Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 08. Apr. 2016 16:37

Sarissima napisal/-a:- Da si bom totalno kupila usnjene hlače. Briga me če bo v njih moja guza zgledala ko cepelin. I've got a point to prove!


to to! show it EVERYWHERE :D :D

priznam,
- da sem dobro izkoristil tole lepo vreme :)
- da je na vrtu že mal zasajeno :D
- da sem se mal prehladil.. še glava me boli :/ bom obležal? že leta nisem bil tok slab da bi obležal.. keep moving, maggot!
hej norci :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 08. Apr. 2016 17:25

^^ Jao bože Bunk.

Prisežem, ko se vrnem iz svojega potovanja, grem narediti tečaje in licence, da bom take tipe kot ti brcal v pizdo za denar, da boste dejansko imeli še kaj od življenja in si našli kako kul žensko,ker to smiljenje je en navaden ku*ac.

Pa ne da bom nek lifestyle guru, ampak pi*ka vam zelena, eni res rabite eno konkretno okoli kepe, da se malo zbrihtate.

-* sem prehlajen,spet. To vreme naj mi samo spizdi nekam.
-* sem bil včeraj cel dan na Štajerskem in Prekmurju, nekako pozabiš v kakih rovtah folk živi (ne kritiziram), to je res fascinantno v Sloveniji, vsak hrib ima eno bajto gor.
-* me zanima ali bodo te kraji umrli zaradi centralizacije in preselitev v mesta, ali preživeli ravno zaradi visokih cen tam.
-* grem pomagati frendu na Pivo&Burger, v nedeljo imam eno vodenje po Ljubljani za ene Angleže , drugače pa samo cold3&čaj.
-* sem bil vpleten v manjšo dramo, in ja, ona je moja Ahilova peta. Ampak, enkrat me bo to minilo, jaz bom šel in vse to bo postalo nepomembno. Vem da ve, da bi mogla biti skupaj, pa da klapava, ampak se gre neko svojo pot in boji se sprememb, in zaradi tega nisem jezen ali žalosten. Življenje je pač tako, kot sem rekel, nekoč bo to vse samo praznina.
-* ima moja sestra 20 let, je moja sestra izkoristila dobre gene, ki jih jaz nisem :D, super atletinja, stroj za učenje, super over achieving. Sem ponosen nanjo, je super mlada punca. Jo malo pazim in šparam, in jo učim malo spontanosti in uživanja, da se ne bo prekurila
-* cold3 je božje darilo.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 08. Apr. 2016 19:10

- Da bo res lepa koncertna letos, pa smo ze kr neki dali skozi :) Jutri Frenk, pondelk 1975 (nek pop-rock, ampak je blo tolk za đabe, da pac gremo malo na Dunaj) :D
- Sem ze skoraj 100%, da grem na Sziget.. Ceprav Exit.. hm hm.. prevec izbire tudi ni dobro, dammit.
- Da sem bila prej na obisku pri frendici medtem, ko se je tetovirala in sem postala cisto prevec excited za svojega.. Ampak bo treba potrpeti se 2-3 mesece :) Jbg, bo pa zato nastal izpod rok najljubse ilustratorke, kar jih poznam, kar smatram kot neverjetno cast in privilegij. In na taksne stvari je pac vredno pocakati.
- Mi je hecno, kako po opazanjih cca 80% planov za tatuje mojih kolegov pade v vodo. Seveda podpiram racionalni razmislek, nenavsezadnje bos to nosil celo zivljenje, ampak c'mon... ce mi ze dobesedno 5-6 let govoris, da si gres naslednji mesec koncno 'cisto zares delat to pa to'.. :lach: i'll believe it when i see it.
- Je vcerajsnji mini party uspel, super lep dan na soncu smo imeli. :)
- Smo sli v ponedeljek na barvno rolanje na Bled iiiin... Ja, dejansko sem pozabila, kako se rola :lach: Pa sem vedno mislila, da je z rolerji nekako isto, kot s kolesom - nikoli ne pozabis. Ko smo bili mulci (oz preden je prisel internet v vas), smo bili namrec pravi mali profici, celo rampice smo si rihtali.. Slabih 15 let kasneje pa sem bila kot srna, ki stopi na led :oops: Na koncu se samega eventa nisem niti udelezila, ker sem bila res bimbo in nisem hotela predstavljati nevarnosti ne sebi ne drugim, sem pa cas vseeno izkoristila za martinckanje in nekaj krogov, za se privaditi nazaj.
- Mi bo frendica prodala svoje, ker tudi ne zna, meni pa ne da miru in ni vrag, da ne pridem nazaj v formo :) Mogoce bom rampice izpustila, a ob morju bi se nekoc rada znala peljati, lol.
- Da sem se vceraj po nakljucju znasla v cakalni vrsti z enim izmed svojih redkih ONS-jev, katerega nisem videla ze celo vecnost in mi je predstavil svojo novo punco.. Par let nazaj bi mi bila taksna situacija se bolece awkward, ampak sem si rekla samo 'shake it off' in smo dejansko preziveli cisto prijetnih 20 min, haha :) Ok, verjetno bejba ne bi bila tako ultra prijazna in zgovorna, ce bi 'vedela', ampak sej smo odrasli, pa to.
- Ajmo, delat nazaj.

Ananhas napisal/-a:
slovenc79 napisal/-a:priznam, da mi je nemščina velik turn off.

Nisi edini...
že, ko slišim koga po tv al kjerkoli govorit ratam pikasta in premaknem. Trd neprivlačen jezik.


Zanimivo, jaz isto reakcijo dozivim pri Italijanih ali Spancih.. :lol:
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 08. Apr. 2016 21:18

* asocialna. skenslala vsa povabila za ta vikend. bom kr doma. nimam energije, da bi dihala ka šele kej druga.
* profesor je odobril temo za magistrsko. dispozicijo sem napisala. nabrala ful knjig v knjižnjici, najdla morje linkov. great :)
* mene pa čaka tatu šele septembraaaaa. prej žal nima zame čas, pa bo kr velik in bo potreboval kr časa. komi čakam.
* sem začela hb spet telovadit. ajmo zadnje kilce, nočem vas več. bejžte.
* mi šiht numero 1 ne gre več tok na živce. ker se sploh več ne obremenjujem, pridem, oddelam, adijo. sam, da je denar.
* me bo tale izpit za avto pokopal, prisežem. kok dnara sem zdevala. faaak maaaaj laaaaaajf. pa ur bo še kr, kr sn smotana. eh.
* to leto se selim. js ne zdržim več doma. pri kosilu me je zadnjič mama nekaj vprašala, pa sem sam vzela krožnik pa šla v sobo jest. vse mi gre na živce. vse. sam ne morem nikamor, ker sem stuck, zaradi denarja. hah. sej bo.
* tečna sem ko k*.
* grem kr spat.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 08. Apr. 2016 22:00

- Uffff, italijanščina, nemščina, madžarščina, romunščina, portugalščina - talk to me baby! Rawr!
- Nikoli nisem štekala čara francoščine, zveniš ko da imaš iz nosa v žrelo napeljano uno slabo mercatorjevo vrečko za sadje. In ko probaš kaj povedat šumlja in plapola, s tem da naredi dodaten prijeten nazalni "prehlajen sem" efekt.
- Hah, Slovenc, če se kdaj srečava na ulici ti dovolim da počekiraš :D. Moj cepelin bo verjetno glavna atrakcija , ker bo zaradi njega treba naredit svetlobno označen obvoz na čopovi :D.
- Sem cranky ampak sestanki so mimo. Yay me!
- Ne morem verjet da se je (v njeni glavi) tako "ponižala" da me je prosila za pomoč. Zdaj bom dala vse od sebe, da ji še tamiljontič dokažem, da sem (trenutno) dejansko boljša in bolj izkušena od nje (ne glede na leta, ki smo jih v to vložile), in da vidi, koliko se da naredit, čeprav ko en božček začneš z nule. Nikoli ni prepozno, da se izboljšaš!
- Me čaka še en kul projekt.
- Se veselim dela drugo leto. Norela bom ker ne bo več mojih fižolov malih, ampak sem totalno nahajpana, ker so res čudovita generacija - odgovorni ko je treba, ampak še vedno totalno otročji, odprti in res kreativni, vsi že pri "rosnih" poznih najstniških letih prepoznajo nujo in prednosti osebnega napredovanja in stalnega učenja, in delajo na svojih hobijih in zanimanjih "zdaj, ko imajo še čas"
- Mi danes prav paše malo razpisovanja tu po forumu, ampak ni ravno dosti živih gor se mi zdi.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 09. Apr. 2016 8:13

Bunk napisal/-a:- se strinjam s slovencem. Tudi meni bi se sfuzlalo in bolje je, da sploh nimam punce kot pa da imam opravka z eno, ki bi me obravnavala samo kot enega izmed artiklov v trgovini (po uporabi odvrzi) in ki sploh ne ve, kaj hoče/bi rada.

-ja in kaj pričakuješ,da te v lajfu ne bo nikoli nobena pustila/končala s tabo? Se zna zgodit v primeru,da sploh ne boš nikoli nobene imel.Tako da najbrž si na dobri poti.. :wink:

-meni je tud ful dobro nemščino poslušat,bivšemu,ki je živel nekaj časa v Nemčiji sem fulkrat težila,da naj mi govori kej v nemščini,drugače je pa ful ne štekam,ker se je nism nikol učila,samo dobro je slišat :D,še vedno mi pa najbolj zmaga angleški naglas,posebi iz sredine otoka,kakšen Derby,Nottingham. Francoščina mi je tudi všečen jezik,njihov stil,obožujem francoske filme. Italijanščina in španščina pa tud meni nista nč posebnega.
Zadnjič spremenil hayley, dne 09. Apr. 2016 18:49, skupaj popravljeno 1 krat.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Flavij
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 353
Na forumu od: 14. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Flavij » 09. Apr. 2016 21:16

...tudi jaz razmišljam da bi se vrnil k rolanju, ampak bi moral prej na slikanje noge. :naja:

...nisem bil na FB že skoraj en mesec! :) Še malo in bom popolnoma off-line. :cool:

...če bi bil ljubitelj tujega klubskega nogometa bi navijal za Wolverhampton Wanderers! :D Že ime mesta je bizarno, ime kluba pa še bolj! :lach:
All is vanity, nothing is fair.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 10. Apr. 2016 17:43

priznam,
- da ugotavljam da sva si z Ananhas kr dost podobna :D še kar se pic tiče :P
- da sem mal zbolel sam funkcioniram pa normalno :) jutri bom že čist ok pomoje. upam.
- da vidim da so usnjene hlače ratale zelo popularne zgleda :P al me pa sam dražite.
- da mi je lepše latinske jezike poslušat, pa tudi skandinavske jezike, kot pa nemščino.. pa tudi francoščina mi ni preveč všeč.. imam občutek da so francozi in nemci preveč samovšečni kar se jezika tiče.
- da ne pričakujem, da bom s prvo imel zvezo do konca življenja, ampak v neka nedefinirana razmerja, izhajajoča iz bluzenja se pa definitivno ne mislim spuščat :P kakor komu paše seveda, ampak meni osebno noben užitek ne odtehta vsega tega kompliciranja glede čustev, ki se pojavijo pri takih (ne)razmerjih.
hej norci :)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 10. Apr. 2016 19:03

-zakaj je tolk zanimivih koncertov ravno v času,ko bom zasuta z izpiti :cry:
-se vsaj do 25 definitivno nimam plana ustalit
-imam namen it v parih letih v tujino živet
-če bi se moje želje skladale z željami bivšega bi bila zdaj lahko že poročena in z naraščajem..ampak ne hvala.
-seveda,smo si različni,vsak naj živi tako,da bo srečen :)
-..life is pretty decent these days :kleeblatt:
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 13. Apr. 2016 8:27

claire napisal/-a:Priznam da:
- ne verjamem, da se kdorkoli na svetu lahko privadi na kronično pomanjkanje spanja. in globoko sočustvujem z mamicami, katerih dojenčki imajo krče in jokajo cele noči. :cry:



Kapljice proti krcem Sub Simplex so moji puncki naredile cudez, ko jih je imela 2 leti nazaj.

Priznam da:

- sem cisto povozena :krank:
- se neizmerno veselim prvomajskih pocitnic v druzbi prijateljev
- si nikoli nisem mislila, da bo tako rada hodila v vrtec, po drugi strani, pa tako veliko bolana. ;(
- je neverjetna koliko govori....se ji vsakdan iz srca nasmejiva
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 13. Apr. 2016 20:43

^ Priznam, da vama nisem niti najmanj fovs, danes sem morala 40min poslusat jokajocega otroka v trgovini in sem se mislila skoz okno fu*nit, svaka vam cast mamicam :)

- Work work work.. Si bom pa to poletje privoscila stvari, ki jih ze od nekdaj sanjam, tako da yay :)
- Zanimivo, kako razlicni smo si ljudje pri zapravljanju denarja oz kaj nam je prioriteta.. Sama sem pri vecini vsakdanjih stvari nenormalno sparovna in mislim, da tudi ce bi imela 3k place na mesec, za te stvari ne bi dajala centa vec, ker sem pac tako navajena.. Da bi dajala za mini paradajzke v skatli se enkrat toliko, kot za normalen paradajz.. za Grančerale musli 2x toliko, kot za neko Sparovo znamko.. Bognedaj neke 'marka' krpice :) Sem pa raje cel teden cheap bastard na SBudget kosilih, Essence sminki in Tedi predmetih pa na koncu meseca nekam grem oz si kupim neko 'dozivetje'.. Jolo!
- Dunaj je bil kot vedno cudovit :hearts:
- Da nekateri ljudje delajo neumne odlocitve in naj me strela, ce jim ne bo enkrat zal
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 17. Apr. 2016 7:27

-je bil intenziven teden
-se je skupno učenje s sošolcem končalo na zelo nepričakovan način,s poljubljanjem,mečkanjem. Sem ga že prej dobro poznala,zdaj pa ga vidim čiiisto v drugi luči. Mi je noro fajn v njegovi družbi. Mi je všeč, ker je tak najbolj skuliran,sproščen človek,ki ne komplicira. Sem čisto prijetno presenečena. Vse počne Božansko.
-ma zdej on se moj fb na svojem kompu,ker se je geslo avtomatično shranlo in se ni hotelo na nobenega od običajnih načinov zbrisat..in me sploh ne moti.
-grem zdej malo pilatesa delat,potem pa učenje
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Apr. 2016 22:00

-* včasih napišem priznanje, pa ga pobrišem :D.
-* me ata kliče ob polnoči, ker je imel feeling da sem ga klical, potem pa me spet kliče ob pol sedmih, v nedeljo da se opraviči. Ata me trolla očitno.
-* sem šel danes v Iški Vintgar, še nikoli nisem šel..in je lepo, zdaj sem bil že res povsod v okolici Ljubljane, naslednje destinacije so pa okoli Kamnika v v Kamniške Alpe.
Bom letos naštudiral vse v radiju 50 km okoli Ljubljane, potem pa se bom lotil posameznih regij.
-* sem začel delati neke nove in extremno učinkovite vaje, ki bolj temeljijo na čisti in uporabni moči, in ja...moje telo je nek super genetski freak ki nenormalno hitro gradi mišice. Se že celo življenje borim z extremno hitrim rejenjem, obenem lahko hitro hujšam, edini plus je mišična masa ki jo hitro dobim. Je pa minus, tri leta sem tekmoval v XCju in sem v zahvalo dobil takšna stegna, da bom celo življenje premikal strebre okoli. Imam pa lepa meča, in so mi vsi fitness freaki fovš :P .
-* se meniva z frendom da bi skupaj kupila dobrega DSLRja, on ga rabi za intervjuje, jaz za splošno tehnično učenje. Ne da se mi dajati celega kupa denarja, če delam nekaj dni, itak monitram pol tedna.
-* mi ni uspelo dobiti vize za NZ, nažalost me server ni spustil naprej in ko sem oddal, je bilo že vse pobrano, jbg..gremo naprej :D .
-* je Romunija za konec avgusta že zmenjena, mogoče bom potem še sam skočil v Bolgarijo...in potem je Balkan v celoti osvojen. Sem pa že malo napet, ker me čakajo še druge celine, ampak spet...tole je maraton kar počnem, ga bom že dokončal.
-* je trenutno spomladansko čiščenje v mojemu življenju, žal je prišlo spet do tega da mi je zmanjkalo potrpežljivosti z nekaterimi. Končam en projekt z eno posebno, in potem se odpovem še njej...nimam časa da bi se ukvarjal z ljudmi, ki me ali ne spoštujejo, ali imava navzkrižje interesov. Se vedno spominjam stavka ene podčastnika: Če ne moreš ubiti kar imaš rad, in če ne moreš spustiti kar si želiš...nisi močan. Aleluja.
-* jo bom iskreno pogrešal, ima dober vpliv name in jo imam iskreno rad, je posebna ženska...ampak, nikoli ne bova skupaj...zatorej bom to pokopal, in šel lepo naprej. Tega si nisem izbral, tega si nisem želel, ampak takšna je pač ljubezen, in ob njej mi pač tolče močneje. Vesel bom ko se rešim tega bremena.
-* sem včeraj našel dva dobra gledljiva filma: Starter for 10, in What, if. Sploh prvega priporočam, zelo zanimiv cast.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 18. Apr. 2016 14:18

- Da sem uradno 9 let kozmokura :D

- Da si zelim, da bi bila se pri kaksni drugi stvari tako konsistenta :lol:
- Da je bil vikend prelep a prekratek.. koca v gozdu, obujanje tradicij, was fun
- Da nimam nic kaj novega za priznat, ker sem se vedno zakopana v delo. Picim nazaj ;) Servus
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 18. Apr. 2016 14:55

priznam, da je imel pa slovenc79 prejšnji teden 9. rojstni dan :P
hej norci :)

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov