Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Mar. 2015 9:08

_* je moja rit nazaj na FB, in takoj ko sem prišel gor sem zbrisal 2/3 folka ki sem ga imel prej, in dodal vse kolege iz potovanj, CS, in nove prijatelje...se je bilo lepo slišati z vsemi spet :D.

-* sem dodal vse poljakinje ki sem jih gostil, in jezus kristus so poljakinje res lepe, vsaka njihova frendica je lepotica. Sam so presuhe, en jih je pozabil obvestiti da je okupacije Poljske konec in da lahko ješ normalne porcije.

-* je to da gostiš CS vedno zanimivo, eni so zelo neodvisni in pogumni in potem so tu azijci. Tale HK je bil res pojava, tako odvisen od pomoči, da me je dejansko strah kako bo preživel že 5 tednov na poti, mu sprintam zemljevid in narišem točke na zemljevid, mu pokažem kako naj pride do ž. postaje, reče ok...pogledam čez pol ure skozi okno in vidim njega ko peš hodi čez njive. Meni je bilo tako nerodno.

-* sem mu včeraj malo razložil realnost, naredil si je cel plan za trip..kateri bus, vlak, avion..torej, LJ, Zagreb, Plitvice, Beograd, Atene, Santorini, Sofija, Istanbul, Bukarešta, Sankt Petersburg, Talin, Oslo, vse to v 5 tednih!!!!! In še neke kolege vmes srečevati. Sem mu lepo razložil, lej..tvoje prvo potovanje, zaplaniral si se...nobenih dnevov počitka nimaš vmes, potuješ 3 dni in si že bolan, 3 dni potuješ in si včeraj spal 15 ur, in do zdajle sem ti jaz pomagal pri organizaciji, potem si sam...Dal ene par informacij o Balkanu, recimo da nič ni točno, da angleščina je slaba in da čistoča ni na višku. In model misli ponoči pisati še diplomsko nalogo, in sem mu rekel da bo dobesedno odpovedal če misli upoštevati svoj prvotni plan.

-* sem mu moral dati reality check, ker za azijce je potovanje tekmo, kdo vidi več in to je to. Ga razumem po svoje, ker ko pride nazaj iz Evrope bo vržen v sistem k prezira individualnost, delal bo do konca življenja in nikoli več ne bo imel časa potovati.

-* nisem šel v Škocjanske jame, je šel sam...se nisva ujela, in sem rekel..ko bo kaka lepa punca ali pa kul model, takrat bom šel.

-* me zelo vleče v Romunijo, sam poceni način moram najti kako priti do tja. Planiram pa iti ta mesec za ene dva dni v Zagreb, nisem si ga še ogledal in kul bi bilo stkati kakšna prijateljstva v Zagrebu.

-* je ljubezen in svoboda odločanja res luksuz, ta HK mi je res odprl oči na to temo. Vse kar šteje pri njemu je samo trud na faxu, od tega je odvisno kakšno življenje bo imel in kakšno partnerico bo dobil, vzgajala ga je babica ker je mama delala cele dneve, in nič ne ve o življenju, er je ves čas pustil v šoli ali drugih dejavnostih. Je lepo rekel, ko je dejal da je kot robot.

-* sem opazil da je pozabil zobno ščetko, slušalke in nek ključ. Pa sem mu rekel naj dvojno pogleda :D.

-* upam da ne bo umrl
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 11. Mar. 2015 9:39

Led Zeppelin napisal/-a:-* sem dodal vse poljakinje ki sem jih gostil, in jezus kristus so poljakinje res lepe, vsaka njihova frendica je lepotica. Sam so presuhe, en jih je pozabil obvestiti da je okupacije Poljske konec in da lahko ješ normalne porcije.


^^ jaaa, Poljakinje so res lepotice. Ampak moški so pa grozni. In mi ne gre to skupaj: lepa ženska in grd moški imata otroke; in punčka je ful luškana, fantki pa spet ne. Očitno so jih tudi pozabili obvestiti o Mendlovi genetiki ...

* sem v zadnjih dnevih sprejela eno zelo težko odločitev. Upam, da ne bom obžalovala.
* ^^ sedaj moram obvestit vse vpletene. V tem času sem dobila že en odziv. So far so good. Naslednji korak je malo težji... ah ja... life...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Mar. 2015 9:52

^^^^ hahahahaha, a veš koliko sem že preposlušal o teh njihovih tipih :D. Ena mi je rekla da je njen bivši ki je bil čeden spal z 250 ženskami :D.

Če govorimo o genetiki, poglej Ruse, ženske so lepotice z dolgimi lasmi, tipi neki 170 z visokim čelom, črnimi lasmi in okroglimi lici :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 11. Mar. 2015 12:05

- Da se prijavljam na projekt na drugem koncu sveta pa sploh ne vem, ce hocem it.
- Da zivis v Bangladesu, BANGLADESU, in ti folk rece, da se ne selit v Jordanijo, ker je nevarno.
- Da isto slisis o Bangladesu, ko klepetas s prijaznim mimoidocim sredi Istanbula. To pravijo o Indiji v Bangladesu in obratno. Skratka... Svet je nevaren.
- Da je moj LDBFF (long distance best friend forever) cisto navdusen, ker bi bila soseda. No skoraj, ampak vsaj na avion nama ne bi blo treba, da se vidima.
- Da sem zadnjic imela totaln meltdown in me je res lepo presenetila podpora prijatelja.
- Da vcasih razmisljam, da mi gre cist prevec energije, samo da ohranim kolker tolk zdravo pamet.
- Da ima neverjeten vpliv name. Sem kot ena najstnica okoli njega.
- Da vcasih ne vem vec, kdo sem. Sem cisto druga oseba kot 2 leti nazaj, ampak me vem, ce sem to res jaz, ali sem to zaradi okolja, kjer sem.
- Eh, grem js, preden se bolj zakompliciram :)
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 11. Mar. 2015 15:42

Led Zeppelin napisal/-a:Če govorimo o genetiki, poglej Ruse, ženske so lepotice z dolgimi lasmi, tipi neki 170 z visokim čelom, črnimi lasmi in okroglimi lici :D.


^^ samo Poljakinje so naravno lepe. Na Rusinjah mejkap dela čudeže.
Sicer pa vedno pravim: če velja, da so najlepše ženske na vzhodu in najlepši moški na zahodu, smo glede na geografsko lego v Sloveniji zadeli na lotu; najlepši moški in najlepše ženske :lol:


* da nadaljujem mojo jutranjo sago: razposalala sem obvestila vsem udeležencem. In do naslednjega tedna (izpit) ne bom čekirala mejla... ker se moram učit. in se ne morem učit, če sem živčna.
* ^^ v resnici bom vsakih 5 min pogledala mejl. Za odgovore. In bom pri vsakem švicala kot konj. Pa še potem si bom ure in ure vrtela scenarije v glavi. In se cele dneve ne bom učila.
* ^^ kaj mi je bilo tega treba... joj no... S. vedno znova.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 11. Mar. 2015 16:33

*da se tudi meni zdi, da bo napeta pomlad :D nekaj je v zraku, prav disi po necem novem.. ali pa ze tako obupano cakam konec bunde in ogrevanja, da me zavaja lastna podzavest?
*da sem se odlocila za prepotrebno pavzo z zuranjem in ze 2 dni delam plane, kako bodo izgledali vsaj trije prihodnji vikendi :clowm:
*da ze mesce iscem nove cevlje in mi nic ni vsec.. vse skupaj ze meji na absurd, ker mi prav nobeni niso niti priblizno kul. niti kaksni od adidasa, ki je bila do zdaj vedno MOJA znamka za cevlje in se ponavadi nisem mogla odlocit za ene med vsaj tremi najhujsimi pari.. mogoce lahko ze kr pocakam na poletje in japanke.
*da delava s tipom na izi plane za poletje in ze komaj cakam, da spojim svoje telo z vodnimi gmotami jadranskega morja!
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 11. Mar. 2015 16:48

* me to vreme utruja, v enem dnevu se zvrsti vse
*še nisem začela delati nič za naslednji semester, pa smo na faksu predelali že 200 strani. pri enem predmetu :evil:
* včasih pomislim kako bi bilo, če bi vseeno pristala skupaj, pa se potem spomnim, da se mi že enx to ni izšlo
*načrtujem obisk prage enkrat aprila, samo si moram do takrat privarčevat nekaj denarja :tot:
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 11. Mar. 2015 17:08

omg racka_ is here! :blume: :smilingplanet: :flower: :kuss:

- ful se mi nič ne da, pa sem se šla kr malo zakoutrat
- kolebam med pucanjem fleta (ogabno stanovanje mamo, pod higienskim minimumom) in pivom zvečer. vmes morem še nekaj narediti. ampak zaenkrat bom še malo pod koutrom.
DonCarleone
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 294
Na forumu od: 18. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a DonCarleone » 12. Mar. 2015 0:20

Ko smo že glih pri Poljakih in pri lepoti... meni je nedavno en Poljak dejal, da ni videl toliko grdih žensk, kot jih je videl ko je bil na počitnicah v Sloveniji (v Ljubljani). Kar nekako tudi drži, no vsaj tisto, kar sem videl ko sem bil nazadnje v Ljubljani, medtem ko pa glavni trg v Zagrebu zgleda kot modna pista. Tako blizu, a tako različni, zanimivo...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Mar. 2015 13:52

Bullshit stari.

Hrvatice so kot vse balkanke enostavno preveč naličene, da niti ne govorimo o teorijah kaj se zgodi z balkanskim genom po ene 28 letom :D.

Jaz sem gostil že kar nekaj kolegov iz tujine, in se strinjam z njihovimi ugotovitvami. Slovenke so absolutno prelepe.

Zakaj? Poljakinje so lepe, ampak je klasika, visoka, tehta en žakelj cementa pa six pack piva, je svetlolasa in to je to.

Črnogorke so visoke in črnolase, in to je to.

Slovenke so pa cel en mix, imaš majhne, imaš visoke, imaš blondinke, imaš tiste z balkanskim genom, imaš gingerke...imaš sloke, imaš z oblinami.

Če so druge države restavracija z eno hrano, je naša Šparova samopostrežna..imaš vse kar si zaželiš.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 15. Mar. 2015 11:28

* spet bedarije. wheeen will i leeeearn??
* konc lepih sončnih dni, spet je sivo pa bedno.
* je drugi semester precej bolj beden. mal sem razočarana...
* bom danes preživela cel dan s knjigo v roki <3
* še dva dni...
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 15. Mar. 2015 21:55

- mam občutek da se sploh ne znam več normalno pogovarjat z ljudmi in samo še jamram, pa sem prišla še sem gor mal pojamrat :)
- se mi zdi, da me nihče ne razume...niti se ne trudijo, da bi me poskušali razumet...enostavno me poslušajo in rečejo, da to itak ne bo šlo skoz in da si bom slej ali prej premislila. Hvala za spodbudo, res :/
- ne morem verjet, da me lahko on vedno znova prizadene...ko sem bila že prepričana, da sem preživela vse skupaj in bo vse kul...evo, eno srečanje & ene par besed, ki so me zadele v živo, pa sem spet slabe volje in jezna nase, ker mu dovolim, da se igra z mano. Sam če bi se pa tam pred vsemi zdrla nanj in mu povedla, kar mu gre, bi bla pa impulzivna pra****
- bo tale teden natrpan od 5.00 zjutraj do 21.00 zvečer...vikenda še ni konec, pa že čakam naslednjega!
- skrbi, skrbi, skrbi...kako bom jutri uspela pravočasno prit na lokacijo #2, ker se bom ziher ene 20145x zgubila na poti. A ste se lahko namestil v še večje rovte???
- pa valjda, še služba & faks & prostovoljstvo & rekreacija & priprave & obveznosti doma & vaje & zaenkrat 26 mailov, ki čakajo na odgovor...jah, polno je vsega, pojma nimam, kako bom sfolgala...ziher sem zato sam še bolj živčna in tečna

- sej bo bolš...v petek :D
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Mar. 2015 9:03

-* je bila sobota res prelepa, sem si sposodil kolo in se šel voziti po Ljubljani, je tista pot pod ZOOjem res lepa za kolesarjenje.

-* se je Hong Končanu že sesul plan, tako da...je pa živ že en teden, kar je dosežek.

-* je brada trenutno v tistem kurčevemu obdobju 6-10 tednov ko ti raste v vse smeri, brki ti rastejo čez ustnice..res ni lepo, treba neprestano striči in urejati, ampak bo lepo zrastla.

-* je dobra stvar tega da sem zgubil stavo in se moral zabriti ta, da sem končno našel popolno frizuro zase :D. Tako da, every cloud :D.

-* da je mnogo mnogo literature za to licenco, ampak jbg, to pač hočemo delati.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Kkaja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 18. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Kkaja » 16. Mar. 2015 18:41

- kdo bi si mislil, da se bom na mastersu, ki ga sploh nisem mislila vpisat, našla. Definitivno time of my life - socialno in izobraževalno,
- da se je lanski absolvent odvijal okoli dela na blagajni, da bi si nekaj zaslužla in sem spet tak broke, kot že nisem bla kakih 5 let,
- da delam stvari, ki me veselijo in s katerimi si nabiram izkušnje, samo kaj, ko to ne prinaša denarja,
- da sem res srečna z njim, s študijem, kdo bi si mislil, da se vse res razplete,
- samo odhod iz peresa svojih staršev še morem naštudirat, kar je bolj težko z 20 evri na računu do konca mesca, ampak tudi ta plan se bo izpeljal. If you believe in it, it will come true al kak. :)
- da ta forum običajno samo tiho opazujem in vas občudujem.
Those who don't believe in magic will never find it.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Mar. 2015 14:31

-* neko zatišje na forumu.

-* imam čez dva tedna spet nov potopis, in sem vesel ker je bilo to prvič da sem si delal dnevnik in bo pol lažje govoriti :P

-* je moj prijatelj 18 mesecev nazaj poskušal 2x narediti samomor, bil je na raznih anti depresivih, zredil se je, cele dneve je spal.

Previj leto in pol naprej, ima novo in boljšo službo, živi na koncu Slovenije kjer se počuti boljše, shujšal je, našel je punco ki ga ima rada in ga spoštuje, in čez 8 mesecev bo oče.

Sem tako srečen za njega.

-* sem prejšnje poletje spoznal nekega Kandačana, ki je bil programer in je že 7 let potuje po svetu in dela med potjo. In se pogovarjava včeraj kako in kaj, in mi pove zgodbo da je bil v Moldaviji, in spi v sobi v hostlu, pridejo v sobo tri Američanke in zraven še dva Francoza, in začnejo sexati na tleh sobe :lol: .

-* mi je ena punca pomaga dobiti ene karte, in sem opazil da ima zlomljen sedež na svojemu vintage Rogu, in sem dva tedna iskal ta sedež da sem ga našel, in ji ga bom zamenjal v soboto. Si bom sposodil kolo, poklical da sem zlomil sedež, ji dal starega na mizo in peljal ven na presenečenje.

-* me moti da ima večina žensk slab občutek za sarkazem, mi ni potem zabavno ko moram obrazložiti svojo šalo...
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov