Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 06. Apr. 2019 19:54

Ne, v mojih mislih :D
(Razen, če se kdo najde v tem I guess, lol.)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 06. Apr. 2019 21:32

Upam, da se gre za rodovniške mladičke. Drugače raje ne, prosim.

-sem danes izvedela eno novico. In če je resnična, kar upam, da je, to človeku prav malo privoščim. Fakin klevetanje, ljudje rabijo hobije.
-sploh ne vem, kaj napisati tukaj in kaj ne. Ali bi ali ne bi.
-me boli glava in buljenje v ekran ne pomaga kaj preveč.
-no evo, to lahko napišem-s sestro in prijateljico se ne morem pogovarjati o izbiri pasme. Ne gre. Obe navijata za španjelko, ker sem jo imela, jaz pa je nočem, ker bi v njej iskala mojo psičko, ki je več ni.
The world is as you are.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 07. Apr. 2019 15:31

Britanke.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Apr. 2019 16:35

-* sem danes samo spal, jedel in bral. Ne obžalujem ničesar.
-* grem jutri fotkat trening in borce.
-* sem si res upočasnil ritem, in sem šele po nekaj dneh opazil koliko sem izčrpan...sem si potem za vzpodbudo napisal koliko dni sem bil samo na trekih na tem potovanju. 36. Koliko kilometrov sem naredil samo z motorjem, 4350.
-* že nekaj časa izdelujem realen plan za ko pridem domov, stvari sem si razdelil po kategorijah, prioriteta, realnost, sanje in jih razdelil po finančnih dosegljivostih.
Nekaj stvari sem že spravil v gibanje, zato da se obvežem z čimveč dobrimi stvarmi zame.
-* dejstvo je da bom nadaljeval s tajskim boksom, zato ker sem zelo slab v njemu...sem močan in eksploziven, tajski boks je hitrost in vzdržljivost...točno to kar jaz nisem, in to mi je všeč, ker je toliko bolj efektivno.
-* obenem začenjam projekt, južna Amerika z motorjem, ne gre se za to da dejansko grem, niti kdaj..gre se samo za to da spet lovim nekaj, da je moje telo in um usmerjen proti nečemu kar je težko, nevarno in dobra poraba časa. Zato sem si že našel inštruktorja za španščino preko skypa, potem sledi izpit za motor, in avtomehankarski tečaj...ker nimam pojma kako se karkoli popravi. V najboljšem primeru, uporabim to znanje za točno kar je namenjeno, v najslabšem..imam še vedno kup znanja.
-* v glavnem, na tripu sem se predvsem naučil kako samega sebe ukanim da dejansko funkcioniram.
-* se veselim odhoda domov, čaka me še nekaj dni treninga, potem grem na en otok za 8 dni, malo Bankoka in sem doma.
-* je trening naporen, sploh ker je prišla v skupino ena avstrijka, ki je, no joke..tok oblinasta in privlačna, da je zadnjič trener zgrešil vrečo in brcnil železno štango ko jo je gledal med ogrevanjem.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Apr. 2019 8:15

- je tamala od frendice ful luskana in skor na vsaki sliki oblecena v roza xD. Edino ne vem, a une dojencke v reklamah ostrizejo/ pobrijejo al kaj, ker ta ma res fuul las.. Js bi tudi rajs mela puncko, ko/ce bi imela otroka.. Je pa s temi otroci res ful stroskov, ze samo tej vozicki in celotna oprema so ful..
- smo bile zadnjic na zeljo ene druge prijateljice prica celotni razlagi, kako je potekal porod in vse. Mah po moje se da zdrzat, ce bi blo tudi pri meni samo dve ure se niti ne bi pritozevala.. Sem se mogla prav zadrzat, da se nisem zacela smejat vsakic, ko sem med pripovedjo vidla fris od tipa od druge prijateljice haha, je na konc reku samo, da je vesel da ni zenska..
- bo treba it za poroko v nabavo kaksne enobarvne nezno/ svetlo roza oblekce. Za zdaj imam enobarvne samo crne in rdeco. Sem vidla eno sliko na fbju, kjer je ena nevesta bela in vse osale druzice kricece rdece in ne zgleda kul za moje pojme, je ze lepsa svetlo roza za druzice..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 08. Apr. 2019 9:28

Ananhas, lepo.
Skozi vse mačje začasnike, mačke, ki sem jih peljala v zavetišče in ljudi v moji okolici sem že prav našpičena proti razmnoževanju domačih mačk. Jim eno povozi, vzamejo drugo. Potrošni material. Sterilizacija in kastracija staneta, dnarja za mačke pa že ne bodo dajali.

-otroška oprema zares stane. Sicer s tem ne mislim Hayleyine prijateljice, ampak na splošno- velikokrat vidim, kako mamice plačajo po jurja za voziček, ne bi pa dale 300,400€ za avtosedež, ki je veliko bolj pomemben kos opreme, kjer ne gre šparati.
-sem malo spet začela risati.
-grem danes po kakšnem mesecu spet v knjižnico. Ko grem sama, si vzamem čas, brskam, gledam. Ko grem s tamalo, pridem z listki in samo poiščem, medtem ko je na mladinskem oddelku potem celo veselje, ko izbirava knjige.
-sem danes imela take sanje, da se še v budnem stanju počutim krivo. Ponavadi je obratno, se moram zjutraj zbrihtati, da se mi je samo sanjalo o drugih, da nič ni res. Čisto preveč žive so bile.
-sem se res veselila selitve v bolj kot ne vas, zdaj pa vidim, da jaz več nisem tista, ki spada tja v smislu mentalitete. Preveč se brigam zase, medtem ko sem drugim prevečkrat glavna tema. Prav umaknila sem se od vseh čenčarij, to gre preveč energije.
-grem zdaj na en fini sprehod, raztegnit noge, se nadihat svežega zraka, pa bo dan takoj še lepši. Obožujem pomlad :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 08. Apr. 2019 10:41

- je mati vceraj nekje nasla razlicno stare fotografije..je na eni ona pri okrog 25 in izgleda, da je bila okrog 40 let nazaj podobna moda kot sedaj, kar se oblek tice. Mogoce, kar se frizur tice ne tolk.. Ene slike so bile tudi moje iz osnovne sole in mi je malo bedno, ko padajo komentarji, kako zelo suhcena sem bila takrat, kot da zdej sem pa nevem kaksna v kontra smeri.. (Drugace mi pa res ekstra kg ne pasejo, ker mi gre, ko se zredim, vecinoma v spodnji del telesa, ne enakomerno.. :/ )
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 08. Apr. 2019 19:08

* dala sem odpoved.
* končno. ful hepi.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 09. Apr. 2019 10:58

Exit, čestitam :hearts:
Pogumno dalje!
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 09. Apr. 2019 15:45

Razumem in se strinjam Emanuela :)
Za to leglo imam praktično že domove, ker bodo vzele moje in sestrine kolegice, tako da točno vem komu in v kakšen dom bodo mladički šli (pa še kasneje jih bom lahko videvala). Zdaj je edino vprašanje koliko jih bo :D
(Nekak mi je bilsa vedno tesnobna misel, če bi imeli mucke pa bi jih dala potem v roke popolnim neznancem. Mogoče eni ne komplicirajo, meni vem, da bi bilo kar mal težko in bi se kasneje spraševala, če so res v dobrih rokah.)

- da sem sama veliko stvari in opreme prejela od kolegic, ki so že imele dojenčke - ena izmed dobrih stvari, če pričakuješ med zadnjimi :D
- moram reči, da sem vesela, da imava tu tako prijazne sosede, ob enem je pa še vedno dovolj distance, kar meni osebno paše
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 18. Apr. 2019 22:12

- da me spomladi vedno mecejo neki najstniski hormoni, malo pogresam bit tisto 'na frisno' zaljubljena v nekoga.. se mi zdi, da se mi je to vedno dogajalo spomladi. :)
- da bom za nekaj casa zakljucila z diy projekti, ker me kostajo prevec zivcev. Par dni nazaj sem porabila 5(!!) ur, da na strop pribijem dve stangi in cez njih povlecem baldahin. Ko sem imela ze vse narejeno, se je ena stanga sesula in povlekla vse s sabo :cry: potem pa mi je uspelo preluknjat se kabel za elektriko v steni.. ceprav so bile dobesedno par cm stran luknje od polic (od prejsnjih podnajemnikov) in sem rekla, da je sigurno safe. Ku rec.
- a kdo ve, koliko kosta popravilo tega, ce klices stromarja?
- da imamo po pol leta koncno rezervacije za nekam it, ta zima se je res vlekla.. maja za vikend v en saški gozd, novembra pa v egipt. Je kolega spet piknil nek ultra-cheap deal, fajn je imet taksne kolege. :ja: sicer me egipt nikoli ni pretirano zanimal, ampak se ne pritozujem.
- da mi je bil prvi del got krneki, res gre prehitro vse.. reuinioni? Takoo smo cakali na dolocene reunione, potem pa en krompir posnamejo :nein:
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 19. Apr. 2019 8:11

* še štirikrat v službo... in adijo :D
* v nedeljo selim 1/2 stvari, naslednji teden še drugo polovčko.
* ljubljane mislim, da ne bom pogrešala :D
* me čaka en večji tatu. mal me živci dajejo, ker je na mestu, k se ne da prekrit. oh jesus :D first world problems :D
* sem hepi, da sem prepucala ljudi okol sebe, no nekateri so mi naredili uslugo, in so se sami odstranili <3
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 19. Apr. 2019 8:28

Exit, morda sem spregledala kak post ampak kam se seliš?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7527
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Apr. 2019 8:54

- mi je vsec Lj v primerjavi z ostalimi slo kraji, kar se tice za it zvecer ven, na pijacke, kulturne dogodke.. vse razen tega mi je pa vsako leto manj vsec in mi je ljubsa primorska/ kjer je bolj narava. Ma bomo se vidli v prihodnosti kje in kako se bo bilo.. ena kolegica se je preselila na obalo, druga to planira v naslednjih letih, samo kolkr sm vidla znajo bit cene nepremicnin se visje kot lj., noro je zdej s tem :?
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 19. Apr. 2019 18:04

Zaenkrat na lepse, narava :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov