Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Mar. 2020 22:31

-* sem danes imel primopredajo ključev, hiša prodana, hb se je vse uradno sešlo še na zadnji dan v ponedeljek, drugače bi imel pizdarijo.
-* je bil 2 tedna nazaj moj plan za investiranje dokaj poznan, kupim stanovanje, obnovim in oddajam. No, sedaj moram spet izdelati nov sistem, saj se bojim inflacije.
-* je v službi noro, ampak gre, ko se je projekt hiša končal se je v meni spet vse sprostilo in spet imam energijo ker imam lahko pred sabo novo pot.
-* živim v hribih, sredi hoste, in tale Korona ne vpliva veliko name, zalogo sem imel že prej, in predvsem...imam mir, ljudje gor so mirni, jaz sem miren, v trenutku ko pridem v strnjeno naselje, sam Korona gor in Korona dol.
-* si bom uredil nekaj stvari na hiši, dal delati ogromno omaro v enemu mrtvemu hodniku, položil 50 let star hrastov parket, spremenil celo dvorišče v travnik, kupil visečo mrežo, majhno leseno mizico da bom jedel zunaj,dal zvariti nek okvir za boksarsko mrežo in odprl dimnik v moji spalnici in ga oblekel v pečnice da bo grel iz krušne.
-* bo letos motor počakal, oziroma vse stvati ki presegajo določeno vrednost so bile umaknjene iz plana.
Prihaja recesija, in se moram pripraviti in zavarovati.
-* sem v zadnjih dneh imel nekaj urne pogovore z Almatyčanko, in ej iskreno, ženska je tako topla in kjut da ne vem, se počutim popolnoma sporščenega, še ona je rekla da sem manj jezen in ne preklinjam ko govorim z njo. Sem vesel da mi vesolje najde kul osebo, in jo postavi 5 ur pred mao. Hvala vesolje. Upam da nama uspe kdaj uskladiti kakšne plane.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Mar. 2020 6:45

- kot da ni ta virus dovolj, zdej me pa se potresi prebujajo zjutraj (5,4). Pa se visje nad zemljo sem trenutno, ni kot doma, ko si iz hise v 1 s, ce zelis.. :rolleyes:
- ze tako so od mojih najveckrat ponovljenih sanj potresi in izpadanje zob :rolleyes:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Mar. 2020 11:17

Jo, upam da ste vsi zdravi. Pazite nase, pazite na svoje familija, nevihta bo šla mim, popravljali bomo pa zatem.

Nosečnice pa extra pazt.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 22. Mar. 2020 18:50

- moji doma na primorskem in frendica s primorske niso nic cutili oz prespali.. tud mozno, da je visje v blokih bolj cutit kot v hisah..
- super mi je bit sama, sem se ze tolk navadla bit sama, da se mi sploh ne da komunicirat z ljudmi, ki mi niso ze dolgo ful domaci.. en znanec/ kolega bi mel nek video klic al klic in sem rekla, da se danes slisiva, zdaj se mi pa tako ne da s tem ukvarjat.. pustite me pri miru dokler je karantena :D
- datlji so mi res fuuul dobra sladica (posebi to pakiranje, ki sem ga na zadnje kupila), pa se zdravi so napram predelanim, pakiranim sladkarijam..
- nic, bo treba nazaj v trgovino, mi je skoraj zmanjkalo kave :?
- se lih malo bojim, da ne bi bil danes ponoci se kak mocnejsi potres od tega danasnjega jutranjega
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Mar. 2020 13:03

- imam verejetno malo fobije pred potresi in so bile do zdaj to tudi moje najbolj pogoste sanje, da sem bila nekje sredi potresa. Danes ponoci sem spet to sanjala, ampak cisto realno, da sem bila na postelji kot vceraj in je treslo priblizno isto mocno kot vceraj ali se malenkost manj in da sem hotela vstat in iti pred blok, potem imam pa se spalno paralizo, kar mislim, da sem imela tudi vceraj zjutraj, da se ze zbudim in cutim tresenje, ampak ne morem takoj vstat in odpret oci, ce se prav spomnim, je trajalo 4 pocasne vdihe in izdihe, da sem bila zmozna vstat/se premaknit
- sem slabo spala, ker sem se po teh sanjah o potresu (vsaj na arso nic ne pise, mozno pa tudi da ne zapisujejo vseh) se ene 1000x zbudila.. oz naspana sem kar, ampak samo zato, ker sem ustala kar bolj pozno, kot je bil prvoten plan..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Apr. 2020 18:22

- se še vedno nisem odločila, kdaj bi šla domov, bom vidla malo sproti. Tako pogrešam kakšno pecivo od moje mame :razz: :( . Sploh nimam nič sladkega tle (če datljev ne štejem oz. sem jih lih do konca pojedla), sama neka zdrava hrana in zelenjava.. :rolleyes: :rolleyes: , pa ne vem, če mi sploh kaj pomaga.. zadnje dni sem bila ravno pred fešto (menstro) in se počutila kot en balon, se še vedno, čeprav se mi zdi, da skoraj nič ne jem in sem skos lačna. :( .
- sem bila ravno z mamo na telefonu in se mi zdijo tam vsi tako na iziii, da se kot neka živčna razvalina počutim zraven
- upam, da rešim eno stvar v službi jutri oz možno, da me bo sodelavec kar danes zvečer že klical, če bo kaj pogledal, morem še enkrat sčkirat, če mam službeni na glas naštiman
- hjoj, sem se že prav naposlušala te švicarske/ s švicarskim naglasom angleščine ta teden
- mogoče bom rekla kaj šefu, da mi napiše glede vožnje domov, če bi me ustavili, samo še ena reč več zdaj za jo imet v glavi..
- waw, bivši se je celo neki spravil bolj telovadit, celo neke videe mi pošilja, to ful ni tipično zanj, to je celo bolj napreden od mene ratal, ker drugače sva oba ful anti za te razne tehnologije, socialna omrežja.. po navadi mu je ful dol viselo da je (pre)suh, kakšne mišice ima, pa kolk jih videt, pa nasploh vse povezano z videzom.. Vedno se je zgovarjal, da kao ne more bit bolj nabit/ mišičast, ker je visok, kar sploh ni res, kaj so potem recimo košarkaši..?
- sodelavec me je tudi informiral o tem, da telovadi in kolk je shujšal :lach:
- omg tej indijci, a ne morejo uporabljat manj indijskega naglasa, da se jih kaj razume?
- tej čiki z dolgimi filtri so tako zanič :roll: , ma niso imeli drugih, ko sem bila na zadnje v naši trgovini, morem dobit tanormalne..
- sem vsaj ene 5x sanjala potres, odkar je bil potres
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Apr. 2020 18:54

- sem zdaj v času te korone po mojem več kuhala, kot prej v celem letu :D
- sem vesela, da so doma vsi v redu in zdravi kot je slišat in tudi za sodelavca, ki ima neke rizične skupine v familji, da so vsi v redu in zdravi :hearts:
- sem zadovoljna z današnjim dnevom
- da za to veliko noč bom šla pa domov, komaj čakam, da bom kakšno dobro hrano jedla doma pa kakšna peciva :hearts: ..od frendice zaročenec šel danes iz lj v naš kraj in baje ga niso nič ustavljali..
- frendica ful nekaj panična in nejevoljna, ker zdaj ne moreš imet partnerja pri porodu in je tudi prepovedano rojevat doma, ne vem a je že noseča, baje samo načrtujeta v kratkem začet delat na otroku, al misli da bo trajal ta virus več kot 1 leto, jao
- njej se očitno zdi zelo kul, da rodiš doma, skupaj s partnerjem, ma jaz sem pa lih kontra mnenja, rajš sem v bolnici, magari sama, da mi pomagajo takoj, če gre kaj narobe, karkoli že se zgodi..
- bila danes v trgovini in se mi je prvič zgodilo, da smo mogli čakat pred trgovino, da je šlo nekaj ljudi ven, da nas ni bilo preveč notri :?
- spet ni bilo mojih čikov :(
- je pa smešno, da se mi je zdaj 1x (pred nošenjem mask) zgodilo, da sem še pri 27 mogla pokazat osebno pri kupovanju čikov. Mislim..po moje 17 pa vseeno tudi ne zgledam lih..
- baje sem ku ninja z mojo improvizorično belo masko gor in obenem oblečena cela v črno :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Apr. 2020 16:47

- omg, meni so te milka čokolade tako dobre za popizdit, sploh, ko jih ješ po daljšem času. Če bi mogla izbirat med seksom in milko, bi izbrala milko. :D
- da ni pravično, zakaj zdaj, ko sem odrasla in v največji velikosti, morem pazit na količino, ki jo pojem in se ustavit nekje pri dveh vrsticah/ tretini ali treh vrsticah, ko sem bila en 10 - 12 letni otrok, sem pa lahko brez problemov, da bi se mi karkoli poznalo, pojedla celo 100g na enkrat in velikokrat kar vsakodnevno, pa bolj suha sem bila kot zdaj. Fak samo so me res razvajali z veliko stvarmi kot otroka.. Zdaj sama sem bolj škrta in niti ne bi dajala denarja npr. za čokolade za vsak dan.. :D
- hvala bogu ostajajo še druge hrane/ pijače, ki ravno tako dajejo neko zadovoljstvo, pa so brez kalorij, npr čaji :). Metin s citrusi mi je trenutno naj.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 05. Apr. 2020 22:34

hayley napisal/-a:- omg, meni so te milka čokolade tako dobre za popizdit, sploh, ko jih ješ po daljšem času.


sva že dva. jaz najraje jem oreo milko :D ampak sem preškrt da bi dajal 3 eur, kupim jo kadar je popust, drugače pa kakšne cenene stvari, ponavadi kaj pred iztekom roka ko je 50% znižano. konec koncev pa tudi če sem par tednov brez in se odvadim, mi je ponavad žal ko se spet nažrem česa..

- mi je neverjetno kako vsaj pol folka ne zna nosit maske. ali jo nosijo pod nosom ali pa z žico ne zatesnijo. mi je presenetljivo, da ob tako slabem dojemanju nekih osnovnih navodil ni situacija še hujša.
- da mi ni dolgčas v tej karanteni, še naučil sem se marsičesa. mi je pa žal da določene stvari stojijo in se jih ne da dokončat..
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Apr. 2020 6:03

- meni je zdaj na zadnje pa naj navadna milka z zdrobljenimi lesniki, kupujem tamajhne - 100g (malo cez 1 eur), samo sem hotela reci, da ne bi kupovala hrane, ki je ne nujno rabim in nima nobene hranilne vrednosti, kot recimo, da bi si kupila 100g za vsak dan.. kot mi je kupovala mama v osnovni soli.. tako da zdaj nazadnje sem eno 100g za en teden, prejsnji teden pa 2 100g za en teden :D (mi pasejo pa bolj ko imam pms ali festo, te dni zdaj, zaradi hormonov ocitno)
- drugace to zdaj jem (kao ob ucenju je izgovor), prej sem imela obdobje, ko lahko par mesecev sploh nisem mlecne cokolade ali sem pa samo crno, tudi ko sem zacela hujsat mislim da ene 5 mesecev od nov do aprila/ maja nisem nic, lani to :D
- nic grem zdaj limonado delat.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Apr. 2020 17:36

- že prav malo pogrešam se lepo oblečt in uredit za ven, tipa za službo :)
- po drugi strani je pa ful bolj komot od doma delat, ja
- šef je ful pozitiven v smislu, da bo kmalu konec
- jeii, imam napisano potrdilo od šefa glede vožnje v domačo občino, tako da ne bi smelo bit problem s tem :)
- mi je ful smešno, ko smo na video sestanku in pol uleti kakšnemu sodelavcu mimo žena ali kakšen majhen otrok :D :D
- vse po starem, na čakanju nisem in nobenega govora ni bilo o čakanju, zdaj je samo 2. teden kar bom mogla vzet 1 dan dopusta na teden.. Meni je skorda vseeno za ta dopuszt, samo da me ne dajo proč. :)
- upam, da se bo v parih mesecih stanje glede virusa umirilo in bom lahko šla tudi v tujino na kakšno službeno izobraževanje :)
- se zelo striktno držim vseh pravil glede korona virusa bi rekla, sem že večkrat, odkar se je začela karantena, zavrnila obiske ali kakšno skupno športanje, druženje zunaj (če nisi v istem gospodinjstvu, se ne smeš družit! ), tako da sem zdaj v bistvu sama že 3 tedne, ma meni ni panike, mi gre hitro cajt. :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Apr. 2020 19:40

- o faak! ..ku je fajn in komot bit doma!!!! Že to, da se lahko giblješ po večji kvadraturi je fajn, sem bila zdaj 4 tedne zaprta v tistem našem stanovanju v Lj, se mi zdi, da je tukaj kar ena soba že za celo ali pol stanovanja v Lj..
- si bom mogla pa malo uredit in odvržt neuporabne stvari, ki jih imam nakopičene tukaj na pisalni mizi in uštimat moje novo ozadje za kamerco, ker v torek imamo spet sestanek.. in spet bodo radovedna vprašanja , kaj imam odzadi od koga.. :lach:
- bil zanimiv današnji CBD webinar :)

- pot po avtocesti do doma bila super, prazno vse, policaji me niso ustavljali..
- sem se najedla vseh možnih vrst čokolade, od kinder jajčka do merci čokoladic, samo na žalost mi sploh ni tolk pašala čokolada, ker sem pred njo jedla ravno ananas in imela cel jezik nekaj razjeden od kisline..
- doma pa nikoli ne kupujemo milke, vedno neke druge čokolade..

- se mi je očitno poznalo, da sem 4 tedne skoraj non stop samo sedela in praktično nič gibala, ker klub temu, da nisem jedla skoraj nič in bila vsak večer lačna, shujšala nisem nič, zredila se pa tudi nisem, isto kot 4 tedne nazaj je teža..
- sem pa včeraj očitno dokaj uspešno natrenirala trebušne, ker me je danes tako bolelo vse, da se mi je že boleče bilo v postelji obračat iz hrbta na bok.. :tot:
- bom jutri delala z mamo potico

- hvalabogu za to mojo službo, da sem jo dobila, ker mi je ful bolj zanimiva od službe od bivšega ali kakšnih drugih sošolcev :P . Samo vsak ima svoje preference, bivšemu je pa bolj všeč njegova oz. ne bi bil tip za mojo, še dobro da nimamo vsi istih želj/ okusa..
- mi je ful ljubše imet sodelavce kot sodelavke, tako da to se mi je lih fajn poklopilo, da imam same moške sodelavce. :P
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
mmm
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1676
Na forumu od: 5. 11. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a mmm » 09. Apr. 2020 21:39

"I have no country to fight for; my country is the earth; I am a citizen of the world."
Zadnjič spremenil mmm, dne 04. Feb. 2021 17:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Apr. 2020 21:52

- meni je sicer mama rekla, da sem prav suha ali da sem shujašala, ko sem prišla domov, samo očitno vsakič pozabi, da sem že tako ali tako shujšala v primerjavi z enim letom ali 3mi leti nazaj in me še vedno primerja s takrat ali kaj vem.. :D
- sem pa telovadila vsako jutro, odkar je korona, sicer sem pa smo med vikendom in med tednom, pred službo ni bilo časa.. :)

- en sodelavec je res ful prijazen ( drugače 'ta nevezan', ampak nima veze, ne govori na način, da bi me osvajal..) in mi govori, ko sva se pogovarjala o hujšanju in hrani, da se js ne rabim nič sekirat, ker imam itak 'perfektne linije' al nekaj podobnega, ful fajn to slišat v vsakem primeru.. :D
- morem se v bližnji prihodnosti spravit par ljudem malo oglasit, ker sem nekako 'izginila', tudi z venezuelcem sem malo prekinila stik, morem malo poizvedet kako je, upam da mi ni zameril.. :?
- so mi ful fajn vsi ti prazniki, tako božič, kot velika noč, čeprav tako uradno nisem verna nič.. in ja, tudi bi lahko rekla, da ko sem doma, se veliko naposlušam proti cerkvi od mojih...
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Apr. 2020 8:16

- js bi skos samo jedla (sladko) odkar sem doma :tot: in valda, če sem prej 4 tedne jedla skos samo kuhano zelenjavo in jajca/ pusto meso in ostala pri isti teži, mi bo zdej pri vsej čokoladi in sladarijah takoj poskočilo gor, se tolažim, da mi je mogoče prej le šlo kake pol kila al kilo v mišice, ker sem več/ bolj pogosto telovadila, kot pred karanteno, (čeprav poleg tistih kratkih vadb za mišice sem pa v glavnem cel dan presedela in bila v stanovanju skos..)
- morem danes se spravit it kaj tečt in delat vaje za mišice..
- domača potica je ful dobra! Edino lahko bi mela še več ruma, ruma ni nikoli preveč!

- tudi danes že dala kratko telovadbo čez, bila na vrtu in zdaj morem malo brat/ se učit..
- se sprašujem, kdaj bo konec karantene in bomo lahko normalno hodili v službe.. po mojem bo situacija taka, da nazadnje sem bila v službi totalno zimsko še oblečena, gležnarji, puloverji, v naslednje ko bom šla bom že v kakšni oblekci in petkah..

- js mask nisem kupovala, boli me, čist v redu mi je ena homemade za v trgovino.. ni to zdaj tako, da si brez maske 0% varen, z masko pa 100%, par procentov mogoče le doda maska, ja, največ vpliva ima pa v primeru, da si okužen in tega ne veš, da ne širiš lastnih aerosolov po zraku.. imamo pa naročene maske v službi, bom tam kakšno pobrala, ko bom nazaj, če bo še aktualno.. Starši pa imajo par mask, jim je nekdo dal, če sem prav razumela..?
- kaj vem, nekje sem brala, da se okužbe kljub karanteni širijo tudi/ največ zato, ker se ljudje med sabo družijo ter obiskujejo in ne upoštevajo omejitve druženja na lastno gospodinjstvo..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]