Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 12. Maj. 2016 22:02

-* me bo razneslo od čakanja, napet sem kot struna.
-* sem danes srečal eno punco, s katero imava neko energijo in povezavo že od 12 . leta. Vedno se srečava na isti način, ona stoji na semaforju, in takoj si začneva govoriti najbolj pomembne stvari, srečava se vsako leto, za 5 minut. In to se dogaja že od 12. leta, ko sva se srečala na vrhu Rogle, in sva si oba zapenjala bord. Ona je ženska verzija mene, razen da je bolj čedna...v glavnem, v življenju sva govorila vsega skupaj 2 uri, ampak oba veva vse o drug drugemu, in ja...danes ko sem se poslovil od nje, in sem šel proti centru, sem se obrnil, in začel teči za njo. V soboto greva na pir, ne da se mi čakati spet eno leto. Me primarno ne zanima romantično, ampak je neka oseba, ki se mi zdi da jo moram imeti več v svojemu življenju, neka pozitivna asociacija...je pa luštna, to pa.
-* grem jutri službeno na obalo, in ko sem ravno mislil nekaj ur zabiti na plažah, je slabo vreme. k***c.
-* sem danes predstavil nek zemljevid ki sem ga izdelal, in je bil odlično sprejet, potem sem imel pa še debato s parimi iz teh avanturističnih agencij, in to me bo v prihodnosti definitivno zanimalo, najprej si bom naredil nek potovalni renome, in potem bi nekoč rad imel nekaj svojega.
-* je k***c tega, da čeprav sem jo mentalno zbrisal, da je ona del moje družbe, in sem še vedno kolega z vsemi njenimi kolegi...tako da, je umor očitno edina rešitev. Pardon, nesreča.
Ni nič hudega, samo pač, ne me neprestano spraševati če sem jezen, ali je kaj narobe...ker ni, samo vseeno mi je.
-* odkar delam s smrtjo, sem začel še bolj ceniti majhne stvari, nekajkrat na teden srečam resnično žalost in bolečino, in vse kar lahko naredim je da dam kakšno roko in poslušam tega človeka. Zadnji teden sem doživel res nekaj, kar se me je res dotaknilo...vem da se ljudem zdim hladen in da sem preveč logičen, ampak v sebi gorim.
-* da pogrešam vojaško telovadnico, ker sem samo šel, in sem mlatil blazino, mlatil dokler nisem imel občutka da sem zlomil roko.
-* mi mora to uspeti, ker če ne se mi bo zmešalo, ker sem tukaj dosegel in videl vse kar sem hotel, zame placa za neko rast v temu okolju ni več.
Tako sem lačen nečesa novega, nečesa kar me lahko ubije in zlomi, da se mi cedijo sline, že 3 leta nimam direktnega cilja, in crkujem na obroke. Rabim fokus, rabim tunelski vid, moram občutiti strah pred tem da bom luzer, hlepim po nekomu ki bi mi stal na poti zato da bi ga raztrgal. Ampak vsak dan je čakanje na stvari, ki niso pod mojim vplivom, jaz sem naredil svoje, in vsak dan se mi megli pred očmi, hočem ogenj, hočem kri, hočem test.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 13. Maj. 2016 12:02

Led Zeppelin napisal/-a:-* sem danes srečal eno punco, s katero imava neko energijo in povezavo že od 12 . leta. Vedno se srečava na isti način, ona stoji na semaforju, in takoj si začneva govoriti najbolj pomembne stvari, srečava se vsako leto, za 5 minut. In to se dogaja že od 12. leta, ko sva se srečala na vrhu Rogle, in sva si oba zapenjala bord. Ona je ženska verzija mene, razen da je bolj čedna...v glavnem, v življenju sva govorila vsega skupaj 2 uri, ampak oba veva vse o drug drugemu, in ja...danes ko sem se poslovil od nje, in sem šel proti centru, sem se obrnil, in začel teči za njo. V soboto greva na pir, ne da se mi čakati spet eno leto.


Ko iz filma.. ful lepo :)

- kaj je to, da vsi srečujemo bivše povsod.. Moje naključno srečanje se je nepričakovano končalo.. Ups :oops:
- me je čas povozil.. odlašam pisanje diplome in zdej je panika :cry:
- me ful zanima kako zgledajo uporabniki tega foruma :D
- Vsi plani za vikend so padli v vodo, damn you dež!!!
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 13. Maj. 2016 13:35

donna. napisal/-a:- me ful zanima kako zgledajo uporabniki tega foruma :D


Odlicno! :D pridi se prepricati na miting.. ;)

- Da na mojem celotnem newsfeedu ni bilo niti ene objave v zvezi z evrosongom, razen fotke od enega PR-ovca, ki ga poznam. Ocitno sem na pravi poti, kar se tice izbire kolegov ;D sala mala.
- Da sem danes izdala svoja prvi racun, gladko si grem po sampanjc! Baby steps are still steps, pa to.
- Me je ena stvar zelo razocarala, ehja. Moving on. Skoda.
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 13. Maj. 2016 16:44

- da še kr ne morem verjet, kako mi gredo zadnji teden vse stvari...kot v pravljici :) me samo skrbi, da je to eno vmesno obdobje in bo kmalu spet vse po starem. Čeprav upam, da je to zdaj nova realnost in bo od zdaj naprej vse tko super ;)

- če vse štima, si velik bolj motiviran za vse in ti gredo vse stvari hitreje in bolje od rok. Še slabo vreme ne vpliva na zaspanost in lenobo... Dans imam najbolj produktiven dan zadnjega pol leta, od 7ih zjutraj že pišem in kot kaže, bom zdržala do večera

- sem si res želela na en koncert, ampak soupada z neko drugo dejavnostjo...pa sem se vseen prijavila k nagradni igri in rekla, da če zadanem karte, grem na koncert, drugač pa tja drugam... in seveda so ta teden zvezde na moji strani, tko da ja - grem na koncert!!! ;D

- še zdaj ne morem verjet, da se mi je v ponedeljek uresničila dolgoletna želja; in to kar tako, čisto mimogrede. Računala sem, da je itak neuresničljiva ali da bom morala še nekaj časa čakat... Res imenitno, nepozabno in čudovito. Ja, še kar ne verjamem, da je bilo vse res!

- ta teden sem dobila mentorico, ki je potrdila temo in načrt dela. Literaturo sem imela že nekaj časa doma, zdaj pa že pridno pišem... Upam, da me vnema še dolgo časa ne bo spustila :D

- sam še tako naprej !!!!
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 13. Maj. 2016 17:20

saarijarvi napisal/-a:
donna. napisal/-a:- me ful zanima kako zgledajo uporabniki tega foruma :D


Odlicno! :D pridi se prepricati na miting.. ;)



Me zanima, samo prou tolko pa spet ne :D
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Maj. 2016 9:10

^Sej ne grizemo :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 14. Maj. 2016 19:53

-da je prav fino poslusati kako pada dez :)
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 14. Maj. 2016 20:32

- Da sem vceraj prvic izvedla potezo ''napisi cifro na prticek in naroci kelnerju naj ga dostavi fantu, ki se ze cel vecer nasmiha z drugega konca bara'' :) hihi
- Ok ni bil prticek, ampak listek za Kam bus :D
- Je malo prej pisal in zdej ze sanjarim o bodoci Kam bus poroki :cloud9:
- I've been single for too damn long :cry: :D
- Da smo sli pocekirat bejbe v tiflo in koncno lahko recem: fantje, i feel your pain, zenske smo smotane :P enkrat ja, drugic ne, malo flirty, malo ne, hot and cold.. komu se da :lol:
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 14. Maj. 2016 21:26

-sem daleč od tega, da bi lahko rekla, da sem prebolela.
-me je danes to dejstvo zadelo kot strela z jasnega, čeprav sem znotraj ves čas vedela. ampak se je prelepo pretvarjat, da si okej. lažje kot pa spustiti vse ostalo na plano.
-se bom pomoje odločila nadaljevati študij v drugi smeri, kot sem prvotno mislila
-kolega je nazaj, komaj čakam, da se naslednji teden vidiva in konkretno počvekava
-se danes res počutim kot zadnja smet.
-verjetno tudi zato, ker cel dan nisem pomolila nosu iz bajte in nič produktivnega naredila.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 14. Maj. 2016 22:29

-* je bil zanimiv dan :D
-* sem šel še na drugo pijačo z dvema kolegoma iz SŠ, in ne pljuvam po njima, ampak Jezus no, ne da se mi poslušati samo o kamionih, poroki in koliko močno klimo boš kupil. Si v 20ih, saj vem da si priden, samo daj nek efekt od sebe, imej neko strast, ne samo Kuča, posao, kuča.
Potem se pa hvalita da že 5 let nista bila na morju, ok vajino življenje, vsaj punci peljita, jebemti bog.
-* hočem da sta srečna, ker se vidi da nista, ampak obenem vidim da nočeta vložiti nič truda in da se preveč bojita karkoli spremeniti, ampak oba vesta da tako pač ne gre več naprej.
-* je bilo včeraj v Izoli kul, sicer sem se izgubil v mestu, ampak izgubil na dober način, ko samo hodiš, ješ kebap, in poslušaš Joy division, in ti je vseeno kje prideš ven.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 14. Maj. 2016 22:41

-mi je nova lokacija super,ne vem zakaj nisem že prej zapustila stare
-nova cimra deluje zelo uredu,bolj 'normalna' kot stara, s katero sploh nisva govorile razen pozdravljanja
-planiramo z njim in njegovo družbo poleti roadtrip po Normandiji

saarijarvi napisal/-a:- Da smo sli pocekirat bejbe v tiflo in koncno lahko recem: fantje, i feel your pain, zenske smo smotane :P enkrat ja, drugic ne, malo flirty, malo ne, hot and cold.. komu se da :lol:

ajej :D
-ampak če si premišljujejo,ko še nič ni, je še dobra.. :/
-mene tudi mika it malo počekirat tja
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Maj. 2016 22:35

-* sem bil celo popoldne v Rožni, in je res luštno vzdušje, priznam da mi je žal da sem nekako zamudil nekatera leta. Jebiga, bom konkretno nadoknadil v prihodnjih letih.
-* mi je žal da sem zamudil eno super privlačno žensko na srečanju, kolega me je poklical ves nahajpan ker je prvič streljal z Desert eaglom, in je nakladal in nakladal, ko sem pa prišel nazaj, je pa ni bilo več.
Je res v življenju, da moraš takoj reagirati, 5 minut je včasih lahko dovolj da vse zajebeš.
-* je jutri en izmed najbolj pomembnih dni v mojemu življenju, in popolnoma nič ni pod mojim vplivom.
Upam da uspe, ker potem me bo to zagnalo in spet bom dobil svoj tunelski vid, in ko jaz dobim svoj namen, potem ni stvari ki bi me lahko ustavila.
Upam da se poklopi, drugače bom pa spet začel iskati novo pot in če bo potrebno več časa, bo pač tako, važno je da pridem tja kamor želim priti.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Maj. 2016 21:04

Led Zeppelin napisal/-a:-* je jutri en izmed najbolj pomembnih dni v mojemu življenju, in popolnoma nič ni pod mojim vplivom.
Upam da uspe, ker potem me bo to zagnalo in spet bom dobil svoj tunelski vid, in ko jaz dobim svoj namen, potem ni stvari ki bi me lahko ustavila.
Upam da se poklopi, drugače bom pa spet začel iskati novo pot in če bo potrebno več časa, bo pač tako, važno je da pridem tja kamor želim priti.


Je uspelo.

Maja 2017 grem na 22 mesečno potovanje po Aziji.

Ni besed ki bi primerno opisale moje stanje trenutno, nisem vesel, ne norim, ampak sem pomirjen.
Pomirjen ker sem dosegel to, s čimer sem se boril da dosežem zadnje leto, ker sem premikal in premikal in se ni nič zgodilo, in danes je končno vse kliknilo.

Sem sedaj lahko pomirjen, ker vem da bom lahko izpolnil dve svoji največji želji do te točke, dolgo potovanje in da napišem potopisno knjigo.
To je to, in potem lahko mirno nadaljujem z življenjem.

Iskreno, hvalabogu, ker zadnjih nekaj let sem poskusil vse, vojsko, "dobre šihte", socialne pozicije...nič me ni motiviralo, crkoval sem na obroke...enostavno sem deloval na avtopilotu, od mene ni bilo nobenega truda ali strasti.

Sedaj imam končno nek cilj, in tako kot z vojsko in Caminom in čemerkoli sem se resno zavzel v življenju, bom spet lahko cvetel, ker noben ni tako delaven in motiviran kot jaz, ko stojim pred nečim kar me spravilo do nekega novega nivoja kot posameznika.

Naslednje leto bo namenjeno da se spravim v top fizično/mentalno stanje, da še povečam svoje veščine z kamero in videom, da pripravim najboljši plan in potem se grem klesati v svet.

Bom te dve leti namenil potovanjem, ko se vrnem nazaj bom 29, če bom imel še željo bom šel prepotovati še obe Ameriki, Afrika in Avstralija sta pa butični zadevi, ki jih bom tudi realiziral če bo želja. V glavnem, naslednjih 5 let bo namenjenih da se upgradam in potem bom zgradil kar bom hotel.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 18. Maj. 2016 1:20

^ Cestitam :)

- Da vsem iskreno privoscim, da uresnicijo svoje zelje, sanje, strasti
- Da sem malo v rozicah
- Da me best frend vedno uspe spraviti v tako dobro voljo in da sploh ne morem dojeti, da imam tako cudovito osebo v svojem zivljenju... :love:
- Da bo nenormalno tezko, ko se bom enkrat odselila.. ampak bom to morala narediti, ker ko enkrat stagniras.. crknes. Enim sede neka rutina, mirno zivljenje, imeti vse 'poslihtano'.. sama tega nikoli ne bom zmozna, vedno bom iskala vecji 'izziv', cilj, whatever... Kot bi rekli na One Plusu: 'Never Settle!'
- A kdo kupi mojega One plusa? :D Prosim! Rabim nov ekran. Vecji ekran.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 18. Maj. 2016 8:42

^^ Čestitam!!
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]