Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Nov. 2019 20:34

- joj morem telovadit, ma se ne morem spravit, rabim očitno psihično pripravo daljšo od same vadbe
- nisem prou neki fan kuhanja, ma bi mogla več na tem delat
- ma kolikor sem dobila do zdaj vtisa, se mi zdi ta 'nov' prou tak husband material, ne vem če sem kadarkoli za koga to rekla, lahko sem tudi čist mimo udarla, bom vidla s cajtom. Ocitno zdej ze moza iscem, ne samo zveze :lach: :lach: :lach: .
- on ma iste zafrkancije/ izjave zame
- že čekjram, kaj se kej dogaja ta petek in soboto, mogoče gremo po par vikendih pavz spet kej densat :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 20. Nov. 2019 8:14

- Da :cloud9:
- Da je bilo letosnje leto najbrz najboljse v mojem zivljenju, kljub ogromnim rollercoasterjem in spremembam
- Da sem hvalezna za vse in vsakega, ki pride v moje zivljenje
- Da grem kmalu spet malo domov in komaj cakam
- Da ne morem spat
- Da v petek gostim potluck z 20+ osebami in imam malo treme, tu v Berlinu nisem organizirala se nicesar
- Da sem zadnjic pod tusem ramzmisljala o butterfly effectu in me je presinilo, da bi bilo moje zivljenje sedaj cisto drugacno, ce enkrat maja meseca ne bi sla ven na zadnji cigaret ampak direkt domov (kot sem planirala) :) ne bi bilo ne potlucka, ne teh 20 oseb, ne cloud9-a. :oops: meni je mindblowing, kako ena majhna odlocitev pocasi sprozi cel plaz stvari.
- Da bom kmalu dala 'odpoved' in si vzela nekaj mesecev za ucenje novih stvari, dost je blo
- Da bom na potluck prinesla cevape in kajmak, naj svet vidi, kaj je dobro :D
- Da sva z bivsim oba srecala super osebi (sicer je se vse sveze, tako da let's see) in en drugemu privosciva, sploh ona dva sta kot rit in srajca. Sem vesela zanj. :)
- Da bi sla rada kam potovat, pa so za zdaj vsi plani v stand by-ju
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Nov. 2019 9:53

^ ful lepo vse te pozitivne alineje :) , edino, kaj je uni potluck še zdaj ne štekam :D :oops:

- bi mogla danes na nek zaključni meetup, ma verjetno bom izpustila, ker ne vidim nevem kakšne koristi, pa še nekega projektiča nisem nič delala..
- se danes dobiva, jeii, komi čakam
- moj bivši je pa v fazi prebolevanja, kot sem razumela, sem pa vesela zanj za novo službo :)
- neki sem začela že pisat o nespečnosti, kako se spreminja mi, pa se mi je sporočilo zbrisalo, zdej se mi pa ne da ponavljat še enkrat.. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 21. Nov. 2019 19:18

- mi že manjka kaj sonca po tako dolgem času brez
- ugotavljam, da ta tip sploh nima časa imet punce, alpa glede mene nima interesa, ali oboje
- upam, da bodo kakšne pozitivne spremembe na kšnem področju kmalu
- sovražim nočno zbujanje in nestrpno čakanje jutra, upam da mi uspe danes čim več ur v enem kosu prespat
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 23. Nov. 2019 14:14

- da bi bilo fajn it še na kak Koala Voice koncert, mislim, da imajo kmalu enega v Trstu. Trst mi je res tak magičen kraj ponoči.. se spomnem, ko sva hodila na neke koncerte tja še s taprvim mojim fantom..
- da :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts: :hearts:
- js sm prou zaljubljena in mi je on všeč za crknit! Se mi zdi, da mi ni bil sploh še noben moški v lajfu toliko všeč. Mi je bilo ful fajn včeraj.
- sem skos potrebna odkar se dobivava in grem že sama sebi na živce s tem
- sem 1x, ko sem se odpravljala ven na zmenek v.. ne vem al v 1. ,2. al 3. , mami kar neki na random rekla, ko mi je težila, da to ni zdej karneki in da bom bila kar za vedno z njim, tko še sama nisem vedla, kaj sploh govorim in od kje mi je to prišlo..
- sem zdaj v takem obdobju, ko verjetno zaradi hormonov ne morem tako realno videt stvari, bom verjetno mogla počakat, da to vse mine in potem bolj videt kako in kaj, če mi res on ustreza..
- je noro fajn imet prijateljico, s katero se lahko karkoli pogovarjaš in predebatiraš o seksu. :D A :hearts:
- si z bratrancom nisva preveč blizu, ma mi je bed zanj, ker sta se razšla s punco, s katero sta živela skupaj..
je imel on tu v zadnjih letih 2 punci, s katerima je živel skupaj, jaz pa nisem že več kot pet let nobenega novega pripeljala domov (od 1 zveze, 2. zveza se nismo nikoli spoznavali z domačimi), mogoče se bo pa pri meni kaj spremenilo glede tega..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 26. Nov. 2019 22:59

- se mi še ne da spat in bom malo pisala tle
- sem lih pred kratkim prišla domov
- si delam metin čaj
- sem si po zelo dolgem času zravnala lase in zdaj vidim, da ne bi smela it sploh iz hiše, če si las ne sušim naravno/si jih s fenom in brez likanja, mi je ful všeč zdajšnja frizura, kombinacija bolj gladkih las in dosti volumna, ki mi sam rata takoj ko si jih operem..
- oh komaj čakam, da bodo jutri ene stvari mimo, ker se mi ne da it
- prvič seksala, ne - v avtu s tanovim in presenečeno ugotavljam, da mi je seks v avtu bolj vznemerljiv, kot v postelji. Se mi zdi da, ker je v avtu manjši prostor, da se vsa neka energija, vznemirjenje nabira okrog tebe in se ne razširi po prostoru, kot ko si v neki sobi.. :D
- sem ugotovila zdaj v zadnjem tednu, da mi v bistvu analni seks sploh ni napačen :lach: :lach: tko, šele zdej

- aja.. po eni strani imam neko silo, da bi bila takoj zdaj v resni zvezi, čeprav se zavedam, da se sploh ne poznava še dobro, si res ne predstavljam trenutno, da bi bila s komerkoli drugim.
- Po drugi strani je bilo v zadnjih dveh mesecih veliko sprememb. Imam občutek, kot da bi izstopila iz svojega starega življenja, v neko novo življenje in se naenkrat znašla v nekem neznanem stanovanju s popolnim tujcem, pa še v drugem mestu/ nepoznanem predelu, drugi državi, na nek način. Haha, čudno vse skupaj. Ampak verjamem, da je nekaj na tem, mogoče neka usoda, da sem dobila ves ta filing, da ga moram kontaktirat in začet nekaj z njim. Js sem to jemala oz jemljem kot nek znak, jbg.
- ocitno cisto izgubim klepetavost, ko se znajdem v nepoznanem okolju ( baje je je lih prav, da sem še malo tiho :lach: :lach: :lach: )
- nimam pojma o opremljanjih in prenavljanjih stanovanj, ne vem sploh, kaj pametnega dodat ob vsem tem.. - me je peljal na tour de stanovanja, ki ga prenavlja/ opremlja.
- kakorkoli, vedno je dobro poskušat nove stvari, pa čeprav se malo opečeš/ failaš, kot stati na mestu in biti pasiven..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 27. Nov. 2019 9:35

- so mi sredina jutra postale všeč! Zjutraj fitnes in dolg vroč tuš, se počastim s frisnim smutijem in kavo in se čistooo počaaaasi sprehodim do pisarne.
- sva se kar v honeymoon fazi glede stanovanja :D.
- da se naš socialni krog v novem kraju počaaaasi širi - se pričakovala da se bomo kaj več videvali z ljudmi ki jih itak že poznamo, ampak dejansko spoznavamo nove ljudi za druženje.
- ne vem kaj naj s službo... Definitivno so povsod vzponi in padci, ampak nekako vidim prihodnost tu, in ni to kar bi si zase želela. Vem da lahko dam več od sebe, ampak mislim, da mi tu ne bo omogočeno. Hkrati pa je to služba ki od tebe zahteva več kot 8 ur dela z normalnim tempom in da vmes še kličeš vodovodarja, si ob 3 doma da greš po otroka v vrtec. Ne vem kaj naj.
- ko sem si prebrala zgornjo alinejo sem dobila isti filing kot ko Hayley o tipih razlaga :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Nov. 2019 10:58

^ lol, okej.. zakaj taki komentarji, kot da imam nevem kolk tipou... sem imela skoraj 4 leta enega in istega z eno prekinitvijo vmes in zdaj enga novega.. :D :D
- dejansko mi je manj osebno razlagat o tipih/ seksu/razmerjih, kot o drugih osebnih stvareh, zato pac o tem pisem, pa tko cosmopolitan tema se mi zdi.. :wink: :D :D
- je pa seveda oboje zelo pomembna zivljenjska odlocitev, tako izbira partnerja, kot sluzbe in vpliva na kakovost zivljenja, na to ali si srecen, zadovoljen.. (seveda zdaj sluzba malo odvisno od osebne situacije, koliko lahko izbiras..)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 29. Nov. 2019 10:57

* je bila Jordanija suuuuuuuuuuper izkušnja. sem/ smo res uživale, odlično izkoristile čas, ogromno videle... ni da ni :D zdaj že razmišljam kam naprej.
* sem po naključju prišla v kontakt z bivšim, ki se zdaj slini po men. haha. tu lejt.
* magistrska lepo napreduje, sem napisala več kot pol. mogoče imam zaenkrat preveč napisano, upam, da ne bo treba na koncu brisat... imam pa res super mentorja. zelo odziven, ko sem šla nazadnje na konzultacije, sem poletela ven iz kabineta od samega navdušenja, ker sva imela res super konstruktiven pogovor, ah. super res.
* sem vesela, da imam končno malo več denarja, ker lahko tudi mami pomagam <3
* je sicer lajf gud. všeč mi je, da je vse mirno, jaz sem dokaj stabilna, paše.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 29. Nov. 2019 15:24

- se veselim karočk jutri, bi bilo fajn, če bi se nam lahko še on pridružil, ma bo najverjetneje mogel delat oz. še ni 100%. Ma po drugi strani sem/ bi bila tudi malo živčna, kako se bomo vsi skupaj ujeli, on z njimi, oni z njim, saj v resnici ga še jaz ne poznam dobro/ zelo dobro.

- 3. krog razgovora šel ok danes, nalogice in skype pogovor v ang. šli v redu, bila fajn izkušnja, tudi, če ne bom izbrana, baje smo ostali zdaj 4 na koncu, med katerimi izbirajo :D

- P***a nekaj nisem prav dobra že skoraj en mesec, zdaj spet nekaj grlo čutim in malo glavo.. se morem spravit v red do večera, ko se dobiva, če ne bo kaj prišlo vmes..
- bi si mogla kakšno novo kapico nabavit, da me bo še dodatno grelo v glavo in ne bom bolana
- se morem danes spravit telovadit po par dneh brez..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 30. Nov. 2019 7:00

- omg ne morem verjet, da smo ze cez polovicko :eek: :hearts:
- da sva se dokoncno dogovorila, katera bo otroska soba in ali zeliva vedet spol.
- da ce mi se nekdo sokirano rece, da ne smem pit kave, mu dam telefonsko stevilko moje ginekologinje in naj poklice in vprasa, kaj je glede kave povedala pacientki patchouli, ko jo je le-ta posebej o tem povprasala na pregledu 29. avgusta letos :mad:
- da je tako lepo vreme, toplo, brez vlage, brez pretiranega onesnazenja zraka (zaenkrat). Upam, da nama cez 2 tedna uspe malo iz mesta za vikend.
- ful ful pogresam bozicno vzdusje letos ;( Drug teden se ze zacnejo bozicne prireditve, ampak moj nima casa, tako da bom hodila sama ;( Moram malo razmisliti, kako naj okrasim, da ne bo macek vse potrgal v roku 20 minut. Smrekica odpade. Mogoce jo bom dala na balkon, kot lani, ampak decembra je komarjev na milione in naravnost obozujejo smrekico. Mogoce jo poskropim s sprejem proti komarjem?
- Drugo leto pa upam, da res domov za bozic, gledat prave lucke z malim mini me-jem :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 01. Dec. 2019 11:14

^ Čestitkee Pačuli!! :)


- sem cela sitna, živčna in slabe volje, lih sem se pizdila na reklame na ytu :mad: :mad: :mad: :mad:
- se mi bo komp spraznil, ma se mi ne da po polnilec
- me bolijo malo/ rahlo mišice od današnje jutranje telovadbe na tešče, rit, zgornji del hrbta in trebušne, in se mi zato ne da vstat s stola
- mi gre na živce, ker je včeraj z dvemi kolegicami vse padlo v vodo plani za zvečer, vsak imel neke svoje druge stvari, jaz sem pa še eno tretjo prijateljico zavrnila, da ne morem it, ker sem že zmenjena in na koncu nič :mad:
- bom šla kmalu čistit in pečt ribe :P

- mi gre fuuuuul na živce vse to z njim, ker po mojem imam js še ful večji libido od njega in mi je premalo tolikokrat, kot se vidimo, toliko pogosto..( sem bila navajena, da v prejšnji zvezi je bil tip ravno v starosti 20-25, ko sva bila skupaj in je itak tudi bil ful napaljen in vedno še bolj od mene, ne pa da sem js bolj) in po tem, ko ne morem seksat, ko me prime, sem cela taka, da se mi bo utrgalo. Eh, ma me ne briga vse ostalo, če ni dovolj seksa, pol je zaradi mene tip lahko iz zlata, ma ne bi bla z njim.. :mad: :mad: :mad: :mad:
- študiram, kaj bi še lahko počela glede raznih aktivnosti, pilates sem že imela danes, meditirala tudi, tečt ne morem, ker je vse mokro.. mogoče bom še kakšno jogo ali kakšne raztezne vaje - jih že miljon let nisem, oboje da res tak blažen občutek na koncu. Lih na zadnje, ko sem delala malo daljšo jogo kot po navadi, sem študirala, da je after filing skoraj da boljši kot pri seksu. :P

- da mislim, da dobim ta teden rezultate glede razgovora, komaj čakam, da lahko pol grem naprej, al v eno stran, al v drugo stran

- ne vem, kaj je to zadnji čas glede spanja, po navadi sem bila uno, da mi je bilo težko vstat zjutraj, zdaj vsako jutro komaj čakam, da vstanem in se še zbujam pred uro, wtf in sredi noči in vsakič v upanju pogledam na uro z željo, da je uro čim več, čimbližje jutru. Se mi je pa popravilo, da lažje, hitreje zaspim nazaj in ni več čemenja v temo po 2 ali 3 ure..

- sem si nabavila eno novo zimsko kapo in mi je prav lušna, sem zadovoljna z nakupom
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Dec. 2019 18:15

- sem kar malo confused zdaj glede fantov, zvez. Se s tem novim tako malo vidiva, da se počutim ful samo in ugotavljam, da mogoče mi je hkrati še vedno malo všeč bivši in ga malo pogrešam. :? Imam pri njemu tak občutek domačnosti in on me ful dobro pozna in zna vedno spravit v boljšo voljo, ko sem slabo. Včeraj sem bila ful slabo drugo polovico dneva, se mi je na neki točki kar malo utrgalo. Se še vedno počutim malo utrujeno od tega dogodka. ..Ne, ma sej se mi bo razjasnilo vse, samo malo časa rabim za vse skupaj..
- sva se z njim na zadnje vidla v torek, ma meni se zdi tako dolgo nazaj, kot bi bilo že par tednov..
- emm.. da to ful ni običajno zame, ma ena stvar, ki mi je bila pri tem novem všeč, je bila, da je/bi planiral se bolj tako ustalit, imet familjo, o čemer je govoril že na prvem zmenku, medtem ko bivši bi samo hodil, bognedaj, da mu omenjaš kakšne otroke, je takoj panika (je pa tudi 6 let mlajši bivši od tega, tako da mogoče je tudi to vzrok..)
- sem lačna, ma ne smem več jest danes..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 03. Dec. 2019 2:47

hayley napisal/-a:- sem lačna, ma ne smem več jest danes..


zakaj ne, madoniš?

priznam, da
- vidim da se na forumu nič kej dosti ne dogaja.. če odštejem prigode od hayley :D mi je punca kar zanimiva postala
- kako je lahko ob tem mrazu dež, no? očitno bomo tuki doživel vse možne vremenske pojave samo snega ne.
- se mi ob tem vremenu nič ne da. in nespečnost me tudi neki matra.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 03. Dec. 2019 5:10

- ^ amm.. zato ker hujsam/ obdrzujem tezo in imam ze zelo dolgo pravilo, da ne jem po 18.. ( naceloma, ne 100% vsakic.. ) ..ja to so take stvari, s katerimi se tipi ne ukvarjajo..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov