, če mu ne bo prav, jaz klona si ne morem naredit, žal..
- čakam en klic, ampak bolje da se kar ostalih lotim..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mayaeb
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 806
Na forumu od: 26. 8. 2020

Neprebrana objavaNapisal/-a mayaeb » 23. Sep. 2020 16:35

- včeraj slučajno med delom ugotovila eno veliko napako, ki smo jo naredili, še ne vem točno kako bomo popravili zadevo
- cel poppoldan sem se sekirala glede tega in ugotavljala kaj in kako, sem imela že v mislih, da grem čez noč delati in poiščem vse vzorce za nazaj, kje se je pojavila napaka ampak sem raje odmislila in večer preživela v dobri družbi. Blagodejno za živce :)
- za popoln začetek dneva so me zaklenili iz firme, ko me spustijo noter me takoj pokličejo k sebi in povejo ugotovitve, da je situacija še precej slabša kot je bila videti na prvi pogled, res super, jim predlagam, da me kar nazaj ven zaklenejo, ma se niso strinjali :(
- vedno bolj nadležno mi je gledati bivšega vsak dan. Najprej je še nekako šlo, zdaj se pa približuje nevzdržnemu. Ne vem kako sem lahko prenašala tega človeka toliko let, res ne, pa je že dobro kazalo par tednov. Upam, da je zgolj vpliv lune, ker me prca na polno. Itak poskrbel, da vsi vedo, da nisva več skupaj, ker jaz sem pa res prestara zanj. Zanj so zdaj primerne tiste pod 23 let :oops: ni da bi komentiral.
- vedno, res vedno sem bila proti tehnologiji. Zarečenega kruha se največ poje..dejansko mi je všeč radarski tempomat pri avtu, ko zastoji niso več muka ampak čas za relax. Ne vem več kako sem živela brez tega :D
- testiram nek nov parfum, danes vzorce nesem do vseh, enaka serija parfuma, drug sodček, vonj kontra, aaa. Problemi :(
Ne živi v preteklosti, ne sanjaj o prihodnosti, osredotoči se na sedanji trenutek.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Sep. 2020 17:07

- sem se danes malo sekirala, ker, sem ugotovila, da so imeli drugi (o sodelavcih govorim, mi je že samoumevno) malo drugačne pogoje od mene in me zdaj skrbi, da je to kakšen znak, da me šef ne misli obdržat..
- mi je pa kul, da so mojo starši, ki vedno delajo nek pritisk name, zdaj pa kar nekaj flegme in mi govorijo, da je ok tudi če ne bom tukaj, kjer sem zdaj, naprej.. zanimivo.
- mi gre na živce bivši, ker je tako flegma in se nič ne pretegne okol službe in razgovorov, kot da pričakuje, da bo njega kdo prišel prosit, da gre kam delat, ali da bodo na razgovorih drugi iz njega vlekli, namesto, da bi se sam znal prodat, jaoo Ok, stanovanje je prodal, mu je padlo v žep polovico njegove vrednosti, kar je konkretno več od nekaj plač, ampak vseeno..
- moram počistit stanovanje, ker so jutri ogledi, pa še od doma ne bom mogla delat, ker je vse slišat čez steno in me motijo ogledovalci..
- nič, me čaka čiščenje in delo za službo naprej in lase si morem končno oprat..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Sep. 2020 15:43

- fak meni se takoo ne da več za službo delat, ma imam še ful stvari za nazaj in vse tako kar večinoma še nisem delala..
- se poskušam prisilit, da naredim še kaj v službi in ne grem delat domov, ker tam so ogledovalci sobe in se mi ne da srečevat njih in lastnika oz nobenga.. upam, da čim prej končajo..
- fak kako so simpatični, prijazni moški, prodajalci iz Kopra in Izole, napram ostalim delom Slo, prav neka precejšnja razlika, kaj dihajo tam dol? ajde Gorica še je nekje blizu, ampak odzadaj. Zdej pa ma šef, ker mi je toliko težil z različnimi ponudbami. Kakorkoli, sem že dobila idejo ob tem, da moram tipa na obali it iskat, če je to nek indic. Že tako mi je že parkrat rekel mož od prijateljice naj pridem kaj dol k njim, da mi koga najde. :D
- meni se bo utrgalo, to vse je pa res nekaj, kar si nisem predstavljala prej.. tuki sploh začetnikov niso vajeni, ne niso jih imeli že nevemkoliko časa

- uni moj taneporečen (oz. ločen) sodellavec je pa tudi bipolaren pismo, enkrat cel prijazen, kot da se mu vidno všeč, enkrat čisto kontra, sej razumem da lahko ima kdaj/ skoraj vedno toliko svojega dela ali problemov, da ni osredotočen na nič drugega.. Sicer pa v privat življenju se mi zdi da bi se karakterno ravno najmanj ujela z njim od vseh ostalih sodelavcev, ker je najbolj tak 'piflar' ali kako bi ekla, vse po nekih pravilih.. Človek je v letih, ko bi si že moral iskat parttnerko recimo, če bi hotel imert družino in on ne samo s službo se ukvarja pa še s kakšnimi dejavnostmi zraven, samo z ženskami ne.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 24. Sep. 2020 20:21

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Sep. 2020 20:32

- js če ne delam od doma, kar je bila zdaj izjema zadnja dva tedna sploh med tednom ne kuham nič, sem itak večino dneva v službi in jem tam pa še nisem navajena jesti kuhane hrane za večerjo. Moja dva cimra sta bila pa kontra, ko sem jaz hodila v posteljo ob 22, sta ona dva ravno domov prišla in začela kuhat ob 10 zvečer, na začetku mi je bilo to strašno bizarno, ker je bilo tako kontra od mojih navad.
- sploh nisem dojela še, da se selim in bom čisto drugje z drugimi ljudmi..
- jauz sem tako utrujena po tej službi, da mi sploh ni jasno, kako ljudje delajo ali se ukvarjajo še s čim drugim od službe... dobro moje sodelavce po eni strani razuem ker so vsi že nekje 15 do 20 let v tej službi..
- po mojem je ful lažje prit k partnerju domov, da imaš vsaj malo neke mentalne, čustvene podpore, kot pa nič :(
- mi od kao nezdrave hrane/ sladkega ful paše jest zadnji čas gumjaste bombone ali kisle gumjaste bombone, sem sicer skos malo živčna, tako da kakšnih čokolad ali čokoladnih piškotov ali težje hrane sploh ne morem jest zadnji čas, bi mi kar slabo naredilo verjetno.. in pice, slano mi gre ful bolj od sladkega
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 24. Sep. 2020 20:39

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Sep. 2020 20:50

- meni je bil moj bivši kul, ker js sem bila bolj pod stresom od kakšnih stvari ali bolj skrbela on je bil pa bolj tak flegma, zen in mi je vedno dajal tak občutek, da sem se ful sprostila zraven in pozabila na ostale stvari.. lol, pa sprosti te tudi seks in on je bil tud eden takih tipov, ki je bil vedno khm available :D
- ne vem, meni je naš pralni stroj čisto tak simpl, nimaš kaj falit, za kakšne bolj napredne ne vem, garnt se pa dobi na yt za vse take stvari kaj..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov