Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 14. Jun. 2016 15:18

- da po brskanju za xxx filmčke dolga leta ne fašem niti enega virusa, ko pa iščem gonilnik za stari telefon se pa takoj pojavi :P prekleto!
- da kok je živčno vzdušje na forumu danes :/
- time to go.
hej norci :)
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 15. Jun. 2016 20:41

-končno konec izpitov :3 kolk je to fajn občutek.
-mi grejo pa ful na jetra vprašanja za obkroževat, ker so si dani odgovori takooo podobni, da bi lahko prisegla, da med nekaterimi sploh ni razlike. No sj na te podrobnosti te potem lovijo :)
-noro uživam, ko ponoči poslušam kako se dež v škafih zliva z neba :D
-se veselim zaključnega piknika našega faxa :)
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 16. Jun. 2016 11:45

* v drugo padla izpit. in tokrat kr lepo na začetku, ker mi živci špilajo tolk, da ni normalno, vozit znam, ampak ti živčki. dokler se ne bom znala pomirit, se loh j*. še bo šlo 120e... fak res. prejokala sem, ko da bo konc sveta, res me boli :( pa ravno sem bila dva dni malo boljše, pa se spet pi* zgodi. res bi rabla eeeno dobro stvar, da se zgodi, da mi da malo upanja. tole je že smešno vse skupaj.
* boli me, da bo spet šel tale dnar za to bedarijo...
* sem pa končno se spravla nardit do konca neke zapiske, danes me čaka še en del pa sem konec...
* dans res shitty day - padec izpita, krče mam, delat morn pa še to za faks :/
* this too shall pass.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Jun. 2016 21:47

^^ vzemi si lažje pomirjevalo, če ne bo imelo fizičnega vpliva, bo imelo vsaj psihičnega

-* sem si sposodil novega DSLRja, in testiram malo različne teže, in ja...vse bom imel pod kilo, ker če je prevelika kamera in pretežka, jo pol manj vlečeš ven.
-* sem se prijavil na eno fotografsko tekmovanje v naši občini, in ko sem videl kakšne fotke so zmagale, in da je nagradni sklad kar visok, sem kar naenkrat postal motiviran.
-* sem danes slučajno padel v neko branje poezije, in čeprav nisem fan poezije, mi vedno sede brati pred ljudmi. Kul izkušnja, pa še tam je bila res prava lepotica, res čudovita ženska, Vau z velikim v-jem.
-* sem si dokupil poletna oblačila, in sem že šel proti blagajni z cargo hlačami, in sem rekel: NE!, dovolj imam tega, hočem biti moden...in potem sem si kupil grown up shorts. Lepota je pred praktičnostjo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 17. Jun. 2016 10:38

- Da sem včeraj čisto preveč spila, danes sem ko cunja.
- Da mam rada, ko iz mene izvleče "divjo" plat.
- Da sem dobila že drugo povabilo na pride. Slika
- Da grem po letih spet k frizerju, in prvič v družbi :D. Gonna be fun - bom zahtevala une ogromne modre haube na glavo in rumene revije :D.
- Da si danes dam novo kano, čisto je že uboga.
- Da danes učenje ne gre po planih #lazyday
- Da ga pogreeeeešam :hearts:
- Da upam da bo jutri lepo vreme, ko greva na izlet :hearts:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 18. Jun. 2016 8:03

-me malo mika se pobarvat na neko oranžnorjavo al bakreno barvo
-mi je včeraj skuhal ful dobro večerjo :hearts:
-je zakon imet fanta,ki rad kuha :razz: še posebi ker se meni ne da toliko :D
-sem mu izpovedala svoje probleme,'life concernes' in se zdaj ful dobro,tako prečiščeno počutim :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 18. Jun. 2016 8:26

Da sem se spustila v neko novo razmerje in gre vse čist prehitro. Ko sva skupaj se iskri do konca, ampak sva prehitra in je čar že malo zbledel...
Opomba za drugič: zavlačuj in si pusti malce fantaziranja. Ni treba vse takoj sprobati...
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 18. Jun. 2016 8:47

-* je bila včeraj cela Ljubljana zunaj, ker vsem že najeda tole vreme.
-* sem pristal na nekemu plesu, in je kul, ampak bo bolj kul čez 10 let...dvajsetletniki v morju dolgočasnih parov nimamo kaj početi
-* grem zdajle v Kamniške, na izlet in pasulj...ni potrebe po zgodnjemu vstajanju, zvečer je pa muzejska noč, bomo videli če se mi bo dalo.
-* je bil včeraj še en dan, ko so se ljudje čudili nad temu da mene resnično boli k***c za mnenja drugih ljudi. Moj ego je tako mehek, da so ljudje v vojski ki imajo še vedno travme, ker jim ni uspelo priti pod mojo kožo. Ne gre se zato da sem preveč samozavesten ali ne znam poslušati kritike, jo poslušam in poskušam razumeti iz kje prihajaš. Ampak ti si ti, in jaz sem jaz, jaz ne bom reagiral na svet kot ti, in jaz imam druge želje od tebe...in ljudje ne pogruntajo da so nekateri ljudje samo sopotniki na delu poti, in uživam v njihovi družbi, potem grem pa naprej.
Žal mi je nekaterih ljudi ki so sužnji iskanja potrditve drugih, sužnji lastnega ega, in potem zamudijo priložnosti in življenje. Moj problem je pa tam, da mi je tako vseeno da je včasih to problem.
Je pa kul, ker sem osvobojen pritiska drugih, odločitve sprejemam samo v svoje dobro, in vse je bolj iskreno, ker noben nima nobene moči nad mano.
-* sem včeraj enemu mlademu fantu lepo povedal, ker mu vsi pravijo kam naj gre na fax in kaj naj del v življenju, od babice, do punce... "vsem ljudem je vseeno zate", tudi ljudje ki te imajo najraje na svetu, bodo nate prelivali svoje poglede, vpliv in frustracije, oni niso ti". Potem sem mu lepo povedal še naj v dvomih posluša intuicijo, in naj razvije moč da se hitro odloča, ker če tudi naredi napako, je to boljša šola in večji zidak v temelj, kot to da se odločiš pod vplivom drugih ljudi. Življenje gre hitro mimo, in ko ležiš na onkološkemu oddelku, te ne sme biti strah, in ne smeš imeti velikih obžalovanj, in moraš imeti občutek da si naredil v življenju kaj več kot poroka, malo boljši šiht, kak dober dopust in dva froca. Nič narobe s tem, ampak lahko narediš še več, življenje gre hitro mimo.
-* treba razviti to, da te je bolj strah tega da ne bi nekaj naredil, kot tega da ti ne bi uspelo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 18. Jun. 2016 9:43

Jp, nujno neko pomirjevalo, uizi, drugače ne bom nikoli naredila.

* vedno večji odpor čutim do ljudi, ki imajo strašansko veliko za povedati, moraliziranje krat 50000, ampak jim obenem manjka ogromno kritičnega vpogleda v lastno življenje, razmišljanje itd. taki potem dobijo najbolj po ritki od življenja, ker mislijo, da so boga za jajca prjel. hja.
* sem končno naredila tiste zapiske do konca, ALELUJA! jutri pa aktivno učenje... kar sem predelala je že ostalo v glavi, zdaj pa je treba še ostalo osvojit in utrdit. fujči.
* me čaka čez 10 dni tattoo, wuhuu :D vem, da se sliši lame, ampak k sn tko kej slabe vole, sam pomislim na ta tatu, pa se mi nariše nasmešek na obrazu :D
* imam splaniran super dan - šiht, po šihtu en manjši pohodek s prijateljico, potem pa gledat OITNB (prišle so vse epizode ven, HIHIHIHI), in lahko gledam, gledam gledam, ker sem jutri fraj in lahko spiiiim :D
ahh.
* se mi zdi totalno nerealno, ko se pogovarjam z vrstnicami, ki si kupujejo stanovanja, opremljajo stanovanja, imajo v mislih otroke, js pa medtem razmišlam: fak ka bo kej v novem delu GOT; fak a bi si šla kupit pico.
* se že veselim koncertiča julija, še slab mesec <3
* začela sem piti čaj od šentjanževke - pomaga pri kakšnih neravnovsejih, blažjih oblikah depresije... upam, da bo vsaj malo prispevalo k "boljšemu" počutju.
* mi paše, ker malo več športam.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 19. Jun. 2016 15:55

- Da je tak cas, ko gre vse narobe.
- Dec bolan, macek bolan, guzva na sihtu za popizdit...
- Da komaj cakam dopust.
- Vse ze rezervirano. 10 dni Tajske - Bangkok, Chiang Mai in trekking, na koncu pa 3 dni in pol hipijevske plaze. Kul bo. Se 10x v sluzbo.
- Meh. Beden dan.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 19. Jun. 2016 22:54

- sem povabljena na razgovor za službo, že jutri :) delovno mesto mi je všeč, služba je 20 min z avtom, tako delo sem že opravljala in bom lahko ob njem zaključila študij...plača tudi ne bo veliko slabša od lanske (glede na ves stres, ki sem ga bila deležna lani, je manj kot 100€ sprejemljiva razlika v minus)..kar lahko vem pred razgovorom so same super stvari, zato sem se tudi prijavila...AMPAK... doma - prva reakcija:"Kako se boš pa vozila?" Nobenega navdušenja, nič.. Mater, službo dobit v tem času ni kar tako in namesto, da bi bili veseli zame, ker imam rešeno naslednje leto, mi fotr celo reče, naj na razgovoru povem, da imam še druge ponudbe (realno nimam nobene) in da moram še premisliti. Nakar se lahko zgodi, da ta moja super služba pristane v rokah nekoga drugega, ki ne bo potreboval premisleka, jaz pa druge službe ne dobim. Potem bom pa poslušala, kako ni nič od mene :rolleyes:

- razmišljam, da bi si kupila svoj avto, ki bo SAMO MOJ in za katerega bom odgovorna JAZ...brez vtikavanja fotra, da bom lahko mirno šla kamorkoli bom hotela in mi ne bo treba razmišljat, kje bom parkirala in ali sem dovolj stran od vseh ostalih, da mi avta ne bo kdo obutal. Samo že spet je to dvorezen meč...če kupim avto sama, bom poslušala fotra kako sem neumna in da itak ne rabim svojega avta...če ga ne bom kupila, bo pa problem, ker si bom stalno sposojala mamičinega in bom itak vedno jaz kriva za vse, kar bo z njim narobe

- sploh ne vem, kje najt dober rabljen avto; bi rabila fotrovo pomoč, pa si ga sploh ne upam vprašat, ker bom spet poslušala, kako sem neumna, da si želim nabavit svoj avto

- in tako iz ene dobre novice, kot je morebitna nova služba, nastane cela kača novih problemov, ki to sploh ne bi bili, če bi imela normalnega fotra!

- sem mogla da to ^^ iz sebe preden grem spat in ker ni na voljo nihče drug, je tu forum :D

- sicer je za mano super teden, poln novih poznanstev, izkušenj, doživetij...res fenomenalno! Pa uspešno opravljeno tekmovanje, dobra družba ... tudi sprostitev in filanje baterij v naravi, lep teden, res!
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 20. Jun. 2016 5:32

-^ ko enkrat dobis sluzbo rabis svoj avto nujno
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 20. Jun. 2016 10:53

- sem šla, živčkala k nora, bilo je zanimivo, če ne drugega izkušnja.. definitivno pa potrdilo, da nadaljujem v tej smeri!
-se približuje morje in se ga res veselim <3
-sem absolutno totalno nadnaravno broke, ampak kljub temu tko zelo težko rečem prodajalcem kraljev "ne", ker se mi zdi, da bosta ta dva evra tako ali tako šla potem mogoče za kavo ali nekaj.. obenem sm pa tko broke, da se dejansko s tem lahko prikrajšam za to fakin kavo.. in potem sem v dilemi.. ampak mi moralc ne pusti dihat. :/
-ORANGE IS THE NEW BLACK OMG OMG OMG DJ SE MAL HITREJ DOWNLOADI OMG. :flehan: :wall: :fluffy: :fluffy:
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Jun. 2016 14:21

-* je bila žurka v soboto kul :D
-* imam DSLR na posoji in sem ugotovil nekaj ključnih stvari ki jih bom potreboval za nakup lastne mašine
-* je snemanje/slikanje v popolnoma manual modu včasih težko, in prežgem pol slik, ampak ko mi uspe sem samo: Yes!
-* je učenje zajebano, ampak zabavno, to rad počnem in čez kako leto bom z vajo samo še boljši
-* mi gre tole vreme že konkretno na k***c, ker sem vremensko občutljive narave me boli vse kar sem si kdaj natrgal,vnel, nategnil...in pač, jebi se vreme.
-* sem uredil še zadnje stvari z novo omarico in valjanec , in mi pride Elektro priključiti novo elektriko, je vse skupaj zelo poceni, samo dobrega jurčka. Juhej! :nein:
-* bo hiša postala totalen luksuz, in ko sem preračunal, se ti res še najbolj splača živeti v Ljubljani in stanovanju, v naravo se pač zapelješ, vse se ti povrne v 10 letih, da ne upoštevamo še vsega časa ki bi ga porabil za prevoz, prevoz frocev.
-* je Slovenija lepa dežela, življenje je kvalitetno samo ta dežela je ena izmed bolj pohlepnih
-* je plan za jutri preprost, pica, kino, get laid.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 20. Jun. 2016 17:22

cauliflower, pridi povedat, če smo dobro držali pesti! :D

* vsi izpiti pod streho z odličnim povprečjem, yay me!
* me je danes presenetil poštarjev listek v kaselcu; čisto sem namreč že pozabila, da sem bila v eni nagradni igri izžrebana in sem danes dobila nagrado
* je vse enostavneje, odkar sem se res naučila v službi dajat od sebe samo in zgolj tisto, kar je nujno potrebno, za vse ostalo je tu bmk attitude
* še malo pa bodo udejanjene res kul spremembe, komaj čakam
* zgleda z mojim spet ne bova šla skupaj na dopust, ker trmari svoje pa mu že zdaj ne znese .... nekaj me Indija špika zadnje čase
As your lover describes you, so you are.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov