Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Feb. 2015 23:28

-* sem ji povedal točno to kar sem napisal gor, in se je nasmešek spremenil v smeh ko sem ji rekel da je malo čudna. Če že govoriš po pravici je bolje da poveš vse...

-* temelji so položeni, vem da je na novo samska in da je več kot očitno še v fazi prebolevanja...in če kdo to razume na temu svetu, sem to jaz...tako da ne bom silil vanjo, zdaj ve...in ko bo pripravljena bom poskrbel da se bo imela lepo. Potrpežljivost ni moja največja vrlina, samo njo se pa splača počakati.

-* ko si nekaj res želim, moram to imeti...

-* me jutri čaka pripravljanje za potopis, in življenje se mi lahko vrne na normalne tirnice...še nov CS pride.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 10. Feb. 2015 21:42

- Da je LZ super odpredaval potopis :) in da sem vmes studirala, ce je v prostoru se kaksna cosmovka, hehe.
- Da je Ziferblat res awesome lokal
- Da sem danes po svetu hodila brez telefona in po nakljucju vseeno srecala tocno tiste ljudi, ki sem jih rabila.
- Da nas jutri caka rajanje po snegu :hearts: lahko bi nardili tekmovanje v najlepsem snezaku.. hm, hm.. upam, da pridejo vsi, ki so se napovedali :)
- Da sem mrtva. MRTVA. Mogoce pa danes le zaspim *fingers crossed*
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 11. Feb. 2015 15:40

*da sem po parih letih slucajno naletela na forum in sla valda najprej pocekirat to temo in sem sokirana, da spet tako laufa in da je celo polno enih starih fac tukaj :lach:
*da se lajf spreminja, ta tema pa se kr ostaja enako kul :D :jump:
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Feb. 2015 8:30

-* ne sarijaarvi, ni bilo nobene druge, sem uporabil tehniko izločanja ...si bila samo ti :wink: .

-* sem bil res zadovoljen s predstavitvijo, folk se je narežal, še 2 uri potem smo klepetali, govoril sem tekoče in spontano...prej sem bil klasično živčen, ampak v trenutku ko sem začel govoriti sem se sprostil.

-* je moje naslednje potovanje že na mizi za plane, zrihtan imam kamion do Kobenhavna, od tam preko mosta do Osla in naprej do Nordkappa, nazaj pa čez Švedsko do kolega v Stockholmu...alternativna verzija je pa čez Poljsko in baltske države, čez Sankt Petersburg in Finsko do Nordkappa in potem dol čez Norveško do povratnega kamiona na Dansko..

-* mam zdaj kolega v centru Amsterdama, pa še sobo mi bo dal..tako da lahko kakšno vzamem s sabo. Model je visok 2 m, magister fizike, črn pas v karateju, igra klavir, kitaro, odlično poje in je čeden tip...nima pa karizme in gobca, in zato je samski že 6 let...očitno ima vsak svoje probleme...

-* Spider man je v Marvel universe...its the little things :D
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 12. Feb. 2015 11:17

Led Zeppelin napisal/-a:.

-* mam zdaj kolega v centru Amsterdama, pa še sobo mi bo dal..tako da lahko kakšno vzamem s sabo. Model je visok 2 m, magister fizike, črn pas v karateju, igra klavir, kitaro, odlično poje in je čeden tip...nima pa karizme in gobca, in zato je samski že 6 let...očitno ima vsak svoje probleme...


jaz se javim :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Feb. 2015 11:47

^^začni CS hostat :P

Moje mnenje, štajerski temperament in nizozemski temperament ne gresta skupaj :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 12. Feb. 2015 13:02

*kak mi težko gre ta izpit, nikak se ne spravim zraven :( po eni strani bi se rada rešla, po drugi pa če jutri naredim pisnega, in nasledni teden padem ustnega, moram še enkrat na pisnega in to bo toliko stresaaaa
*jutri ko odpišem izpit, končam vaje na faksu, grem direkt domov, si skuham kavo, se zaprem v sobo in si naredim thc meglico pa se ne vgenem več :$
*sma s sošolko glih dans razmišljale, kak bi blo fajn, če bi evropark mel od 6.zjutraj odprto parkirišče, magari za plačat (20,30 na mesec)
*herpes.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Feb. 2015 0:11

-* danes sem imel prav slab dan, prav en navaden kurčev dan...vse kar sem poskušal narediti je bilo 10x slabše...in če tudi sem hotel pobegniti nekam, me je še 10x bolj po kurcu usekalo. In sem točno vedel, zjutraj sem naredil nekaj kar ni v moji naravi, sicer sem se takoj opravičil in vse popravil, ampak sem vedel da me bo karma zajebala....samo da me bo pa tako hudo, tega si pa nisem mislil.

-* sem pa končal zapestnico, kar je lepo.

-* sem prišel do točke v življenju, ko nimam nobenega filtra med tem kar mislim in delam, danes igram Katan, nakar vidim eno punco...in ji rečem: Imaš lepe poteze, mislim da boš izgledala še boljše ko boš starejša...nakar se mi zahvali in nasmeji. Nikoli pa nisem nesramen, je pa res kul ker lahko načnem pogovor v 1s, tudi če ruknem kako malo bolj pikro, se ženske vedno odzovejo, in če znaš to obrniti da izpadeš očarljiv, je to res zabavna situacija.

-* sem spet našel en hidden gem komedij: What we do in the shadows, če ste samski in če bo danes slab dan za vas, priporočam ;).
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 14. Feb. 2015 18:25

- Da je res gniloooo vreme za pusta/valentinovo letos :flop:
- Da se kljub temu veselim danasnjega vecera
- Da sem se kljub DIY kostumu za svoje razmere prevec skesirala za ta pust :oops:
- Da me pece vest, ker nisem sla v fitnes danes. Ni casa. Bom jutri toliko bolj pridna, doh
- Da se nenormalno velikokrat pojavljam kot 'tretje kolo' v druzbi parckov, hmm.. :D pa me ni se nikoli motilo, ker se z vsemi res super razumem.. verjamem pa, da zna cudno izgledat
- V torek pripravljam pustni zur pri meni doma in se veselim kot majhen otrok bozicka :cheer: :bia:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Feb. 2015 0:05

-* ljudje prosim malo več pišite, ker potem izgleda kot da sem brezdelen in zagledan vase.

-* sem ubit, dobesedno ne vem če sem bil kdaj tako utrujen v življenju, še pohod z 40kg opreme je lažji. Pazil sem šestletnico od svoje kolegice, in najprej sem ji moral narediti krono, potem se je naličila, potem sem dobil ušesa od zajčka, okrasil hišo, peljal na sprehod, peljal gledati kurente, šel v knjigarno, kupil bulšit knjigo na njeno željo, gledal Mulan, gledal štajersko sinhroniziran Pat&Mat, skuhal kosilo, prebral knjigo, gledal Beauty and the Beast, spet peljal ven v temi s svetilko, ji ene 15 x rešil življenje...in na neki točki dneva si je porisala cel obraz z rdečo in modro, si namazala prste z rumeno barvo in si narisala zvezdico na sredo čela...in je izgledala kot nek Joker/Charles Manson fan...Najprej je bila princesa, pol je bila čmrlj, potem je bila mačka in ne vem vsaj kaj, aja...princesa/vila, vem ker sem iz šelezhamerja naredil čarobo palico.

-* dejansko ni nekih velikih razlik med 6 letnico in 26 letnico, zjutraj te bo ljubila, boš Zajček in vse, zvečer bo na vrhu stopnic in ti kazala jezik in ti v prevodu govorila "lej model, jebi se"

-* so otroci kar fajn, všeč mi je direktno odločanje ker me spominja name, bolj brihtni kot pričakuješ...je pa res nekaj, imam problem ko sem odgovoren za otroke, jim pustim prostor in mir...ampak ko je zunaj gužva kot danes ko je bil karneval, se pa obnašam kot Secret service. Neprestano hodi pred mano, glava se vrti 360 stopinj...in ko slikaš otroka preden greš ven, zato da imaš sliko v primeru da bi se izgubila, veš da imaš problem :D .

-* mi je preveč všeč, in se ne morem kontrolirati zraven nje....ona rabi čas in prostor, ker vem da je oseba ki ko res ljubi, res ljubi...jaz pa dobesedno zagorim ko mi je nekaj všeč...pomoje misli da sem nor, uletim notri s krofi, ji pomijem posodo, podarim mojo zapestnico, povem mnenje da je Christian Grey psihopat in zraven še dvigujem šestletnico. Je pa res nekaj, v življenju nisem bil v slabšem položaju, službo sem pustil in sledim svojim sanjam, zdravje je tako tako, moda je v kurcu, puščam si brado...se pa počutim bolj srečnega kot kdajkoli v življenju, imam kup prijateljev, ljudje me imajo res radi, sprejel sem se takšnega kot sem, in sem prišel do te točke, ko iskreno vem da lahko takšni osebi da tako veliko sebe in tudi sprejmem enak del...zasluži si nekoga ki bo lepo ravnal z njo. Naj bo to jaz ali kdo drug.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 15. Feb. 2015 8:49

* meni je ful fajn prebirati objave od LZ. to sem najbrž že kdaj napisala.
* kot tudi sem že stokrat napisala, da se mi ne da učit. Še par dni do izpita in nimam pojma. Saj ne da sem spet prestavila izpit na zadnji rok z namenom, da se bom dovolj učila. Pa ne... zbluzila sem popolnoma.
* ne razumem, zakaj sploh pišejo slovenske učbenike. Kot prvo so rees dragi... lahko bi bili vsaj dobro napisani. Ne pa da ko bereš, pojma nimaš kaj sploh govori, ko odpreš angleško knjigo, ti je pa vse jasno.
* me je malo strah, da bom v nekaj mesecih diplomirala. Res sem si našla fajn družbo na faksu, fajn prostovoljno in študentsko delo.
* saj po eni strani mi je fajn in čutim, da je čas za spremembe. Po drugi strani sem pa v najbolj produktivnem obdobju z ogromno idejami. Ampak ja, je čas, da prepustim mlajšim generacijam, da najdejo svoj način. Mi smo imeli priložnost.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 16. Feb. 2015 18:43

* aaaaa pms -.-' tako zelo zelo sem si tečna :/ poleg tega še prehlajena
* eni ljudje se res NE znajo obnašati. mislijo, da so sami na svetu, pa da je popolnoma normalno, če pustiš čist umazan štedilnik za sabo, ne uporabiš wc ščetke... bodoči intelektualci my ass.
* še malo pa štipendija! sem se pa res načakala, že skoraj en mesec zamujajo...
* konec februarja grem v bratislavo. mini izlet!
* v mesecu marcu načrtujem izlet v par nemških mest!
* že malo gledam karte za amsterdam ^^
* imam ogromno prostega časa, pa skoraj nič ne berem :/ tako, da imam danes bralni večer.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Feb. 2015 21:35

-* da imam od zdravstvenih problemov smo še ohlapne vezi na kolenih, in mi občasno vrže koleno ven....mmm kako prijetno in neboleče.. :?
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 17. Feb. 2015 16:54

- Res je neki mrtvo na forumu
- Joj, life is good :)
- Pomlad prihaja (?)
- Pustovanje se je ze zacelo, po studencu odzvanjajo harmonike in vriski. Sicer to naceloma ni moj cup of tea, ampak danasnjega vecera se reees veselim :)
- Sploh ker naslednje leto najbrz ne bom vec v studencu ;(
- Da sem danes spet skoraj skupi padla zaradi odvzema krvi, bljak.
- Da jutri s parimi kolegi startamo 40-dnevni 'post', kot ze nekaj let do zdej.. Vecina jih bo skenslalo alkohol ali cigarete, sama bom probala brez OH-jev :) poletje je blizu, huhu
- ja, vem da so v majhnih kolicinah v skoraj vsakem zivilu, ampak sej se cutmo.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 17. Feb. 2015 22:34

- Da zmirom zaserem s pustnimi maskami :D. Letos sem s tremi rdečimi rutami, črno barvico in pisanimi trakci namesto rožic v 10 minutah naredila ful dodelano Frido Kahlo. In so itak trije ljudje od 30 vedli kdo sem :D. No je pa tudi specifična publika - lani sem bla Wolverine - v belem wifebeaterju, rjavi usnjeni jakni, ogromnimi diy kremplji in stripovskimi joški (hvala yt tutoriali!) pa vseeno ni skoraj noben vedu kdo sem :D. So se pa vsi vesili po mojem, ki je bil Catwoman :D. Res ne vem kaj je to.
- Me je kolega hookal na Ceasarja 3. Damn, so bile včasih težke igrice.
- Izpiti grejo prepočasi in z preslabimi ocenami. Fuuuu.
- Kolkor rada poslušam bf, ki mi razlaga o svojem razmerju, mi je ful awkward. Nisem navajena :D. Sploh kake bolj žgečkjive podrobnosti - bi se najrajši začela hihitat, tako mi je awkward :oops:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov