Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 24. Apr. 2016 11:39

* da so mi končno poslali odgovor, ki je sicer pozitiven in sem full vesela, a ne vem kako bom cel mesec tujine uskladila z ostalimi obveznostmi tu v SLO, ker bom morala septembra rihtati 101 stvar. :/
* da bi mogla septembra obvezno tudi v Bruselj za čez vikend in ne vem, kaj naj.
* da sem prav jezna, ker se mi vsi termini križajo in bom morala nekaj odpovedati. :mad:
* da sta mi prejšnji teden 2 osebi rekli, da izgledam par let mlajša, kot sem. Kar me je full začudilo, ker so mi vedno vsi govorili, da zgledam starejša. :)
* da je moj maček ratal pravi samovšečnež in arogantnež pa je bil včasih najbolj prijazno bitje na tem planetu. :mad: :lol:
* da je pa danes vseeno prijazno skočil k meni na posteljo in me zbudil, ker se je želel crkljat. :hearts: :hearts: :hearts:
* da moram res res zavihati rokave in da bosta maj in julij peklenska, a bom lahko vsaj poleti malo zadihala. V nasprotnem primeru se lahko situacija konec poletja full zakomplicira. :/
* da me je strah, a hkrati se noro veselim, ker sem odprla neko drugo poglavje v svojem življenju in se stvari sestavljajo skupaj, kot sem želela.
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Apr. 2016 12:42

-se moram učit za kolokvij in vreme je ravno pravšnje za to..
-mi je z zdajšnjim ful ful bolše kot s prejšnjim fwb,sploh ne vem zakaj nisem že prej končala z njim.
-mam zdej že skor malo zbirko zobnih ščetk različnih lastnikov :D ,morm se znebit tiste od bivšega fwb
-sm ta tedn fajn natrenirala hranjnje s palčkami in on je bil dobr mentor pri temu :D
-bo on v naslednjih dneh dopolnil 22 in razmišljam o raznih inovativnih darilih,idejah za njegov rojstni :)
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Nelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 51
Na forumu od: 18. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Nelle » 24. Apr. 2016 13:18

Priznam:
- da sem že večkrat slišala te fore s friends with benefits pa mi še zdej ni jasno, kaj to točno pomeni. Obstaja sploh enotna definicija al si to vsak malo po svoje razlaga?
Ker fuck buddy je zame izključno nekdo, ki ga pokličeš, ko si zaželiš sexa in nič drugega. Fwb si pa jaz predstavljam tako, da si z nekom že praktično v zvezi, samo si tega nočeš priznati oz. si samo želiš vseh plusov, ki jih prinaša zveza, a nisi še spoznal prave osebe pa potem to iščeš v drugi osebi, a hkrati si puščaš neko odprto možnost, da zraven še serješ z drugimi? Pač si deležen sexa, cartanja, ljubezenskih sprehodov blabla, samo se ne želiš vezati in imaš zraven pravico sexa z drugimi? Popravite me, če se motim, a me res zanima, kaj drugi razumete pod tem pojmom. :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 24. Apr. 2016 13:39

- Se zadnje čase počutim ful kul! Razen fizično, saj sem čisto na psu od bolezni. Ampak morala - never been better!
- Se zadnje čase počutim kot Monica, vsakič ko se česa lotim, in ko začnemo zbirati ideje pridem zraven s fasciklom, saj se dejansko prej ful pripravim.
- Komaj čakam kino ta teden! Nisem bila že kako leto in pol. Kul bo!
- Čakam, ali se bo double date spremenil v triple date, po eni strani upam da ja, po drugi strani pa si ju želim boljše spoznati.
- Je res da ko si v paru potrebuješ tudi poparčkane kolege. It's nice!
- Se pogrešala sodelavko, ki je ni bilo to teden. Vedno se zaklepetamo o čem odštekanem.
- Je bilo izobraževanje top notch. Več tega prosim!
- Lazy sunday <3
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 24. Apr. 2016 14:02

-je za mano res res težkih par mesecev
-mislim, da se bodo stvari počasi obrnile navzgor, imam upanje
-upam, da mi uspe dobiti tisto službo
-v študiju sedaj dejansko uživam
-veselim se prihodnosti
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 24. Apr. 2016 22:55

-* sem šel danes na tisti sejem s kačami, sem samo videl vrsto 100ih staršev, in frocev, sem naredil polkrog na levo, in odšel. jeb* se mi za froce, jaz rad v miru gledam stvari.
-* mi je danes prijatelj javkal da nikamor ne gre, sem ga enostavno nadrl, sva šla na internet in sem mu bookiral hostel, in gre v sredo za 4 dni na Dunaj, lepo mu bom posodil svojo opremo, prevoz sem mu našel...in je to to. Preveč razmišlja, zato pa rabi take kot sem jaz, da ga vržejo v morje, poleti je v moji ekipi za Romunijo, in hočem da se znebi napetosti, da bomo res uživali.
-* je bil konec Vikingov zakon, fuck yeah. Sem prebrala celo zgodovino Ragnarja in njegovih potomcev, in vem 90% stvari ki se bo zgodilo. Bo zakon, resno!
-* sem pogledal tudi Night Managerja, je odlična miniserija Laurie/Hiddlestone, pa Bier režira...top shit. Je Hiddlestone res dober igralec, me je prepričal, bi bil odličen Bond če se odloči.
-* mi je današnji dan samo še potrdil, da jo moram odrezati iz svojega življenja, jo obožujem, ampak je toksična zame...verjamem da ji bo čez nekaj let kapnilo, samo meni bo takrat vseeno. Zdaj enostavno ne toleriram sranja, ali si fuck yes, ali fuck no...ne moreš biti nekaj vmes.
-* gresta foter in matka naslednje leto kolesariti po Kirgiziji, je moje lobiranje uspelo, in nekako se vsi člani familije odpiramo svetu. Evropa je osvojena, tukaj ni nič več nič za nas.
-* moram iti jesti v Skuhno, sem se spoprijateljil z eno punco iz tam, in bom fasal eno kul jed.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 25. Apr. 2016 7:00

... v precepu. rabim brco v levo ali pa desno.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 25. Apr. 2016 10:17

* rabim malo discipline, za cel teden sem si napisala seznam obveznosti, ki jih moram opraviti. brez izgovorov. kaj naj rečem? mislim, da bi moral imeti dan precej več ur :/
* čutim ogromen pritisk zaradi vsega, včasih ko začnem razmišljat o vseh obveznostih, me začne dušiti. inhale, exhale.
* tako. my 5min are up, šibam naprej :(
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 25. Apr. 2016 17:04

- Da nas je pred nekaj dnevi zapustila babica in najbrz nisem se cisto realizirala, ker sem popolnoma 'ok'. Ker niti nimam casa. Cel cas si govorim 'itak smo se redko videvali, itak nisi bila tako navezana', ampak vseeno - prej ali slej mi bo prislo v zavest, da je nikoli vec v zivljenju ne bom videla.. in takrat bo hudo.
- Da na to trenutno gledam precej racionalno oz prej kot se en financni sok za naso druzino, ki je ze tako v dre*u.
- Da se vcasih vprasam, ce sem zaradi taksnega razmisljanja 'hladna' ali slab clovek, ampak ne vem.. smrt je pac del zivljenja in nekako ne vidim smisla v pretiranem objokovanju ljudi, s katerimi si nisi res super blizu, ker to ne bo nicesar spremenilo na boljse. Pomembno je, da gojimo pristne odnose dokler smo na svetu, kasneje nekaj obzalovat ni niti najmanj produktivno. In realisticno gledano, z dolocenimi pripadniki sorodstva nikoli ne bomo ena dusa in srce - in to je cisto ok. Ko bo prisel na vrsto nekdo, na katerega sem resnicno navezana.. takrat bo pi*darija. :(
- Da me boli vrat.
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 25. Apr. 2016 20:36

-tako zelo si želim svojega psa, že dolgo časa, ampak bo še treba mal počakat :/
-dobro vem, kakšna odgovornost bi s tem padla name in me skrbi, da bi bil preveč časa sam
-je lepo sanjarit o tem in v glavi že vse pripravljat :P
-upam, da bo jutri ok vreme.
-je bilo super videti prijatelja spet po dolgo časa
- si moram res vzeti več časa za branje.
-komaj čakam, da spet vidim domače
-tole pisanje mi je kul, kot ene vrste dnevnik :ja:
Uporabniški avatar
disketa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 11. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a disketa » 26. Apr. 2016 11:54

- sanjam o posvojitvi hrta, raziskujem, berem, še knjigo 'Retired Racing Greyhounds For Dummies' sem si zrihtala :D ampak bo minilo še kar nekaj časa preden ga bom imela kam dati
- zavidam kolegicam, ki skupaj s fanti študirajo v Lj in že od samega začetka živijo z njimi, pa čeprav s cimri vred
- potem pa še moj oče pribije nekaj v stilu "če bi bila vidva sigurna v zvezo bi že živela skupaj"
A zato ker je bližja sorodnica pri 22ih zanosila po cca. letu zveze in fura family life je moja zveza brez prihodnosti? lol
Nama ne bo noben stanovanja odstopil, na silo rinit v podnajem, brez da imava vsaj približno resni službi, mi je pa tudi malo mimo.
- ne štekam kaj je s sitnimi ženskami po trgovinah, če naletim na koga tečnega je to v 80% ženska
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 26. Apr. 2016 18:43

- sem obrnil 30ko
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 26. Apr. 2016 20:42

-se je danes avtobus peljal mimo mene, na postaji, kjer bi moral ustaviti. voznik pa nasmeh tak, da bi mu v usta naenkrat lahko zatlačil celo rezino lubenice. kreten.
-sem zaradi tega domače nekoliko kasneje videla, ampak je vseeno fajn
-zmatrana totalno
-komaj čakam rekreacijo jutri, z mojo lepo kužo, upam, da ne bo deževalo
-nujno si morm najt še kakšen zanimiv hobi
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 26. Apr. 2016 20:50

vse najboljše wasd :D

- da mi je fajn, počutim se produktivno in čutim, da grem naprej v lajfu.
- da upam, da mi bo uspelo doseč vse cilje, ki sem si jih zadal letos.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 26. Apr. 2016 21:57

*da sem za*ebala in zdaj ne vem, kako naj se spravim ven iz dreka ... :?
*da se ne znam sprijazniti s tem, da se moraš včasih odločiti samo za eno stvar ... in zdaj, ko sta se mi odprli res 2 dobri stvari sem čisto jezna in se ne znam sprijaznit z dejstvom, da se bom pač morala odločit za eno
* da sovražim odločitve
* da pa imam vsaj ljudi na katere se lahko zanesem in mi vedno dajo kak dober nasvet :hearts:
* da sem bila danes čisto šokirana, ko sem izvedela, da ima en kolega neke zdravstvene težave in sedaj sumi, da gre za SPB, čeprav sta s punco skupaj že 2 leti. :? :? :?
* se mi smili moj maček, ker me tako milo gleda in hoče spat danes zraven mene (v bistvu se je že lepo potuhnil v svojo košaro, češ "danes pa že ne grem ven spat"), jaz pa se ne bi rada spet zbujala ob 4ih zjutraj, ko mi bo skakal po glavi. Problemi. :lol:
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov