Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 30. Jan. 2015 21:58

- sem cel dan pisala in urejala seminarsko nalogo; vmes pa seveda kidala...ker ko pride oča domov, mora bit dvorišče spucan v nulo, da se lahko gospod do vrat pripelje

- ne morem verjet, da je že petek...sploh nimam občutka, da je petek zvečer...čudno je, ker po navadi mam ob petkih čuden občutek, če sem zvečer doma in vedno mislim, da kaj zamujam. Danes pa samo še posteljo vidim pred samo...mmmm...bo toplo in mehko :)

- če se še kdaj pritožujem, da nimam sreče v življenju...moram it tole brat ker - PAZI - sem dobila 1. čist ta pravo službo!!! :)))) In to tko, mimogrede, nepričakovano...še zdaj nisem čisto prepričana, da sem dojela, kakšno srečo mam. Poslala sem 2 prošnji na 2 različna konca, v istem dnevu sem dobila eno zavrnitev in eno vabilo na razgovor....in naslednji dan je služba že moja! Verjemi, če lahko :D

- malo me skrbi, kako bom še ostale izpite speljala do konca...tale sneg danes je vse zaj*** A se lahko učim in komaj čakam, da bo mimo, potem pa izpit odpade....Imenitno, res :S

- ampak dobro, bom že...zdaj sem še pod vtisom dobrih novic, tko da verjamem, da bo šlo vse lepo čez in spet bz kompliciram :P

- novoletne zaobljube se izpolnjujejo druga za drugo, pa šele konec januarja je...bom mogla listek mal dopolnit, drugač mi jih bo zmanjkal :D
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 30. Jan. 2015 23:30

- Da sem šla z mojimi starši ven na pijačo. Winter Jack ftw :D.
- Da sem srečala par bivših sošolcev/ljudi, ki jih približno poznam iz OŠ. In sem bila najbolj srečno bitje na svetu, ker ni noben probal prit do mene in small talkat, ampak smo vse opravili s par kimljaji.
- Da se ob takih priložnostih počutim ko res največji luzer na svetu. Ampak tako je, moji starši so res kul, in grem v petek zvečer rajši z njimi ven, kot da bi se nekaj trudila s kar enimi ljudmi. Že predolgo ne živim več doma, da bi imela v domačih krajih (kvalitetno) družbo. Se pa vseeno počutim bedno na momente, ko ljudem lahko dobesedno bereš na čelu: "Lej jo to bednico, noben na svetu jo noče in iz obupa v petek zvečer henga s starši". Meh. Ne vem zakaj me sploh gane.
- Da sem ta teden mela produktivnost med oblaki. Prav presenetljivo, glede na splošno razpoloženje okoli mene.
- Da je bil prejšnji vikend awesome, ga še kar podoživljam na momente :twisted:
- Gremo gikat! Jutri pa z mulci na sneg, jih že vidim da bodo mokri do gat :D
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7526
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 02. Feb. 2015 10:37

sem tako zagledana v enga, da še horoskope po novem berem
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 02. Feb. 2015 13:34

* se obeta nekaj zelo dobrega, držim pesti, da se uresniči! prosim prosim! pa naj čas čim hitreje mine ^^
* sem se odločila, da izkoristim ta semester čim bolj produktivno. predvsem MANJ popivanja, več izletov, potovanj.
* je vreme tukaj ZELO čudno. pol ure naletava sneg, potem pa sonce, potem sivo, spreminja se na 15 - 30 min...pa še zaradi "čudnega" vremena imam čisto izsušeno kožo :/
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 02. Feb. 2015 15:45

- Da sem danes zjutraj skoraj umrla od strahu - zjutraj se umijem, obrišem, vzamem v roke puder, se sklonim k lijaku - okoli oči pa imam miljon majhnih rdečih pikic! Izgledam ko faking truplo. Ker sem mogla na izpit, nisem mela časa niti guglat kaj je to za ena reč. Se sekiram, vsi so čisto zaskrbljeni ko sem jim malo pojamrala. Končno zdaj pridem domov, in grem cela v strahu guglat. Izkazalo se je, da gre za popokanje kapilar zaradi napora.. Eni mamo očitno tanjšo/bolj občutljivo kožo, in se ob naporu, močnem kašlju, bruhanju itd pojavi ta zadeva...
- Meh.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 03. Feb. 2015 18:34

-* in tako se konča.

-* konec je vojske zame, dve leti v pehoti je bilo dovolj zame...hvaležen sem za izkušnjo, ampak čutil sem da je čas da se premaknem naprej...v ponedeljek sem se zbudil, ugotovil da nisem srečen, spisal papir...in to je to.

-* sem si potem ko sem se razšel z bivšo, rekel da nikoli več ne bom vztrajal v razmerjih ki mi škodijo, zdaj sem uvidel da zapadam v isto dogajanje kot v prvem primeru, da se ti govori kak si, kako naj razmišljaš in da veš 2 meseca vnaprej kakšno bo tvoje življenje. Čas je za nove izzive, res je da bom najbrž nekaj časa na suhem, samo sem pameten in delaven. In sedaj ko vem kaj želim delati, bom vložil samega sebe v to.

-* verjamem da bo vse vredu in super, in kul je da vem da imam podporo za sabo, in da imam vedno moč in kontrolo nad tem koliko sem srečen.

-* grem maja štopat do Nordkappa, marec je še premrzl na Finskem...tako malo za izziv, budget minimalen....sam ruzak pa nasmeh :D .

-* dobra stvar je, da se NIKOLI VEČ ne bom obril do gole kože, minimum 3 cm ;D .

-* to je to, zdaj grem pa spit kozarec viskija, pojesti pico, in pokaditi joint :cool:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Feb. 2015 8:18

-* gostim enga mladega londončana, z najbolj kulskim imenom...Finn, res kul ime :D.

-* greva danes v Ljubljano, vreme je sončno, punce bodo zunaj, stojnice s kuhančkom so na ulicah....tak dan za izkoristiti.

-* si gradim mrežo ljudi iz prestolnic evrope, zdaj je dodan London, naslednji teden bo dodan Amsterdam in teden kasneje še Glasgow...Trenutno imam samo 17 prestolnic, ampak hej...nekaj je že.

-* se moram vključiti v kakšno strelsko društvo, ker bom pogrešal streljanje...ščasoma si bom pa kupil kakšno pol-avtomatsko puško...G3 al pa AK-47, pa gor dal red dot. Pištol ne maram toliko, razen Berrete mi nobena ni toliko všeč, in streljanje je dolgočasno...puške so bolj kul, strel je bolj odvisen od večih faktorjev. Ne bom pa pogrešal svoje Maje, optika se mi je kvarila, okvir je se je zatikal, skoraj sem ratal gluh na levo uho ko mi je padel čep ven...

_* sem maja peljal eno punco k je društvu za zaščito živali, veganka, kulturologinja...taka malo, hippie punca... streljati s pištolo na strelišče...in ji je bilo tako všeč, da se je kar tresla od adrenalina :D .
In čeprav je bila najprej šokirana, ker hej..kdo pelje punco na zmenek streljati s pištolo, ampak je bila na koncu tako vesela da je kar skakala.
Zdaj je pa jager, strelja živali iz užitka...ne ni :P .

-* je Dragon Age tako ogromen da se niti 3 ure nič ne pozna.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 06. Feb. 2015 15:05

Sem ravnokar tudi js zabila 3ure na DA (skupaj jih mam cca 30zdaj) in nisem niti hinterlanda se predelala.celega :O. Open world ni.zame, se prevec zamotim.s.side questi, pa da ne omenjam enih riftov, ki sem jih ze 10x probala zapret, pa mi se ni uspelo... Ampak tako.je,.ce se odlocis da manj ko na nightmare ne bos igral :D.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 06. Feb. 2015 16:12

Mah! Nič. Ne znam brat več.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 07. Feb. 2015 10:58

- Da mam zadnjih pa dni spet obdobje une nore zaljubljenosti, metuljčke do neba, ko pomislim na njega se začnem smehljat ko budala, stalno mam občutek da bom dobesedno vzletela (mogoče so zato krivi metuljčki :D ).
- Je pa tudi downside, nikakor se ne morem skoncentrirat na nič, se učim, pa začem guglat ideje za valentinovo, si vrtim ljubezenske pesmi (ki imajo začuda veliko več smisla kot ponavadi :D ). Nato zajadram še na forum malo, ker se moram nekomu potožit :D.
- Imam pred očmi stalno mojih "top 10 mental pictures" njega.
- Sem noro srečna ker ga imam :hearts:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 07. Feb. 2015 18:37

* sem danes super dobre volje, ker sem včeraj bila po dolgem času na pijači s starimi prijateljicami in smo še vedno si blizu, neglede na pretečen čas, ko se ne vidimo :))))

* sem danes bila z mami v šopingu..in še vedno trdim, da ga ni lepšega kot nakupovati z mamo (brutalna iskrenost in vse na njen račun :cool: )

* sivko sem po dveh tednih zamenjala z tulipani, ni lepšega.. komaj čakam pomlad!! :D

* mi bivši spet nazaj piše..očitno se je tudi on spomnil da je valentinovo pred vrati. Sam na žalost prekasno :wink:

* komaj čakan da mine naslednji teden in sem konec z izpiti

* pogrešam dneve, ko sem lahko brez skrbi, za vikende počela nič drugega kot hodilla ven s prijatelji, brala, šla na sprehod in pekla sladice :/
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4433
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 07. Feb. 2015 20:40

- Da me je post od Sarissime pogrel pri srcku :)
- Da je za mano super teden
- Edini minus zadnjih dni je bil ta, da so mi spet ukradli kolo. Awesome, ohranjeno, sportno kolo.. Imela sem ga 2 tedna :cry: posledicno sem bila v dobrem mesecu ze drugic na policiji.
- Tako bajk kot torbico so mi ukradli med nastopi z zborom... Mi ze namenjajo pitty poglede..
- Vecer se je somehow vseeno koncal dobro, ker sta me bf in njen zvlekla na tolazilno pivce.. koncali smo pa na karaokah v moji sobi ob 5ih zjutraj. S cca 15imi ljudmi :D ko najmanj pricakujes..
- Da imam dejanski musklfibr od vcerajsnjih plesnih vaj. Moj soplesalec je en najbolj mirnih, geeky osebkov kar jih poznam, na parketu se mu pa strze :) Dalec najboljsi na tecaju, kapo dol.
- Da mi je smesno, kako imamo v nasem fitnessu locen zenski del za vadbo, ko pa si tam se vecja tarca pogledov in ocenjevanja s strani svojih sotelovadk.. Ena drugi cez ramo cekirajo nastavitve na napravah, zgravzano gledajo tiste, ki se pridejo res presvicat (in ne viset na telefon v fitnes), da o strmenju v garderobah ne govorim.. Ah, ocitno babe res ne moremo iz svoje koze.
- Da komaj cakam PUST! :cheer: :cheer:
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 07. Feb. 2015 21:01

- Da mi je smesno, kako imamo v nasem fitnessu locen zenski del za vadbo, ko pa si tam se vecja tarca pogledov in ocenjevanja s strani svojih sotelovadk.. Ena drugi cez ramo cekirajo nastavitve na napravah, zgravzano gledajo tiste, ki se pridejo res presvicat (in ne viset na telefon v fitnes), da o strmenju v garderobah ne govorim.. Ah, ocitno babe res ne moremo iz svoje koze.


zaradi takšnih osebkov js raje kr doma televadim. prišparam si čas, denar + mi je čist vseeno kak zgledam + noben me ne vidi + zgubim živce, ko vidim take kure ko se skos slikarijo pa s polno mejkapa v fitnessu...

* je bil danes super dan. eden tistih dnevov, ko se ne zgodi čisto nič posebnega pa si dobre volje. pa še soonček je bil cel dan! modro nebo brez oblačka! vseeno pa pogrešam sneg.
* včasih moraš poseči po drastičnih posegih, si malo "upat", da nekaj dosežeš. na žalost...
* nestrpno pričakujem marec! ohh naj bo že tuuu!
* mislim, da se učinki bolj zdravega prehranjevanja + redne telovadbe končno poznajo!
* sem konec z izpiti, ocene fantastične! :)
* se mi z nekaterimi ljudmi res ne da več ukvarjati, pa se ne bom niti več pretvarjala, da se mi da pogovarjati z njimi, ker se mi rees ne da. pač se ne moreč z vsemi razumeti.
* sem opazila da sem zaradi preteklih izkušenj postala izredno pazljiva pri medosebnih odnosih. hladna, distancirana.
* me danes še čaka nora žurka... uh :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 07. Feb. 2015 22:37

-* da sem en mesec nazaj spoznal neko dekle, in verjetno je najbolj čudna ženska kar sem jih kdaj spoznal...polna je tatujev, nosi neko čudno jakno, neprestano se smeji, čisto je zgubljena in pozabljiva, ko je živčna si rola cigarete....ampak, v življenju še nisem spoznal bolj prijazne osebe, ima najlepši nasmeh kar sem jih kdaj videl in je brez dvoma nekaj najbolj posebnega kar sem kdajkoli videl v življenju.

-* nazadnje ko sem jo videl sem bil tako zmeden da sem izgubil marelo, rokavice, kapo, vrgel telefon v smeti in se usedel na vlak za Postojno.

-* nisem zaljubljen, samo ne vem...njena prisotnost mi da energijo in veselja za cel teden...v življenju nočem bogastva, želim si pa imeti nekoga takšnega...malo čudnega.

-* ji bom jutri povedal da mi je všeč, ker ne morem več zgubljati časa...v bistvu sploh nisem živčen, ker sem vesel da mi je vsaj pognala kri čez nekaj kar je bilo zlomljeno že dolgo časa nazaj.

-* mi je všeč da vedno ko gostim CS odkrijem oz. opazim skozi njihove oči nekaj novega...recimo Anglež mi je pokazal kako polna je Ljubljana z dobrimi grafiti, koliko je nekih dobrih citatov po stenah :) .
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 08. Feb. 2015 19:22

- že od četrtka zjutraj sem neprestano v pogonu, tako da sem cela utrujena..pa to ob koncu vikenda, ko bi mogla bit nafilana z energijo.

- imam težave s spanjem...najprej ne morem zaspati, ko pa mi končno uspe, se celo noč zbujam. Plus to, da mi srce nenormalno utripa.

- skrbi me, kako bo jutri prvi dan v službi. Toliko novih ljudi, nikogar ne poznam po imenu, pa delo z nepoznanimi otroki, papirologija ...

- v sredo imam zadnji izpit, literature čez glavo in ne verjamem, da bom sploh prišla skozi vse. Danes bi morala končati z učenjem, ker med tednom tako ne bom imela veliko časa, pa se nikamor ne premaknem..eh ja...kriza :/

- kljub vsem obveznostim in stresu zadnje dni, je bil petkov večer ena svetla točka... vesela sem, da me je mami (!) spravila v kino :) super film, nepričakovano srečanje z njim... Lepo je blo.

- samo še 3 dni, pa bo lažje ;)
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov