Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Avg. 2020 18:46

Noben nima maske, eni si jo dajo čist dol pod brado, eni samo nos ven ko vohajo, mislim da si večinoma da pod brado folk, js sem si, ostalih niti nisem toliko gledala v bistvu, sam vem da niso imeli vsi gor..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Avg. 2020 22:02

- je bil fajn koncertič, mi ni žal zdaj, da sem šla in izpustila malo učenja..
- mi je bilo ful lepo, da se mi je I/ta iz poroke pridružil, čeprav zdaj imava bolj prijateljski odnos, ampak meni je kul, ni mi nekaj hudo, mi je pa sicer on karaterno zelo prijeten in vizualno tudi kar ok.. sploh pa padam na take skrivnostne/ zadržane/ ki so sami sebi dovolj in ne posebi iščejo partnerice/ uizi..
- mislim, da mi ni nekaj bedno glede ega, da me ima samo za prijateljico, ker imam par drugih modelov, za katere vem, da sem jim všeč vizualno in karakterno, če ne bi imela teh par ljudi, ki mi malo dvigujejo samozavest, bi mi pa najbrž bilo (po moje me še vedno malo alkohol drži, ker me hitro prime, da take pišem.. :D :D :D )
-William the Blake aka kitarist od Koala voicov je bil fajn, no ta kitarist mi je tud všeč in karakterno deluje čist isti kot ta I.. je pa čisto premalo komadov imel..
- sva nekako zmenjena, da greva še na kakšno podobno stvar, ko bo on nazaj iz Fr, joj sem mu fouš za ta dopust/ izlet

- je on tako ekstremno introvertiran, najbolj od vseh tipov s katreimi sem bila, pa so bili najbrž vsi razen enega introvertirani
- nič, jaz nanj ne morem vplivat, če sam nič noče, pa nič. Sicer je pa nekaj najboljšega, če se lahko v družbi nekoga počutiš udobno in si lahko to kar si, neglede v kakšnem odnosu sta, prijatelja, ljubimca, partnerja.. tako da to je to..
- se mi zdi on čisto prjeten karkterno in vizualno in ne bi rekla tako po vtisu, da še ni imel zvze/punce

- pustmo tega modela zdej malo pri miru in pejmo k hrani: nisem nekaj dosti jedla za večerjo in mi je pivo tako dvignilo apetit in bi zdaj takoooo jedla kak sirov burek ali picooo :x Samo boljše, da grem spat, pa zjutraj bolj zgodaj ustanem in jem zajtrk..

- ta korona mi že tako preseda, nisem pričakovala , da bo toliko časa trajalo na začetku..
- imam malo girl crusha na pevko od Koala voice :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Avg. 2020 15:58

- se mi v bistvu ni še nikoli zgodila taka situacija kot pri tem I, se še malo privajam..
- da tako ali tako nimam filinga s komerkoli začenjat karkoli novega, se bojim, da bi spet nekaj spodletelo.. no pri njem se itak ni zdaj kaj za bat..
- mi je smešna frendica, ki ga na prvi vtis ni ocenila kot nekega ful športnika in zdaj ji je nenavadno, da hodi precej v fitnes, surfa in ima doma un drog za uteži, js ne vem kako se tistemu reče.. in zdaj se zafrkava, da si je sposodu neko tujo hišo za obisk, da bi naredil vtis name.. jao :D

- sem delala 2 dni nazaj neke vaje,ki naj bi bile prvotno za trebušne mišice, na koncu me bolijo mišice na vseh koncih, kjer sploh nisem vedla da mišice so, na območju celega prsnega koša, da imam že pomisleke, da sem korono dobila, praktično cel prsni koš, med rebri, spredaj, od strani,/ profil, zgornji del hrbta/ zadaj plus trebušne.. Dobro, da sem te vaje že delala parkrat, pa vem, da se mi vsakič zgodijo te podobne bolečine, tako da ni od korone..

- lahko bi preprosto ostala, se ustalila z bivšim, delala na zvezi, itak on ima neke napake, ostali bodo imeli pa drugačne.. ampak ne, treba je komplicirat si lajf še mal s par drugimi tipi!
- sem bila bolj mirna in brezskrbna v obdobjih, ko se nisem z nobenim dobivala..


- mogoče pa je malo nenvadno, da te nekdo 1x sprašuje, kaj lahko naredi, da ti bo še lepše, par naslednjih srečaanj pa zgolj kolega.. :/


- malo pogrešam cartanje
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 21. Avg. 2020 15:38

hayley napisal/-a:Sem pa skoraj spremenila mnenje glede tinderja, ko sem sliašala, da naj bi se vsaj en par ali celo več kolegov od prijateljičinega moža spoznali prek tinderja, in to folk v začetku 30ih.. kar mi je malo čudno, mogoče je bil samo en par, pa je frendica malo zapretiravala, ko je rekla, da jih je več..



po mojem mnenju je tinder tak kot vse drugo. 5% ljudi se želi dejansko spoznat, 95% pa je tam zaradi pozornosti in samopromocije (ženske) ali seksa (tipi), ali pa drugih svojih problemov, ki bi jih morali reševat sami.
tako na tinderju kot povsod drugje je med mladimi ogromno enega ega in igranja, da bi folk prikril svojo nesamozavest, in zelo mal iskrenosti in kvalitet za kakršenkoli kvaliteten odnos. povsod je treba veliko sranja izkopat, preden najdeš košček zlata, ki je lahko kjerkoli. pomembno je samo to, da zaradi razočaranj in predsodkov ne postaneš apatičen/zamerljiv in ga izpustiš.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Avg. 2020 15:48

A torej si tudi ti na tinderju? :lach:

Mogoče je pa pri višji starosti malo boljše, so predvsem tisti do 25 iskalci pozornosti? Ko sem bila na praksi je ena sodelavka stare nekje 21 mi kazala tinder in je res imela same neke take modelčke, tipične tipe iz fitnesa gor, ki delujejo malo obsedeni s svojim videzom..

Meni se mi ne da ukvarjat s tinderjem za zdej, če bi pa šla, bi si pa dala starost od moje starosti/ 1 leto manj do 5+, mogoče je malo manj neresnih v tem starostnem rangu.. 2/2 20ih in začetek 30..
Un par, prijatelji od prijateljice, ki se je dobil prek tinderja, ki ju na videz poznam, sta oba čisto taka mirna, resna na videz, js glede na moje predsodke o tinderju, ne bi rekla, da sta se tam spoznala...

Tudi tisti, s katerim sem se jaz dobivalla, je (bil) na tinderju, tudi za njega ne bi rekla, da je na tinderju, po vtisu na začetku. Baje da išče bolj resno zvezo. Baje je šel na ene 6 dejtov in od tega z vsemi samo 1x, s 5imi ni imel želje it na 2. dejt. Po moje malo ne ve, kaj bi rad..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 21. Avg. 2020 16:23

emanuela napisal/-a:Ananhas, bilo je zanimivo...
Zdaj pa je ona tista, ki mora prinesti flaško, nadzirati kopanje, na sprehodih preverja, če je zagotovo lepo narejena v vozičku, poje ji, pripoveduje,veliko objema,... :) v glavnem, zdaj jo je res vzljubila, je pa zagotovo čutila spremembo. Nisem je pa nič silila, dala sem ji čas.


Juj <3

Zanimivo slišat različne izkušnje s tem.


- smo z malo trenutno v "mamini fazi" in se mi moj na trenutke kar malo smili, ampak vem, da se bo to še zamenjevalo... :)
- mi je žal za moža od sestre, ker je v podjetje pripeljal svojega dobrega prijatelja, zdaj mu je pa ta dobesedno pred nosom speljal njegov položaj...
- lepo je biti dober človek, ampak ne pripelješ nekoga, ki je boljši od tebe...(vzel ti bo položaj in po možnosti še ženo in se ti na koncu lepo zahvalil... :D ) Glede takih stvari sem žal cinik, verjetno že preveč videla in doživela...
- ne glede kako annoyed sem bila na začetku glede dela na daljavo, mi sedaj zaradi stanja prav ustreza delo(vanje) na daljavo in da si lahko večino stvari tako vodim in urejam...
- me je zataknjen za brisalcem pričakal reklamni listek za odstranjevanje črne magije, specializiran za "vstavi cel seznam nadlog", seveda, že kličem...
- čakam sestro, da jo pobarvam, v zameno pa dobim zrihtane nohte
- imam težave s koncentracijo... vso porabim že v službi, popoldne se mi pa zdi, da sem samo en blob...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 21. Avg. 2020 19:49

hayley napisal/-a:A torej si tudi ti na tinderju? :lach:


haha če sem na tem forumu, pol lahko veš da sem bil že povsod :P

ravno te predsodki "na tinder grejo samo obupanci in tisti ki se jim gre samo za seks" so razlog, da tam ni tok ljudi, ki bi iskali kej resnega. kar je škoda, ker je razširjena aplikacija in edini recept, ki ga jaz poznam, kako najlažje spoznat kakšno fajn osebo, je to, da jih spoznaš čim več.

starosti tudi igra vedno manjšo vlogo. marsikdo je že pri zgodnjih 20ih osebnostno zrel, pa tudi če izgleda kot pozerski bilderček. še več je pa takih, ki pri poznih 30ih dajejo vtis da so idealni za kej resnega, sčasoma pa ugotoviš da imajo resne psihične probleme.

dosti pa o človeku pove laganje glede starosti

v glavnem, pravil ni :) treba je bit malo optimističen in si vzet čas za človeka namesto da ga zaradi nekih pravil že na pamet odpikaš, pa se ti to sigurno obrestuje ;)

------------------------------------------------------

priznam da:
- đizs kaj delajo s tem redesignom na fb? pa na splošno s spletnimi stranmi, vse že izgleda kot nek disneyland al pa drugtrip, vse pisano, polno nekih smajlijev in pajackov povsod.. a se še komu zdi da je že mal noro vse skupi? (da ne omenjam autoplay videov)
- tudi ta 5g tehnologija bo samo še bolj razvadila folk.. razumem da hiter net rabijo kakšne firme, državne institucije, ampak za kaj točno to rabi običajen folk? že zdaj je preveč vsega.. 10 let nazaj smo čakal 5 min da se je na youtube 240p filmček naloadal, pa nam nič ni manjkal, smo malo počakal pa je bilo.. zdaj pa folk že nori, če nekaj zašteka za par sekund? kako to vpliva na psiho ljudi, še posebi mladih, ki odraščajo v tem?
- hvala vsem nedogovornim žurerskim idiotom, da so povzročili uvrstitev hrvaške na rdeči seznam. marsikomu od teh mladih bi privoščil, da bi ene 14 dni trpeli zaradi virusa in se mal spametovali.
Zadnjič spremenil slovenc79, dne 21. Avg. 2020 20:07, skupaj popravljeno 1 krat.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Avg. 2020 20:00

Ne, mene ne prepričaš, da starost ne igra vloge pri človeku. Jo igra. Js vidim kar precejšnjo razliko pri starosti moških, kako se obnašajo, ali so 40, ali so 32-35 ali 25/26... to so vsi iz realnega lajfa npr po starosti, s katerimi se družim.. Tudi pri bivšem vidim, da je bolj odrasel zdaj pri 26, kot je bil pri npr. 21, ko sva začela bit skupaj.. Čeprav glede zvez je vedno bil za resno zvezo, siguren, samo na splošno pa je bil/ je otročji..
(40 so meni karakterno lahko še najbolj fajn, samo je prevelika razlika in to..)

Zakaj je tisto o laganju o starosti s tako minjaturno pisavo, kaj ima to veze?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 21. Avg. 2020 20:16

noben ni napisal, da starost ne igra nobene vloge, niti te noben ne prepričuje v karkoli.

napisal sem z miniaturno pisavo, da bi bila manjša možnost, da bi to videla. vsebino si pa razlagaj po svoje :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Avg. 2020 20:19

Manjša možnost da bi js to videla? Amm se da kopirat napisano ali quotat, ko pišeš post drugače? :D
Ne vem, kaj bi js imela veze z laganjem o starosti..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 21. Avg. 2020 20:23

mogoče pa nima veze s tabo :)
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Avg. 2020 20:24

mogoče
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Avg. 2020 22:53

- se je tako pašalo odlopit od službe, prav pozabila sem na vse stvari povezane s službo ta teden, uf..

- mi je ta s katerim sem se na zadnje dobivala rekel, ko sva se prvič dobila po prekinitvi, da se lahko še kdaj vidiva kot prijatelja in če bi kaj nazaj začutila lahko začneva nazaj (khm on, jaz bi tako ali tako..)
- imam občutek, da je to rekel bolj iz neke prijaznosti?! In si ne bo premislil :(
- Em.. sploh mi ni jasno, kaj ga je bolj zmotilo in kaj točno išče, to tudi sam ni znal povedat..

- žena od njegovega prijatelja in moja prijateljica je taka da vse vedno olepsa in ne pove po resnici in je posledično tudi meni zato naložila, da je zmeden in se boji zveze, namesto da bi mi po resnici povedala, da očitno ni toliko zainteresiran :rolleyes: :rolleyes:

- se mi zdi, da zdaj odkar sem bila z njim, so mi ratali všeč taki malo romantični tipi :/
- je tak, da je še kljub temu, da me ne vidi za zvezo, vedno, ko se dobiva, ful prijazen, gentelmanski in me sprašuje o mojih stvareh in o službi in si zapomni stvari, ki sem mu predhodno pravila..
- kolikor se spomnim, ni prav poznal Koala Voicov, dokler mu nisem jaz omenila in očitno zdaj pozna par komadov se skoraj bolj kot jaz od začetka :D
- me prav zanima če bo spoznal/ se zaljubil v kašno iz tinderja ali iz kje drugje, nekaj takšnega pričakuje glede občutkov..
- moja mama je mnenja, da bi ga morala čist pustit pri miru in mu ne pisat več, ne nič, ter da je pri ljudeh, ki imajo ločene starše( njegov primer) ali neke probleme v družini večja verjetnost, da nekaj ne bo v redu.. In da meni nič ne manjka v nobenem smislu in na nobenem področju (ok to si verjetno vsi starši za lastne otroke mislijo, kako super so..)

- nisem prepričana, če bi lahko še kaj nadaljevala s svojim prejšnjim
- upam, da mirata kmalu zaspat
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7539
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Avg. 2020 9:16

slovenc79 napisal/-a:


ravno te predsodki "na tinder grejo samo obupanci in tisti ki se jim gre samo za seks" so razlog, da tam ni tok ljudi, ki bi iskali kej resnega. kar je škoda, ker je razširjena aplikacija in edini recept, ki ga jaz poznam, kako najlažje spoznat kakšno fajn osebo, je to, da jih spoznaš čim več.



Ma saj jaz mislim, da zdaj, ko sem tega svojega kolega spoznala na poroki in njegovega prijatelja in njegovo punco, ki so vsi na tinderju (bili) , nimam več toliko predsodka pred tinderjem.. hkrati pa mogooče res malo velja, da je ena skupina takih, ki iščejo samo seks, druga pa taki malo bolj zadržani, ki sicer v ostalih situacijah v lajfu prej niso nikogar našli?? (ok tle je mogoče spet malo predsodkov..)

- mene me še ta nov kolega spodbuja naj poskusim it na tinder, lol in mi še govori, naj si dam čene take slike, da ne bom prepoznavna, če me to moti.., kao da je itak toliko tipov gor napram šjoram, da bi takoj imela preveč ujemanj ali da ima vsaka žensa jih preveč..
- bivši ima kolega, ki je okrog 25 in res striktno ga uporablja samo za seks občasno, nikakršnega interesa po zvezah ali čemerkoli..
- ne maram svojih slik, ne maram objavljat svojih slik nikjer in zato mi ni všeč toliko tinder..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 22. Avg. 2020 10:32

hayley napisal/-a:druga pa taki malo bolj zadržani, ki sicer v ostalih situacijah v lajfu prej niso nikogar našli?? (ok tle je mogoče spet malo predsodkov..)


po moji logiki naj bi bil tinder takim tudi namenjen, saj bolj družabni ljudje naj bi že v običajnem lajfu spoznaval dosti novih ljudi. zato mi je bilo vedno čudno, da tam večina ljudi deluje ful družabnih, ekstrovertiranih, polno je nekih popotnikov..
kar se iskanja seksa tiče, 3/4 žensk ima na profilu napisanih "no ONS, no FF", tko da verjetno je kar dosti tečnih potrebnežev :) (kot povsod drugje na netu).
kar se mene tiče, so ljudje na tinderju čist preveč fokusiran na kvantiteto in ne kvaliteto. kup ljudi za swipat, kup matchov, pogovarjat se nobenemu ravno ne ljubi ker na podlagi nekaj fotk in opisu (ki so v glavnem vsi generični "love animals, love travel, love food") težko začutiš pri nekom kej posebnega in vsi čakajo da se bo kar narisala neka sorodna duša (no, včasih tudi se :) )
sicer se mi zdi tinder odlična zasnova, ampak folk je za spoznavanje enostavno prelen.
hej norci :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]