Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Jul. 2016 20:43

Včasih se vprašam, ali ene ženske prav želite biti v vlogi rešiteljice ali je samo fajn, da ima nekdo probleme, ki jih prenaša na vas? Ker kakorkoli obrnem, s takim človekom ni zdravo imeti stikov, ker mu s pogovorom očitno daješ potuho. Kot družinski član ti pa očitno tudi ni, če niti staršev ne upaš poklicati, čeprav bi to mogoče bila dobra rešitev. Sicer ne poznam konkretno tvojega primera in sklepam glede na napisano-ampak ti ga vseeno ne boš ozdravila problemov, ki jih ima sam s sabo.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 11. Jul. 2016 22:11

^^Podpis pod tole!
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 13. Jul. 2016 11:18

-* crkujem v tej vročini. Sem si kupil tisto steklenico z zamaškom ki ima filter, in jo imam vedno s sabo, si lepo narežem limono in dam liste melise notri, in led...potem se pa samo nalivam.
-* ima nekdo v moji širši družini probleme, sem včeraj cel dan porabil da sem to osebo zmotiviral k odločitvam, pač treba se je premikati, iti po pravni nasvet in ne stati. Če stojiš na miru, si vedno prepuščen ostalim na milost.
-* sem nekaj minut nazaj našel 50 evrov v svoji sobi :D, KUL.
-* sem za foro pisal lastniku domene www.ziga.com, ker me je pač matral firbec koliko stane:
I was able to speak with the seller and based on many criteria they have determined a value of 66,000.00 USD.

If you have any questions, please let me know.
:lol:
-* sem pisal enemu documentary film school v Ameriko, če imajo kaj literature da bi se lahko človek naučil, in dobil malo teoretične podlage, in so se pozitivno odzvali, in mi poslali za ene 400 evrov amazon knjig v pdfju :D.
-* sem naredil napako, ker sem vlekel neke random knjige dol o stvareh ki jih rabim, zato sem včeraj cel dan brskal in si naredil sezname uporabnih knjih, danes sem pa skoraj vse našel na internetu in se bom malo bolj kampanjsko spravil brati.
-* je pomembno da dobim vsaj malo teoretične podlage in idej iz SEO, marketinga, social marketinga, knjige o montiranju in snemanju, ter pisanju sem dobil pa preko prijateljev in vez.
-* se trenutno jebem z kup problemov, res tisto, je totalen drek, ene stvari se ne premaknejo, neprestano se vračam na štartno mesto, ampak se ne pritožujem vsak dan vstanem in delam na temu da naslednje leto grem, in to mi bo uspelo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 13. Jul. 2016 11:45

- res smo same same ostale zdaj
- nobene družine več, nimam nikogar, čuden občutek
- sem spoznala njegovo družino, res super ljudje, ljubeče so me sprejeli...
- imam občutek, da sem že več let v neki kvazi potuhnjeni depresiji, katere noben ne opazi, včasih tudi jaz ne, ker sem pretrmasta, ni časa za soočit se s čustvi
- vse prijateljice noseče, še vedno mi je mal nenavadno, opazovat te preobrazbe, ker jih pač poznam že pol svojga lajfa...
- ne vem kaj je to, narava ali kaj ampak tudi jaz zadnje čase čutim željo po otroku
- se mi zdi, da obstajamo 2 vrste žensk (3. - tistih, ki si ne želijo otroka ne bom štela tu), in sicer prva so tiste, ki so že od malega sanjale o poroki, dveh otrocih in psu in so želele otroka še preden so spoznale pravega tipa, z njim so le še uresničile svoje želje in druga vrsta, kamor se prištevam, ki smo bile vedno nevtralne glede otrok in tega in je vse odvisno od odnosa in moškega s katerim si - tisto ko si rečeš...hmm, s tem moškim si pa res želim otroka, družine, zanimivo...pač počakati na tisto res iskreno željo in osebo. ko se puzle sestavijo. čeprav nisi nič načrtoval in pogojeval...
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 13. Jul. 2016 13:24

* da se čudim, kako bi lahko sploh se naučil pisat blog o potovanjih, naučil dobit dober slog pisanja in naučil služit keš iz tega. Zdi se mi zelo tehnično in ne z dušo pri temu

* da brezdelje ubija, totalno...

* da iščem sanjske izbrane superge in so povsod razprodane, dammit
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 15. Jul. 2016 8:40

-* gostimo Francosko družino, in ja, ni moj najljubši začetek dneva da moram nekomu povedati da je umrlo ogromno sonarodnjakov.
-* se bojim da bo nekaj let to postal del našega življenja, kot otrok se spominjam konstantnih poročanj iz Izraela, bomba na busu, avto bomba in upam da ne bo isto.
-* je familija kul, trije otroci, 5,7,9, od tega starejša dva kolesarita, in do začetka maja so naredili že 2400km, in otroci so neverjetno veseli in zdravi. Tamali ima spimpano prikolico ki jo vleče foter. Dva dni nazaj smo pa gostili dva Avstrijca ki sta imela isto prikolico, samo da sta s sabo vlekla svojega lenega psa :D.
-* moram nujno prodati svoja strelska očala :D, preveč vredna da se mi prah nabira na njih. Sem nekoč nekoga prepričal da ustavijo metek, potem pa je rekel da jih hoče kupiti. Um, maybe not the the best idea.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
poletnodekle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 6. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a poletnodekle » 15. Jul. 2016 11:12

- pregorevam. nimam več energije za živet. pa nočem zvenet depresivna ali karkoli, ampak ne morem več.. že zbujam se tako utrujena, kot da ne bi nič spala, a spim po 8 ur. pa ne da bi se zbujala, spim kar dobro.. ampak zmozgana sem pa vseeno... jamr
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 16. Jul. 2016 9:59

* koncert bil suuuper.
* kronično neprespana. mislim, da sem rahlo prestara, da žuram, spim tri ure, pa delam potem 11 ur. but i survived... in dans naprej delat. fuuun.
* sem malo kiksnila na začrtani poti, ampak se ne bom tepla zarad tega.
* malo me skrbi selitev v lj, pa te neskončne možnosti za žurke :O
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 16. Jul. 2016 13:05

*nič mi ni všeč, da se v lj ob sobotah plačuje parkirnina. also, kak je možno, da prej skapiram london, amsterdam, prago, vsa ta velika mesta, kot pa ljubljano?!
*bi rada šla malo po evropi z vlakom (hmm, spet smo pri interrailu)
*zakaj nimam daru za risanje :roll:
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 16. Jul. 2016 15:38

-me zelo žalostijo dogodki, ki se zadnje mesece kar vrstijo v Evropi. počasi bodo dosegli cilj, da si ljudje niti nosu iz hiše ne bodo več drznili pomoliti.
-uspešno opravila razgovor za naslednje leto študija.
-sem pomoje ena redkih, ki je res ne moti tole prijetno jesensko vreme :D danes me je kar imelo, da bi kako bučo izrezljala.
-si res želim obiskat kolege, pa ne vem, na katero stran bi se odpravila. češka ali irska. bom videla, koliko denarja bo ostalo do septembra ali oktobra.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Jul. 2016 18:00

-* mi sede tole vreme, sem se lepo shladil, danes sem šel lepo v Tivli, in sem ob bajerju pod marelo bral in gledal nekega ptiča ki lahko hodi po lokvanjh.
-* sem včeraj gostil enega Hrvata, in sva govorila o Turčiji, in da se boji....jaz pa samo, eh, tam se nič ne dogaja. Previj dve uri naprej, jeb** puč :D.
-* dejansko verjamem da je to Erdogan zrežiral, 2k vojakov in to naj bi imel čez en general, folk, generali niso ravno debili ki grejo delati nekaj, s premalo ljudi in brez podpore folka :D. On bo dobil še večja pooblastila, in to je to.
-* ima moja širša družina nekaj hudih problemov, ena teta je tako glupa in šibka glede svojega alkoholika, da občasno norim. In potem izvem da so vsi tako, jah, imata tri otroke. Marš, čez 10 let bom jaz pucal to sranje, sem lepo zbral mojega brata in dva bratranca, in smo vsi sklenili nekaj dogovorov, da bomo mi pritisnili na to sranje, in naj se gre zdraviti. Ker se mi ne da čakati da umre, pretepati nekoga in si komplicirati življenje pred potovanjem, se mi pa ne da. Sit sem tega šibkega folka, ki je odvisen od drog, slabih odnosov in zastrupljajo funkcionalen folk. Enostavno nimam nobene milosti do njih, in če je tukaj vpleten moj denar, moja družina, potem ne bom niti trznil. Familija gor, familija dol.
-* je tole 2016 noro leto, Jezus fuck.
-* grem jutri v Logarsko dolino, rabim malo časa zase, pojesti nekaj sendvičev in gledati slap.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 17. Jul. 2016 9:31

-mi gre neverjetno na zivce vse okoli teh pokemonov
-da ne morem verjeti da to spila odrasel folk
-da eni tud na cesti za volanom zjajo v telefon in lovijo pokemone
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 17. Jul. 2016 10:04

- se strinjam z McLarnovcem :tot:
- mi samski lajf kar paše po tolkih letih :D
- se vseeno ne smem razvadit in se totalno osamit, kot se znam samo jaz
- je tipanje po trgu samskih weird :/
- samo še ta teden in potem dopuuuuust :ja:
vžigalica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 10. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a vžigalica » 18. Jul. 2016 17:48

- končno je spet vroče, ko bi bilo vsaj celo leto 30 stopinj

- vikend je bil popolnoma spontan in ravno zato nepozaben

- sicer sem se v nedeljo zjutri zbudila v luži ampak mi ni žal še enkrat bi spala v njej če bi blo treba

- je tako cute ko gre z mano na rampo in rata ves rdeč od ljubosumja ko me drugi tipi začnejo obletavat :lol: ampak je smešno če bi prišla brez skejta bi bilo pol manj tipov okrog mene pridem s skejtom so tečni k muhe

- razmišljam da bi si kupila downhillca ampak me skrbi malo moj strah pred višino, pa še kombi al pa vsaj prikolco bi potem rabila da bi lahko šla na kakšno pametno progo
Zerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 13. 9. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Zerina » 19. Jul. 2016 10:21

- sem danes sitna kot muha, da grem še sama sebi na živce
- komaj čakam, da grem na morje, da grem stran od vseh, ki jih poznam!

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov