Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Mar. 2020 17:35

Svašta, v kakšnem tonu povedano. Bilo je napol vprašanje napol pritoževanje, ne zgolj pritoževanje, sem itak (do zdaj) vsak dan samo služba (pa trgovina) pa domov .. in se zaostruje očitno situacija iz dneva v dan, pa ne spremljam toliko zelo..

Jaz sem mislila povabit za rojstni dan, pa nisem vedla, da je pri nas doma taka panika, nisem bila zdaj ene 3 tedne doma. V Lj je ni, vsaj na tistem koncu kjer imam službo ne, sem vsak dan zunaj na kakšni (hitri) kavi..

Pa za koncert sem tudi mislila it ker zdaj 2 meseca ali več nisem bila nikjer, ker nisem mogla časovno..
Drugače imam cimra, ki delata v šoping centru, pa marsikdo dela z ljudmi.. ne moreš kar lajfa zdej končat..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Mar. 2020 20:15

- da je zanimivo spremljat tole dogajanje z virusom
- da je en problem tukaj na forumu, vsaj pri meni, da je zgornji črni del razširjen in zakriva zgornji del foruma. samo da se lahko kažejo brezvezne ikonce za deljenje na biločem..
- da dobro, da je bil en pomemben dogodek mimo, ker zdaj ne bi mogel bit izveden
- da bi bil štos, če bi ob vsej tej izolaciji še net pregorel :)
hej norci :)
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 11. Mar. 2020 20:37

Lepo, Lz :)


- da se situacija res iz dneva v dan spreminja... :/
- da sem morala tudi sama plane konkretno obrnit, skenslat potovanje, čeprav bi morala it urejat pomembne zadeve, kar me je malo iztirilo ampak zdravje je res najpomembnejše, logično... poskušam reševat kar se da in upam, da bom lahko vse na daljavo uredila...
- mi je žal za sestro, se je v drugo razšla s fantom in je čisto na tleh trenutno...upam, da bo kmalu videla situacijo (in njega ) objektivno in našla sebe in nato res boljšega partnerja, ker je prekrasna v vseh pogledih, čeprav se trenutno daje v nič
- imava z malo spet neke fore glede spanja, pa tako fino sva že uskladili...
- pojma nimam kako bo drug mesec, niti ne vem kaj in kako bo z varstvom
- me je ena stranka res spravila ob živce s svojo kaotično energijo...neverjetno kako nekateri naredijo probleme in dramo, kjerkoli se pojavijo... :tot:
- me stand-up v večerih res sprošča zadnje tedne, pa tamala tudi uživa v nežnem potresavanju med mojim smehom :D (včasih leži/sedi na meni),
- danes na vrsti Anthony Jeselnik :top:
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 12. Mar. 2020 7:57

- Da zgleda, da bom obisk moje mame tudi morala prestavit, ceprav je se dober mesec do takrat. Bomo se malo pocakali, mogoce bo letalska druzba sama odpovedala let in bo vsaj manj stroskov :(
- Sem delala precej casa v turizmu in mi je zalostno gledat vpliv virusa na to industrijo. Ne gre samo za velika podjetja in letalske druzbe, ampak tudi za manjsa podjetja, druzinske hotelcke, turisticne delavce na prizadetih destinacijah, sploh v manj razvitih drzavah.
- Se cca 4 tedne :eek: :eek: :eek:
- Bi sla na bazen, pa je zaprt zaradi prenavljanja se vsaj do konca tedna :cry:
- Sem zvedla eno lepo novico iz Slovenije in sem ful vesela. Res upam, da nam uspe decembra domov na obisk :luff:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Mar. 2020 9:12

^ (tudi) mene se skoraj bolj kot obolevanje skrbi vpliv na gospodarstvo..
- baje se neuradno ze o karanteni govori
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 13. Mar. 2020 18:37

- ful je fajn bit doma spet in mačka sem tudi ful stisnla
- moji so čist v izi glede virusa, mati edino ni šla na vodene vadbe čez teden, fak kašno je v lj alpa če bereš kaj po netu..
- me je malo skrbelo glede moje postave in tega da se redim, ker sem v zadnjih dveh tednih pojedla 2 300g čokolade med učenjem zvečer :oops: (še bivši, ko je bil na obisku se je čudil, zakaj imam čokolado doma, ker saj je nikol ne kupujem, je mislu da mu jo ponujam od cimrov :lach: ), pa še zadnji čas se izključno vozim z avtom v službo in nazaj in nič več s trolami in se posledično tudi manj gibljem/ sprehodim, ma zgleda.. da če imam zdaj po večerji in torticah nekje 1,5 kg več kot sem imela pred 3 tedni na tešče, pol ni še take panike..
- ni mi problem zaradi kalorij, če jem čokolado ali kakšno manj zdravo hrano, ampak to, da se mi pol zelo dvigne apetit in bi tisto kar še naprej skos jedla, čeprav dokler nisem prvič poskusla po daljšem času, nisem imela nobene potrebe..
- ful mamo nekih slaščic in torto doma, ma ne zardi mojga rojstnega, ampak zato, ker je fotr zdaj z enomesečnim zamikom mel žurko za rojstni za bolj okroglo cifro :D
- zgleda vseeno bom mogla spustit moj šoping in frizerja ta vikend.. sam bi pa res že rabla neki za obut manj zimskega, ker zdaj razen gležnarjev nimam nič, bi rabla tud neke superge/ telovadne nove si kupit..
- sem imela že skoraj malo slabo vest, da prevoze vozim, ker se je kao treba izogibat ljudem, ma pol je blo čist v izi, nič posebnega, hitro šla mimo vožnja..
- nič, v pon bo treba spet v službo, če ne bo kašne karantene..
- zadnje 3 dni nisem vidla mojega tanajljubšega/najbolj zabavnega sodelavca in ga že kar pogrešam :D (Najprej sm js bla 1 dan na dopustu potem bil pa on odsoten/ delu od doma..).
- je ta zgornji sodelavec kao na neki dieti in ne vem, če bo jedel moje tortice v pondelk in študiram, če bi mogla prinest še kaj manj sladkega zanj, kakšne jagode :gruebel:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7042
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 13. Mar. 2020 18:58

-smo kar previdni in jaz in vsi okrog mene. Baby shower in že dve praznovanji rd-ja do nadaljnega prestavljeni, v trgovino gre samo moj, take zadeve. Vrtec je zaprt, tako da bo zanimivo zdaj dva tedna tudi iz tega vidika (ciljam na delo od doma in usklajevanje dejavnosti za tamalo).
-sem mislila, da bi šli preden rodim na en mini oddih, ki mu zaenkrat bolj slabo kaže. Upam samo, da dete počaka toliko, da ne bom sama v porodnišnici.
-se mi tole zadnje trimesečje pozna. Ne bom se delala, ni sanjsko. Lažni popadki, zgaga, boleč križ, hoja popoldan postane podobna račji, ne vidiš si stopal, roke in gležnji zatekajo, take zadeve. Saj brce so lepe, ampak ostalo? Ne.
-sem našla veliko meni novih pesmi, ki mi božajo dušo. In zdaj jih imam na repeat. Dokler ne pride triletnica, ki si brzinsko naštima nekaj otroškega :) ,
-čakam na dovoljenje za ograjo kot pes na kost.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 14. Mar. 2020 15:03

emanuela napisal/-a:-se mi tole zadnje trimesečje pozna. Ne bom se delala, ni sanjsko. Lažni popadki, zgaga, boleč križ, hoja popoldan postane podobna račji, ne vidiš si stopal, roke in gležnji zatekajo, take zadeve. Saj brce so lepe, ampak ostalo? Ne.


Ha.

- Sem sla danes koncno plavat in je bilo sanjsko. Tisti obcutek, da se z lahkoto premikas... Sem ze pozabila, kako je. Bi kar v vodi zivela naslednjih par tednov :jump: Samo ko sem pa iz vode stopila, me je pa gravitacija tako dol potegnila, da sem komaj do lezalnika priracala :D
- Grem jutri spet. Voda je bila sicer malo prehladna za moj okus, ampak mi je drugace ves cas vroce, tako da tudi to ni preslabo.
- Da je moj druzini zblebetal ime, ki sva ga izbrala. Dobro, da so bili vsi dovolj pametni in niso komentirali nic negativnega, kot imajo ljudje navado. Sploh, ker je ime cisto evropejsko.
- Sva imela cel teden na obisku svaka, njegovo zeno in njunega otroka. Ne bom raje nic napisala, samo to, da sem si oddahnila, ko so sli. Saj sta drugace oba vredu, ampak omg. Nikoli vec.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Mar. 2020 19:52

- ahjoj, sem se večino dneva naposlušala o poslancih, dosti več kot o korona virusu. :rolleyes:
- čist fajn bi blo, če bi nastala kakšna karantena ali kakšno obvestilo, da ni treba it v Lj v službo v pon :roll: , sam najbrž bo treba. :/
- upam, da ne bo ful dodatne gužve po cesti po Lj, ker so omejili LPP
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 15. Mar. 2020 21:21

- sem prisla nazaj v lj, tokrat brez prevozov seveda, cimrov ni, sli domov
- da se zdej ze malo bojim tega virusa, mi je ze neprijetno v lj v trgovino za hrano hodit pa se lih kar sem bla na telefonu z unim sodelavcem, ki je najbolj panicen glede te situacije in baje je infekcijska v lj ze polna in vozijo ljudi v Golnik .. :?
-bom ocitno jutri na sestanku izvedela, kako bodo stvari naprej
- bi se zdaj tud js najrajš domov zaprla za 14 dni
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 16. Mar. 2020 16:16

- si toliko razkužujem roke skos, da imam že prav razjedene. Sem si šla danes prav kremo za roke kupit (poleg živil, nisem šla nakupovat samo zaradi kreme), ker sicer je nisem nikoli uporabljala, je pa res, da sem delno uporabljala razkužilo, ki ni mišljene prav posebi za roke - brez glicerina.
- lol sodelavec danes prinesel s sabo razkužilo - 97% alkohol in mi je smrdel tisti alkohol do drugega konca pisarne :D - sem mu rekla, da je že 80% kar konkretno, ampak ok, če je on bolj pomirjen, ziher je ziher..
- jeii, lahko delam od doma od jutri naprej :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 18. Mar. 2020 10:18

* je danes moj bday. bi se morala zbuditi v portu. oh well.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 18. Mar. 2020 11:04

Vse najboljše, Exit :) Upam, da kljub razočaranju glede spremembe planov uspeš najti danes nekaj veselja v praznovanju. Čeprav si predstavljam, da je res težko. Meni osebno se že trga od te samoizolacije in blazno pogrešam ljudi.
Ful pomagajo razne video seanse s folkom :D
Prvi dan je blo še okej. Drugi tudi. Tretji je šlo že malo na dol. In tako dalje. Opažam trenutno še toliko bolj, kako težko sem brez kontakta in kako mi manjka folk.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Mar. 2020 17:58

- vse najboljše Exit!
- moj rojstni je tudi bolj beden bil, bila zaposlena z nekimi stvarmi, nisem nič organizirala praznovanja za tisti dan, prišel samo bivši/ kolega na obisk in to je bilo to, potem za vikend je bila pa že karantena skor, ko sem mislila kaj praznovat

- meni je super bit sama v stanovanju :D ..v pon sem bila še v službi od torka sem doma :D Cimra sta se prišla spakirat in odšla v torek zjutraj. Sicer mi pa ni dolgčas, sem kar zaposlena in po telefonu sem do zdaj tudi govorila z mamo, šefom in večkrat s sodelavcem.. pa preko messengerja s kolegicami v kontaktu.. tako dq se ne počutim tolk izolirano.. :)
- sem prav utrujena danes
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 18. Mar. 2020 18:34

- vse najboljše, Exit :)
hej norci :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov