Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Dec. 2017 19:16

-* sem mel zajeban teden, ampak je kar je, pride tako.
-* v Dvoje sezona 2. mi je malo slabša od prve, nekako nisem bil zadovoljen da ni bilo vsaj ene zgodbe zaključene... tista hrvatica mi pa je nenormalno luštna, uh je luštna. Je pa serija vseeno odlična in podpiram domačo produkcijo.
-* sem včeraj po celemu dnevu kolovratenja okoli šel še na koncert ponoči in sem bil danes ubit, danes sem šel fotografirati hribe v snegu in sem ubit, jutri je ponedeljek, in bom ubit. Sam, totalno vredno ;D .
-* iskreno ne maram igrati nekih mentalnih igric, sam če zavrneš moje povabilo za ven, in mi čez 15 minut pišeš da je tvoj plan padel v vodo, da sem lahko jaz zdaj rezerva, te bom na lep način poslal v k. . Naslednji dan pa neki selfieji iz sprehoda in kok sem fajn...ne da se mi tolčt po prstih če se ne pozna mej, nimam časa in nočem prevzgajati ljudi.
-* HOLY FUCK je bil UFC 218 dober, faaaaaaaaaaaak, drl ob treh zjutraj kot zmešan.
-* sem utrujen, ampak dejstvo je da bom moral v naslednjih dveh tednih pritisniti na sprožilec, zadeve so blizu finiša, faza neke priprave je mimo. Najprej si živčen ker dvomiš da ti bo uspelo, potem si živčen ker začneš delati na temu da ti bo uspelo, potem si živčen ker si že tam in ti še ni uspelo iti.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7546
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Dec. 2017 18:22

- So me vceraj med dezuranjem prisli obiskat miklavz in angelcka in mi prnesli sladkarije :P
- Je kasneje prisel mimo se bivsi (kako se cudno slisi) in mi malo delu druzbo, pa zvedla sm da njegov starejsi brat koncno ma novo punco, ki je baje zrd dolocenih razlogov velja za cudno in njuna mama je malo zaskrbljena in jo je stalkala po fbju :lach:
- Se ne vem kje bom za novo leto :? , pa se del druzbe bo na potovanju v tem casu
- Sm pogledla V dvoje in je tudi meni malo boljsa prva sezona, sploh kar se zanra komedije tice, niso vec tolk nove fore. Se mi pa nekako zdi, da 2. del cisto porusi idejo ljubezni iz 1. sezone, kjer je ta usodna, po koncu zivi vecno v vzporednih vesoljih.. Zdaj je pa partner le stvar nakljucja okolja; pristal bos z nekom, ki se nakljucno nahaja v tvoji okolici in ce bi zivel v 20 razlicnih okoljih na svetu, bi lahko v vsakem spoznal vsaj eno 'sorodno duso'. Mi je pa blo prou malo hecno gledat, ker so notr same poznane lokacije po Lj, pa tud poznani obrazi, da komi odklopis, da je to ena xy zgodba.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7546
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Dec. 2017 13:13

- Komaj cakam konc mesca da se gremo s frendico malo naplesat in znoret
- Mi je ful vsec ta sneg zdaj decembra
- Joj ne vem kaj bi.. ful bi sexala in me zdaj mika, da bi z bivsim nazaj. Na zacetku je bil on ful tak, da je trdil, da on pa ne dela pavz, ne sexa z bivsimi, ma zdej se mi zdi, da bi znala vsa ta 'nacela' past..
- Grem na zivce sama sebi, ker sm tko zaprta vase in mi ne pase noben drug folk, razen tisti, ki jih ful dobro poznam..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 10. Dec. 2017 21:51

hayley napisal/-a:- Joj ne vem kaj bi.. ful bi sexala in me zdaj mika, da bi z bivsim nazaj. Na zacetku je bil on ful tak, da je trdil, da on pa ne dela pavz, ne sexa z bivsimi, ma zdej se mi zdi, da bi znala vsa ta 'nacela' past..



Ne delat tega, ne sebi ne njemu :nein:
Se bojim da lahko oba to obžalujeta. Če rabiš casual seks, ti lahko priporočim eno svojo kolegico, te bo peljala ven, najboljša wingmanka na svetu, mela boš snubcev/ljubic (if thats your thing) na pretek :D.
Sploh pa ne delate tega, da lahko sebi (ali njemu) dokažeš da ga lahko zlomiš. Glede na to, da si se do nedavnega delila velik del življenja z njim, si po mojem ne zasluži tega.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 11. Dec. 2017 8:01

* imela sem izjemno neprijetno situacijo tako s sodelavko kot nadrejeno... danes bom soočena z obema, in me že zdej rahlo živčki dajejo. predvsem zato, ker za nič nisem kriva :D
* sovražim, ko nekdo ni pripravljen prevzeti odgovornosti za svoje napake, in so pol dejansko še jezni nate, ko jih opozoriš nanje. b*.... dont do that.
* sem morda res rahlo nepotrpežljiva pri gradnji odnosov, in mogoče prehitro odneham... ampak se je do zdaj res izkazalo za odlično odločitev. očitno mam nek senzor za BS, pa takoj končam. no sicer v zadnjem primeru ni bilo treba kaj pretirano tuhtat, ker je bilo vse precej očitno. ugl im glad i did it, i can breathe again <3
* me služba vedno bolj duši, tako da je res čas, da iščem kaj drugega. če pa česa ne prenesem pa je to nespoštljiv odnos, in spuščanje na osebno raven v namen dokazovanja... again. b* - dont do that. + ni normalno, da se vsak teden mega stresiram, pa se vsake toliko časa od silne muke zjočem. RES ni vredno.
* grem jutri v neapelj :D malo živčna čakam na sporočilo od gooptija... upam, da mi ne bo treba spet sto let čakat na letališču :s
* je očitno neko obdobje prelomic na vseh področjih... včasih imam filing, da me res vesolje testira, da vidi, kako bom reagirala pri sprejemanju novih odločitev, kako bom reagirala... dost mučno, i just want peace :/
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 11. Dec. 2017 20:55

-* sem imel po vseh standardih grozen teden, delam po 14 ur na dan, imel sem smrt v ožji družini in pogreb na moj rojstni dan, dopust mi je bil skenslan, leti po Evropi so bili skenslani in mi kolega ne bo mogel prinesti opreme iz ZDA, problemi s podnajemnikom, bolan, cel k***c.
-* se včasih res začne nabirati, in se začne čutiti kot da bi te nekdo začel stiskati okoli vratu, ampak v teh primerih je še bolj pomembno da greš korak za korakom, da poskušaš vplivati na stvari, če tudi grejo na čisto osnovni nivo, kot to da si prijazen do ljudi, da si vzameš čas da božaš mačke, da si urejen...ker gre vse v k***c :D in je dober občutek če lahko vplivaš na kar lahko vplivaš.
-* sem res utrujen, pogreb je bil lepo urejen, stal sem ob strani družine, v službi sem dihal na škrge in teral, vse ostalo mi pa lahko mirno popuši k. , bom pač uporabljal star laptop, bom pač našel novega podnajemnika, bom šel pač drugič na dopust, ker tako pač je.
-* mi je v vsem kaosu in žalosti spekla torto in me obiskala, je bilo prav tisto, kokr sem hvaležen za tole, me samo še bolj matraš. Sem racionalen, ona je edino kar ne morem racionalizirati, ker ne morem, nočem...ker je dobra ljubezen, nikoli ne bo uslišana, kar je k***c, in najini poti gresta narazen, sam ne vem...je lepo imeti nekoga rad, sam zato ker ga imaš rad. Itak me porcija realizacije še čaka.
-* v glavnem, star sem 28, jupidudldidu, 27 je bilo dobro leto, obnovil sem hišo, spoznal dobre ljudi, spoznal neverjetno žensko, in predvsem sem bil dober do sebe in drugih, dejansko nisem naredil ničesar kar bi se sramoval ali delal sebi škodo, tako da, 28 leto mora biti pa leto ko grem na svoje potovanje.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7546
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Dec. 2017 21:09

Sarissima napisal/-a:
hayley napisal/-a:- Joj ne vem kaj bi.. ful bi sexala in me zdaj mika, da bi z bivsim nazaj. Na zacetku je bil on ful tak, da je trdil, da on pa ne dela pavz, ne sexa z bivsimi, ma zdej se mi zdi, da bi znala vsa ta 'nacela' past..



Ne delat tega, ne sebi ne njemu :nein:
Se bojim da lahko oba to obžalujeta. Če rabiš casual seks, ti lahko priporočim eno svojo kolegico, te bo peljala ven, najboljša wingmanka na svetu, mela boš snubcev/ljubic (if thats your thing) na pretek :D.
Sploh pa ne delate tega, da lahko sebi (ali njemu) dokažeš da ga lahko zlomiš. Glede na to, da si se do nedavnega delila velik del življenja z njim, si po mojem ne zasluži tega.


Ne, nisem nikoli hotela nič slabega njemu ali se kakorkoli dokazovat. Edini razlog je bil, da se mi je res zaluštalo spet to počet z njim oz. tega, ko ti je nekaj poznano, domače in veš, da bo fajn. :)
(+ sem lih pred kratkim nekaj brala, kako sex ful pomaga za dobro razpoloženje, proti anksioznosti.. in začela delat povezave pri lastnem počutju pred/ po koncu.) Casual sex me pa za zdej ne mika, čeprav se sliši kar zabavna ponuda. :D
Saj drugače imava oba to pravilo, da ne bova, če nisva skupaj. (sm že v preteklosti z drugimi osebami počela to, da se je sexalo tudi po koncu in res ugotoviš na koncu, da nima dobrega vpliva..)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 11. Dec. 2017 22:48

Sožalje LZ.


- Spet me je v službi znerviralo, že cel dan moram globoko dihat in se ugriznit v jezik, da ne povem nekaterim kar jim gre... kaj vse hodi po tej zemlji
- res občudujem svojega čedalje bolj, ker vedno ostaja tako zbran in umirjen, meni pa včasih še eno uro brenči v glavi, ko pridem domov in potrebujem le tišino
- zaradi vseh dogodkov, resnično upam, da se mi obeta sprememba in menjava
- plus se je v delovnem okolju pojavila oseba podobna eni forumašici in me je spomnilo zakaj ne shajam z ljudmi, ki znajo le mešat meglo in filozo..:stumm:
- komaj čakam, da spakiram in vsaj za 2 tedna spremenim okolje
- prvič delala potičko brez kvasa in iz obupa pojedla polovico še tople, zdaj mi je pa slabo, res super zaključek dneva...
Slika
Panda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 6. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a Panda » 13. Dec. 2017 1:09

* ne morem spat. Ura je že ena in to je najbolj neznačilna stvar zame. Jst sem tisti zaspanko, ki ne more dočakati postelje zvečer in zdaj sedim popolnoma budna, prvič po najmanj petih letih in mi ni jasno kaj se dogaja. Oh well.. se dobro, da nimam jutri nobenih pomembnih obveznosti :)

* imam razen tega, da ne morem spat, tudi zame ful neznačilno prazno glavo.

* sem v zadnjem obdobju malo preveč zadovoljna. Mislim v smislu, da se ne spravim k nobenemu delu. Sej se ne pritožujem, upam da bo trajalo še malo (sploh glede na zadnja ful grozna leta) :) edino res začenjam razumeti filozofijo, da se ljudem dogajajo slabe stvari, zato ker je smisel življenja razvoj, premikanje, rast, ker srečen človek stoji na mestu, ker se nima potrebe kamorkoli premaknit. In moram priznat, da je to zdaj kar čudno stanje.. prijetno, ampak res nisem navajena. Mogoče zato ne morem spat, ker nisem nič kaj dosti delala čez dan?

* komi čakam toplice čez 14 dni in zavijanje daril za domače.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Dec. 2017 20:18

Hvala Ananhas.

-* sem prehlajen ko prase, ampak bomo strpel do petka, potem pa dopust.. priznam da ga rabim, tale december je blazno naporen.
-* mi je en spizdil dobro kupčijo na enim macairom, sem vedel da bi moral takoj po njega :D jbg.
-* sem si kupil nov termoflis in dežno jakno, sem zelo zadovoljen, sploh ker sta zelo majhna, plus obožujem več slojev pri aktivnostih in potovanju.
-* bom izkoristil dopust, šel bom slikati slap Peričnik, streljati, drsat...pa šel bom na trampoline v BTC.
-* upam da se malo shladi, pa da pade kaj novega snega da bom lahko spet kaj bordal po celcu, letos mi je celo uspelo stisniti en dan bordanja po mehkobi.
-* mi je bil novi SW všeč, sem zelo vpleten v g33k sceno reviewov, in nekako nisem razumel totalnega neodobravanja fanov... pač, things change :D.
-* sem vesel za kolega, band v katerem je se je letos res dvignil v Sloveniji in na tuji sceni, nova plata je huda, pa še Poljakinjo je fasal. Bog blagoslovi Poljakinje najbolj babe v Evropi.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 20. Dec. 2017 22:45

- Yup, meni last jedi zmaga že samo zaradi porgov :D. p.s: če bi mi kdo rekel 2 leti nazaj da bom nenadoma sw fanica, bi se mu smejala v faco. zdaj pa prva v kinu ko pride nov del ven, in ko sem zagledala celo gručo decov v jedi opravah in light saberji v kranju mi je blo kar malo žal da nimam tudi js svoje sw majčke gor :D
- Ne morem verjet, ampak cimre ni že cel dan doma. KDO SE BO PA UČIL PUNCA? Pa ura je že več ko 10, nje pa niti doma še ni :D. Morda bo pa ratala žurerka :D
- Da sem po zdravstvenem reality checku malo spregla. Feels good.
- Da sem zadnje 2 dni spala po 7-8 ur, optimalno jedla, se sprehajala, craftala, pekla piškote - pač totalna relaksacija in uživanje. Pridem v pisarno danes pa me dve sodelavki zgroženo vprašata če sem kaj bolna in če sploh kaj spim. Lol, že dolgo nisem bila tako spočita :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7546
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 20. Dec. 2017 23:11

^Mogoce se je sla pa v knjiznico ucit? :D
- Js tudi komi cakam pocitniceee, sploh nimam filinga, da je december, sploh zadnje dni
- Je pa moj imunski dobr, ker se nism zbolela letos, pomaga k pazim, da ne spim nikol pod 6 ur oz. un dan v tednu ko spim manj pol nasledn dan nadoknadim malo
- Sm res ful zadovoljna z mentorjem in dejstvom, da mam ravno njega
- Bom mogla jutri ze zelo zgodi od doma, upam, da ne zaspim
- Je dor filing k ti zamuja festa in enkrat za spremembo ves, da se nimas cesa bat :D
- Ena frendica se spet gre ena bolj nevarna potovanja, nekateri so malo panicni, samo kaj k itak je ne mores prepricat,da ne bi sla, tako da js ji samo pravim naj v vsaki situaciji sledi svojemu istinktu
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 28. Dec. 2017 0:52

-* upam da ste vsi imeli lepe praznike.
-* je bil klasičen Božič, veliko hrane, pijače in dedkove zelo detajlne zgodbe iz lagerja.
-* sem snel enega Maca za tako sramotno ugodno ceno da je deal stoletja :D, sem kar navdušen, baterija je top, tipkovnica je vrhunska in ima ogromen hod, video obdelavo melje 2x boljše od windows mašine...malo se še hecam z operacijskim sistemom, pogrešam HDMI izhod in 1080 zaslon, ampak nekako moje potrebe po specifičnih lastnostih odtehtajo pomankljivosti. Uh kak dober deal :D.
-* sem bil po dolgemu času spet v Mariboru, sem šel prvič na Kalavarijo, dan je bil sončen, in bilo je kul...Mb mi je dost kul.
-* mi je danes en v Črnučah spustil gume in odmaknil brisalce, sam zato ker je en moral nazaj, namesto naprej...točno vem kdo je bil, jaz sem se lahko vsaj pripeljal do bencinske, on se ne bo. Kak gnoj, vedno se potrjuje moja trditev da je večina pezdetov na obrobju Ljubljane.
-* grem konec tedna v hribe in naravo, drsat, chillat, plani za novo leto še niso narejeni, ampak vem da bo fajn, ker imam kul ljudi okoli sebe.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 29. Dec. 2017 0:50

- Daaa sva nazaj s svojega prvega venevropskega potovanja.. 30 dni, nesteto ur na cesti/ ladjah /v zraku, cez 500 komarjih pikov in 2 hudi soncni opeklini kasneje, lahko recem, da sva prezivela :D
- Filipini so bili krasni :) Cudoviti turkizni slapovi, neskoncna dzungla, izjemno dolge plaze.. Plus highlight vsega: plavanje s kiti, zelvami in megalomanskimi jatami rib. Dozivela enega najlepsih prizorov v svojem zivljenju: potapljanje z masko nad 'pravimi' potapljaci, ki so bili skriti nekje zelo globoko spodaj, v temi morja.. in potem vidis samo miljarde in miljarde velikih kristalnih mehurckov zraka iz bombul, ki se okoli tebe pocasi dviga iz temne globine :love: kombinirano s koralnim prepadom na eni strani in jatami rib na drugi.. res neverjetno lepo.
- Da sva skoraj polovico potovanja 'zabila' samo na eni tocki, ker nama je bilo tam tako fino. Namrec na roke narejen hostel iz nekaj kolibic in hisk na drevesu, sicer raj za komarje in nic kaj luksuzno, a so bili ljudje res nekaj najboljsega, tako da sva ostala :) lastnika imata zanimivo zgodbo, zivljenje sta posvetila prostovoljstvu in po solah otroke ucita ravnanja z odpadki (filipincem ta kultura namrec ni najbolj znana), odrekla sta se celo druzinam in pocasi gradita svoj mali imperij prostovoljcev. Tudi gosti so bili klasa zase, zanimivi, non-pretenšs, vsak s svojo misijo.. top. Za druge hostele, ki sva jih videla, tega namrec ne moreva reci.. kup pijanih anglezev in hipsterjev, blek.
- Da je bil kulturni sok vseeno precej velik in Filipini mogoce niso najboljsa zacetna tocka za ljudi, ki imajo radi vse tip top urejeno in organizirano. Turizem je tam se relativno nov, domacini se se ucijo dela z gosti, hiske so preproste in pogosto brez elektrike, wc se po vecini cisti s kanglico. Komarji so ubitacni. Vsak ti bo poskusil nekaj prodati in na bolj turisticnih tockah te lahko s cenami zelo lepo prinesejo okoli, ce ne pazis. Mest se je treba v velikem loku izogibati, ker so glasna, zadusljiva in izjemno umazana (otroci se kopajo v reki, v katero nek pijanec ravnokar scije.. in podobni prizori). Najlepsi kraji so pogosto najslabse povezani, ceste so bile ponekod prakticno neobstojece - veliki kamni z malo blata vmes.. potem se pa vozi 1h s triciklom po temle :D Aja, tile tricikli: ropotajoc motorcek, ki ima na strani zasvasano kabinico za sovoznike. Glavno prevozno sredstvo v manjsih krajih. Super neudobno ampak nekako super zabavno :lol:
- Ampak kot receno.. Narava, plaze, zivali, posamezni kul domacini.. odtehtajo vse minuse. Sploh, ce si malo avanturisticne sorte in znas ohraniti mirne zivce.

p.s., 3333-ti post. yay!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 30. Dec. 2017 9:40

Najs saarijarvi, najs.

-* sem včeraj videl veliko stvari, po 18 letih sem šel spet v Tamar, prvič sem šel na Zelence in prvič do Peričnika, poleti mi ni uspelo, in jebemti je bilo vredno.
-* je brat z kolegi najel hudo bajto v Kranjski Gori, še dobro da sam ležijo in pijejo, drugače bi lahko imeli še kaj od nje.
-* higlight dneva ni bila čudovita narava, ali druženje s prijateljem, ampak to da se je v Tamarju en douchebag z frocem spuščal po poti kjer je hodilo veliko ljudi, a ga je na ovinku zaneslo in je padel na novo posrani drek. Ustavil sem se, razprl roke, pogledal svojega prijatelja in rekel: "užival bom v tem trenutku, svet je lep, pravici je bilo zadoščeno".
-* je podnajemna pogodba napisana, in tukaj bi lahko bil del, kjer grem zaćnem opisovati kako je bila dvoletna obnova velika preizkušnja, da sem se veliko naučil in da sem hvaležen...ampak ne, sit sem, vsak dan hodim še po ogledalo, omarico, kabel za anteno, kljukice za kuhinjo, pucam lepilo v kopalnici....sit sem, sit sem dela, sit sem bajte.
-* kul je da sem dobil dodaten dopust, za novo leto grem na kul žurko, danes grem v kino in to je to. Naslednji teden še en izlet, trampolini in streljanje.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov