Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 16. Avg. 2020 15:40

*emanuela, me je prav spomnilo na to




(pri nas bodo verjetno tudi tete izbira, ker razvajajo do neba... :D)

Posrečeni znajo bit...

*Kako je pa hčerka sprejela/se odzvala na dojenčka? Je bilo kaj ljubosumja?
(nič globjega za vprašanjem, nekaj kar rada vprašam "somamice", odkar pričakujem 2.)


- ah ja vzgoja... pa vsak bi rad pristavil svoj lonček
- naša 16-mesečnica tudi že razvija svoj karakter in je prav simpatično :)
- bi svoje počutje verjetno skoraj vsak dan opisala kot utrujeno... je bila prva nosečnost mala malica v primerjavi s to.
- se nič ne veselim jeseni in zime... 2020 je res... something. :|
- sem včeraj po dolgem času dobila sestre in brata na eno mesto, ne vem kdaj nas je bilo nazadnje 5 skupaj, je bilo lepo.
- moja garderoba to poletje sestoji le iz številčnih oblek "roke gor, obleka gor" in sem ready
- sem morala reševat kačjega pastirja, ki je zašel notri, pred mačko, ki ji je valda padel mrak na oči in je bila v isti sekundi v vlogi lovca :mrgreen:
- sem tako zaspana, da se mi ne ljubi ne več gledat, ne pisat, imam občutek, da trenutno ne morem tvorit normalnega daljšega stavka...
- končno lahko malo izprežem in na sporedu za ta teden ni nič izven ustaljenega, kar mi po pravici ustreza...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Avg. 2020 15:05

- je ful fajn imet dopust - devine!!!, čeprav neke klice sem prejemala in mail in nekaj malega urejala še vseeno..

- obstaja še kaj bolj sproščujočega kot vohanje parfumov v trgovini??!! Se mi zdi, da se mi je kar nos še bolj izostril in se mi vonji ne zmešajo več, tudi če jih več voham, pa na listku dobro razločim, ker enkrat nisem vohala nič, če ni bilo na koži..
- skoraj sem prišla domov z dvemi novimi parfumi, YSL- Mon Paris in Marc Jacobs - Decadence, ma sem se potem zadnji hip spomnila, da mi je verjtno že potekla ura za parkiranje in sem potem na hitro vzela samo YSL - Mon Paris. Mi je tako luškana steklenička in tudi ime!!! :hearts:

- mi Addict ful dobro diši, ampak jse ne počutim, da bi bil jaz, na nek način premočen, se mi zdi, da je Decadence ali Si intense bolj jaz.. ar se tiče bolj večernih parfumov

- ma tisti Z&V niso moj stil, sem tudi poskusila No.5 l'eau in sem tudi ugotovila, da mi je veliko bolj všeč Coco EDT, ko se posede, takoj po špricanju je pa bolj močen od no.5. Ne vem niti kaj mi diši pri tistem, stil naj bi bil orientalsko začimbni in balzamične note in amber so prevladujoče ter vrtnica, mogoče je pa amber, kar mi diši ali nek mix vsega.. Mislim, da mi tudi chanel noir ne diši.

- bi jaz po svojem okusu, če bi mogla predlagat nek lep ženski parfum, predlagala Narciso Eau de parfum Ambree (spet amber), Le parfum Elie Saab essentiel in Si Flori + Girl of now forever je tudi kar v redu (je pa kar močno čutit vrtnico in mandelj) ' od bolj svežih, modernih, ne toliko ženstvenih, je lep YSL Libre ( če te nota lavande ne moti)

- je ful lep poročni video od prijateljice, sem ga danes vidla prvič
- da se rabim malo sčiliraat, večinoma vse situacije vidim ful bolj negativno kot so, sebe vidim bolj negativno, tudi vizualno kot je v resnici bi rekla.. ahja morem nehat skrbet za stvari, kjer ni potrebe. Kak joint bi res pašal po daljšem času, sodelavec, ki sicer veliko sodeluje s CBDjevci, mi je zadnjič ponudil, da lahko zrihta kaj, kar ni THC free... mislim, da bi res rabila kaj takšnega..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2020 10:11

- sem skos taka zaspana, brez energije, še rahel glavobol imam trenutno, ne vem, kaj je narobe, a mi manjka kakšnih vitaminov..? Pa nekaj bi se mogla učit ampak motivacija res na nuli.. Sem pa vsaj zadnje dni začela neke krajše pilatese delat zjutraj, čeprav sem se mogla res prisilit, ker se mi takooo ni dalo..

- mi je fajn, da imam take precej mirne cimre, smo bolj vsak zase, ampak, ko se pa lotimo kaj poklepetat, so mi pa fajn.. cimra je še isto riba kot jaz po horoskopu, po moje smo obe rade, ko smo doma, večino časa v miru, v svojem svetu..
- nisem prepričana, kaj naredit z lasmi, ali it nazaj na svetlo, ali se še enkrat pobarvat v rjavočrno. Pa sploh ne vem katera barva bi rekla, da mi je bolj všeč..mislim da sta mi črna in svetlo rjava bolj kot ta vmesna rjavas podtonom rdeče, ki jo imam zdaj.. Je pa edino res, da mi črni lasje ful lepo pašejo na bolj zimsko/ hladnejšo garderobo, v kombinaciji s črno usnjeno jakno mi res zgleda top..
- imam drugače zelo svetlo/precej svetlo kožo in olivno zelene oči in nimam občutka, kakšna barva bi bolj pašala na to kombinacijo..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 18. Avg. 2020 10:23

Ananhas, bilo je zanimivo. Ko so prišli po naju pred porodnišnico, je stekla mimo mene do sestrice. Potem so sledili dnevi izmenjujočega ignoriranja, povečanega joka, jeze,... ampak ne proti dojenčici, proti meni. Dojenčica pa potem kot da ni obstajala, ni želela do nje, mogoče je 1x/dan prišla, da jo malo pogleda, poboža. Po kakšnem mesecu, dveh bi lahko rekla, da so se stvari normalizirale. Zdaj pa je ona tista, ki mora prinesti flaško, nadzirati kopanje, na sprehodih preverja, če je zagotovo lepo narejena v vozičku, poje ji, pripoveduje,veliko objema,... :) v glavnem, zdaj jo je res vzljubila, je pa zagotovo čutila spremembo. Nisem je pa nič silila, dala sem ji čas.

-danes ponoči je psica ob odprtih vratih spalnice tako zacvilila, da me je skoraj kap zadela, kot da bi mi ena ženska zavreščala direkt ob ušesu. In ne, nič ji ni bilo, neki vrag se ji je sanjal.
-sem kar zadovoljna s svojimi sončnimi kremami za obraz in telo. Včeraj sem delala na največjem soncu in me ni niti malo opeklo.
-mi je bilo fajn s sestro iti v vinograd, uredili sva skoraj celega. Še vedno mi je pa smešen prizor, ko kosi, ker če jo vidiš na cesti, si je res ne predstavljaš v ibercugu z laksarco v rokah :lach: ,
-sem si nabavila eno res lepo obleko, tako malo vintage, s potiskom vrtnic. Po dolgem času.
-me je tamala zadnjič namazala z njenim otroškim "mejkapom" in mi je malo manjkalo, da nisem šla v trgovino z njim. Še dobro, da si po torbici vlačim vlažilne robčke, pa še s tem je šlo težko dol.
-sem zadovoljna, da mi ob dveh odraslih, dveh otrocih, dvema mačkoma in dvema psoma nekako uspeva ohranjati čisto bajto. Pač, sesanje. Res dosti sesanja. In česanje. Res dosti česanja.
-se mi poraja želja po enem štirikolesniku.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2020 15:43

- ma kašne.. grem lih dva koraka iz stanovanja do najbližjega merkatorja po hrano in kar en starejši tip mi pride mimo na kolesu in me sprašuje, če me lahko povabi na pijačo

-da mi je kjut, kr je dala frendica na konec poročnega videa ravno moj naj komad tega poletja oz tudi pesem, ki je bil eden od mojih predlogov za poroko, sej mogoče je blo naključje, pa je že pozabla na ta moj predlog :)

- ne zgledava preveč sproščena tisti delček, kjer pleševa skupaj s tem kolegom od ženina, bi mogla malo več spit :D Pa js sem itak vozila nazaj, pa še ni bilo toliko alkohola na tej poroki..
- bi šla ta teden kaj ven, samo načeloma bi mogla zdaj nekaj časa malo počakat z večernimi izhodi. Sem predlagala enemu, če tisti ne bi šel, bi šel pa tadrug.. kakorkoli bi bilo v redu, itak je nastopajoči največji eye candy. :cool:

- ima no. 5 edt lep vonj, ko se razdiši in gredo aldehidi večinoma proč, ga voham na roki zdaj po več kot 30 urah! od špricanja, pa še to sem si dala sam en špric , ostane rahlo pudrast in rahlo po vrtnici vonj. Če pustimo sam vonj, je pa kvaliteta res tu, glede na to, koliko časa se obdrži na koži..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2020 19:07

- ne vem, očitno vžge, če sem nekaj na pol za doma naštimana, neka oblekca na hitro gor, boli te k***c, lasi ne-polikani, nekaj po svoje in samo maskara od makeupa, brez nobenega pudra ali bb kreme
- sem šla še enkrat do trgovine samo po čike in spet grem mimo enega (tokrat mlad, mojih let in kar dobro izgledajoč), ki govori po telefonu in se mi nekaj nasmiha, ko grem mimo :D
- očitno bom šla z njim naslednjič na kak drink in špil v takem istem slogu. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 18. Avg. 2020 20:05

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Avg. 2020 20:57

- kar se tiče partnerja za seks, je ženskam valda ful lažje, logično, ni nobene primerjave sploh tukaj.. itak tipi bi vsi radi seksali, v glavnem.. :D
- jaz zdaj nimam nobenega namena iti na tinder, razen, če bi res imela obdobje, da bi prav iskala in drugače ne bi najdla.. Sem drugače lahko malo staromodna, ma meni je ful čudno, da bi neke svoje slike dajala gor in da me folk pol tam ocenjuje al neki.. Sem pa skoraj spremenila mnenje glede tinderja, ko sem sliašala, da naj bi se vsaj en par ali celo več kolegov od prijateljičinega moža spoznali prek tinderja, in to folk v začetku 30ih.. kar mi je malo čudno, mogoče je bil samo en par, pa je frendica malo zapretiravala, ko je rekla, da jih je več..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Avg. 2020 9:18

- ojoj, help, js sm ratala malo odvisna od kupovanja parfumov :/ , mi morejo prepovedat vstop v milerje in podobne stvari. Ampak še vedno sem mnenja, da je bolj koristno od kupovanja oblek, ki jih ne potrbuješ/ ležijo v omari.. se malo tolažim s tem, pa lahko jih magari prodaš, če jih ne rabiš..

- sem kupila na zadnje THE parfum in zdaj se bom pa res ustavila.
- jih imam preveč, bom dala Gucci flora edt, ta mi je še najmanj všeč, mami, če ji bo všeč. Sicer moja mama sploh ni nekaj mahnjena na parfume, vem da je kdaj imela po par kosov maskar, šmink, barvic, chanel ali dior, parfumov ni pa nikoli kupovala..
- za moje pojme ni pa čisto nobene razlike med najdražjim makeupom in najcenejšim (edino za pudre ne vem rečt, ker jih nisem toliko poskušala tadražjih), razen, da valda embalaže izgledajo veliko bolj fensi, ok js se s-he in essence izogibam, catrice, alverde mi je pa ful fajn.. O, edino paletke kakšne revolution so res boljše od neke xy firme senčil, samo senčila sem itak nosila nazadnje nekje lansko jesen..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Avg. 2020 9:46

Nimam nekega časa trenutno za daljši post, ampak razlika med cenejšim in dražjim make up-om je ogromna. Imela sem paleto od Catrice in od Essence, lani sem si pa naročila eno od sodelovanja Jeffre StarxShane Dawson. Neprimerljivo. Ne praši se, obstojna, lahka za zabrisovanje, ne gre v gubo,... vse ostale sem podarila, zdaj imam samo to in je res fajna.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Avg. 2020 9:58

- aha, ma pač meni npr. glede maskar ali je dior ali ena za 8e, ni čisto nobene razlike, paleto imam samo Revolution in sem zadovoljna, to sem rekla, da pri senčilih se tanajcenjše tudi meni ne zdijo v redu..
- hja, večinoma ne nosim nekega močnega makeupa, ampak kar se tiče barvic, maskar, eyelinerjev, šmink (imam skoraj vse bourjois, so mi v redu, pa tud ena catrice mi je dobra) meni ni razlike.. Pri pudrih, highlighterjih, bronzerjih, bi znala bit bolj razlika..
- ok priznam, da se ne spoznam preveč na makeup :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Avg. 2020 10:44

Revolution je po kvaliteti primerljiv s Catrice :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Avg. 2020 13:27

- ja ok je razlika, največja pa pri paletkah

- sem nazadnje poskusila od parfumov Mugler Aura Sensuelle, Chanel no.5 l'eau (edt je ful bolj obstojen) in Boss The scent for her intense in vse ful lepo dišijo, v nekem mojem stilu po moje, samo sem zaključla s parfumi za en čas :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Avg. 2020 14:37

hayley napisal/-a:Sem pa skoraj spremenila mnenje glede tinderja, ko sem sliašala, da naj bi se vsaj en par ali celo več kolegov od prijateljičinega moža spoznali prek tinderja, in to folk v začetku 30ih.. kar mi je malo čudno, mogoče je bil samo en par, pa je frendica malo zapretiravala, ko je rekla, da jih je več..


:hallo:
Midva z mozem sva se na tinderju spoznala. Moj je bil malo pred 30. rojstnim dnevom, jaz 29.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 19. Avg. 2020 18:42

hayley napisal/-a:- ojoj, help, js sm ratala malo odvisna od kupovanja parfumov :/ , mi morejo prepovedat vstop v milerje in podobne stvari. Ampak še vedno sem mnenja, da je bolj koristno od kupovanja oblek, ki jih ne potrbuješ/ ležijo v omari.. se malo tolažim s tem, pa lahko jih magari prodaš, če jih ne rabiš..


Malo OT... ej kako pa zdej sploh potekajo kupovanja parfumov? Glede na to, da moramo imet masko gor v trgovini. Ali daš dol masko pa povohaš oz. ti prodajalke same dovolijo? Ker sem se zadnje mesece večkrat vprašala kako zdej sploh poteka nakupovanje izdelkov pri katerih je glavna stvar vonj. :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]