Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 19. Apr. 2016 9:36

* prejšnji vikend je bil hc party vikend, tale pa je bil bolj umiren, sem imela več časa, da se vidim s kolegi, ker drugače samo divjam.
* kr čutim mal metulčke, ko pomislim na njega. sam it was better to break it off. on je pa tudi zmeden, ker ne razume, oz vse nadaljuje na kvazi prijateljski ravni, but we both know there is no way back. eh. bo že minilo :) more minat...
* malo sem se zgrozila ob misli, da nisem bila prov sama sama, tko dve leti? vedno se zapletam v kake odnose, čeprav si jih ne želim. hah.
* imam obupno slabo vest, ker se zadnje čase nisem NIČ učila, f* emotional rollercoaster, zakaj mi ne pustiš, da se učim :D
* eni ljudje imajo res res res preveč časa. na šihtu mi je zamorila pritožba ene stranke, še sodelavke so bile čisto šokirane, ker je res taka bedarija :/
* je čas, da dam samo sebe na prvo mesto, pa malo odmislim druge, pa furam svoje.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 19. Apr. 2016 15:46

- mi vsako potovanje spremeni pogled na svet in na odnose. Ko se vrneš, je vse drugače in šele takrat spoznaš, katere stvari v življenju so res pomembne, kaj pa je samo tisto "za zraven".

- velja misel: "Travel brings power and love back to your life."

- sem imela nepozabno praznovanje rojstnega dne: lokal na plaži, pod nogami mivka, valovanje morja, polna luna, taborni ogenj, akustična glasba, odlična družba, zabaven natakar, dobra hrana ... čudovito :grinsevil:

- se mi, odkar sem doma, dogajajo same neverjetne stvari! Ne morem verjeti, da je vse v najlepšem redu, že dolgo se nisem počutila tako sproščeno in se vsak dan zbudila dobre volje. Keep it going!

- bi si želela ta občutek brezskrbnosti in preprostosti obdržati čim dlje :)

- me niti organizacija dekliščine in sranje z magistrsko ne spravijo iz tira. Dvakrat vdihnem in si mislim: everything's gonna be alright!

- čutim, da je to moje leto :) verjamem, da me čakajo same lepe stvari <3
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 19. Apr. 2016 16:03

saarijarvi napisal/-a:^ Priznam, da vama nisem niti najmanj fovs, danes sem morala 40min poslusat jokajocega otroka v trgovini in sem se mislila skoz okno fu*nit, svaka vam cast mamicam :)


Haha, ane. :) Meni je že včasih v bloku grozno, ko se otroci derejo po 5 minut skupaj in jih slišim. :D
Sem pa že večkrat slišala, da je lažje poslušati jok/dretje lastnega otroka, kot pa če poslušaš nekega x otroka. :)

Priznam, da:
* mi grejo na živce ljudje, ki mislijo, da mora ženska, ki se liči, porabiti 2 uri zjutraj pred ogledalom. Ja, danes sem se vsega skupaj zjutraj rihtala 20 minut in če mi ne verjameš pač jbg, vaja dela mojstra. Valda če bi se ličila 2x na leto, da v 20 min minutah ne bi nič skupaj spacala. :D
* da se znam res hitro zrihtat. Pa ne da se hvalim, ampak je fajn, ko veš, da ti primanjkuje časa zjutraj pa boš še vseeno ''normalen'' zapustil hišo, četudi imaš na voljo 15 minut. :D
* da me zadnje čase vsi nekam vabijo, meni se pa nič ne lušta, ker imam dela čez glavo in si je zvečer res težko odtrgati tistih nekaj ur. :( Ma kje ste bili kak mesec, dva nazaj, ko bi šla vsak dan nekam :)
* ne smem ratati asocialna, ker vem da prijateljica trenutno preživlja težko obdobje in rabi malo razvedrila. :)
* da mi grejo na živce leni ljudje, ki so hkrati še neodgovorni, tako da škodujejo tudi drugim okoli sebe. :mad:
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 19. Apr. 2016 22:15

-je zakon imet nočne pohode,vzpone po zelenih delih Ljubljane,chillirat nekje na vrhu pod zvezdami(kolikor jih je sploh videt) in se, ko postane premrzlo, stlacit v dvoje v premajhno spalko in se stiskat :hearts:
-doro,da midva ne živiva skupej,ker ne bi nič nardila..
-komi čakam jutri meeting z mojimi,končno se nam bo uspelo dobit,upam še,da bo sonce,da se bomo lahko martinčkale med intenzivnim čvekanjem :hearts:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 20. Apr. 2016 19:26

* sem dans mela enega tistih trenutkov popolne sreče, ko se globoko v sebi zavedaš, da je in bo vse kul. cherish those moments, because they are rare. ah.
* mi je tak lepo, ko me vedno po koncu ure, "učenci" povabijo na kavico. tak je lepo z njimi poklepetat.
* sem prebrala eno totalno f* up knjigo, nč jasn, prov napsihirala me je, pa mene težko kaj preseneti. to je pa blo res wtf.
* sma se z eno kolegico mal zbližale, sem res vesela :)
* mi še vedno piše. hjo :/ pa sem mislila, da sem bila povsem jasna...
* imam spet leteče dneve, skos šibam okol, delo delo, druženje druženje. ampak ljubim takšne dneve <3 nič se nimam za prtoževati :)
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 20. Apr. 2016 20:29

-* čedalje bolj ugotavljam, da bom moral vse tvegati če želim nekaj doseči. Tole moje metodično in varno iskanje rešitev me bo ubilo, bolj kot se trudim, bolj dobivam upor od sveta. Kot da bi mi svet govoril, da če ga hočem videti, moram dati vse kar imam od sebe, pozabiti na strah, in se enostavno vreči v tok.
Počutim se kot da gradim most čez prepad, ampak se mi enostavno vedno zruši, na drugo stran pa lahko pridem tudi tako da skočim v deročo reko.
-* je ena moja turistična ideja glede Ljubljane dobila podporo, in ja...sem vesel, ampak to ni nič, izvedba je ključ, ideje ima vsak. Moram mobilizirati kartografa, mojstra orientacije in nekoga s smislom za poezijo in uganke..čudna kombinacija, ampak jebiga, take so moje ideje.
-* me en kolega prepričuje da že začnem furati svoj blog, ker že pridno pišem in vadim...ampak ne vem, po pravici se še nisem pripravljen izpostavljati.
-* mi gredo te marihuana marši na k***c, ne zato za kar se borijo...ampak ker je v Sloveniji toliko bolj pomembnih stvari za mlade za katere bi bilo vredno protestirati.
-* sem nekaj ugotovil danes (jokajočemu osebku, ki ga bo zmotilo posploševanje se že vnaprej opravičujem, ti si spešl.)
Moški smo racionalni v vsemu razen ljubezni, ženske pa niso racionalne nikjer, razen v ljubezni. ( Razen ti, ti si spešl).
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 20. Apr. 2016 22:13

Led Zeppelin napisal/-a:-* mi gredo te marihuana marši na k***c, ne zato za kar se borijo...ampak ker je v Sloveniji toliko bolj pomembnih stvari za mlade za katere bi bilo vredno protestirati.


TO. vse gre v k in marsikaj bi se dalo rešit, če bi se folk skupaj vzel, naredil nekaj, ampak raje se borijo zato da se bojo lahko zadeval in še bolj zabluzil. pol pa da so mladi prihodnost.. na mladih bo propadlo vse, same hedonistične riti. pač ne morejo sprejet da se lajf ne vrti samo okoli uživanja v zabušavanju. žalostno je, da folk misli, da bo trava rešila pol problemov.. "napolnila državno blagajno" ja..

priznam,
- da sem naredil par sprememb v lajfu in moram bit bolj organiziran, zato tudi na netu ne visim več tok :) hvalabogu :P
hej norci :)
Uporabniški avatar
Ash.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 525
Na forumu od: 31. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ash. » 20. Apr. 2016 22:57

* da se full trudi ... in je dejansko skapiral kaj hočem. Za kar mu dam par pik, ampak ne vem, če je vredno, da sem v tem, dokler je vse še fajn. Predobro sem ga že skapirala in nočem, da nekaj dela samo zato, ker ve, da je meni všeč, čeprav nisem ziher, ali imam prav. :?
* da sem zasrala in zdaj ne vem, kako naj pridem iz tega.
* da je včeraj res bilo fajn in sem se smejala nonstop. Toliko vljudnih in nevsiljivih tipov na kupu nisem srečala že dolgo.
* da me živcira, ker ne vem, kako bo izgledalo letos moje poletje in si ne morm nič načrtovat. Naj mi že pošljejo ta odgovor pa tudi če je negativen. Samo, da vem, na čem sem. :mad:
* da sta me danes nasmejala dva 5-letna otroka s svojo babico. Totalna carica, otroka pa največja cukra. :hearts: Bratec in sestrica, zgovorna, luškana in nič sramežljiva. :) Škoda, da nisem imela časa podaljšati pogovora.
* da imam rada prijazne ljudi, ki znajo navezati pogovor, tako da ti polepšajo dan. :)
But if thought corrupts language, language can also corrupt thought. (George Orwell)
Uporabniški avatar
la_estrella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 269
Na forumu od: 31. 7. 2008
Kraj: Povsod po malo

Neprebrana objavaNapisal/-a la_estrella » 21. Apr. 2016 8:53

Priznam da:
~ sm že čist obupana in nimam pojma kaj narest...magistsko nalogo imam napisano že 2meseca in preden dam tiskat je na našem faksu nujno dat prej v pregled predsedniku in članu komisije za zagovor. Mentor mi je že zdavnaj dal ''žegen'',da je super, član komisije mi je poslal po 3tednih (ampak me je prej prosil če si loh vzame čas) in tud reku da je super, predsednik komisije pa nimam pojma kaj dela,ampak po več kot 5tednih še vedno ni poslal :mad: pa sm mu po 1mescu napisala mail in mi napiše,da dobim v 2dnevih...no od tkrt je minil že 1teden.
~^^po eni strani bi mu še 1x pisala, če bo kej kmal, ker bi res rada čimprej zaključila, po drugi strani pa mu nočem težit, da me ne bi pol na zagovoru hecu...whaaaat to do? :?
~največji razlog zakaj hočem čimprej zaključit je ena mala pikica, ki raste v bušiju :cloud9:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 22. Apr. 2016 3:18

^Cestitke :)

- Da imam cuden dan, vecer, whatever..To se mi ze lep cas ni zgodilo, a pride moment, ko se pocutis totalno nesposobnega, dolgocasnega, nevrednega, nekako 'odvec'.. Pozabis na vse dosezke, prijatelje, whatever, samo kot svetski emo luzer se pocutis. Nimam pojma, kaj je to, ker ponavadi nimam tezav v zdravim egom.. dajmo rect, da je luna.
- Da se mi iskreno smilijo ljudje s taksnim mindsetom, ker te to v zivljenju ne pripelje nikamor. Self-doubt je cisti hendikep.
- Da sem se v zadnjem letu spremenila, kar opazajo tudi bliznji - vse v pozitivnem smislu.. A sem se iz cloveka, ki je zivel v nekem happy mehurcku in bil zadovoljen z vsako malenkostjo, spremenila v rahlega perfekcionista.. Razvadis se, ko gre na hitro vse 'navzgor', vse ti uspeva, drzis boga za genitalije, potem pa stvari zacnejo na vseh podrocjih stagnirat in ti ni nic vec jasno, ker ti kar naenkrat manjka ta thrill; thrill, ki ga dozivis, ko premagas neko oviro ali (da smo se bolj deep, uri primerno) samega sebe. Ocitno sem po novem goal junkie. Svasta.
- Da je zdrav humor zdravilo za vse in me je to se vedno resilo.. Mislim, da stvar stokrat prej prebrodis, ce je ne vzames preresno in se ji znas nasmejati.. Vcasih ljudje tega ne razumejo in pac izpades debil, ampak mi je vredno.. :) Vedno sem tisti, ki bo omenil 'slona v prostoru', vedno raje na glas recem
''wow, awkward :D !'', kot da z nekim fake smalltalkom skusam zapolniti neprijetno tisino, itd.. Sploh pri ljudeh, s katerimi imas neko zgodovino, nesporazum, whatever. Taksne stvari imam rada popucane, da lahko zakljucim doloceno poglavje. Seveda to velja za stvari in ljudi, ki mi nekaj pomenijo, za drugo pac ne bom drezala v osje gnezdo.
- Sploh ne vem, kaj tukaj neki jocem, prej sem naredila cel oglas samo s touchpadom, ker mi je crknila miska :mrgreen: pa se mudilo se mi je. Bit det.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 22. Apr. 2016 5:48

- Da sem leta 2010 prvic prezivela bozicne praznike na toplem. Novembra in decembra sem obiskala stiri obmorska mesteca na perujski in ekvadorski obali. Vsako od teh mestec je bilo nekaj posebnega. Zadnje je bila vas Canoa na sredi ekvadorske obale. Moj hostel je bila lesena hisica cez cesto od popolne pescene plaze. Z amerisko lastnico hostla smo v kopalkah skupaj okrasili bozicno smrekico. Canoa je bila najbolj umirjena, pristna ribiska vasica, kjer so se obcasno ustavili surferji s vsega sveta. Loney Planet jo je opisal kot mestece z zlatim srcem. Ko sem po nekaj dneh nadaljevala z busom v notranjost proti Quitu, sem komaj zadrzevala solze.
Canoe ni vec. Lezi le nekaj kilometrov od epicentra potresa v Ekvadorju prejsnji teden. 90% mesteca je unicenega.
- Da si zelim, da bi lahko sla tja in naredila nekaj. Novica me je grozno prizadela. Morda se bolj, ker me je le nekaj dni prej prestrasil potres tukaj. Ne maram potresov.
- Da rabim dopust. Rabim spremembo. Rabim oditi nekam.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 23. Apr. 2016 8:46

* noge mi odpadajo. sreda 22km kolo, četrtek doolg pohod 12km kolo, petek cardio + 9urni šiht - popoln kaos, dihat nisem imela časa. noge mam čist trde.
* spala 6 ur, ampak imam nenormalno veliko energije - kava + dnb je pri meni recept za dobro voljo, energy boost. medtem ko pišem tole ga na polno densam v postli hha :D
* moram mal investirat denar v mal boljšo obutev za službo, ker te balerinke... MY FEET HUUURT!
* sem mal eksajted za nedeljo - napovedan dež, pa ravnokar sem dobila iz knjižnjice obvestilo, da je prispela knjiga, ki sem si jo pred časom rezervirala. ah te male stvari <3
* me po kaosu zadnjih dni čaka še danes šiht, ampak sem se tok nahajpala, da grem prej kr lepo na kolo, sonceee <3
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
cauliflower
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 482
Na forumu od: 26. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a cauliflower » 23. Apr. 2016 11:51

- čakam, da se mi posuši lak na nohtih, zato tipkam z eno roko...pismo gre počasi!

- me tole vreme malo heca, zaradi dežja smo spremenili plane...zdaj pa dežja od nikoder

- danes končno dekliščina..upam, da bo fajn izpadlo, sicer pa tudi če ne - samo da je konec dogovarjanja, telefonov, mailov ... po moje mi bo kar dolgčas, ko bo vse za mano

- komaj čakam večer, da grem na koncert!!! Čedahuči valjda :freude: :hearts:

- ^bom zato prej predčasno zapustila "zabavo" ampak..prijateljica razume, jaz si pa tudi zaslužim nagrado :D

- vrti se mi, zaspana sem, glava me boli ... tudi kava ne pomaga ob tako nizkem pritisku ;(
I'm just ... happy.
I've never felt that before.
I'm just exactly where I want to be.

(Eternal Sunshine of the Spotless Mind )
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 23. Apr. 2016 13:11

*da se ful čudno počutim, tak omejeno, nesvobodno, dušeno :nein: pa ne vem zakaj, ampak res je grozen občutek, kot da me hoče že malo panika grabit :nein:
*imam tolk stvari za naret, ampak se nikakor ne spravim zraven oziroma bi rabla nekoga, da mi pomaga začet (torej, štartat kosilnico in namešat barvo za stene, ker sem očitno preveč nesposobna za to :D )
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Apr. 2016 14:32

-* grem jutri gledati kače, danes se mi ni dalo.
-* sem hvaležen da je moj najboljši prijatelj pisatelj, ker mi potem proofreeda vsako sranje ki ga napišem, in potem da še opombe. Stvari ki jih moram nadgraditi so očitne, slovnica, vejice, in izogibanje odpiranja večih tem v enemu eseju.
Iskreno pa uživam v temu, in če bom vadil, vadil in popravljal, potem ko bo prišla priložnost s potovanjem, bo zadeva na nivoju.
-* je vsaj to uporabna stvar tega foruma, da sem vsaj na nekemu nivoju izražal samega sebe, čeprav sem nekatere poste preveč zavlekel, ampak jebiga :D.
-* trenutno iščem glasbo brez licenc za naš kratki film, Oh joy. Sedaj še bolj spoštujem proces montiranja, snemanje je relativno lahko, ampak montiranje pove zgodbo. Tudi to me še čaka.
-* mi je zanimivo da nekateri mislijo da sem hladen in težko izražam čustva, medtem sem pa vulkan čustev ki sem se jih naučil kontrolirati, in sem vedno direkten glede svojih čustev. Očitno ljudje povezujejo čustva z dramo. Je pa res da ko pridem do točke, ko sem čustveno investiran v nekoga, in porabim več energije da zaviram svoja čustva kot da jih izražam, da te izoliram, distanciram in odstranim iz svojega življenja.
-* je enako z mojo agresijo, psihologi so mi prejšnji službi namerili super nadpovprečno agresijo, ki če ni pod kontrolo so problemi. Zato ne pijem, zato ne jemljem ničesar, zato pazim na svoja čustva. Ampak sem ščasoma ugotovil da je ta moja agresija enostavno del mene, in jo znam uporabljati kot prednost in orožje. Je bil pa glavni psiholog navdušen da obstaja nekdo ki ima nadpovrečno agresijo in samokontrolo.
-* sem ugotovil da gledam Kimmy Schidt samo zaradi Titusa.
-* brat zdajle gleda Mamo Mia s punco, the things he needs to suffer....
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]

cron