Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Jun. 2016 12:53

- Da je bil cosmo-kokos vecer super, punce ste carice :flower:
- Da ima floribunda najbolj kjutsi macko ever
- Talking about cats.. zmaaaaackanaaaaaa :tot: ;D

p.s. - mdma :lach:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 04. Jun. 2016 13:50

-je bilo fajn spoznati forumašice in je bil res kulski večer,treba ponovit :)
-floribunda hvala za pogostitev in poučne debate :D
-me malo firbc matra glede Birmingham(London?) boya :wink: :D
saarijarvi napisal/-a:
- Talking about cats.. zmaaaaackanaaaaaa :tot: ;D


same here
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 04. Jun. 2016 16:30

-* mislim da sem sarijaarvi videl ob treh, ampak nisem bil ziher, ker sem šel samo enega pozdravi na Metelkovo :D.
-* je lepo da vas je bilo več, nazadnje smo trije pili čaj
-* slovenc79, ljudem sedejo drugačne stvari, ki jih radi doživljajo na svoj način. Tudi tvoj obisk morja ni enak obisku morja druge osebe.
Jaz tudi ne pijem alkohola, ampak sem vsak teden zunaj, in se imam lepo, in drugi se imajo lepo, ker mi je vseeno kar drugi počnejo. Življenje je ful lepše ko ti je vseeno za druge.
-* sva s prijateljem srečala dve luštni punci, in smo šli igrati Activity, ampak je prijatelj doživel histerični napad, ker je tako tekmovalen in ga ves hrup moti. Chill dude, its just a game, ga je bilo sram, ampak resno...vzemi si ga na easy.
Bom povabil eno od tistih ven, taka luštna, čedna, skulirana, še večja CS kot jaz...tako da :D kul.
-* se je dejtlajf zelo izboljšal odkar sem prebil led glede potovanja, včasih sem vso energijo porabil za svoj projekt, zdaj sem pač..imam 11 mesecev, in bi jih rad porabil na fajn način.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 04. Jun. 2016 16:52

- ^si mel cuknit za rokav :)

- Da nimam nic za oblect. Nic, bom sla pa gola na pijaco.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 05. Jun. 2016 13:25

ne se čudit če b tip mislil da si za ONS... :D :D


... da se ful slabo počutim. Včeraj vse super, danes pa čist konc... Obležala.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Jun. 2016 13:32

^ :lol:

- Da iz te moke zal ne bo kruha in bom mogla prekinit vse skupaj. Skoda. Next!
- Da mi manjka en dan cistega brezdelja, ohja. Danes je perfektno vreme za ga prezivet v postelji, but no.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 05. Jun. 2016 15:16

-da je nehal padati dez in je spet sonce :)
-da se kar zdim notri
-da je koncanje faksa res neverjetna razbremenitev :)
-da sem v tem mesecu in pol dela v tujini spoznal, da dolocenih stvari tudi denar niti slucajno ne odtehta
-life is good :)
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 05. Jun. 2016 15:51

-danes je bil kar lušten dan. veliko sonca, veliko narave in prijetnih ljudi
-tudi jutri bi načeloma moral bit prijeten dan. vsaj upam, da bo.
-se morm resno vzet v roke in se začet učit za zadnji izpit :( pa tako se mi ne da več.
-poleti bi zelo rada šla šotorit na odmaknjene kraje in pridobiti malo drugačne izkušnje
-se torka prav nič ne veselim, spet bo stresno.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 05. Jun. 2016 16:01

-* evo, danes sem končal letošnji cilj da obiščem vse muzeje v Ljubljani in si jih dobro ogledam.
-* je MSUM lepa stavba.
-* sem na inštalaciji Marine Abramovič hotel razstaviti in sestaviti Berreto f92, pa mi niso pustili. Imam grdo navado da se rad dotikam orožja in ga takoj začnem razstavljati.
-* sem izvedel da ima moj sošolec iz SŠ že na grbi 90k vreden kredit, ki mu ga je podtaknil oče in prepisal firmo. Fak.
-* sem povedal danes svoj plan dobremu prijatelju iz SŠ, za katerega sem bil prepričan da mi bo kontriral s svojim pogledom, ker je ziheraš in tradicionalist. Ampak, je bil totalno za, in je samo rekel da se mu je zdelo da nekaj takega kuham, ker sem imel vedno ambiciozne plane, zadnje leto sem se pa izogibal dolgoročnim ponudbam :D.
-* se pa vidi da je poslovnež, ker mi je takoj rekel da če bom na Kitajskem da bom šel za njega preveriti nekaj tovarn in izdelkov, potem pa v luke poiskati ladijskega prevoznika.
-* moram sedajle sestaviti slike in nekaj informacij za mojo predstavitev na jutrišnjemu potovalnemu dogodku.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 05. Jun. 2016 22:56

jaz bi tudi orožje razstavljal pa sestavljal :hearts: municije sploh ne rabim, samo zato bi ga imel.
priznam,
- da me čaka še zadnji izpit in se mi ne da učit. zadnji izpit se mi je tako usral da se počutim kot da sploh ne morem past izpita.
- da gre zaenkrat čist vse po planu :) res sem vesel :D
- da bo tole poletje pomoje najboljše do zdaj :cool: sam še kakšna ljubezen manjka, da bi me vsaj po hrbtu namazala če ne drugega.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 06. Jun. 2016 8:42

-meh..vsakič,ko imam srečanje z bivšim, sem na koncu čisto psihično izmučena in zlomljena. Sem prišla do zaključka,da moram k terapevtu glede tega, ker si hočem sama sebi dobro! Večkrat sem že odlašala s tem,moram rečt mojemu,da me prisili da grem,po izpitih, ko bo čas za to. Sva se v roku zadnjih dveh tednov videla trikrat(na zadnje so ga starši vabili na obisk,tako da ni bilo samo po 'moji krivdi'),pred tem pa par mesecev ne. Takrat pred pred par meseci, je bilo zelo..se je končalo že z nekakšnim fizičnim nasiljem,z njegove strani. Prepir,udarci,klofute,to me je toliko razjezilo,da sem se bila pripravljena ravsat z njim,hitro se je končalo pri tem,da me je on držal za obe zapestji,s svojo celotno težo ležal čez moj obraz,da nekaj časa nisem mogla dihat in me je totalna panika zajela...in solze.
..Mi je že večkrat pisal,da se želi za vikend videt z mano in po tistem,ko me je enkrat klical en njegov prijatelj in me neki spraševal o njem,ter neki, da ga skrbi zanj..sem se odločila dobit z njim. Če bi samo govorila, bi bilo kul,ampak vsakič še neki sili vame,je pa vsaj bolj normalen,kot takrat pred par meseci. Ne morem verjet,da po letu in pol še vedno želi bit z mano. Sej je edini med vsemi tipi,za katerega mi je res mar,poleg zdajšnjega, sva bila enkrat družina drug drugemu in ne morem,ne znam bit brezbrižna. Mi ni vseeno kako se počuti. Sem imela danes še kar neko nočno moro zaradi tega srečanja včeraj.
-mam malo filing,da to priznanje že skoraj ni več za cosmoforum
-nič,nazaj v lajf in k enemu terapevtu čim prej, ko bo možno. Bi bilo dobro,da če bo priložnost in filing,govorit z bližnjimi(frendi) o tem,ker to je najbolj strupeno zadrževat v sebi.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 06. Jun. 2016 9:05

- mam polno glavo zmedenih misli, tale vikend je bil neverjeten! Od sobote zjutraj, ko smo štartali na pot, do včeraj zvečer, ko sem prišla domov, sem imela občutek, da živim v drugem svetu. Dobra volja, glasba, zabava, smeh, pogovarjanje, spoznavanje lepot Slovenije, koncert, after, piknik, novi ekstra zanimivi ljudje (čisto drugačni, kot so "moji" ljudje), ena sorodna duša...noro!

- me je (itak!) zmedel tisti sorodna duša in zdaj ne vem, kaj bi. Uporabila sem svojo metodo :P (razmišljam, da bi jo kar patentirala), tko da mam mirno vest; samo sem cela nestrpna, kaj bo zdaj iz tega... ko si nekaj reees želiš, pa ne veš, ali se bo to zgodilo ali ne. Upat si ne upam, ker bo potem preveliko razočaranje, vsekakor pa o drugem sploh nisem sposobna razmišljat in zavestno poskušam spremenit misli, ampak itak še vedno podoživljam vikend, tako da sem cela zmešana

- sem mogla dat to iz sebe, ker sem mislila, da bom na koncu malo manj zmedena, pa sem še kar na istem. Tisto, ko te prijetno stiska v želodcu, in se kar sam od sebe smejiš, brez razloga...nor občutek!

- komaj čakam danes, da grem delat, bom (upam) vsaj malo pozabila na vso to zmedo.

- ŽIVLJENJE JE LEPO! :D
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Jun. 2016 23:59

-* je bll potovalni event spet kul, je prišlo več ljudi kot sem pričakoval. Imam še vedno grdo navado da ko govorim nekaj kar zahteva koncentracijo, ne gledam v ljudi, ampak okoli.
-* sem danes spet povabil eno ven, pa je rekla ne. In je to kul, ker sploh nisem trznil...ne zato ker ni uspelo, ampak ker sem svoj del že opravil. Zadnje leto sem zanemarjal dejtlajf, in sem pozabil in bil malo zakrnel, potem sem se pa spomnil da sem odličen strelec ne zaradi tega ker zadevam, ampak ker me zgrešen strel nikoli ni vrgel iz ritma, in nikoli nisem trznil pri strelu.
To ne pomeni da sprašujem okoli kot klošar, ampak da ne izgubljam časa, če je pozitiven connection, in če imam interes, pritisnem na spožilec.
-* mi je prijatelj danes povedal da ga je ena odrezala, s katero sta se občasno dobivala, on pa ni nikoli šel po poljub, in sedaj je našla enega. Sem mu lepo rekel, najpozneje drugi zmenek moraš nekaj narediti, če ne, si si začel kopati jamo.
-* nisem fan te abundance mentality, niti tega da je vse tako omejeno, ampak iskreno, če sta mi na leto dve resno všeč, vse ostalo spada samo v: kjutipaj, fuckable, cool kategorijo. Potem pa tu igra še vlogo čas/kraj.
-* mi gre pa resno na k***c, in ne vem kako ženske gledate na to, da nekateri ljudje še vedno ne razumejo da ne moreš nekoga prepričati da mu boš všeč, ali da boš ustvaril privlačnost. Ker če vsak pomisli pri sebi, in se spomni svoje velike ljubezni ali zveze, je šlo vse avtomatsko, vprašanj ni bilo...vse je bilo lahko, zakaj? Ker je bilo od začetka: Fuck yes!
-* sem vse koncepte že izkusil, in jih razumem, zdaj morajo pa samo še postati popolnoma avtomatizirani, da so del mene.
-* sem prebral knjigo ki se dotika cinične filozofije, in sem crkoval zraven, po šoli cinizma, bi moral takoj ko vstaneš zjutraj, razmišljati kaj vse bo šlo tisti dan narobe, da ko se bo to zgodilo...ne boš presenečen in jezen. Oh, so joyfull :D
-* je bila včeraj 5. obletnica mojega odhoda na služenje vojske, in ironično ravno včeraj sem bil spet v Vipavi. Vojske ne pogrešam, pogrešam pa svoje prijatelje, in vesel sem da sem se odločil zato, PSVR mi je pomagal s tem da sem razvil mentaliteto, kjer neprestano preizkušam nove stvari, poklicna vojska me je pa samo naredila bolj agresivnega, nonšalantega in ker sem se moral neprestano boriti za vsako stvar mnogo bolj trdega, v bistvu me je poslabšala, ampak me ni :D
-* moram iti ta teden pogledati Everbody wants some, nov film od Linklaterja.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Jun. 2016 1:13

Led Zeppelin napisal/-a:-* sem danes spet povabil eno ven, pa je rekla ne. In je to kul, ker sploh nisem trznil...ne zato ker ni uspelo, ampak ker sem svoj del že opravil. Zadnje leto sem zanemarjal dejtlajf, in sem pozabil in bil malo zakrnel, potem sem se pa spomnil da sem odličen strelec ne zaradi tega ker zadevam, ampak ker me zgrešen strel nikoli ni vrgel iz ritma, in nikoli nisem trznil pri strelu.
To ne pomeni da sprašujem okoli kot klošar, ampak da ne izgubljam časa, če je pozitiven connection, in če imam interes, pritisnem na spožilec.


sej ustrelit je glih ni treba če ti reče ne, no :D :D :D

priznam,
- da mam jutri izpit
- da mam močan občutek da znam, in upam da me ne bo zajebal
- da ko bom star bom vse oddelke v bolnici poznal.. mislim da noben zdrav ni bil tok po bolnicah in zdavstvenih domovih kot jaz, brez da bi bil tam zaposlen ali prostovoljec.
- da sem šel laufat danes po dolgem času :)
- da mi ful paše tole vreme, mal sonca, mal črnih oblakov ki samo grmijo in nič ne grizejo
hej norci :)
Chaski
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 9. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Chaski » 07. Jun. 2016 2:22

:)
Zadnjič spremenil Chaski, dne 02. Apr. 2021 22:47, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov