Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 03. Jul. 2016 17:24

* da sem neskončno srečna, da sem se iz svojga lajfa po 4,5 letih znebila čustvene in finančne pijavke v obliki moškega
* da komaj verjamem, da sem vztrajala v takšni zvezi tako dolgo in je zdaj občutek, kot bi ponovno prišla na površje po kisik

Free at last.. and it feels awesome :D
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 03. Jul. 2016 17:34

-da mi vrocina ni neki ful vsec ampak zdaj je pa vseeno malo premrzlo
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Jul. 2016 17:41

^^ congrats Tempress

-* so bili včeraj odlične enajstmetrovke, kvaliteta je bila k., ampak zabava je bila pa vrhunska.
-* sem potem pristal še na Woodlandu, bil prvič, in je zanimiva lokacija, sicer so sami 18 letniki in frocovje tam, ampak fuck it, I had fun.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Jul. 2016 0:34

-omg je bil totalno bizaren dan,samo čakam,da bom mela nekaj časa miru pred izpiti in ostalimi morebitnimi nevšečnostmi.. :? :?
-dobila klic od bivšega,da je v psihiatrični bolnišnici :? :? :? ,to baje že 10 dni. In mislim,da so se neke stvari zgodile ravno tisti vikend,ko sm mu odpisovala,da nimam časa in na splošno se ne morem videt z njim.. In zdej ga filajo z nekimi zdravili,ki jih sploh ne rabi in niso nobena rešitev :? Čudno,da se ta človek ni že ubil,glede na to kaj vse počne.
- z mojim sva pa danes neki skočla na hitro v trgovino skupej in ga začne kar ena prodajalka(mlada), ko je dajala pico, ful neki 'lepo' gledat in se nasmihat,mislim wtf.
-se morm it učit
-upam,da kmalu pride ena prijateljica z morja,da ji malo izpovem ene stvari :? :?
-mi je ena režiserka noro huda,že na brucovanju mi je padla v oči,fakk kjra energija in seksapil! :twisted:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Jul. 2016 7:12

hayley napisal/-a:- z mojim sva pa danes neki skočla na hitro v trgovino skupej in ga začne kar ena prodajalka(mlada), ko je dajala pico, ful neki 'lepo' gledat in se nasmihat,mislim wtf.


Meni se pa to ne zdi nič takšnega. Mogoče je pa bila samo prijazna. Pa tudi če ji je bil "všeč", saj ga ni naskočila :D

...
-ene tri dni se že učim osnove kompozicije, svetlobe in vsega ostalega k temu spadajočega,
-sem vesela, da mi bo lahko mami popazila na mojo kuščarico, ko naju ne bo doma. Sicer vem, da se je ne bo dotaknila, ampak že to, da se ji da ubadati z živo hrano pomeni veliko in si zasluži en high five :hail: ...pa res mi ni jasno, kako se je lahko eni bojijo, ker ni niti 1x na nikogar zapihala ali pokazala enega znaka agresije ali karkoli. Psa se je veliko bolj za bati, čeprav je mini bikini :D ,
-sem včasih še vedno presenečena nad kakšno osebo (ki sicer ni v mojem krogu), kako si lahko na eni strani ves liberalen in odprt, po drugi strani pa najbolj egocentričen in puhel?
-mi je ekstra všeč, ko vidim, da sem na pravi poti :hearts: .
The world is as you are.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 05. Jul. 2016 7:40

^em ja sej ne da je kaj takega.. Blo mi je bolj bizarno(in tud malo smešno) ravno zato,ker sem stala zravn takrat,čeprav mogoče ni blo tako očitno,da sva skupaj al neki. Ni bla pa to samo prijaznost,no mene še ni nobena tko gledala,pa so sicer prodajalke v glavnem prijazne do mene lol. :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Jul. 2016 8:52

-* sem bil včeraj popoldne spet v družbi otrok, in ja...otroci so zabavni, od sedemletnice ki ima dva fanta, od tega je en Italijan (opa), drugi je en pokazal slepca (to delaš tudi kasneje, never stop you smooth fuc*er).
-* me je ena tamala vprašala če ji povem šalo, sem ji rekel kakšna je razlika med njo, otrokom iz Afrike in otrokom iz Azije.
Seveda je rekla da po barvi kože (rasistka), ne, tebe ne morejo prodati Angelini Jolie. Ji ni bilo smešno, meni je bilo.
-* sem prejšnji teden prebral 3 knjige, ta teden bom še 2, počasi poskušam povečati svoj dnevni efekt. Trenutno predelujem kup teorije, od Adobe premiere proja, marketinga do knjige ki predela celo zgodovino potopisnega pisanja. V naslednjih mesecih moram nujno razviti rutino, da bom lahko vsak dan vstal in proizvajal.
-* bom imel čez pozno jesen in zimo neke odprte debate z drugimi popotniki, enim zelo uspešnim blogom, in pomoč mi je ponudil tudi en izmed najbolj uspešnih slovenskih marketing strokovnjakov, bil sem mu kul, in rad potuje, tako da sem zelo hvaležen za vsak nasvet.
-* imam naslednji teden razgovor, sicer je spet v varnostnih sferah, ampak f*ck it, bom že stisnil to leto, rabim kup opreme, in ja, me ne zanima kaj delam.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 05. Jul. 2016 20:35

Led Zeppelin napisal/-a:-* me je ena tamala vprašala če ji povem šalo, sem ji rekel kakšna je razlika med njo, otrokom iz Afrike in otrokom iz Azije.
Seveda je rekla da po barvi kože (rasistka), ne, tebe ne morejo prodati Angelini Jolie. Ji ni bilo smešno, meni je bilo..


Jokam.... :lol: :lol:


da grem sama sebi na k***c. nekaj hočem, to dobim in pol sem nezadovoljna... Ne razumem. A hočem vedno napačno?

da sem splanirala novo potovanje. V bistvu počitnice. Veliko izležavanja in uživanja na plaži. Komaj čakam.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 06. Jul. 2016 13:05

* avgusta se selim v LJ :) zelo zelo srečna, je res fajn stanovanje :)
* včeraj tudi potem preživela lep dan v LJ :) hvala LZ-ju za vse, posebi za vse fun facts o LJ :)
* ta mesec bom zelo veliko delala, kar je super, da si lahko malo več denarja "našparam".
* mi je malo hudo, ker bom morala zapustiti obe delovni mesti, ker so določene sodelavke res super, in so mi prirasle k srcu, in sem res uživala z njimi.
* se je v zadnjem tednu zgodilo ogromno stvari. res ogromno. zanimivo, kak se včasih v pol leta ne zgodi NIČ, potem pa sam bum bum bum. stvari se malo obračajo na bolje, vendar sem skromna in res hvaležna za te stvari, korak po korak. nočem se prehitro veseliti. vendar čisto vsako dobro stvar, ki se mi zgodi res cenim.
* vseeno še čutim strah, da se bo vse sfižilo, šlo v k*, ker nisem navajena, da se mi dogajajo dobre stvari. kr iščem pa kopljem, da ne uživam v sreči. je res težko iti ven iz teh miselnih vzorcev.
* z mamo sva imeli totalno odkrit pogovor, se odprli druga drugi, in se je odvilo v totalno nasprotno smer, kakor sem pričakovala. pričakovala sem prepir, zamere... ampak ne. totalno odprtost, toleranco in podporo sem dobila z njene strani. še zdej sem čist ganjena.... zanimivo kok enih stvari se more zgodit, nalagati, da "pokne"...ampak je potem vse kul.
* čaka me samo še ustni del izpita, in upam, da bo šlo. to je namreč zadnji izpit. huhu.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 06. Jul. 2016 15:34

- Da smo vsi v soku. Saj ne, da smo dejansko lahko preseneceni, ker je bilo to za pricakovati. Kljub temu pa preprosto ne mores pricakovati, da bo nekdo vkorakal v najboljso pekarno in oazo miru v mestu in pobil vse, ki so si po njihovi izkrivljeni logiki zasluzili umreti na tak krut nacin.
- Med njimi noseca zenska, ki se je poslavljala od prijateljev pred odhodpm domov. In C. ki je pekla fenomenalen kruh. Moje prvo leto je moj cimer redno prinasal njene dobrote s pevskih vaj in to mi je pomenilo ogromno v svetu, ki sem se ga takrat sele privajala.
- Da sem prve 2 dni prejokala ob branju podrobnosti, ki so prihajale na povrsje. Ne bi o podrobnostih, ker niti niso se popolnoma jasne, ampak ni bilo lahko brati.
- Da sem se nekoliko pomirila sele, ko sem se popolnoma nepricakovano srecala z bivsim cimrom, ki je na poletni soli v Bangkoku. Res ga je neverjetno lepo videt. Tako umirjeno avro oddaja. Eden mojih naj ljudi na tem svetu.
- Da je tezko v takih situacijah ne misliti Kaj pa ce... Gre za moje mesto, mojo sosesko in ljudi, ki so del moje sirse skupnosti. Od petka dalje tezko spim in imam obcasne more.
- Da pomaga, da nisva doma. Bila sva v Bangkoku, odpotovala 12 ur preden se je zgodil napad. Sedaj sva na Krabiju in ceprav je skoraj cel dan dez, sem srecna in mirna, da sem tu. Tako lepo in zeleno je. In morje in plaza in cudovit bungalow z razgledom na morje in pecine.
- Da imam rada Tajsko. Tak popotniski klise je, morda bi morala biti dolgocasna za nekoga, ki je kampiral po Afriki in stopal po indijski Himalaji, ampak meni je kul. V zadnjih treh letih mi je prirasla k srcu.
- Da grem kmalu domov. Moj si uredi vizo in grem domov.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Jul. 2016 1:38

-* je bil zabaven večer :D
-* sem dva tedna nazaj izvedel preko enega kolega, da je ena s katero sva imela neke casual pogovore glede nekega projekta, okoli govorila da se mečem po njej in ne vem kaj. Med pogovorom sem izvedel da ima XBOX 360 in igro Red dead redemption, in sem zadnje dva tedna čisto vsak dan z njo govoril samo o xboxu in o tej igri, v detajle, da je jasno. Postavljal sem vprašanja od tega kje je bil narejen njen xbox, do tega ali igra igro metanja kopit v igri, potem sem obujal še spomine na moj stari xbox. Ženska je čisto popizdila in me zbrisala, še preden pa je povedala frendu da sem obseden z xboxom :D , jaz sem umiral, rad trollam folk ki ima probleme z egom .
-* sem popolnoma odmislil tisto žensko, enostavno me je začel boliti k***c, čutim popolno apatijo do nje. Nisem jezen ali užaljen, enostavno, boli me k., zdaj imam končno mir.
-* imam neke potencialne stranke za najem moje hiše, še tole mi rata speljati, in imam še eno stvar pod streho.
* je*en Jon Jones, spet te je*eni roidi..
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 09. Jul. 2016 19:01

- je v moje življenje vstopil človek, pa ne vem, ali naj ga spustim še bližje ali ne. Razumska stran mene pravi, da ja, ker ima večino lastnosti, ki jih pričakujem od partnerja. Tista romantična stran pa pravi ne, ker mi na pogled pač ni nekaj posebnega, me ne privlači do te mere, da bi padla s stola, ko ga zagledam. In zdaj ne vem, kaj naj storim ... Zdi se mi, da če ti nekdo že v štartu ni tako zelo všeč, težko rata kul zveza, ker bo vedno nekaj manjkalo... Po drugi strani je pa fajn človek in ne vem, če bom spoznala še koga "boljšega". Hočem bit fer do njega in mu ne dajat lažnega upanja, ne vem pa, kako človeku povedat, da pač ti ni dovolj všeč :/ Bi, pa ne bi ... kaj naj :nixweiss:

- jutri služba ob 5.00...sanje vsakega študenta! :nein:

- me v tem mesecu čakajo še sami kul izleti :D komaj čakam!

- iščem naslednje potovanje, samo sem omejena z dopustom, tako da prav daleč ne bom mogla iti. Pa še med počitnicami mora bit kar pomeni max 1 teden...zgleda, da bo treba v Evropo

- se mi je magistrska spet ustavila, rabim konkretno brco v rit, da spet kaj napišem! Samo danes je sobota, tko da glede na to, da nimam planov s prijatelji, me čaka en umirjen večer s filmom in zgodaj spat, budilka bo še pred sončnim vzhodom.
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 10. Jul. 2016 21:57

^^ če ti ni privlačen, in ti je samo kompatibilen, potem to ni to. Če bi bilo, bi vedela, in ne oklevala.

-* ne maram Ronalda, ampak vseeno si ne zasluži poškodb, tip je profi, tip je garač, in si ne zasluži tega.
-* sem cel vikend delal na pripravi bloga, trenutno sem še v iskanju domene, firmo ki mi bo rihtala sem že našel, prijatelj mi bo dal prostor na serverju, ščasoma bom našel pa še dobro WP temo. Pri temi mi je pomembno da se čim manj premika, ne maram premikov slik, postov, rad imam clean look, minimalistično, z dovolj jasno navigacijo.
-* kolega mi bo pomagal s SEO, drugi kolega ki dela v marketingu mi je odudlal svoje in pokazal FB promocijo.
-* sem trenutno samo v fazi pridobivanja informacij, in neke podlage, ter predvsem da vem kaj želim, in katera so orodja ki mi bodo služila, ter kako kako si bom olajšal življenje in delo. Do zime bom imel vse urejeno, in predvsem odlično izdelano strategijo, s pametnejšimi ljudmi od mene okoli.
-* sem postal kolega z enim kul Grkom ki dela doktorat pri nas, vse kar govori so ženske, zanimajo ga samo ženske, in ko smo šli v soboto ven, sem bil fasciniran nad njim, do žensk je pristopal z večjo direktnostjo kot prodajalci Kraljev ulice. Se tukaj resnično vidi razlika med kulturama, sem mu lepo rekel da se bo imel fajn tukaj. Kul človek, imam res zabavne in dobre kolege, zelo hvaležen.
-* je treba iti ta teden kaj na Kino pod zvezdami, spet bo kul poletni teden v Ljubljani, čeprav sem trenutno popolnoma brez denarja, ker je šlo vse v hišo, se imam lepo, je lepo poletje...čeprav je zadnje poletje v Sloveniji, ga preživljam čimveč s prijatelji in družino, in to je vse kar šteje.
-* bi rad imel domeno ki zajema cel internet: growteninchpeniswhiletravellingandgettingpaid100kwhilesmashingpussyandowningcatinstagramprofile.com
Could work.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 11. Jul. 2016 14:34

* naredila sem še zadnji izpit na podiplomskem študiju. uhhh. kamen odvalil od srca.
* zdej me pa še čaka magistrska.
* je nenormalno vroče zunaj, kmalu se grem ohladit. bazen čakaaaa.
* do konca julija delam brez dneva pavze. to bo še zanimivo :D
* je fajn, ko bom lahko končno dala malo možgane na off <3
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 11. Jul. 2016 20:07

-me skrbi za prejšnjega fanta,da se mu je čisto odfukalo. :? Malo govori neke nesmisle. Mu ne vem kako pomagat. Mi je bil takrat kot nek družinski član in niti ne gledam nanj kot na 'enga tipa'. Ga imam tko kot človeka še vedno rada. Se mi zdi,kot bi kar obupal nad vsem. On si kar domišlja neki,da bova še skupi? Omg. Bi lahko poklicala njegove starše,da bi slišala še njihovo perspektivo,ampak mi je neprijetno govorit z njimi zaradi celotne situacije in ker jih že ogromno časa nisem videla,ne govorila z njimi. Sploh ne vem kaj,nimam srca,da bi ga kar ignorirala. Mi je malo žal,da se ga ni že prej spravlo,do kake bolj konkretne pomoči. Mi je kar hudo,ko se spomnem kakšnih lepih trenutkov. :(
-jesenski izpiti se približujejo in danes sem po dveh dneh premora spet bila med knjigami. :rolleyes:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov