Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Maj. 2020 22:37

- se mi to z lokali zdi bolj kar nekaj, kdo sploh hodi na pijače z ljudmi iz istega gospodinjstva? :D Ok, vsaj na kak espresso in čik bom lahko šla pred službo.. :)
- živčna sem za pondeljek in za ta teden..
- se spet sekiram, da sem preveč hrane pojedla doma doma.. fešta mi zamuja, ma je fajn, ker nisem imela nobenega 'tveganega vedenja' zadnji mesec, tako da ni kaj za skrbet..
- očitno sem to glede trgovin z oblekami preslišala, ker sem samo za ostale ukrepa brala in slišala..
- me tudi mene mika kaj spletnega kupovanja, sicer oblek ne, ker raje pomerim, samo kakšna ličila, mac šminke me je zamikalo sprobat naročit.. čaki a so tudi v btcju drugač? (nisem neki ful spremljla tega..)
- kakšne žurke, diskači, deluje mi, da še dolgo tega ne bo, mogoče kaj na prostem, pa še to si isto v gneči..? Na zadnje smo imeli v službi debato, da je oktoberfest odpovedan..
- kjra štala zdej s temi respiratorji in unim zdravnikom (ki je pretty good looking bdw, sam ne vem, če je straight, ful nek tak estetski mi deluje za zdravnika, mal spominja na unga, s katerim sem se dobivala.. ) .
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 03. Maj. 2020 11:25

* me grozno obremenjuje finančna situacija moje mame. vsako noč preden grem spat, razmišljam o tem. res grozno.
* se nam je speeeeeeeeeeeeeeet pokvaril ta hudičev avto. mislim res... sploh ga več ne bom vozila, ker je očitno preklet, ker tole je pa že res smešno. toliko denarja za popravila in vse, pa še vedno totalno sr*.
* si ne morem kaj, da nisem hkrati tudi jezna na mamo, ker je lahko sprejela neke svoje odločitve. come on. sam nisem prav jezna, ampak je ne razumem. res je ne.
* posledično imam sama totalen strah pred raznim krediti, ali nakupom "večjih stvari".
* me je vse skupaj čisto potrlo, sem se sicer zbudila že malo slabše volje, ampak sem imela plan iti v hribe, pa zdaj še to ne bo možno zaradi avta. JAOOO.
* pa spet se vse zgodi na nedeljo, da bom lahko ja živčna cel dan, preden jutri MOGOČE ugotovim za kaj se gre.
* bi najraje prespala cel dan, ker me zaradi celotne situacije bolita želodec in glava.
* beda. beda beda.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Maj. 2020 13:35

- sem nazaj v lj na svojem, zaenkrat še vedno sama v stanovanju, nič ne vem točno kdaj bodo cimri nazaj.. ampak mi je seveda čist kul bit sama
- sem živčna, ker bom imela ene nove stvari v službi spet, možno da ta teden, možno, da pozneje, pa sej ne vem, mogoče imam pms, pa se še dodatno bolj živčno, meh počutim..
- sem si prinesla rožice za v vazo v sobi, ful so lepe in lepo dišijo :hearts:

- da po moje raje stran od kreditov, če ni nujno, sploh, če nisi v dvoje, se po mojem ne splača.. je veliko lažje vzet v dvoje..
- bom mogla preostanek dneva presedet bolj..
- upam, da bo v redu prihajajoči teden
- sploh ne vem, kje se te mac šminke naroči(razen na original strani) lol, sem gledla edino neko slo spletno stran, ma tam ni tistega odtenka, ki bi ga js rada.. pa nobena od prijateljic ni nič mahnjena na makeup, da bi mi kaj svetovala, še manj kot js so..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 03. Maj. 2020 14:21

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Maj. 2020 17:24

Exit napisal/-a:* me je vse skupaj čisto potrlo, sem se sicer zbudila že malo slabše volje, ampak sem imela plan iti v hribe, pa zdaj še to ne bo možno zaradi avta. JAOOO.


- ma kaj je kašna luna, da se avti pokvarjajo al za probleme z avti.. meni se mi je pa danes zjutri akumulator spraznu, pa ne vem čist, kaj je blo krivo, mogoče sam za zamenjat.. tema sem za avte! ..dobro, da me sodelavc fura okol pa do službe, pa še avto popravlja :D
- jeeej, prvi kapučinček sem pila v lokalu po koroni, blo kr najs! :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 06. Maj. 2020 9:04

Se je akumulator totalka spraznil, morali menjat. baje je čisto fuč. ugl all good :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Maj. 2020 10:46

- Pri meni isto je bil cisto prazen :D ampak mi je sodelavec ga odsraufal in napolnil in dal nazaj in je vse ok zdaj. :D Sicer mi ni jasno, kako sem pustila luci odprte, ker se mi pri tem avtu avtomaticno zapirajo, mogoce kaj ponesreci premaknila, ruknila nevede..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Maj. 2020 18:28

- kar malo naporen dan bil, sem kar crknjena, pa učit se še morem zdaj začet, komaj čakam vikend
- imela danes nek webinar za novozaposlene, spoznala še malo 'sodelavce' iz Poljske, Češke in Madžarske :D
- sem glih prišla iz Vrhnike, kolega mi kazal neko stanovanje, za katerega ni še odločen al ga bo prodal pa kupil v Lj, al mogoče obdržal, js težko kaj svetujem, se je treba mal bolj poglobit v tako.. sam zdaj najbrž bo bolj slab čas za prodajat..
- nič, pestro je skos, na kakšno bolj love lajf, se sploh ne spomnim več posebno oz ne razmišljam o tem zadnje čase..
- da ne vem, a me je tolk ob stres spraula ta korona al en čas vmes, ko sem se ustrašla glede zaposlitve, da sem kar menstro zgubila.. oz zdaj že kak teden zamuja, se niti nisem neki zavedla, da bi bila v takem stresu..
- mislim, da sem se malo zredila od zime, ma jbg, ko dam pete gor je vse kul in ni nič dost videt. Bivši, ko me je videl feb. 1. po pol leta, mi je sicer rekel še da sem presuha, ampak ja.. se pa ne bi branila zdaj nazaj met kak kg manj..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 07. Maj. 2020 7:26

Pri meni isto je bil cisto prazen :D ampak mi je sodelavec ga odsraufal in napolnil in dal nazaj in je vse ok zdaj. :D Sicer mi ni jasno, kako sem pustila luci odprte, ker se mi pri tem avtu avtomaticno zapirajo, mogoce kaj ponesreci premaknila, ruknila nevede..


bil je do te točke fuč, da smo ga morali kupiti novega :)

* šee en teden pa se selim <3
* imam blokado, kar se tiče branja. eno knjigo berem že dva tedna. pa je dobra in zanimiva, pa ne gre :(
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Maj. 2020 17:01

^ Ja, saj normalno, da je treba na par let menjat..

- sem danes ugotovila, da bi rabila res frizerja, ker imam lase že skoraj do polovice hrbta, pa mi ni všeč ta dolžina, predolgi, se ne počutim tolk js s to dolžino.. Se mi zdi, da mi res zlo hitro ti lasje rastejo.. Samo mi delujejo ful zakomplicirano ti obiski frizerjev zdaj s temi maskami (je kdo bil?), mogoče mi bo mama za zdaj mal konice postrigla pa grem čez par tednov do frizerja, ko se malo umiri.. Malo me je tudi strah se barvat na temno al črno,ker se bojim, kako bo prišlo ven, čeprav me ful mika..
- eh komaaaaj čakam, da bo jutrišnji dan mimo in upam da bo šel dan v redu, sem živčna že zdaj za stvari, ki me čakajo..
- imam prav že čez glavo vseh stikov z ljudmi in žnj telefonskih klicev..
- ful dolg ta teden se mi že zdi, kot da celo večnost traja..
- morem malo zmanjšat to količino oreškov, ker sem jih preveč pojedla zadnji čas :?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Maj. 2020 16:43

- me je prijel manjši glavobol kar sem prišla domov, upam da mine kmalu in se ne začne stopnjevat, nisem navajena imet glavobolov..
- toliko o tem da bom manj jedla in brez sladkarij in shujšala kakšno kilo, ravnokar začela jest milko s tuc piškotom, prvič jem ta okus, ful mi ej dobr, mah jbg, se mi je pa zdelo da je nekam malo te čokolade in sem lih vidla da niti 100g ni, ampak 87g, ah to ni tolk tudi če pojem celo... :D
- da večina moje generacije iz gim sploh ne uporablja fbja ali niso nič aktivni, ne moreš sploh pogledat kdo je poročen in kdo ima otroke.. :D
- z eno (nedaj zelo bližnjo) kolegico iz gim smo malo izgubili stik zadnje leto in mi včeraj zvečer medtem ko sem v postelji nekaj delala za službo na službenem rač. že vsa zalimana, naenkrat 2 kolegice hkrati pišejo, da ima ta naša bivša sošolka po novem otroka :D
- se počutim kar malo nazaj sama na tem področju, ker nimam neki urihtanih teh stvari glede zveze, živim ne z nobenim skupaj, poročena nisem in je vse tako.. da ne veš kdaj kaj bo, kako bo.. bi že skoraj mogla imet, imam občutek .. še sodelavec, ko sem mu omenila to situacijo z bivšo sošolko in otrokom, me sprašuje, če nisem še nobenega primernega našla..
- sovražim glavobole
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 08. Maj. 2020 17:37

Hayley, Mac lahko naročiš na lookfantastic, free poštnina je. Par odtenkov je tudi v mini izdaji, fino za sprobat odtenke (škoda, da še malo ne razširijo).
ps - še boš spoznala, ne preveč stresirat. :)


- spremljam še samo nujne novice, ker človek na trenutke res ne ve ali bi se smejal ali jokal (ob odločitvah, ki se sprejemajo in uvajajo in brez afer očitno tudi ne gre...)
- sem vesela, da se je stanje v službi umirilo in smo lahko več ali manj porihtali vse spremembe, rada imam svojo ekipo.
- sem zadnje dni veliko prespala in to s čepki v ušesih, sem že pozabila kakšen pure bliss je to (odkar imam otroka jih seveda nisem več uporabljala), res sem rabila to, ker imam težave s počutjem in koncentracijo. Sta mož in mala čisto dober duo :cool:
- sem pri urejanju zadev na daljavo prvič doživela, da je oseba zavrnila komunikacijo v ruščini, zgolj ukrajinščina. Stanje dokaj poznam in vem, da so take osebe redke, ampak me je vseeno presenetilo, moj polomljen suržik pa verjetno njo.
- res zadnjič, da sem poslala nekaj po povzetju, ne vem ali je res tako težko enim bit fer in dvignit paket :?: :tot: S to bolho imam vedno neke čudne izkušnje... Nazadnje mi je prišel en tip iskat novo omarico, ki sem jo prodajala za 25€, mu po telefonu na barantanje znižala na 20€, pride pa s 15€... :rolleyes:
- me je nekaj pičilo in sem mojega poslala v vrtnarijo po rože za na balkon in po solato, čeprav je bilo že malo pozno za sadit (nisem bila nikoli oseba, ki bi se rada s tem ukvarjala, sedaj pa sem začela cenit in vrt imava, zakaj torej ne bi več izkoristila) Sem bila pa potem prav zadihana od tistih par rož požokanih v korita :/
- mi paše samo kislo sadje, zadnja dva dni jem več ali manj samo kislo grozdje in jagode
- komaj čakam, da začutim otročka, da mi mine slabost... Malo sem začutila med 16. in 17. tednom in upam, da bo tokrat tudi zgodaj. :)
- sem res hvaležna, da vse kaže dobro. Vem, da bodo prišli tudi trenutki, ko si bova verjetno želela poruvat lase, bo pa zato toliko bolj lušno, ko bosta oba/obe "iz plenic". Sem imela priložnost opazovat v najini širši družbi tiste, ki imajo 16, 21 in 19 mesecev razlike med malčki in pribl. vem kaj nas čaka.
- imata mala in mačka neke popadke zadnje čase in ena drugo strašita... :mrgreen: Moram pa reči, da je mačka neverjetno potrpežljiva z otrokom, ma vseeno sem z enim očesom vedno na preži...
- sem in tja primem v roke knjigo od sina Tomaža Humarja, ki jo je nekaj časa nazaj moj prinesel od nevemkje - zanimiv dečko, avanturist po očetu...
- res upam, da prihodnost prinese nazaj stvari kot so bile (čeprav realno verjetno še nekaj časa ne bo), bi bilo pa fino, če bi lahko naslednji avgust prvič tudi s svojo družinico preživela na Volgi, v poplavi cvetočih lotosov, ahh <3, sanjat.
- res pogrešam že šetnje s kolegicami in kakšno kosilo ali večerjo "zunaj" z mojim
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Maj. 2020 0:19

- tnx^

- hm kaj pa je fora ce so otroci 16 - 21 mesecev razlike? Sem se zdaj spomnila, da imam sestricni, ki sta tudi ene 15 mesecev razlike (moje starosti zdaj) in ju je mama( moja teta )vedno oblacila isto ali isti modeli razlicne barve, kot da sta dvojcici. Ampak v tistih casih se mi zdi, da ni blo fore, njuna mama se je vedno obnasala kot hitler, ful posesivna, na hard stroga in one so morale sam ubogat in se drzat vseh pravil skos, najbrz ze cisto od malega..
- sem imela tak glavobol in obenem me je sililo na bruhanje, da sem samo prespala od 6ih do sedaj, totalno neproduktiven petek..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 11. Maj. 2020 4:25

Hm? Ni posebne nove fore. Mišljeno je bilo razlika pod 2 leti (lahko bi tudi tako napisala, ampak sem pač imela v mislih določene prijatelje). No, "fora" je tu, da vsaka razlika med otroci prinese svoje prednosti in slabosti oz. bolje rečeno izzive - malo drugačne pod 2 leti, malo drugačne nad 2 leti, 5 let,...itd.
In da je fino, ko imaš blizu nekoga, s katerim le-te lahko podeliš.
(Pri načrtovanju/pričakovanju drugega se pač naravno vsem staršem porajajo določene misli, pomisleki in vprašanja (npr. dojenje med nosečnostjo, telo-porod, reakcije prvega otroka na dojenčka, usklajevanje vsega) in sem hvaležna, da imam v družbi prijateljice, s katerimi imamo že od začetka zelo odkrit odnos glede materinstva in lahko delimo svoja strinjanja in nestrinjanja, nasvete, izkušnje kaj pričakovat,... V prvi nosečnosti sem sama poleg vsega emocionalno tudi res pogrešala svojo mami, ki sem jo izgubila nekaj let pred tem (mama je nekako tista oseba na katero se ženska v nosečnosti/materinstvu naravno obrne - no, vsaj meni je bilo vedno samoumevno, da se bom) in so me tudi v tem smislu takrat nekatere malo starejše kolegice vzele "pod svojo perut". :)
Tudi sama sedaj recimo že vidim stvari, ki jih bi lahko naredila nekoliko drugače pri drugem otroku, porodu itd. Določene stvari res razumeš šele, ko imaš otroka/e (in to ni mišljeno slabo ali z negativno konotacijo do tisith, ki (še) niso starši; ampak kot izkustvo nečesa).



- grad Snežnik, kok ljubko. Ne vem zakaj še nikoli nisem bila? Enkrat mi bo le uspelo videt vse slo gradove...
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Maj. 2020 16:30

- aha.. zaenkrat nimam nobenih bližnjih, od katerih bi kaj poslušala glede preračunavanja, koliko let razlike imet med svojimi otroci.. tista prijateljica, ki ima otroka, se je že prvi zgodil nenačrtovano, o drugem pa ne razmišljata zaenkrat kolikor vem..
- morem malo kontaktirat tisto prijateljico, s katero sva izguile stik in je pred kratkim rodila, se še nisem spravila..
- ena druga moja prijateljica planira zanosit, malo je celo zamaknila z zaradi korone, mi je prav zanimivo vse skupaj, če se bosta na koncu res odločila imet otroka zdaj in kdaj nas bo kaj obvestila s kakšno novico.. + dodatno mi je zanimivo, ker ta druga, ki zdaj planira zanosit je taka, da vse rada predebatira, pove o sebi, kako bi šla nosečnost, porod, potem materinstvo, tista prva, ki že ima otroka je pa taka zelo pragmatična, niti ni govorila nič posebnega o nosečnosti, o življenju zdaj z otrokom, če je nisi prav posebej vprašal, je bolj zasebna.. vedno je bila taka, tudi o prvih poljubih in prvem seksu ni tolk razlagala, kot smo ostale med sabo :D


- sem bila ravno en dan za vikend v domačem kraju in je tako lepo in tako bolj v izi vzdušje, bi mogoče čez par let kar nazaj tam živela (ali pa če bi vsaj vvsak vikend hodila tja), edino glede službe ne vem, ali bi jo potem iskala kakšno bolj v okolici domačega kraja ali bom imela možnost se vozit dnevno v Lj v sedanji službi, cca 1 uro v eno smer, kar se sicer moj šef približno isto dolgo vozi zdaj..
- samo ne vem, kako se bodo ostale stvari poklopile, moj bivši npr. ni bil za to, da bi šel živet ven iz Lj v moj kraj :/
- ful sem zmatrana in mam še ful stvari za dat prat
- sem nesla danes malo češenj v službo in so vsi kar pohvalili, sam ne vem zakaj vsi najprej vprašajo, če so iz Brd, ne, niso češnje samo v Brdih :D Sem dobila še povpraševanja, če jih tudi prodajam kaj.. :)
- zna bit, da se bo zdaj tudi bivši malo mimo pripeljal po malo češenj :)
- da me mori malo zdajšnja teža, ker se počutim bolj težko in tako bleh.. morem nazaj malo manj jest in bolj pazit na vse to..
- prav hrepenim po morju, možgani na off, izležavanju na plaži in neomejenem času za tek, športanje, pilates, joge.. .. pa po kakšnem žuru, koncertu, skupinskem druženju, alkoholu, naših malo prismojenih izpadih neobvladlivega smeha tudi..
- sem ravno poslušala/ gledala en video, v katerem je meddrugim rečeno, da je dobro nositi nakit, ker nakit ima/ daje? (svojo) energijo.. mi deluje ful zanimiva ideja, prvič to slišim..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]