Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Feb. 2020 18:09

- sem zmatrana in bi mogla zdaj še lastnico une hiše klicat, da ji razlozim, kako sem rešila situacijo s stanovanjem, ma se mi ful ne da..
- še zdaj ne morem verjet, da me je un debil kar blokiral :lach: Dobro lahko sem bila res preveč tečna z zasliševanjem.. še bivšemu zdaj razlagam celo štorjo o tem..
- se počutim prav bedno zaradi vse te situacije s T, samo karakterno je pa res posrečen..

- da v bistvu sploh ne vem al ima T kakšno drugo al ne, se mi zdaj zdi, da tud čist možno da ne, ker itak je tud on tako zamorjen in težek, da po moje je tudi pri njemu težko dobit šjoro, ki bi njega prenašala..
- se mi je čist fajn vozit dnevno gor in dol in se mi ne da selit, pa ful sta simpatična dva fanta/ moška, s katerimi se skupaj vozimo, sploh ta voznik je faca, te nasmeje zjutraj in popoldan za nazaj.. mi je kar bed da ne bo več tega..
- js mam filing, da bom kar za vedno samska
- moram vztrajat z meditacijo in se spravit meditirat
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Feb. 2020 4:44

Da ne zavidam hayley.. Vecina nas je bilo ze kdaj slepo zaljubljenih, ceprav smo v sebi vedeli, da oseba ni dobra za nas.. ja, boli. Ampak mine. In cez nekaj casa bos sla brat te poste za nazaj in se tepla po glavi, ces kaj ti je bilo. :) ce forum prezivi.

- Da mi najljubsa rastlina umira :cry: pa nisem nikoli spremenila nicesar, 1 leto je bila nespremenjena, zdaj je pa kar cez noc uvela.
- Da je bila Malta super, cez sva jo dala samo z enim manjsim kregom (sitna sva bla vsega skupaj 15min :D ), tako da je bil prvi skupni trip zelo v redu. Vse je bilo zelo spontano in neplanirano, na momente kar malo otrocje :) presmejala pa sva se za pol leta naprej in nazaj - sploh za nazaj, ker zacetki res niso bili lahki.
- Jutri ze Budimpesta :flower: namakanje in savniranje, heck yes.
- Da sem zadnje case res, res srecna. :oops: komaj zdaj vidim, koliko dolocenih stvari mi je manjkalo doma. Pardon za kič, lol.
- Edino nohti se mi se vedno lomijo :D pa tako lepe in dolge sem imela prvic v zivljenju. Vse slo k vragu.
- Da sem zacela malo airbnb-jat s strani
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Feb. 2020 5:24

^ - v bistvu je bilo zelo zabavno in mi je popestrilolajf, tudi ce ni bilo misljeno za vedno ali za kaj resnega, mi je veliko bolj bedno zdaj ko nic ni, kot prej.. tudi ce ste bile slepo zaljubljene kdaj, gresm stavit da vam vsem skupaj noben tip ni nalozil besedno tolkko stvari, kot je ta meni :lach: Tepla po glavi pa ne vem, sem ze vedla preden sem kaj imela z njim da je to malo nevarno podrocje in da je mozno da karakterno ni ok, pa sem se vedno silila v to..
- upam, da prezivim danes sluzbo, ker mislim da imam se vedno vrocino, ze vceraj pila lekadole..
- se morem danes oblect res na hart, ne glede na videz..

- sem zelo zelo paranoicna in zdaj se celo bojim da sem noseca, ceprav bi mogla sele cez en teden imet menstruacijo in mi nic ne zamuja v tem smislu.. samo zaradi tega ker se mi dozdeva da imam maalo vecje joske zadnji cas (pri isti ali malenkost nizji tezi kot pred par tedni). Je mozno da se to zacne spreminjat ze kar prve 2 al 3 tedne po zadnjem seksu? :? :? Ne sej mozno tudi da si samo domisljam vse to..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 05. Feb. 2020 6:00

Hayley, moj prvi znak nosecnosti so bile zatecne joske :lach: Sicer je bil to pri meni vedno eden od simptomov pms-ja, ampak tokrat se je zacelo prej in bolj intenzivno. Potem sem, ko bi morala dobiti menstro, imela se vse ostale obicajne znake menstre (vkljucno s krci) in sem bila ful tecna, ker sem mislila, da jo bom dobila na dooolgem letu domov, ki me je cakal. Well, here we are now...
Vem, da ne pomagam :lol:

- Sem mogoce le napredovala pri macku in praskanju kavca. Je skocil gor, stegnil tace, potem pa se ocitno spomnil, me pogledal in sel naprej. Bomo videli, kako dolgo bo drzalo.
- Da jem tablete zeleza ze skoraj z zlico, pa imam se vedno malo prenizek hemoglobin.
- Se mi ne da ene kolegice nazaj poklicat. Ful grdo od mene, ampak se mi res ne da dobit z njo.
- Mi gre vse s tem korona virusom na zivce. Ljudje, ki panicarijo in ljudje, ki pravijo, da saj ni nic. Go away!
- Bi sla po tadober kruh, ampak rabim avto za to. Ampak je res dober.
- Moram danes pospraviti okoli sanka in objaviti oglas za prodajo nekaj pohistva. Mi gre na zivce, da en teden po tem, ko porihtam eno sobo, je spet polno krame. Kaj ima vreca z ogljem za zar delat v sobi za goste?! :mad:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Feb. 2020 7:25

^ ojooj no, upam da ne bom mogla se kaksnih splavov delat, ceprav seksi so bli sam 2 al 3je od zadnje m pa vedno umik kar neki prej.. Sicer vprasanje koliko zatecene joske so zatecene joske? :D Ker pri meni se mi zdi cist malo razlike, ni zelo ocitno.. studiram ce ima mogoce kaksno vezo da sem bolna pa me ze tako bolijo vsa pljuca, pa mogoce bezgavke ze od virusa zatecene? Okk.. grem kupit test danes po sluzbi.. :?

- caki na krvi tega ni videt ne? Bila na dveh testiranjih v zadnjem tednu in vsi parametri v meji normale..
- drugac s tem zadnjim 1. v lajfu da sem seksala cisto brez kondoma, prej sem ga rabila, tudi s tistimi v zvezah, uporabljala v dnevih okrog ovulacije, nikol cist brez.. tudi zato me zdaj malo skrbi, ker je prvic da ga nisem uporabljala nikoli.. :?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 05. Feb. 2020 10:15

Joske pol stevilke modrca vecje (pac napete) in tako bolece, da sem se drla, ce se je macek name ulegel (kar rad dela).
Ma verjetno sam bolj opazujes simptome, ker si se napsihirala. Lepo pocakaj na menstruacijo in ce ti bo slucajno za kak dan zamujala, naredi test. Takrat bo ze zanesljiv.
Drugace pa ja, na krvi se absolutno vidi, ampak ce tocno za ta hormon testirajo. Od osnovnih preizkav se ne bi videlo nic. Poleg tega pa traja, da je vsebnost nosecniskega hormona dovolj visoka, da jo test (krvni ali urin) zazna. Tako da pred izostankom menstre se brezveze sekirat.
Simptomi so pa od zenske do zenske razlicni. Saj pravim, jaz sem mislila, da bom dobila menstro (test sem naredila le, ker sem naslednji dan odpotovala domov in ker je bila moznost, da sem noseca, sem hotela vedet, preden grem na pot). Ze par mi jih je pa reklo, da so "takoj" cutile, da so nosece.
Ampak nisi noseca. Ce se bos sekirala, ti bo kot nalasc teta zamujala :lach:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Feb. 2020 10:26

- lol spremenila mnenje, grem delat test ze med malco, cutim maaalo bolecine/ napetost v prsih ja, ampak ne da bi mocno bolelo..
- drgac zadnji seks bil nekje 10 dni nazaj ( pa sam 2 sta bla od zadnje m)tako da bi ze moglo pokazat na testu ce bi kaj blo.. glede izostanka menstruacije vem, ker mi je ze veckrat izginila tudi takrat ko sem z nekom prekinila (plus kasni dodatni zunanji stresi), nekako potem ko nisem nic seksala je nekaj casa nisem imela, ko sem zacela seksat nazaj sem jo spet dobila, prou smesno, ku da bi telo vedlo, da ni seksa in zato ni potrebno da bi m bila..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 05. Feb. 2020 10:48

Malo si tudi zracunaj, kdaj si ovulirala. Pa ce se bos bolj mirno pocutila, naredi test. Saj ne no nic, bos videla.

_patchouli_ napisal/-a:- Sem mogoce le napredovala pri macku in praskanju kavca. Je skocil gor, stegnil tace, potem pa se ocitno spomnil, me pogledal in sel naprej. Bomo videli, kako dolgo bo drzalo.


5 ur. 5 ur je drzalo :mad: :mad: :mad:
Dobro, da mi kavc tako ali tako ni prevec vsec.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Feb. 2020 11:16

Tam, ko najraje skače/praska mu nalepi gor alu folijo. Mojima sem to dala na kuhinjski pult, ko sta mi poskusila skakati. Plus to, da sem priletela s šprico za rože in ju pošpricala, plus to, da sem se skregala v smislu "takoj dol, ne"! In je zdaj mir. Saj se jih da naučiti, niso neumne.


-sem sicer doma iz bolnice, ampak moram strogo počivati. Se kar poskušam držati, kolikor gre.
-se me je tamala prvi dan, ko sem prišla domov naobjela toliko, kot ponavadi cel teden skupaj. Nikoli še nisva bili tako dolgo narazen. Kar solze so mi ušle, ko sem jo stisnila.
-sem v zadnjem trimestru in komaj čakam, da mine.
-se je začel pust :) kar pomeni, da bo na Ptuju spet veselo.
-je zanimiva primerjava ločenega moškega in ženskega dogodka. Medtem ko moški hitro rešijo, se dogovorijo v roku dveh sporočil, so ženske...kako najlažje opisati. Komplikatorke :lach: ,
-načrtujem en mini pomladni oddih. Res bi rada nekam malo šla.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Feb. 2020 13:46

-* očitno bom prodal hišo, sicer se mora zgoditi še nekaj stvari, ampak stvari dobro kažejo, predpogodba je podpisana in del are je že na računu.
-* bom zadovoljen če bo šlo čez, malo sem popustil ker mi je všeč da je mlada družina, otrok bo imel blizu šolo in varno pot, in glede na to kakšni kupci so mi hodili okoli hiše, sem lahko vesel.
-* sem si iz are kupil nekaj stvari ki sem jih nujno potreboval, ampak zadnjih nekaj mesecev, kjer sem moral zafilati luknjo od potovanja, kriti stroške dveh hiš, me je res naredilo finančno zrelega.
-* ko bo šla zadeva čez se bo sprožil splaz stvari ki so nekako čakale na ta ogromen premik, investiral bom v pasivni prihodek, lahko bom šel v menjavo službe, več denarja bom lahko porabil za zdravje, aktivnosti in izobraževanje. Raznih motorjev in podobnih odločitev se bom za letošnje leto izogibal, dvignil si bom kvaliteto lajfa, povečal dohodek, in si dal tri leta časa. Tri leta časa so namenjena če se kaj spremeni na ljubezenskemu ali kariernemu pdoročju, če bodo šle stvari po dolgočasnih tirnicah, bom če 3 leta v Afriki z motorjem, šel potem v JA in S. Ameriko, ampak do takrat bodo stvari bolje stale kot so na potovanju po Aziji.
-* v zadnjih dveh letih sem se naučil da že celo življenje na silo silim stvari, in v tem sem grozen, moja kvaliteta je v prilagajanju in odzivanju na dogodke in stvari. Tako da sedaj prvič v življenju delam stvari A,B,C, in ne A, Š, Z,B,J , vse pade na mesto in se zgodi kot se mora.
-* razmišljam da bom marca mogoče skočil na Malto, iz Trsta povratna 44 evrov, sredo gor, nedeljo nazaj, maja bi rad šel na Portugalsko, poleti bi rad šel pa v gore za kak teden.
-* sem se v zadnjih treh mesecih zaradi poškodbe in neaktivnosti napihnil do krizne meje, ampak ok, ni panike, plan je na mestu, to sem že naredil, in sedaj ko bom odložil svoj no.1 razlog za stres in obenem dobil gorivo za pogon vsega kar je dobrega, se ne bojim, me čaka dela, ampak bom imel dobre pogoje.
-* se nekako kaže da bo to leto porabljeno popolnoma samo zame, na koncu leta bo na vseh področjih še boljše, tako da, good times incoming.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 05. Feb. 2020 17:52

..
Zadnjič spremenil Exit, dne 05. Feb. 2020 21:08, skupaj popravljeno 2 krat.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Feb. 2020 17:52

- dns se počutim ful boljše od prejšnjih dveh dni, malo več sem jedla včeraj zvečer in danes čez dan in posledično čutim več enrgije, pa to skrb z nosečniškim testom sem opravla ( čeprav frendica pravi, da bi mogla delat na jutranjem urinu za gvišno), pa ene stvari v službi danes so šle v redu, za katere sem imela kar tremo že včeraj..
- včeraj sem spet šla spat ob 19:30, potem se zbudim sredi noči, prepričana, da je kakšna 1 in imam še polovico noči za spanje, pogledam na uro, vidim, da je že 5 :?
- jess, jutri ne rabim zgodaj vstat in mi ni reba v Lj

-
Cryselle napisal/-a:*hayley, probaj s CBD-jem (stres, če slabo spiš, razdražljivost itd.). Nima nič THC-ja, 100% legalno. :)


- Lol, ravno jutri imam službeno opravka s CBDjevci, THCja ni ne oz. pod 0,2% v pastah in pod 0,1% v oljih. Obstajajo pa tudi izdelki 50:50 THC:CBD ter tudi v drugih razmerjih, samo niso na trgu najverjetneje.. To je zdaj ful popularno ti izdelki iz konoplje pa dosti ljudi poskuša neke biznise s tem delat..
- škoda, ker sem nova v službi, pa še ne morem okrog hodit, ker nekdo iz naše ekipe bo moral v kratkem v Istanbul :D
- malo prebivam led z novimi stvarmi, upam, da bo jutri šlo v redu :D

- se vedno bi ga hotela imet in mislim, da ima potencial, da bi bil čisto ok. Zdaj imam filing, kot da je že davno, kakšen mesec, odkar sva bila na zadnje skupaj. Me skoraj ima, da bi ga poklicala za vikend, ali pa čez par tednov, itak sem prepričana, da mi bo še naprej dolgčas na tem področju, on je paa vsaj do zdaj deloval precej flegma glede vsega in po navadi je za, če ga pokličeš, razen če je zdaj kaj posebej zameril.. Filing imam bolj, da nima nobene druge zdaj.. samo ko sem bila bolana sem pa res bila sitna precej bolj, kot običajno..

- me mika, da bi začela hodit v fitnes, s frendico, ( bo kej za pogledat, tudi malo za se zamotit, d pozabim na unga..) samo ne vem, če se splača imet mesečno, če greš 1-2x na teden? Zdaj že malo kolebam ali fitnes ali balet..
- mogoče bom šla predčasno ven iz stanovanja v kaj cenejšega, je bila kar hitra odločitev, bom vidla malo s časom kako bo..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 05. Feb. 2020 21:08

Se poslavljam od foruma. Srecno!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Feb. 2020 13:00

Exit napisal/-a:Se poslavljam od foruma. Srecno!


Če bi imel evro za vsakič ko je nekdo proglaslil da odhaja, bi imel že za avto.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7525
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Feb. 2020 13:18

^ Srecno nazaj?

- ne razumem zakaj brisanje posta in to.. :D
- sej glede na st sodelujocih, verjetno je kar dosti ljudi ze slo..

- verjetno sm najbolj js tista, ki bi mogla prenehat bluzit tle gor.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov