Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Jan. 2020 16:17

- haha jess :evil: , ocitno se je nalezu tudi on in baje oblezal doma, vsaj neki.. :D :D Bi mi bilo res cudno, ce se ne bi, kaj ima za en sistem.. in zdaj mava očitno take zanimive debate o tem, kdo je imel koliko vročine kateri dan..
- tko mi je ze dolgcas, zdaj imam prav voljo, da bi kaj se lotila pocet, samo mi ta vrocina se vedno ne pade..
- ce ostanem doma se jutri bom mogla po potrdilo k zdravniku, do 3 dni baje ne bi blo treba..
- seks debate so zabavne tudi, ko si bolan.. :D ..parkrat sem že dobila vprašanje, s kom mi je bil najboljši seks ali če mi je z njim/ T najboljši in v bistvu ne vem 100% kako na to odgovorit .. :D :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 30. Jan. 2020 23:04

- ma ja da sem ful slabe volje glede vsega tega s T
- nobenega sploh ni, da bi se mu pritozevala glede tega al govorila o tem.. ;(
- on je tako zahteven za ga osvajat (nic ne pali :lach: ) , napram mojemu bivsemu, dejansko ne vem na kaj bi sploh palil oz bi bilo zanimivo sploh videt primer, katera bi mu bila vsec (za bit skupaj/ se dobivat, ne samo za pogledat). Bivsi bil ful nezahteven glede tega, bil cel zainteresiran in za imet vse v trenutku..
- nic takega drugace za priznavati
- nisem v bistvu nobenega interesalntnega, zanimivega tipa nikjer drugje srecala.. pojma nimam kje in kako bi..
- frendica bi spet neki sla ven/ zurat za vikend, ma js ne morem ker sem bla cez teden bolna
- glede osebnih/ ljubezenskih stvari, je bil totaaaalno v pizdi ta januar, vse slo dol..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 31. Jan. 2020 2:22

- da me čaka naporen vikend
- da moram naslednji teden k zobarju na redni servis.. upam da kakšno luknjo najde pa pokrpa, se mi škoda zdi tja hodit pa plačevat za 2 min gledanja.
- da je zanimivo spremljat nepremičnine - najdeš stanovanje, ki je v popolnoma vseh možnih pogledih slabše od nekega drugega, pa je dražje, in to precej :P
- da je letos v planu veliko sprememb, izboljšav, ene se že izvajajo.. komaj čakam :)
- da upam, da kakšne gripe ne fašem, vsi neki zbolevajo okoli mene
- da me zanima, kako bo s predčasnimi volitvami v slo, še bolj zanimivo bo pa spremljat ameriško politiko.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Jan. 2020 6:53

- ^ mislim da vecina ljudi ima razne ( manjse) viruse, ne prav gripe..

- hb imam kri v redu in gripe nimam.. upam da danes ne bo vec vrocine in ne zbolim vec to zimo..
- bivši me zajebava, da imam novega tipa z aidsom, ki me ne mara (ker sem mu omenila testiranje), mislim kjr grozen smisel za humor..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 31. Jan. 2020 11:04

hayley napisal/-a:- bivši me zajebava, da imam novega tipa z aidsom, ki me ne mara (ker sem mu omenila testiranje), mislim kjr grozen smisel za humor..


:eek: wtf noooo! hayley, stran, stran, stran in še enkrat, stran od njega. sem dobila občutek, da si simpatična in inteligentna punca, ne se več z njim zapletat no. prekini stik. ti garantiram, da boš našla nekoga, ki ti bo še bolj všeč, pa ne bo s teboj tako delal. mogoče tudi nič narobe, če si nekaj časa sama, da malo pri sebi premelješ stvari in ugotoviš, zakaj te tak tip človeka sploh v prvi vrsti privlači. malo samorefleksije in raziskovanja. mogoče pa prideš do kakšne ugotovitve, ki bo spremenila tvojo perspektivo.

-ful slabo spim, sem čisto povožena. sosedje vsako noč nekaj počnejo. ali so basi tako močni, da jih še skozi čepke slišim, pa drugače ni nekaj ful na glas glasba. ali pa dajo prat perilo ob faking 1ih ponoči, da do treh ravno prav začne centrifuga delat :rolleyes: strgalo se mi bo.
-si želim, da bi bila ful manj občutljiva na te zvoke, ampak tako pač je, če si do 18. leta praktično živel sredi gozda
-mi je kljub skrbem trenutno fino v življenju
-se morm danes malo razmigat. je zj kak teden, kar so se stvari kar dobro pocelile, tako da je spet čas za malo več akcije
-naslednji teden po celi večnosti spet vidim eno izmed najljubših prijateljic. komaj čakam. toliko za povedat, za predebatirat in za nasmejat
-je ta vikend spet totalno natrpan. danes imam nek reunion, jutri ful zanimiva predavanja, nedelja pa se tudi na dveh koncih dobim.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 31. Jan. 2020 11:20

^
- ma to so bolj neke otročje fore/ komentarji od tega dejanskega zadnjega fanta, nisem (mu) rekla, da sem skupaj zdaj s tem 'primorcem', samo tako je komentiral, na vse tisto kar sem mu omenila..
- drugače mislim da je vse to kot nekakšna droga, (ko ti nekdo daje ful dobre občutke in te ful napolni z energijo, nočeš nehat..) ta tip, je pa verjetno bil všeč/ privlačil veliko oseb/ punc in nisem edina..
- da običajno, ko sem zunaj ali po opravkih ali v službi, mi dajo nekako ljudje/ interakcije pozitivno energijo in boljšo voljo v večini primerov in ko morem bit več časa doma sem samo slabo in slabše..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 31. Jan. 2020 23:12

* se sestavljanke odličen način za sproščanje anksioznosti <3
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Feb. 2020 7:26

- to je kot nasvet zame, imam trenutno ful anksioznosti
- Samo meni delujejo dolgocasne sestavljanke, pri meni bi bila ta stvar sport, spanje, cigareti, pogovor
- se pa danes kljub spancu pocutim grozno.. skoraj nic bolje od vceraj
- spet sem imela ene ful prijetne sanje in ko sem se spomnila realnosti mi je kar malo slabo postalo..
- ena stvar mi je padla v vodo, ker se nekdo ni drzal dogovora in zdaj mi je kar grozno kako in kje bom zamenjavo dobila, moram opravit danes klic z lastnico, ceprav nima dosti veze
- se pocutim grozno, nocem da je on z drugimi in nisem prepricana, kaj se dogaja glede tega, se pocutim z njim ful domace in doma in je ful cudno to izgubit
- se pocutim zelo samo in ne vem kako bom resila dolocene probleme
- sem zdaj eno krajse obdobje meditirala vsak dan in ni pomagalo popolnoma nic..
- nimam volje cisto za nic, ma se morem prisilit zdaj z malo telovadbice potem pa ostale obveznosti, se odpravit in it..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Feb. 2020 11:23

-sem tečna in cmeravega počutja in bi rada šla domov. Tamale ne smem videti do jutri, moj lahko pride samo za 1h, izolirana sem od vsega in od vseh. Edini luksuz-imam privat sobo in wc, da ne okužim ostalih. Res super vikend, nimaš kaj.
-sem vseeno vesela, da je prvo dete v dobrih rokah in da se ima fajn in bi rekla, da kar razume zakaj sem tu in mi pove, da sem bubana in da bom zdrava, ko pridem domov. Srce moje :hearts: Drugo me pa tudi veselo brca, tako da ima vsaj nekdo žur.
-prirejam sestrino dekliščino na poseben način. Ne mara pijanščin, adrenalina, prodajanja keksov v obliki moških spolnih organov :lach: kar je meni super. Sicer imam še kar nekaj časa, ampak babe spokat skupaj, to je večji izziv zaradi šihtov in vsega.
-nimam tu kaj za delat in grem malo zacumat in upat, da bo takole čas hitreje minil.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Feb. 2020 12:00

- sva zdaj z njim ocitno dokoncno prekinila..
- me toliko skrbi stanovanjska tematika in bi rada bila v moji prvotni izbrani lolaciji, da me ostale stvari s T sploh ne zanimajo vec, samo da bi se to uredilo
- new bitch is in the game ocitno

- hvalabogu vsaj lastnica deluje zelo korektna in prijazna in se vedno ponuja moznost da vztrajam na tem mestu, bo pa cene pomagala poiskat drug flat zame in ponujeno imam mesto cez pol leta, ko se sprosti.. :/
- ce bi jaz sama iskala pa kaze bolj slabo
- dejansko sem nekje zmenjena za ogled in pol sm ugotovila da je ta flet v bistvu v istem al sosednjem bloku kot bivsi, kjra nakljucja, itak bi sla tud zarad lokacije raje drugam ce bi dobila..
- upam da se cimbolje razresi stanovanjski problem :(
- vprasam nekje drugje, s kom bi si delila flet in dombim odgvor:j az, moj, dojencek, psica, haha, hvala, ampak ne hvala..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Cryselle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 697
Na forumu od: 6. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Cryselle » 02. Feb. 2020 9:48

*hayley, probaj s CBD-jem (stres, če slabo spiš, razdražljivost itd.). Nima nič THC-ja, 100% legalno. :)
The strength of man's position in the world depends on his degree of adequacy of his perception of the world and reality. (Erich Fromm)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Feb. 2020 11:29

- tnx za nasvet, v bistvu ne slabo spim, ampak spim ful dobro, ko imam anksioznost, ker imam nek filing, da bi najraje samo spala in pozabila na ves svet, da obstaja ali izginila, mogoče bolj z neko depresijo povezano oz depresiji podobno, ne anksioznosti..
- imam nasprotno učinek, da ne morem spat, se zbujam, ko sem zelo entuziastična nad nečim in excited - v pozitivnem smislu ( plus v kombinaciji s tem, če grem bolj lačna spat) - vem da je vse to ravno obratno kot pri nekaterih ljudeh..
- danes sem recimo spala skoraj da od 19 - 7.
- danes sem že boljše, ker sem na polno v pogonu nad iskanjem stanovanj
- par ljudi mi je odpisalo, da ima že poln prevoz za do Lj, tako da sem na koncu mogla pisat bratu od tega s katerim sem se zdaj dobivala :D
- na koncu sem bratu odpovedala prevoz, ker grem v Lj z najemodajalecem, ki je iz istega mesta kot jaz :D
- po eni strani škoda, ker bi bilo prav smešno it z njegovim bratom gor :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 02. Feb. 2020 19:05

* mi bo želodec raztrgalo od živciranja. Tu se puzzle ne pomagajo.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Feb. 2020 20:25

- meni je za počutje v bistvu kar najboljša stvar šport/ telovadba
- jeii, uredila stanovanjski problem, (sicer malo imam slabo vest, da nisem vzela kaj cenejšega, ok frendici se baje zdi cena nekaj srednjega), podpisala pogodbo, ključe dobila, se spogajala, da dam za varščino 1 najemnino, namesto 2

- sem bila pa kar šokirana, ko sem v petek izvedla, da se v tisto hišo, kjer sem bila prvo dogovorjena 2 meseca, ne bom mogla vselit, ker oseba spremenila plane in ne bo šla ven, hiša je res fucking lit, za normalno ceno imaš vse prenovljeno, moderno, zelo veliko prostora napram stanovanjem, ogromno dnevno s tvjem, 2 kopalnici, teraso in top lokacija glede na mojo službo. Če bo šlo po sreči, se vselim tja čez dobra pol leta, kot mi je rekla lastnica..
-(bi se pa rada v naslednjih letih tudi vselila/ ustalila z nekim moškim, samo, bog ve, če bo kaj iz tega..)
- bi si želela še kdaj dobiti oz dobivati z njim , ma zgleda, da ima on zdaj mene zadosti..
- tukaj je edini plus napram prejšnji hiši, da imam zdaj 2 postelji oz. zakonsko, če sta skupaj, pa balkon v svoji sobi, tako da to je kar ok..
- sem malo pomirjena, da sem rešila situacijo s stanovanjem, ni mi pa kul, da sva očitno skregana s T, sem bila jaz preveč sitna, oz. najbrž dokončno zaključila..
- žalostna zaradi tega s T, si ne predstavljam bit z nobenim drugim..
- frendici se baje zdi T zafrustriran, ko je gledla neke videe, kjer je tudi on noter, pa vizualno ji je bolj njegov mlajši brat. Js se ne strinjam glede videza, pa tud tiste zafrustriranosti ne opazim..
- ga pogrešam :<
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 02. Feb. 2020 21:57

Exit napisal/-a:* mi bo želodec raztrgalo od živciranja. Tu se puzzle ne pomagajo.


a en košček manjka?

- da tudi jaz sestavljam v prostem času, ampak lego kocke.
- da je bil odličen konec tedna, en nepričakovan športni uspeh, pomembna izkušnja in dodatna motivacija
hej norci :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov