Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 18. Mar. 2015 17:51

- Res je nekam tiho..
- Da bi sama ful kej tipkala, pa se mi nic tako fenomenalnega ne dogaja zadnje case
- Da je bil zadnji teden kr kul.. Par koncertov, St. Patricks, druzenja, martinckanja.. Nic nam ne manjka.
- Vmes pa sem celo pridno na faks in v fitnes hodila. Self high five!
- Da se mi malo podirajo plani kar se tice potovanj.. Nimam kesa, dammit. Ze pol leta cakam na Nemcija-Belgija-Nizozemska trip, vsi grejo, zame bo pa to ogromen financni zalogaj.. Dosti vecji, kot sem pricakovala :/ ampak jebomast, I'll make it happen. Nekako.
- Da bom zaradi tega po vsej verjetnosti mogla skenslat Italija trip naslednji mesec in izpadla precejsnji douchebag, ampak eh.. Sej se bojo tudi brez mene meli fajn. Malo majn fajn, ampak ok.. :P
- A ma kdo recept, kako na hitro zasluzit cca 500eur ekstra? :D
- Da me hormoni mecejo sem pa tja pa spet nazaj.. ahh, pomlad.
- Da me preseneca, koliko me ima en kolega prebrano.. Vcasih mi potrdi stvari, o katerih si se sama nisem bila cisto na jasnem
- Da mi prvic v zivljenju postaja vsec nekdo, ki mi vizualno ni niti najmanj privlacen.. Pa res nisem ena od tistih, ki mora met 'tall dark and handsome' tipa ob sebi, ampak mnjah, paket je le paket.
- Je pa zato v paketu vse drugo.. nora samozavest, intelekt, ljubezen do umetnosti, gentleman.. taksnih ne delajo vec :)
- Mater, sem plehka.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Mar. 2015 9:40

- No bom pa jaz nekaj napisala :)
- Da danes cel Banglades dela na pol zmogljivosti, ker je kriket Banglades vs India.
- Da je kriket edini sport, kjer mi povejo koncni rezultat tekme pa se vseen ne vem, kdo je zmagal. Sorry, ne se sploh trudit z razlago.
- Da sem prej za malico spila svez kokosov sok direkt iz kokosa, po kosilu ga bom pa dol poslala, da mi ga razrezejo in bom se meso pojedla. Zivljenje v tropih ftw.
- Da sem za hec poskusla Tinder in je prav fascinantna zadeva :)
- Da se kot del eksperimenta dobim z enim ful simpaticnim deckom.
- Da nikol nisem nekaj ful hodila na zmenke. Tako da se ena preobrazba odkar sem se selila :)
- Da se en teden in se zacenja zadnje leto mojih dvajsetih. Holy fuck :D
- Da ko jeb* vse skupi, jaz si bom vzela fraj in grem na morje v viseco mrezo lezat.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Mar. 2015 10:47

_patchouli_ napisal/-a:- Da danes cel Banglades dela na pol zmogljivosti, ker je kriket Banglades vs India.


- Da boljs, da najina indijska cimra dans ne prideta domov, lol :D
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 19. Mar. 2015 15:27

-* gledam danes po Fb, saarijarvi je celebrity!

A te je Polona že klicala?

Samo pazi kakšne novinarje izbiraš, tisti iz portalov so much better, jejo stake k bossi. :lol:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 19. Mar. 2015 16:01

js bi tudi rada vedla zakaj se gre!

čestitke :)
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Mar. 2015 22:09

Hahahah :lol: ne morem verjet, kako dalec sega neka neumna fb slika.. sva imela s sosolcem minutko odvecnega casa, ko sva cakala eno drugo, da spokamo s faksa.. flori, lahko ti na zs posljem :)

- Priznam pa, da nimam pojma, kdo je Polona? :D in pa: kdo se glasi, si ze malo maskota ziferblata :wink:

- Daaa je bil dan dolg kot kravje crevo, samo se spat spat spat.
- lahko noc
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 19. Mar. 2015 22:11

Ajaaa.. mislim, da sem dojela :D
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 20. Mar. 2015 8:55

Priznam da:
* sem diplomirala :mrgreen:
* ne morem verjet, kolk birokracije to potegne za sabo... jst sem pa super lena in se mi ne da s tem ubadat.
* se je nekako v zadnjih mesecih vse poklapalo in sem vesela za to.
* ^^ no, iskreno, vem da bom vesela čez tri dni, ko se naspim za nazaj
* mi je smešno, ker vsi pričakujejo, da bom zdaj nekam potovala in delala ne vem kaj - jst sem pa samo utrujena + čaka me še nekaj projektičev, da jih dokončam + moj dragi itak ne bo dobil dopusta + itak še nisem dojela, da sem diplomirala ... lajf :wink:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 20. Mar. 2015 10:57

saarijarvi, please do. da potešim svojo žensko radovednost :P


- mam v torek podelitev diplome. fakin končno. sem hotla povabit še dečka, ampak imaš lahko samo dva spremljevalca, tako da gresta foter pa mt, ker sta totalno srečna. upam, da me polpovabita na kosilo. mati bo ziher s kakimi kuponi uletela in bomo na koncu jedli v neki vukojebini, ker je glih našla neko super ponudbo kjer dobiš čevape za 3€.

- obolela bom z renderiranjem, ta fakin komp se nikamor ne premakne. obvezno rabim novo matično, procesor, vse. grem kuj v računalniško pomoč pisat, mogoče se me wasd usmili s kakim nasvetom.

- lenarla sem dva tedna, zdej se mi pa ful dela. omg, i'm growing up!

- me vsak dan tlačijo nočne more, dragi gre za 6 tednov na en internship in že dva tedna sanjam kako se poslavljava. umrla bom od dolgčasa. al bom pa žurala ful :P
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 20. Mar. 2015 18:47

- Imas na zs :)
- Da cestitam vsem za diplome
- Jaz bi tudiiii..

- Mater, je Ljubljana kicasto lepa spomladi :flower: vsi zunaj, vsi nasmejani, na vsakem koraku prijatelji in znanci, vsi z disecimi dobrotami iz odprte kuhne, otroci si podajajo balone, na tromostovju mladenic igra 'Summer in the city', kaaam vec.. :hearts:
- Celo popoldne torej zabila v centru, endorfin overdose
- (haha, ravnokar prebrala, da je danes 'dan srece'.. kul)
- Edino, kar trpi, so nedotaknjeni projekti in gora dela za faks :cry:
- Juutr jutr to bom naredu, juutr jutr vse bo v redu...
Prairie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 5. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Prairie » 21. Mar. 2015 11:11

* mi je končno uspelo izgubit 5 kg :D še malo pa bo bolje ...
* mi ven udarja "nezdivjana" plat, ki je skrb vzbujajoča :/ mogoče pa je le čas za spremembe?!
* sem vsa srečna, ker je tukaj pomlad :kleeblatt: :flower:
* imam veliko dela .. jaz pa čas raje porabljam tule :)
If you want breakfast in bed, sleep in the kitchen.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 22. Mar. 2015 8:29

-* sem si sposodil longboard včeraj, in malo vozil po Ljubljani.

-* je pa res nekaj, ne maram folka ki vozi longboard, neprestano nabija gor dol kako obvladajo, kaj so dobili v Obsešnu, kje ga "rajdajo"...STFU model.

-* pišem material za novi potopis, in malo berem in se učim kako povedati šalo... zelo zanimivo, ker kmalu ugotoviš da je največja sposobnost stand-up komika ta, da lahko tempira in pove šalo. Material pride šele za tem.

-* sicer nisem panik, ampak bolj kot berem, bolj kot gledam oddaje kot so Vice itd. bolj se sprašujem, ali je sploh humano da bi imel v prihodnosti otroka in ga poslal v takšno prihodnost.
Torej zjebali smo naravo v 150 letih, ledeniki se topijo, ribe lovimo abnormalno, čedalje več je extremnih podnebnih dogodkov, rast populacije je abnormalna in politična klima je vedno nestabilna.

Vem da je vsaka generacija črno gledala na svojo prihodnost, samo dejansko se bomo mi borili proti dejavnikom narave, ne človeka.

-* kranjski burek je zakon, ne vem zakaj ga folk ne je več...

-* sem danes gostil francoski par ki kolesari iz Pariza do Aucklanda, in jima povem da danes pride še en francoz, in povem da mu je ime David, pokažem sliko in se začneta smejati, in rečeta da so se srečali mesec nazaj v Nemčiji :lol: . Svet je majhen.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Mar. 2015 20:49

- Da sem se koncno tudi sama prijavila na kavcsurfanje. In ze kmalu dobim obiske :)
- Upam, da se bo na Nizozemskem tudi zame nasel en koticek.. kraj, v katerega gremo, je tako majhen, da nima niti hostla.
- Da bom komp vrgla skozi okno, enostavno ne morem delat na tako pocasnem laptopu... cel vikend bo sel za en lousy ass plakat :evil: pa vsem se takoooo mudi.
- spi se mi za umret, nikamor nisem sla, vsi so sli na neke tripice al pa na morje, bleh.
- Se malo.. se malo.. se malo..
- Da razmisljam, kaj je ta teden v planu.. faks x4, tona naloge x4, en dokoncan projekt, zacet drugega. V petek maturanc od tamalega, na katerega se mi iskreno niti najmanj ne ljubi.. Se kaj?
- Aja, kolega dobi obiske iz tujine. Baje se gre na celoljubljanski pub crawl, could be fun :)
- Stinson out
Tulip
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tulip » 23. Mar. 2015 18:46

- potrta & utrujena
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 23. Mar. 2015 19:29

*da sem že dva kolokvija padla :rolleyes: prvega dva nisva nardila, drugega pa sta samo dva nardila :'''D
*sem zgubila parkirni listek/kartico in jo iskala ENO uro po vseh poteh, kjer bi jo lahko zgubila. no, na koncu se je dobro izšlo in sem se izmuznila plačilu 22-tih eur v primeru izgube :)
*si trgam zeleno solato in vmes par koščkov pojem, nakar ugotovim, da so gor neki zajedalci?!?! :eek: ne spoznam se na te male živalce, ampak je bilo svetlo rjave/bež barve, z dnema tipalkama, velikosti 2 mm in pol še pogledam roko in sem gor mela najmanj 15 mladičkov tega -.- mislim, fuj no. bogve kaj bo zej rastlo v meni...
*london se približuje in postajam živčna, ker še nisem dobila nobenega couchsurferja :(

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]